Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

U nie jak na razie 1'14.606 i nie zanosi się żeby coś urwać :o

Macie receptę jak osiągnąć największa prędkość na linii start/meta? Osiągam ta gdzieś około 130km/h a duch 10 gracza wyprzedza mnie o długość samochodu przed pierwszą szykaną :|

Irytująco to wygląda :/

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję rozpędzić się jeszcze w ostatnim zakręcie jadąc w nim po zewnętrznej, ale nigdy jeszcze nie osiągnąłem prędkości takiej jak duch. Aczkolwiek pierwszy zakręt można pojechać szybciej od niego i trochę w ten sposób odrobić. Btw ostatni zakręt bierzecie na trójce?

Edytowane przez drift_master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem tylko chwilę na jazdę i tak sobie 1'15:348 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh u mnie nie wygląda to najlepiej. Ostatni raz jezdziłem w GT5p jeszcze na DFGT i narazie ciezko mi sie przystosowac do pada jeszcze. Jak narazie 1'15.490, ale mam wrazenie ze za duzo trace na nawrocie po tunelu, i drugiej czesci serpentyny zaraz przy wyjezdzie pod górke. Jutro mało czasu bedzie, ale moze w piątek jeszcze zejdę jakies ulamki sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nie jak na razie 1'14.606 i nie zanosi się żeby coś urwać :o

Macie receptę jak osiągnąć największa prędkość na linii start/meta? Osiągam ta gdzieś około 130km/h a duch 10 gracza wyprzedza mnie o długość samochodu przed pierwszą szykaną :|

Irytująco to wygląda :/

Start meta? Czyli ta przed zakrętem , gdzie hopka jest? Jeśli o to chodzi , to na wyższym biegu na pewno , żeby po hopce nabrać większej prędkości , bo jak na 3 biegu bodajże to po hopce max ~128 km/h , jeśli jedziemy na wyższym , to po hopce mamy 135 km/h na liczniku ;) No i ostatni zakręt raczej na 3 biegu.

A to wyprzedzanie , o którym piszesz , to chyba sprzęgło? innego wytłumaczenia nie widzę , bo zakręty pokonuję tak samo lub odrobinę szybciej , a na prostej duch odlatuje...

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:18.743... Chyba bez manuala się nie obejdzie...

No i stało się.. Nie dość, że "zmusiliście" mnie do grania na fizyce "pro" to w dodatku na skrzyni manualnej...

Już po trzech kółkach na manualu (pierwszy raz w życiu, a od czasów Lotusa na Amidze grałem zawsze na automatach)

było tyle co wcześniej na automacie, a skończyłem na dziś z wynikiem 1:17.632 i masą miejsc w których teraz mogę pojechać szybciej...

Może z dołu tabeli się nie podniosę, bo często nie mam czasu grać, ale wstyd już mniejszy ;-)

Edytowane przez ZBENEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde , robiłem Screena ze strony , na imageshack wrzuciłem i miałem już link skopiowany , nie wiem jak mogłem zapomnieć o tym czasie :pinch: , z resztą nie ważne , bo i tak bym 9 miejsce miał , bo 1:55 z groszami zrobiłem , też cofałem się do tej szykany po każdym restarcie . Ja dzisiaj z samego rana ( czyli za niedługo ) wyjeżdżam , więc ja sobie odpuszczam , a wam życzę dobrej zabawy , także na razie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Przybywam do Was Panowie prosto z teamu GTPL:)

Od niedawna zauważyliśmy że organizujecie sobie turniej w Gran Turismo 5P

Fajnie się składa by my też mamy swoje turnieje i praktycznie non stop się ścigamy czy to w time trialu czy online

Może chcieli byście się przyłączyć do naszego turnieju i ścigać się razem z nami??

