Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pojawię po 21, może by się udało skompletować ze dwa squady. Byle nam do teamu nie dorzuciło tego kolesia z C4 co wczoraj :fool::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zglaszam.I oby nie bylo tego goscia od C4.Moze tym razem czolgi zacznie wysadzac.

Edytowane przez elo_nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dużo roboty, bo znajomków na Battlelogu będzie można kopiować z konta PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech totalna porażka. Headset jeszcze nie doszedł i mam poważne wąt[pliwości czy zdąży przed Battlefieldem 3 ;/. A wy widzę ostro trenujecie. No nic kiedyś i ja do was dołączę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na szczęście nie było gościa z C4 i grało się naprawdę nieźle. Wspólpraca w czołgu też całkiem całkiem, w śmigłowcu może troszke mniej :biggrin: :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam za moją wczorajszą nie obecność, byłem na koncercie Maleńczuka i wróciłem i poszedłem spać :) hehe.

A jutro... http://www.ps3site.pl/sklep-ps3site-battlefield-3-w-edycji-limitowanej-mamy-wysylamy-jutro-u-was/88885 także zacieram już rączki, aby tylko doszło :).

Kto zamawiał jeszcze w tym sklepie?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wycieczka śmigłowcem na następną mapę była interesująca :biggrin: Jakby co, dzisiaj w okolicach 21 będę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na battlelogu konta też będą wykasowane, czy tylko osiągnięcia z bety? W sumie chyba wolałbym jakby kasowali, może udałoby mi się zarejestrować z takim samym nickiem jak w psnid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wycieczka śmigłowcem na następną mapę była interesująca :biggrin: Jakby co, dzisiaj w okolicach 21 będę online.

Chodzi Tobie o moją wycieczkę czy wroga :whistling: zresztą obie były interesujące :biggrin:. Teraz musimy się szykować pomału do latania myśliwcami :thumbsup:

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wszystkich dopiszę do listy. Lista zamknie się na 30 os.

Widzę że ciężko Ci zrobić update :down:

- nie wpisuj mnie już na listę :laugh:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie ze wczoraj tak krotko z waMi pobiegalem. Bylo spoko, moja kopia bf3 juz do mnie jedzie wiec dzis jeszcze bc2 Le jutro juz mam nadzieje pobiegamy po mapach najnowszego dziecka dice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ciężko Ci zrobić update :down:

- nie wpisuj mnie już na listę :laugh:

Ok.

Listę update'uję jak znajdę na o chwilę czasu.

Do czwartku na pewno będzie gotowa i zamknięta.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję sie na polu walki kolo 21 :) niestety moja kopia B3 pewnie dopiero czwartek-piatek taki maja termin dostawy w Empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście będzie blokada do 27, to nie ma co się przejmować terminem dostawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję sie na polu walki kolo 21 :) niestety moja kopia B3 pewnie dopiero czwartek-piatek taki maja termin dostawy w Empiku

Zamawiałeś na empik.com czy w salonie? Na moim zamówieniu jest termin odbioru na 25.10.2011, a jeszcze 2 dni wcześniej był 28.10. Wątpliwe abym mógł dziś odebrać moją limitke, obym się mylił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na empik.com i widziałem że są podane dwie daty termin odbioru na dzisiaj a termin dostawy 27 + czas dostawy. Napisałem maila z pytaniem która data obowiązuje zobaczymy czy odpiszą. Nie moge wejść na battleloga tez tak macie?

Edytowane przez Hellhound

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×