Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem za bardzo czasu pojeździć, więc kończę ten event ze słabym czasem 1:52.375 (G25) :wink: Czas Cali'ego na padzie = szacun chłopie :smile: Nie wiem jak to robisz hehehe Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak .. ogólnie mam juz dosyć xD dlatego ostatecznie mój czas to 1:51:854 wszsytko off sprzeglo i skrzynia... Ogólnie wiem gdzie popełniałem błąd ale nie szło w ogóle poprawić mi tego pierwszego zakrętu... Udało mi się znacznie szybciej przejechać tą część tak że duch był za mną na długość samochodu... jednakże dochamowanie nie wychodziło mi i zawsze było odjechanie albo uślizg.... tak więc jeżeli tu nie dało się poprawić reszte szlag trafiał... Znalazłem jeszcze inną fajną rzecz mianowicie jeżeli włączymy sprzęgło przełożenie z 1 na 2 jest znacznie szybsze... (przynajmniej ja to opanowałem już w takim stopniu że ani na jedynce niema uślizgu a przełożenie na 2 jest szybsze i w skutek tego znacznie szybciej osiąga się duż predkąśc na tamtej prostej.) Ale wyłączenie sprzęgło powoduje to, że przy redukcji automatycznie dostajemy między gaz co powoduje że z takim samochodem jak F40 z ogromną turbo dziurą zarąbiście możemy czas skrócić. Poza tym bez sprzegla przezucenie z 1 na 2 trwa wieki przez co cenne sekundy tracimy... Ja nie umiem jeszcze stosować między gazu (koślawe nogi:laugh:) dlatego trudno mi ten czas poprawić.... A i szacun za taki czas na padzie ;) Pozdro..

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem nie miałem zbyt dużo czasu pojeździć, tj. pojeździłem gdzieś z godzinkę z hakiem w czwartek i dziś z dwie ;) Mój końcowy czas to: 1:51:172, robiłem dziesiątki okr. z czasem który różnił się w granicach 2/10 sekundy co doprowadzało mnie do szewskiej pasji... jednak wiem, że jestem w stanie wbić się do 1szej setki, jednak nie mam już czasu (meczyk) ŁP

Przypominam, że ten event trwa do 22.00 i do tej godziny podajemy swoje czasy. Podsumowanie może pojawi się troszkę później z ww. względów :thumbsup:

P.S Podaję fotkę z czasem:

beztytuueap.th.jpg

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1'53.702 - jak zwykle mocno średni :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. event: Suzuka; Mitsubishi EVO X by GT:

1. M-e-l-o-n 2:14:287 10pkt.

2. Pavulon1 - 2:14.353 9pkt

3. andryush - 2:15.591 8pkt

4. sztiff - 2:15:841 7pkt

5. NEXUS6661 - 2:15:905 6pkt

6. Lukasz2525 - 2:17:3xx 5pkt

7. Patryk-1980 PL - 2:17:548 4pkt

8. Ch3rry 86 - 2:19:883 3pkt

2. event: Londyn; Ford Focus ST '06:

1. PLCali - 0:59:524 10pkt

2. M-e-l-o-n - 0:59:547 9pkt

3. NEXUS6661 - 0:59:705 8pkt

4. Pavulon1 - 0:59:719 7pkt

5. Andryush - 0:59:784 6pkt

6. rydz87 - 0:59:957 5pkt

7. sztiff - 1:00:093 4pkt

8. seba023 - 1:00:287 3pkt

9. Patryk-1980 - 1:01:339 2pkt

10. sirroccoxp - 1:01:553 1pkt

11. Lukasz -1:01:549

12. Ch3rry - 1:01:858

13. ZBENEK - 1:02:345

3. event: Fuji Speedway F; Ferrari F40 '92:

1. PLCali - 1:50:499 (pad) 10pkt

2. rydz87 - 1:51:015 (pad) 9pkt

3. M-e-l-o-n - 1:51:172 (G25) 8pkt

4. seba023 - 1:51:551 (DFGT) 7pkt

5. siroccoxp - 1:51:854 (g25) 6pkt

6. NEXUS6661 - 1:52:092 (g25) 5pkt

7. sztiff - 1:52:375 (g25) 4pkt

8. andryush - 1:53:404 (pad) 3pkt

9. Lukasz - 1:53:702 (DFP) 2pkt

10. Patryk-1980 - 1:54:394 (DFGT) 1pkt

Gratuluję świetnych czasów wykręconych na padzie, co jest nie lada wyczynem i przypominam, że wg. ustalonych wcześniej zasad kolejną osobą podającą czas i samochód jest rydz87, czekamy niecierpliwie :thumbsup:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz świetny , a Melon pewnie już podsumowanie robi :D

Następny event ustawia nam 3 osoba z listy?

Cały event , czy tylko auto a trasa kolejna wariacja Fuji?

Proponował bym kolejna wariację , bo uczestnicy są już w formie i mogą tam niezłe czasy uzyskać bo tor już znamy.