W Polsce ogólnie mało jest osób które grają w GT5P więc nie ma co się dzielić

Nas jest około 20 więc gdybyście przyłączyli się do nas było by nas już trochę więcej i dzięki temu była by lepsza rywalizacja

Zastanówcie się:)

Pozdrawiam.

Nasze forum:

www.gt5.amiga.pl

Strona teamu:

www.gtpl.pl

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ale widzę , że bardzo długo jeździcie jeden event.

Dwadzieścia dni , to wg naszych standardów strasznie dużo.

Chyba dla mnie to za dużo , bo turniej ciągną by się strasznie długo , a obecnie mam dużo spraw na głowie i możliwe , że nawet bym nie ukończył turnieju.

Ja spasuję , no chyba , że panujecie jakieś zmiany , integrację obydwu turniejów :D

No i tak poza tym , to gratuluję świetnych czasów , bo wydaje mi się , że na leaderbordach widziałem kilka razy Polaków z Waszym teamowym tagiem w PSN ID na dość wysokich pozycjach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Staramy się:)

Turniej Grand Prix trwa 3 tygodnie i nie wiem czy da się coś tu zmienić bo ja nie jestem organizatorem ...

Ale w mistrzostwach to ja jestem organizatorem i wyścigi trwają od 1 do 4 tygodni

Teraz w okresie letnim wyścigi trwają po 4 tygodnie bo wiele osób wybywa na wakacje...

No ale nic nie stoi na przeszkodzi aby jezdzić tu i tu czyli w mistrzostwach i turnieju

W sumie mówisz że masz dużo spraw na głowie to chyba dobrze że turniej tyle trwa??

Będziesz miał sporo czasu aby wyśrubować czasy

Poza tym jezdzimy też w francuskim klubie GT-club więc na jeden miesiąc mamy kilka wyścigów

Jężeli macie jakieś propozycje to piszcie:)Napewno się dogadamy:)

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ale widzę , że bardzo długo jeździcie jeden event.

Dwadzieścia dni , to wg naszych standardów strasznie dużo.

Chyba dla mnie to za dużo , bo turniej ciągną by się strasznie długo , a obecnie mam dużo spraw na głowie i możliwe , że nawet bym nie ukończył turnieju.

Ja spasuję , no chyba , że panujecie jakieś zmiany , integrację obydwu turniejów :D

No i tak poza tym , to gratuluję świetnych czasów , bo wydaje mi się , że na leaderbordach widziałem kilka razy Polaków z Waszym teamowym tagiem w PSN ID na dość wysokich pozycjach :D

Możesz śmigać w kilku turniejach :) na gtpl.pl masz dwa extra :) Zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GTPL_X-Mato

No ja zaglądnąłem na waszą stronę i muszę przyznać, że muszę się zastanowić. Z początku myślałem, że nigdy nie będę brał udziału w takiej lidze, bo kierownicę mam od roku, jedyny "symulator" na jakim gram i kiedykolwiek grałem to GT5: P, ale patrząc na swoje czasy zauważam, że jestem coraz lepszy :D Więc nie wykluczam dołączenia do was, ale pewnie już jak wyjdzie pełne GT5, bo teraz jestem zajęty naszą forumową ligą, a poza tym są jeszcze inne gry i zajęcia, także na razie dzięki i dzięki za zaproszenie ;) Chociaż... jeden event trwa tyle czasu, że może chęci i czas się wyskrobie... zobaczymy :)

Co do naszego aktualnego forumowego eventu to czas póki co: 1:13:656 ( 1st B)), ale jutro jeszcze poprawię...:thumbsup:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co wy bierzecie xD mój czas to 1:16:005 i nie wiem gdzie mam urwać te 3s xD podczas przejazdu chociaż raz ślizgał się wam samochód czy perfect w ogóle gum nie słychać ?? ogólnie tak jak zawsze wszystko off skrzynia sprzeglo... i ja na tej prostej na końcu mam 145km/h i nawet na 4 mi wejdzie xD ale jakoś nie idzie cały czas poślizgiem a jak pojade tak żeby się nie ślizgał duch jest lepszy : / Jakieś porady ??

