Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

No ja to właśnie muszę najpierw rozpracować ten pierwszy zakręt , później ewentualnie resztę , chociaż wydaje mi się , ze reszta wychodzi całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie zrezygnowałem ze ściganiem się z duchem... ścigam tylko swojego:P zawsze przed przejechaniem pierwszy raz trasy ściągam powtórke któregoś z pierwszych przejazdów i zapamiętuje jakie biegi wrzucają i jakie osiągają prędkości... potem zaczynam czasówki:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na chwilę odpuszczam ... bo wracają rodzice a przy moich warunkach kijowo jest się pakować z kierą do TV kiedy jest ktoś w domu.... więc może przerzucę się na pada i zobaczę wtedy ;] Powodzenia przy kręceniu czasów.... :pardon:

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kierowców. Jak już pisał wcześniej X-Mato jest jeszcze jedno polskie miejsce,

gdzie ścigamy się w GT5P. Jednak Wasza trzydniowa formuła jest zupełnie inna i na swój sposób ciekawsza.

Na naszym forum jest już założony temat o Waszych tzw. eventach.

Mam pytanie: czy moglibyśmy na stałe wpisywać u siebie Wasze wyniki ?

Ewentualnie zapraszamy do prowadzenia tego tematu.

Jak pisałem, nie znam już trzeciego miejsca w sieci z polskim ściganiem

i byłoby miło współpracować, czyli po prostu ścigać się razem i o sobie wiedzieć.

I na koniec zgłaszam chęć udziału w Waszych eventach.

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to właściwie nie mam nic na przeciwko, ale nie wiem jak inni. Wydaje mi się, że spora grupa osób, która się u nas ściga nie podchodzi do tego aż tak poważnie. Ja np. bardzo lubię symulatory, lecz gram także w mnóstwo innych gier jak MW2, BC2, Midnigcht, LBP... itp i nie wiem na ile będę miał zapał do gt5p. Więc póki co może prowadźmy ten wątek na obu forach równolegle, a potem zobaczymy jak sprawy się potoczą??

Ps: Też jestem Czarekwink.gif

Edytowane przez drift_master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie mam nic przeciwko, podobnie jak drift_master gram w różne gry które także zabierają mój ubogi wolny czas i na gt5p zostaję naprawdę mało czasu.Póki co tych eventów jakoś profesjonalnie nie traktuję(miałem zapisać się na forum gt5.amiga.pl ale trochę pozmieniały mi się plany i prawdopodobnie do końca roku nie będę miał zbyt dużo okazji do pojeżdżenia) a na razie dla mnie ma to być dobra zabawa a nie próba zdjęcia kolejnych cześci sekund póki co (ale jak się uda zająć dobre miejsce to super)pewnie jak już wyjdzie gt5 to wtedy zacznę bardziej się przykładać...A chłopakom z forum gt5.amiga.pl gratuluję świetnych wyników :thumbsup:

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam nic przeciwko.

Dobrze by było również tutaj mieć wgląd na wyniki od Waszej paczki. Zawsze jak jest więcej pozycji z wynikami to jest ciekawiej. Więc chętnie zobaczę wyniki czasówek forumowiczów gt5.amiga.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki bardzo i zaraz jadę hondą.

Tylko dopowiem, że u nas na początku była i jest dobra zabawa. Po prostu po jakimś czasie

przychodzą wyniki i chciałoby się do tej setki w rankingu, póżniej do pięćdziesiątki itd.

Całe nasze forum wyrosło z takiego ścigania jak tutaj.

Ja natomiast jestem przykładem beztalencia, który udowadnia, że dziesiątkami godzin jazdy

można powalczyć z innymi. Na przykład X-Mato to czysty talent i w Polsce znam tylko dwóch

kierowców, którzy grali w Gran Turismo i moga z nim powalczyć - Gusbo i Lelek.

No to tyle i wracam na tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GTPL_CZARUS

Tak jak pisali poprzednicy trzeba mieć na uwadze, że my gramy też w inne gry i w przypadku niektórych GT5: P schodzi na dalszy plan (podejrzewam, że w pełnym GT5 to się zmieni :teehee:), więc tak jak napisaliście u siebie na forum, jesteśmy "chyba raczej amatorami" :tongue:. Jednak np. w moim przypadku GT5 zawsze zajmowało wysoką pozycję i cały czas do niego wracam... a w tym roku pomimo tak licznych premier mam zamiar we wrześniu kupic F1 2010, a potem to już tylko Gran Turismo 5 (może jakiś wpływ ma na to matura :sweat:), więc tak jak pisałem wcześniej może do was na dłużej zawitam :thumbsup:

Co do wpisywania naszych wyników w waszej tabeli nie mam absolutnie nic przeciwko, jednak pewnie będziemy mogli się znaleźć w dolnej części, szczególnie ze względu na to, że większość z nas gra na padzie ;)

Z kolei jeśli chodzi o wpisywanie waszych czasów tutaj, to też nie mam nic przeciwko, jednak zanim to zrobię chciałbym wiedzieć, czy wszyscy mają takie zdanie jak ja i Andryush. Jak tak to w podsumowaniu z Hondą NSX i w każdym następnym wezmę pod uwagę każdego z GTPL na początku nicku z 1szej setki jak i tego, który wpiszę się w tym temacie :thumbsup:

Pozdrawiam

P.S Mój czas jak na razie to 1'48.949, ale jutro jeszcze mam nadzieję poprawię, więc Cali strzeż się :D

#EDIT:

A, jeszcze taka uwaga co do toru i samochodu, wszystko super, tylko nie podoba mi się to, że żeby osiągnąć dobry czas muszę zaliczać pobocza i wyjeżdżać poza trasę... powinien już się wtedy robić czerwony, a nie...

