Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z dupy jest taka gra, jak nie poprawią hs to dramat. Nic wczoraj nie było słychać a zebranie się i dołączenie graniczyło z cudem.

Co do HS ja kupiłem właśnie tego Sony 7.1 już miesiąc temu z ebay UK, co najciekawsze cenowo wyniosło mnie taniej a niżeli kupiłbym go na alledrogo ;) heheh.

Ogólnie jestem mega zadowolony z tych słuchawek, tylko w instrukcji żywotność baterii jest lekko przesadzona, na pewno nie styka na 6h grania. Także muszę kupić dłuuuugi kabel i ładować słuchawki na 'głowie' :). Ale ogólnie polecam.

Pzdr.

PS. Dzisiaj po 22 koło 23 także zasiądę przed tv,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak jest ze zmęczeniem oczy przy dłuższej grze z czymś takim na głowie.

Poza tym to troche egoistyczne jest :P żona nie bedzie widzieć ładnie jak gram :P

Panowie z dupy jest taka gra, jak nie poprawią hs to dramat. Nic wczoraj nie było słychać a zebranie się i dołączenie graniczyło z cudem.

Co do HS ja kupiłem właśnie tego Sony 7.1 już miesiąc temu z ebay UK, co najciekawsze cenowo wyniosło mnie taniej a niżeli kupiłbym go na alledrogo ;) heheh.

Ogólnie jestem mega zadowolony z tych słuchawek, tylko w instrukcji żywotność baterii jest lekko przesadzona, na pewno nie styka na 6h grania. Także muszę kupić dłuuuugi kabel i ładować słuchawki na 'głowie' :). Ale ogólnie polecam.

Pzdr.

PS. Dzisiaj po 22 koło 23 także zasiądę przed tv,

Problem z chatem wynika z lag'ów niestety ;-(

Zapomniałem Dodać że do Sharkoon'ow można podłączyć zestaw 5.1 głośników komputerowych ;-)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chciałbym dołączyć do waszego plutonu jak będzie wolne miejsce. Mam 26 lat i pasuje mi opisany przez was styl grania. Lubię pograć dla rozrywki, nie jestem jakimś wymiataczem. Moja kopia BF3 jest jeszcze w drodze, a HS aktualnie w reklamacji i czekam na nowy.

EDIT:

A propos Sharkoon X-tatic Digital. Właśnie wysłałem jedne do reklamacji bo miały zniekształcony dźwięk, ale są wygodne i można długo w nich grać. Poza tym słuchawki Sony emulują dźwięk 7.1/5.1, a Sharkoony wytwarzają prawdziwe 5.1 z racji czterech głośniczków w słuchawce. No i jak było napisane wcześniej, można je podłączyć do wszystkiego.

Edytowane przez sadurx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem cos takiego, może się komuś przydać:rolleyes:

Zalmen ZM-MIC1-20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dla mnie jest to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o podział czasu przed tv, jedyną obawę jaką mam związaną z tym sprzętem to to , czy trafie z tymi goglami butelką z piwkiem tam gdzie należy, żeby sie zaraz nie okazało ze się pozalewam.

PS. Dzisiaj po 22 koło 23 także zasiądę przed tv,

W takim razie sąsiad musimy jakoś się złapać i poganiać trochę na RUSH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rembix jest za a nawet przeciw :), będę koło 23.

A co do emulacji dźwięku, powiem Wam, że nie jestem jakiś mega soundmanem ;) - spokojnie dają radę, a jak jestem sam w domu to dźwięk idzie przez amplituner i wtedy jest ogień z dupy :). Żadne słuchawki nie zastąpią normalnych kolumn ;)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, kiedy tylko mam opcje to rypie z dzwiękiem puszczonym przez kino 5.1, niestety wieczorami kiedy mój syn kładzie się spać nie ma raczej mowy o odgłosach pola bitwy na głos więc muszę się zadowalać słuchawkami, i to nie koniecznie dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne słuchawki nie zastąpią normalnych kolumn ;)

Pzdr.

Święte słowa... moja żona od 3 dni chodzi nie wyspana whistling.gif dziś zasnęła na jakimś szkoleniu pardon.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te słuchawki Sony 7.1 i muszę powiedzieć, że dźwięk jest o wiele lepszy niż to co miałem z mojego wysłużonego kina domowego :). Z zakupu jestem mega zadowolony i polecam.