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się nad czym zastanawiać :D Jak masz czas to jedziesz a jak nie to odpuścisz sobie wyścig i w nastepnym pojedziesz:)

Jeszcze mówisz że widzisz efekty swojej jazdy więc nie ma co przyhamowywać tylko trenować i trenować:)

Posiadam kiere od 8 miesięcy (najpierw DFGT teraz G25) i miesiąc po jej zakupie zaczołem jezdzić w turnieju

I teraz razem z chłopakami się doskonalamy:)

siroccoxp _ zmieniaj biegi przy 6.800 obr/min napewno zobaczysz efekty.

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ze sprzęgłem :P Ja zawsze jeżdżę tak jak ma prawdziwy samochód, tzn. np. w Ferrari 599 jeźdździłem na manetkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:16.315...

Jest jakaś nowa zasada, że się czasów nie podaje, czy nie jeździcie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np jeżdżę , ale się nie chwale , żeby nie zapeszyć. :P

@Melon

A no to wszystko jasne :P

Ja bez sprzęgła jestem 2 pozycje niżej na leaderbordzie , ale gdybym miał to sprzęgło to... aaah! :D

Pierwsza 50 murowana :D

@siroccoxp

Gumy słychać , ale broń Boże żadnej jazdy bokiem. Jeśli już ostro dawać po garach , to przy wyjściu z zakrętu , podczas jazdy w linii prostej (mniej więcej)

Co do ostatniej prostej , to tuz przed skokiem , tuz przed pierwszą górką wrzuć 4 bieg , jeśli tak zrobisz to pod jej koniec będziesz miał na liczniku >150km/h , ostatni zakręt raczej na 3 biegu i chyba najważniejsza sprawa to zakręt przed tunelem , trzeba się starać , żeby szybko go pokonać. A no i ten najdłuższy zakręt , tam musisz wejść szybko , stopniowa redukcja do 3 biegu, toczysz się lekko do zewnętrznej oczywiście i gdzieś w 3/4 zakrętu samochód powinno zarzucić , wtedy wykorzystujesz okazję i wciskasz gaz do końca aby jak najszybciej wyprowadzić samochód z tego zakrętu.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz skminiłem jazde tym "dziadostwem" xD udałoby się zejść niżej.. ale mnie zarzuciło na ostatnim zakręcie przed metą :pardon:tak więc na razie 1:15:565 i faktycznie trzeba te dwa zakręty wziąć idealnie bo dużo się traci.... ogólnie nie mam już siły jak już udało mi się ducha wyprzedzić i wziąłem te zakręty to na tych serpentynach za daleko odjeżdżał i dupa xD Może jutro jak znajde czas jeszcze go poprawie ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie trochę się poprawiło. Na chwile obecną 1'13.885. Wiem gdzie jeszcze muszę się poprawić, wiec może dziś zejdę jeszcze trochę niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ostatni ;)

Ja kończę z wynikiem 1:13:220 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kurde nie miałem czasu kręcić czasów bo nad jeziorkiem byłem:( musze zaraz pojeździć chwilkę żeby jakiś czas na odwal wykręcić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wyjątkowo nie miałem czasu na jazdę chciałem dzisiaj trochę pojeździć ale burza i mi prąd wyłączyli i tylko 1'15:112 :confused: na a teraz to już czasu nie mam czekam na następny event.

czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wyjątkowo nie miałem czasu na jazdę chciałem dzisiaj trochę pojeździć ale burza i mi prąd wyłączyli i tylko 1'15:112 :confused: na a teraz to już czasu nie mam czekam na następny event.

czas

ja po 10 okrążeniach mam 1'13.695 więc to dobrze wróży ażeby jeszcze coś urwać ale kończę jeździć bo GoW Collection czeka:P

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×