Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Pobaw się trybami słuchawek, może masz ustawiony do filmów czy coś i jakąś różnice robi. Sam niczego takiego nie zaobserwowałem. Do większych gier możesz pobrać specjalne tryby (GTA V TLoU itp.). Pobierz z PSS sobie appke do słuchaweczek i dostosuj je pod ogrywane gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się trybami słuchawek, może masz ustawiony do filmów czy coś i jakąś różnice robi. Sam niczego takiego nie zaobserwowałem. Do większych gier możesz pobrać specjalne tryby (GTA V TLoU itp.). Pobierz z PSS sobie appke do słuchaweczek i dostosuj je pod ogrywane gry :)

ale ja mam te NIE-ELITE, te stare z 2011 roku , a gdzie sie zmienia te tryby słuchawek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to wada fabryczna, do której trzeba sie przyzwyczaić,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jest jakiś magiczny sposób, żeby te słuchawki działały z telefonem (sam dźwięk). Widziałem przejściówkę USB-Jack, jest szansa, że będzie działać? 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

Zamierzam kupić Sony PS3 Wireless Stereo Headset 7.1 i mam właśnie pytanie odnośnie tego czy te słuchawki da się jakoś sparować w telefonem?? Nie chce mi się wydawać kasy osobno na headset i osobno na słuchawki stąd to pytanie ;) Jeżeli nie to mógłby ktoś polecić jakieś słuchawki które spełniłyby obie role, ewentualnie odesłać we właściwe miejsce? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy któryś z użytkowników WHS/WHS Pulse próbował podłaczyc dongla od nich do telewizora Sony (np. z serii W8) i sprawdzał "przestrzenność" dźwięku ze słuchawek?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie W8 i co najlepsze ten headset nie działa, jak podłączam pod TV wywala komunikat o nieobsługiwanym sprzęcie.

Zdziwiło mnie to bardzo, ale nie badałem dalej tematu więc może jest do tego jakieś rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam cichą nadzieję, że może nowy headset dedykowany do PS4 będzie współgrał z telewizorami i dźwiękiem przestrzennym, byłby czad :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozmyślam nad kupnem Wireless Stereo Headset 7.1, znalazłem taki na allegro http://allegro.pl/sony-playstation-wireless-stereo-headset-ps3-7-1-i4155750611.html stąd mam pytanie, jak myślicie to dobry zakup? z tego co wiem pudełka przedmiotów od Sony są niebieskie, chyba że nie ma reguły, z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest ok choć ja faktycznie mam niebieskie pudełko .

Cena jak za nowe bdb, pytanie czy nie za dobra bo jeszcze niedawno używane sonki chodziły po 250 na alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki maja kilka pudełek a nawet nazw w zależności od regionu w którym są sprzedawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozmyślam nad kupnem Wireless Stereo Headset 7.1, znalazłem taki na allegro http://allegro.pl/sony-playstation-wireless-stereo-headset-ps3-7-1-i4155750611.html stąd mam pytanie, jak myślicie to dobry zakup? z tego co wiem pudełka przedmiotów od Sony są niebieskie, chyba że nie ma reguły, z góry dzięki za odpowiedź :)

To jest pierwsza wersja hs od Sony. Widziałem akcesoria w takich pudełkach, np. kupiłem w podobnym ładowarkę do padów do PS3. Mimo wszystko wydaje mi się, że lepiej dołożyć ok 100 zł i kupić wersję najnowszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełka były i niebieskie i takie jak na aukcji z powyższego linka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 różne pudełka, 2 różne nazwy, ten sam produkt ;)

Takie zamieszanie Sony zrobiło z tymi słuchawkami że aż strach.

 

http://hry.kuma.cz/productsimages/9100863/7537791.jpg

http://images02.olx.com.br/ui/14/27/23/1360790259_476982423_1-Headset-Sony-Pulse-Wireless-Stereo-71-Virtual-Surround-Sound-Saude.jpg

https://webshop.cashconverters.com.au/thumbnail/850x520/1599252-ps3-wireless-stereo-headset-0.jpg

 

Odpowiednio chronologicznie modele słuchawek bezprzewodowych dla regionów EU i US:

 

EU:
1 Sony PlayStation Wireless Stereo Headset
2 Sony Pulse Wireless Stereo Headset
3 Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0
 
US:
1 Sony Pulse Wireless Headset
2 Sony PULSE wireless stereo headset - Elite Edition
3 Sony PlayStation Gold Wireless Headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi. jeszcze jedno, czym się różni wersja 'najnowsza' od tej z aukcji którą podałem? bo odłożyć kolejne 100 zł przy takiej cenie jest dla mnie problemem. jeszcze chciałem zapytać czy jak podepnę adapter usb do komputera to normalnie będzie działać? wcześniej w poście przeczytałem że działaja, natomiast w aukcji jest napisane że tylko ps3 :| 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja "najnowsza" to inny model słuchawek - model z tego roku.

 

O różnicach dużo by opowiadać.

Główne różnice to wygląd, możliwość podpięcia kablem mini jack do telefonu na przykład oraz edytowalne ustawienia dźwięku. Myślę że warto dopłacić i je kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o ten model? http://allegro.pl/sony-ps3-ps4-pc-gold-wireless-headset-7-1-pulse-ed-i4135254557.html

z wyglądu w ogóle mi się nie podobają, wolałbym tamte, tylko się chciałem dowiedzieć czy będą działać jak podłączę je pod usb do komputera oraz czy są one oryginalne bo to pudełko czerwone do mnie nie przejawiało, ale rozwialiście moje wątpliwości. Dzięki wielkie, jeszcze jakby ktoś mógł odpowiedzieć na to z tym podpinaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najnowszy model, na allegro solidni sprzedawcy mają go poniżej 400 zł, cena z podanego linku jest za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 modele działają podpięte do PC.

Do nowych urządzeń z androidem też da się podpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra. bardzo Wam dziękuję, skoro mówicie że jest okej, to wezmę tego co tam wyżej podpiąłem. jeszcze raz wielkie dzięki :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak brał te nowe.

Stare mają kilka rozwiązań które denerwują jak nie wiem.

...chociażby dioda w mikrofonie która wali po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz tylko jedno takie rozwiązanie, czy więcej? próbowałem kiedyś poczytać na ten temat ale niewiele informacji znalazłem. dioda to nie problem, idzie zakleić albo coś w tym stylu, a stówka w kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o różnicach nie raz w innych tematach o słuchawkach.

Generalnie nie narzekałem na nie.

Chyba głównymi ich wadami dla mnie był ten mikrofon i szumy/trzaski przy cichym używaniu lub podczas "ciszy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×