Gratuluję zwycięzcom :D

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem być 9 w tym Evencie :D . Tak swoją drogą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz

Poprawione, ale nie zapodałeś fotki :)

@andryush

A nawet już zrobił, ładnie się uwinął, nie? :D

BTW. Ja myślę, że może i są w formie, ale ja z kolei obawiałbym się monotonni, więc może zostawmy decyzję rydzowi (2ga osoba z listy :P ), tak samo jak w pełni decydowałem ja i cali :)

@sztiff

Dzięki za odciążenie, niestety cali i kilka innych osób dołączyło po 1szym oficjalnym evencie (wcześniej jeszcze były góry i Nissan Proto '05) i nie bardzo wiem co z tym zrobić, no ale jak tak dalej pójdzie to za kilka eventów mnie przegoni, a poza tym na tablicy widać, że w 1szym nie brał udziału :ok:

P.S Aaaa... nie bijcie B)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie po 3 eventach. Tak w celu zmobilizowania wszystkich do walki :)

1. M-e-l-o-n 27 pkt

2. PLCali - 20 pkt

3. NEXUS6661 - 19 pkt

4. Andryush - 17 pkt

5. Pavulon1 - 16 pkt

6. sztiff - 15 pkt

7. rydz87 - 14 pkt

8. seba023 - 10 pkt

9. Patryk-1980 - 8 pkt

10. sirroccoxp - 7 pkt

Lukasz - 7 pkt

12. Ch3rry - 3 pkt

13. ZBENEK - 0 pkt

Mamy zdecydowanego lidera, więc od teraz obowiązuje zasada bić mistrza :D

P.S. w razie błędu w liczeniu punktów, dawać znać...

Edytowane przez sztiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melon

A owszem owszem , świetnie się uwinął :D

Wszystko ładnie i czytelnie i nawet punkty już mamy , kolorowe :D

Oj to czasy kolorowe :D

Z tą monotonia to może i masz racje , może umówmy się , że domyślnie jedziemy każdy tor z wariacjami po kolei , ale jeśli osoba wybierająca ma takie życzenie , może wybrać inna trasę ;)

Rydz , czekamy na decyzję ;)

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy samochodach na literę F to proponuję Ferrari 599 GTB Fiorano i trasa Daytona road, która posiada kilka ciekawych zakrętów.

Pozdrawiam.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo... czegoś takiego bym się w życiu nie spodziewał :D Po początkowym zgorszeniu, myślę, że to jednak ciekawy pomysł, w sumie nigdy na tej trasie nie grałem w time trialu, a samo autko jest bardzo fajne ;)

Tradycyjnie informuję, że obecny event (Daytona Road i Ferrari 599) trwa do wtorku do godziny 22.00 :)

pozdro

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MELON

Niestety ja mam 7 punktów a nie jak napisałeś że 8 :(

Więc jestem egzekfo z kolegą który ma też 7 punktów. prosze poprawić.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dzisiaj i od razu udało się wskoczyć do pierwszej setki z czasem: 1'52.608 (pad).

btw. ten pierwszy zakręt w lewo jest dla mnie zagadką - często auto tam nie chce hamować i sunie jak po lodzie ;o

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać małe zainteresowanie tą furą i tą trasą ;] Bo widzę róznica 1-100 miejsce to 3s tak więc sporo ;] A co do tego zakrętu fakt xD nie przepadałem za tym torem ze względu właśnie na te dziwna zakręty xD długa "prosta" zakręty znowu prosta szykana xD i tak w kółko... śmieszny tor... Powodzenia przy czasach... ja sobię musze kupić 599 dopiero xD

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rydz widzę że czasówki na kontroli trakcji "4" robisz ja chyba dzisiaj nie dam rady pojeździć zaraz wyścig później finał... jedynie zrobiłem 5 okrążeń żeby zobaczyć jak się jeżdzi i tylko 1'55:210(g25)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla ciekawości spróbuje z kontrolą trakcji , ciekawe czy to mnie przyspieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może nieraz pomóc ale osobiście wolę grać bez wspomagaczy tym bardziej w czasówkach... mam satysfakcje że nic mi nie pomaga... 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade bez wspomagaczy i wkurza mnie to auto jak i tor:P debilny pierwszy zakręt rozgrzewa mnie do czerwoności:P

P.S.włązcyłem sobie tcs na 4 i poprawiłem czas o całe 0'00,015 więc dla mnie to bez różnicy:P na razie zostaje przy czasie 1'52,670 i nie wiem czy jeszcze go ruszę bo jakoś ten tor mnie odpycha...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade bez wspomagaczy i wkurza mnie to auto jak i tor:P debilny pierwszy zakręt rozgrzewa mnie do czerwoności:P

P.S.włązcyłem sobie tcs na 4 i poprawiłem czas o całe 0'00,015 więc dla mnie to bez różnicy:P na razie zostaje przy czasie 1'52,670 i nie wiem czy jeszcze go ruszę bo jakoś ten tor mnie odpycha...

Wczesniej zacznij hamowanie na pierwszym, przed czerw. polem. Ostatnia szykana to piekło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi wy te czasy robicie na pro? To jakaś czarna magia każdy zakręt i wtopa. Ja póki co opanowałem bardzo dobrze standard bez wspomagaczy na skrzyni H bez sprzęgła lub jeśli wóz ma więcej niż 6 biegów to sekwent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem może przez to że próbuje jeździć na profesionalu hondą asume s2000 turbo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bardzo pamiętam jak się jeździ tą hondą póki co My jeździmy (Daytona Road i Ferrari 599) spróbuj ....a jeździsz na g25 czy g27??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×