Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę zagrać w Łikend, mam już head set

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zmuszony usunąć aż 35 członków. Stąd wszyscy z Was, którzy zgłosili się tutaj po czasie, teraz mogą już dołączyć do plutonu. Wystarczy wysłać aplikację o przyłączenie na Battlelogu. Wszyscy usunięci członkowie, mogą wrócić z powrotem, jednak muszą wykazać się jakąś aktywnością, o której napisałem w edytowanym pierwszym poście w tym wątku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest jeszcze taka możliwość to ja również chętnie bym do Was dołączył.Jak narazie statystyki mam bardzo słabe,ale to kwestia czasu i ogarnięcia map,więc mam nadzieję,że nie będzie to stało na przeszkodzie,aby mnie przyjąć :).

Wysłałem prośbę o przyjęcie na Battlelogu.

PSN ID/Battlelog : dawidos95

wiek:16

HS: jest

Edytowane przez Dawidos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna mała uwaga,jeśli ktoś w grupie jest dowodzący tzn, ma przy nicku gwiazdke niech oznacza cel który atakować bądz bronić naciskając select, zawsze wpadnie kilka pnkt za wykonanie rozkazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna mała uwaga,jeśli ktoś w grupie jest dowodzący tzn, ma przy nicku gwiazdke niech oznacza cel który atakować bądz bronić naciskając select, zawsze wpadnie kilka pnkt za wykonanie rozkazu.

O widzę, że kolejna istotna podpowiedź. Ja się właśnie dziwiłem czemu czasami dostaję punkty za wykonanie rozkazu :D. Widocznie spotowałem przeciwnika i nie trafiłem dobrze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat bo mam wrażenie,że temat umiera a widząc aktywność w innych plutonach to trochę żal sie robi :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat bo mam wrażenie,że temat umiera a widząc aktywność w innych plutonach to trochę żal sie robi :confused:

Coś w tym jest. :biggrin: Ale usprawiedliwiam to względną aktywnością na Battlelogowej tablicy. Liczyłem na to iż nowi kandydaci ogarną sprawę i zaczną się tu dopisywać, ale poza wysyłaniem aplikacji na Battlelogu nic więcej się nie dzieje... :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. :biggrin: Ale usprawiedliwiam to względną aktywnością na Battlelogowej tablicy. Liczyłem na to iż nowi kandydaci ogarną sprawę i zaczną się tu dopisywać, ale poza wysyłaniem aplikacji na Battlelogu nic więcej się nie dzieje... :pardon:

ja się cieszę bo w końcu nam się wczoraj udało zgrać i pograć wspólnie, tyle, że słabe z Was gaduły :) chyba, że to przez to, że było już po północy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę bo w końcu nam się wczoraj udało zgrać i pograć wspólnie, tyle, że słabe z Was gaduły :) chyba, że to przez to, że było już po północy :P

Mi sie rozladowal HS :P Co do "gadulstwa" to komunikacja jest mocno utrudniona w obecnej chwili i granie w 3-4 osoby i dogadanie sie graniczy z cudem poniewaz rwie tak ze ja slysze co trzecie slowo a czasami urywa na kilka sekund cala wypowiedz i nic nie idzie zrozumiec ;) Dlatego niektorzy nie gadaja tyle ile zazwyczaj bo i tak malo kto to zrozumie :P Czekamy na patcha , ktory rozwiaze ten problem bo samo granie dla grania nie daje tyle fanu IMO. Najlepiej sie gada jak oprocz nas jeszcze jedna osoba ma hs , wtedy nie ma takich scinek i mozna sie spokojnie dogadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę bo w końcu nam się wczoraj udało zgrać i pograć wspólnie, tyle, że słabe z Was gaduły :) chyba, że to przez to, że było już po północy :P