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy widzę świetne , na leaderbordzie strasznie dużo Polaków się znalazło :D

Ja na razie cieszę się z wejścia do pierwszej setki , bo wczoraj jeszcze myślałem , że to nie będzie możliwe , dzisiaj urwałem ok 2 sekundy :D

Samochód bardzo przyjemny , trzyma się drogi jakby specjalnie pod ten tor go zrobili , przyspieszenie przyzwoite , nie rwie asfaltu jak Ferrari , zdecydowanie mój typ samochodu :D

No i przede wszystkim czuję , że mam możliwość urwać jeszcze kawałek sekundy.

Jednak na dzisiaj już kończę ściganie , bo pad to jednak tak przyjemnym kontrolerem nie jest , dlonie już bolą od tego napięcia. :P

Aha i wracając do naszych wyników.

Wnoszę o podawanie przy rodzaju kontrolera informacji czy jeździmy ze sprzęgłem czy nie. W sumie sprzęgło to swojego rodzaju dopalacz dla uprzywilejowanych , nie ma go w tańszych kierownicach i padach ,a pozwala uzyskać lepsze czasy.

Więc myślę , ze warto na to zwrócić uwagę bo np Cali mocno się wybija na tle wszystkich kierowców , gra na padzie , bez sprzęgła, a czasów można tylko pozazdrościć ;)

Także Melon , zwróć proszę uwagę na to przy podawaniu wyników )))

Pozdr.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Mój czas jak na razie to 1'48.949, ale jutro jeszcze mam nadzieję poprawię, więc Cali strzeż się :D

no no... widze że niezłe czasy kręcisz:) ale i tak Czarus już nas pobił o pół sekundy:P jak ja nie lubię przegrywać...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andryush

Załatwione, ciekawe tylko o ile, czytałem ostatnio, że maksymalnie o 0,2s... muszę sprawdzić :P

@Ci co mają G25

Podawajcie, czy używacie sprzęgła!

ale i tak Czarus już nas pobił o pół sekundy:P

Tak to jest jak do rywalizacji dołączają zawodowcy :sweat:

@Czarus i reszta GTPL ;)

A chcecie też być uwzględniani w punktacji? Czy tylko obecni na tabeli?

P.S Dzięki Cali, ale to tobie się należą gratulacje za tak doskonałe czasy na padzie ;)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, spokojnie, poczekajcie , nie pędźcie tak szybko , może jutro do was dołączę tam gdzieś na ~30-którejś pozycji :D

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie myślcie sobie że z takim czasem odpuszczę moje ściganie na tym torze :D

Wujek rydz ciągle jest w grze i jutro będzie cisnął w GT5:P aż mu wyjdzie to jedno kółko.... mam nadzieję że nie bokiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GTPL_CZARUS Jeśli można się spytać, ciekawi mnie, czy wy-zawodowcy jeździcie za ghostami (swoimi albo najlepszych graczy)? Oglądacie powtórki okrążeń np. tak jak cali? I wreszcie jakich kamer używacie? Sorq, że tyle pytam, ale ciekawy po prostu jestem biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drift_Master i Melon - po raz pierwszy w życiu ktoś o mnie napisał "zawodowiec". Czuję się zwykłym amatorem, który kocha Gran Turismo.

Nie ma uniwersalnego sposobu do zaczynania nowego time triala. Każdy wypracowuje swoje indywidualne podejście.

Ogólnie można powiedzieć, że trzeba włączyć na strong active stearing, wyłączyć resztę, skrzynia manualna, widok z zegarów

i oglądanie powtórek najlepszych. Bywają jednak wyjątki, ale rzadko. Ja np. na dźojpadzie jechałem zawsze na automacie i krzyżaku.

Co do Waszej punktacji, to właściwie tylko ja zgłosiłem chęć udziału w Waszych eventach. Uwzględniajcie tylko tych, którzy chcą tutaj się ścigać.

Na razie tylko mnie. Nie chcę nic komplikować, ani nie proszę o zmiany. Założę tylko nan naszym forum temat z informacjami o Waszym ściganiu.

Ja prowadzę kierownicą z logo GT czyli Logitech Driving Force GT. Są też ode mnie lepsi na padzie.

To kwestia odrobiny talentu i treningu, treningu i treningu. W Akademii GT piąty na świecie był Japończyk GNo-13 na padzie.

W ściganiu na naszym forum także GT przegrywa z innymi grami. To szansa zawsze dla mnie - "ciułacza punktów".