To sterowanie w BF3 doprowadza mnie do pasji. Chyba nigdy się nie przyzwyczaję:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co widzę, niestety brak już miejsc w plutonie :(, aczkolwiek pozwolę sobie dodać Panów do znajomych, coby czasem mieć możliwość popykać z rówieśnikami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarła do mnie moja wersja gry wiec wieczorem melduję się na polu walki :rolleyes: i jedno pytanie gdzie wpisać te kody co dostałem w mailu bo szukam i szukam i nigdzie nie widzę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarła do mnie moja wersja gry wiec wieczorem melduję się na polu walki :rolleyes: i jedno pytanie gdzie wpisać te kody co dostałem w mailu bo szukam i szukam i nigdzie nie widzę :whistling:

wpisz w pss , i pobiora/zainstaluja sie male 100 kb paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko gra niesmiertelnik z dinozaurem ustawiony :whistling: zobaczymy jak bedzie na serwach po 21 bo chwilowo trafiałem na serwy gdzie lekko lagowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa... moja żona od 3 dni chodzi nie wyspana whistling.gif dziś zasnęła na jakimś szkoleniu pardon.gif

Bardzo święte:) Moja to nawet miała sny wojenne po tym jak to ja grałem w pokoju obok:)

Swoją drogą, jak Wasze żony/dziewczyny reagują na swojego mężczyznę gadającego do telewizora? :rofl:

Edytowane przez kilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa plutonu na BL bo wpisuje w wyszukiwarce Expendables i wyskakuje 5 trafień w tym dwa z PS3 ale chyba żaden z nich to "nasz". Drugie pytanie skoro już tyle tych nazw Expendables sie porobiło to moze zmienimy nazwę na jakąś inną, nie ma np. plutonu Husaria na PS jest jeden na PC i jeden na X. Co Wy na to ? Inne nazwy które mi wpadły do mojej bańki :thumbsup: to G.R.O.M albo United Team Poland :pardon:

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i będzie rozwód whistling.gif

Oj, wtedy biada. Zawartość lodówki przestanie się odradzać...:shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś doczepiane mikrofony??? Mam w sumie fajne słuchawki (tak mi sie przynajmniej wydaje;))sennheiser hd 515 game, które podłączam do amplitunera, wystarczyłby osobno podłączany bezprzewodowo do ps3 mikrofon.

Możesz kupić np. Giotecka EX-01, sporo ludzi go chwali. Jeśli chcesz samego mikrofonu, możesz kupić którakolwiek słuchawkę z listy

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3

W menu plejstejszona możesz ustawić wejście na słuchawkę, a wyjście na TV, czyli docelowo na te Szymszajnery :)

Co do żon, to moja już dawno wymiękła, poza tym w słuchawkach nie słyszę marudzenia :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem zakończyć na dziś granie, fizycznie nie wyrabiam po kilku nieprzespanych nocach. Miłym akcentem na koniec był dobry mecz rozegrany wspólnie z Kopalniokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo święte:) Moja to nawet miała sny wojenne po tym jak to ja grałem w pokoju obok:)

Swoją drogą, jak Wasze żony/dziewczyny reagują na swojego mężczyznę gadającego do telewizora? :rofl:

Mpja jak tylko widzi ze gram to juz sie gotuje,a jak jeszcze gadam do TV to juz nie bede pisal,jak na wojnie,dla tego gram jak jej nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeszcze nie zawitał z limitką listonosz jak jutro mi gry nie przyniesie to pocztę spale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro wbijam na pewno na Pole, bo wprawdzie na tę chwilę gry jeszcze nie mam, ale czeka już na mnie w Empiczku. Może spróbujemy jutro wieczorem już coś zorganizować? Jeszcze sporu członków BF-a nie ma, ale niektórzy z Was już tak. Jak wygląda w końcu sytuacja z poruzumiewaniem się w grze i matchmakingiem? Dałoby radę coś upichcić jutro w kilkuosobowym gronie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z graniem w squadzie trochę trzeba kombinować, ale po jakimś czasie wszyscy jakoś trafiamy tam, gdzie powinniśmy. Z komunikacją tragedia, przerywa strasznie.

Z dzisiejszych manewrów, na chwilę przed padnięciem serwera :smile:

dsc04534nb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×