Gdybyś wcześniej mnie odnalazł i pograli więcej, to zobaczyłbyś, że lubię gadać i to dużo. Czasem nawet za dużo. :biggrin: Wczoraj nie gadałem, bo byłem już zmęczony. Do tego Conquest nie wyzwala we mnie żadnych emocji i komunikacja była wczoraj kiepskawa o czym Rafalik z trudem, bo z trudem zdołał mnie (jeszcze przed Twoim przyjście) poinformować. A Twój micro z kamerki Rejczu rzeczywiście staję na wysokości zadania, bo jak się żegnałeś, to słyszałem Cię bardzo wyraźnie. :biggrin: Także po patchu będzie miazga. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Twój micro z kamerki Rejczu rzeczywiście staję na wysokości zadania, bo jak się żegnałeś, to słyszałem Cię bardzo wyraźnie. :biggrin: Także po patchu będzie miazga. :thumbsup:

No siodema1 też mówi, że jak nie rwie to naprawdę daje rade ten mikrofon z kamerki. Zauważyłem pewną rzecz, może to zbieg okoliczności ale na mapce wyspa kharg (tam gdzie jest plac budowy, biura, doki i stacja) chyba jeszcze nigdy (przynajmniej sobie nie przypominam) nie miałem problemów z komunikacją głosową - nie rwało. Siodema mi opowiada jakies sytuacje ktore mial jak gral beze mnie i wszystko elegancko slychac, chyba ze jestem w helikopterze (tam jest poprostu za glosno i nawet jak nie rwie to go nie slysze :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ja ! , jeszcze mnie weźcie :). Tak juz powaznie , jestem początkującym, ale wiem na czym polega współpraca, jeżeli macie jeszcze wolne miejsca to byłbym wdzięczny, chetnie pobiegam z rodakami na polu walki ;-)

PSN: DeleteMePlz

Battlelog: DeleteMePlZz

Wiek: 24

HS: do końca roku będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mozna jeszcze dolaczyc?

PSN ID: ChrisHofek

wiek: 18lat

Można, oczywiście, ale martwi mnie Twoja słaba aktywność. Wysłałem Ci Friend Request na Battlelog'a, do tej pory go nie odebrałeś... Zrobiłem to, bo mam do Ciebie pytanie w sprawie headseta. Posiadasz go?

Delete, świetny nick :biggrin: Przynajmniej teraz będę wiedział kogo usunąć w pierwszej kolejności w razie czego! :laugh: Oczywiście żart. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieękuję za wczorajszą wieczorną grę i przepraszam wszystkich plutonowiczów za "kile" z mojej strony.dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nick z PSN : Jakubtomczyk1

- Wiek : 13

- Nick z Battlelog'a Ten_Fajny_PL

- Informację o posiadaniu bądź nie headseta : będę miał w ciągu tygodnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIck z PSN: Guziiok

Wiek: 20

Nick Battlelog : Guzii

Hs: Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jezeli jest jeszcze miejsce to z checia bym dolaczyl

nick PSN i battlelog: bananek83

wiek: 28 lat

hs: brak i raczej nie bedzie (prawie zawsze gram na sluchawkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc, jako że udało mi się juz rozwiązac wszystkie problemy z battlelogiem, chcę zgłośic chęc dołączenia do PS3S pluton. Kilka razy już garłem z chłopakami z PS3S, jako że mam Imperatora w znajomych PSN :) i Grało się całkiem przyjemnie.

Więc do rzeczy :

PSN ID: Gula_PL

Battlelog: Gula22_PL

HS: Jest

Wiek: 22

Gram wieczorami i weekendy

Pozdr.

Edytowane przez gula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heloł,

właśnie wbijam do gry, jeżeli ktoś zainteresowany to dorzućcie mnie do znajomych na psn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID/Battlelog : LM704UT

wiek : 18

HS: nie

Edytowane przez diaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeleteMePlz - nie mogłem do Ciebie dołączyć, bo grałeś na serwerze przez "Szybką grę". Tam nie ma kolejki tylko wyskakuje komunikat - serwer jest pełny. Próbowałem kilka minut, ale ile można klikać x :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×