Moje miejsce teraz hondą to także przypadek. Strasznie lubię ten samochód i po raz pierwszy w życiu za pierwszym podejściem

udało się wbić tak wysoko. To był piekny wieczór dzięki Wam i GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie można powiedzieć, że trzeba włączyć na strong active stearing, wyłączyć resztę, skrzynia manualna, widok z zegarów

po raz pierwszy włączyłem active steering (myślałem że to coś w stylu "automatyczne skręcanie):P i rzeczywiście lepiej się troche jeździ:) dzisiaj popróbuje Cie dogonić CZARUS:P na razie brakuje mi jeszcze 300 setnych ale po dzisiejszych próbach wiem że moge dać radę bo po pierwszych 2 zakrętach generuję zazwyczaj 200setnych przewagi nad moim duchem... tak więc ja na razie mam czas 1'48,759...

P.S. ciekawe czy ktoś wybierze kiedyś w evencie auto typu suzuki capucino:P to byłaby dopiero techniczna jazda:P

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy włączyłem active steering (myślałem że to coś w stylu "automatyczne skręcanie):P i rzeczywiście lepiej się troche jeździ:) dzisiaj popróbuje Cie dogonić CZARUS:P na razie brakuje mi jeszcze 300 setnych ale po dzisiejszych próbach wiem że moge dać radę bo po pierwszych 2 zakrętach generuję zazwyczaj 200setnych przewagi nad moim duchem... tak więc ja na razie mam czas 1'48,759...

P.S. ciekawe czy ktoś wybierze kiedyś w evencie auto typu suzuki capucino:P to byłaby dopiero techniczna jazda:P

Active Steering? Co to jest i gdzie to można znaleźć? Pierwsze słyszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Active Steering (AS) to bardzo przydatna opcja bez której nie da się zrobić bardzo dobrych czasów

Z AS można jedynie zrobić dobry czas

Dzięki AS samochód prowadzi się pewniej i przy dohamowaniach jest bardziej stabilny

Najlepsi kierowcy z całego świata używają tej opcji ...

Ja też zgłaszam udział w Waszym turnieju:)

Mam nadzieje że będę miał czas aby w każdym evencie startować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta opcja w ustawieniach gry , bo wydaje mi się , ze jeszcze nigdzie jej nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ustawia się podstawowe ustawienia

Kontrolę trakcji , skrzynię, opony itd.

Napewno znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Active Steering (AS) to bardzo przydatna opcja bez której nie da się zrobić bardzo dobrych czasów

Z AS można jedynie zrobić dobry czas

Dzięki AS samochód prowadzi się pewniej i przy dohamowaniach jest bardziej stabilny

Najlepsi kierowcy z całego świata używają tej opcji ...

Ja też zgłaszam udział w Waszym turnieju:)

Mam nadzieje że będę miał czas aby w każdym evencie startować

LOL a ja jeździłem z wyłączonym. Ot taki herdcore mode, a tu się okazuje że jednak lepiej włączyć. W takim razie nie podaje jeszcze czasu z fuji bo może zejdę poniżej tego co na razie ugrałem. Musze spróbować pojechać z włączonym AS na Eiger, może poprawie to swoje 76 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ustawia się podstawowe ustawienia

Kontrolę trakcji , skrzynię, opony itd.

Napewno znajdziesz...

Chodzi o ASM?

Edit: Znalezłem..:D

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę że może zrobimy jeszcze z 4-5 eventów (co daje jakieś 2 tygodnie) i od nastepnego turnieju będziemy dodawać do klasyfikacji miszczów z GTPL?:) moja propozycja wynika z faktu że już i tak 5 eventów za nami, a rywalizacja miedzy mną i innymi z forum się nasila więc w końcówce turnieju może być ciekawie:) poza tym akurat jakby było 10 eventów to zgrywałoby sie to wyborem trasy i auta przez całą pierwszą dziesiątkę...

teraz po prostu byśmy poza klasyfikacją wpisywali także czasy Czarus'a i X-MATO dla porównania a od następnego turnieju punktowalibyśmy... to taka moja propozycja:) napiszcie co o tym myslicie...

P.S. Czarus.... już jestem przed Tobą:P minimalnie ale zawsze:P czas 1'48,451...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę że może zrobimy jeszcze z 4-5 eventów (co daje jakieś 2 tygodnie) i od nastepnego turnieju będziemy dodawać do klasyfikacji miszczów z GTPL?:) moja propozycja wynika z faktu że już i tak 5 eventów za nami, a rywalizacja miedzy mną i innymi z forum się nasila więc w końcówce turnieju może być ciekawie:) poza tym akurat jakby było 10 eventów to zgrywałoby sie to wyborem trasy i auta przez całą pierwszą dziesiątkę...

teraz po prostu byśmy poza klasyfikacją wpisywali także czasy Czarus'a i X-MATO dla porównania a od następnego turnieju punktowalibyśmy... to taka moja propozycja:) napiszcie co o tym myslicie...

P.S. Czarus.... już jestem przed Tobą:P minimalnie ale zawsze:P czas 1'48,451...

Ok niech tak będzie ale mówię tylko za siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×