Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

1'51.015 - pad.

no no... widze że konkurencja nie śpi:P dobry czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no... widze że konkurencja nie śpi:P dobry czas:)

dzięki, ale do Twojego to już się chyba nie zbliżę - nie mam nerwów do tego samochodu biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale do Twojego to już się chyba nie zbliżę - nie mam nerwów do tego samochodu biggrin.gif

to autko jest jeszcze do ujeżdżenia... przy wyborze wahałem się między F40 a Blitz'em... polecam przetestować tego drugiego:) grając na padzie jeździ się jak po lodzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to autko jest jeszcze do ujeżdżenia... przy wyborze wahałem się między F40 a Blitz'em... polecam przetestować tego drugiego:) grając na padzie jeździ się jak po lodzie....

ciii nie wspominaj nic o tym samochodzie bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł by go wybrać i wtedy to będzie dopiero dramat biggrin.gif

Jedyne co w nim jest fajne to dźwięk turbiny :)

btw. z tego mojego czasu da się jeszcze urwać gdzieś tak około 0,50 - 0,80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 Prologue czyli co?

zapytaj Pana google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiekszość ma dobre czasy ;) gratuluje ja się "męczyłem" od 18 i na dzisiaj wystarczy xD 1:52:876 Najbardziej wkurzał mnie duch (nie da się go jakoś wyłączyć ??) Za każdym razem kiedy miałem nad nim dużą przewagę w 1 sektorze 0,3 to przy następnym sektorze wlepiał swoje ślepia w lusterku i za każdym razem ale wypadnięcie albo uślizg i koniec czasówki xD jeszcze dużo dałoby się zbić tak do 1:50 na pewno ale do 1:49 to nie wiem co oni biorą xD oczywiście Wszystko OFF , G25 + skrzynia i sprzęgło ;] ...Fajna ferarka tylko trzeba za każdym razem na tych ciasnych zakrętach uważać żeby tył na 1 nie odjechał :-)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiekszość ma dobre czasy ;) gratuluje ja się "męczyłem" od 18 i na dzisiaj wystarczy xD 1:52:876 Najbardziej wkurzał mnie duch (nie da się go jakoś wyłączyć ??) Za każdym razem kiedy miałem nad nim dużą przewagę w 1 sektorze 0,3 to przy następnym sektorze wlepiał swoje ślepia w lusterku i za każdym razem ale wypadnięcie albo uślizg i koniec czasówki xD jeszcze dużo dałoby się zbić tak do 1:50 na pewno ale do 1:49 to nie wiem co oni biorą xD oczywiście Wszystko OFF , G25 + skrzynia i sprzęgło ;] ...Fajna ferarka tylko trzeba za każdym razem na tych ciasnych zakrętach uważać żeby tył na 1 nie odjechał :-)

PZDR siroccoxp

strzałką do góry się wyłącza i włącza ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem tylko chwilę na grę ale i tak udało się coś zdjąć 1'52:092(g25) ale do caliego i rydza już chyba nie dojdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj mam już dość xD jutro z rana może coś jeszcze ujdzie... Ale jest git w pierwszym i 2 sektorze wyprzedzam ducha więc da radę jeszcze trochę odjąć na szykanie zawsze coś spieprzyłem xD hehe

Na dzisiaj 1:51:854 (G25) wszystko off skrzynia + sprzęgło

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari jest świetne , rewelacyjnie się nim jeździ , te ciasne zakręty można delikatnie bokiem brać , tak pięknie ten tył wychodzi , że szok :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F40 jest super:) zresztą ulubione Ferrari Clarksona:P co do wyścigu to pojeździłem dzisiaj chwilę, nie wykręciłem lepszego czasu więc czekam na następną trasę kończąc z czasem 1'50,955 (pad)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jedyne Ferrari , które mi się podoba . Bo ogólnie nie lubię tej marki , jeszcze Modena 360 jest całkiem przyzwoita , a reszta to badziewie . Nie ma to jak Mercedes ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cali z takim czasem na padzie wielki szacun ja dzisiaj pierwszy raz w gt5p na padzie zagrałem właśnie na tej czasówce i ja się do tego nie nadaję a ferrari bomba na 1-ce robi prawie dopuszczalną prędkość w polsce

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wydusiłem jeszce troche czas wiec kończe na 1'50,499... ale można zejść do 1'49 na padzie tylko trzeba się pomęczyć trochę:P jutro mnie nie będzie więc juz GT5P nie włącze:P mam nadzieje że kolejny event będzie rarytaśny:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie miałem czasu pograć więc zostaje 1'52:092(g25)

czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj mam już dość xD jutro z rana może coś jeszcze ujdzie... Ale jest git w pierwszym i 2 sektorze wyprzedzam ducha więc da radę jeszcze trochę odjąć na szykanie zawsze coś spieprzyłem xD hehe

Na dzisiaj 1:51:854 (G25) wszystko off skrzynia + sprzęgło

PZDR siroccoxp

O pierwszy kierowca grający ze sprzęgłem? :) Pomaga ono w opanowaniu tego potwora , czy wszystkie uślizgi ujarzmiasz delikatnym operowaniem gazem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak samochód zaczyna nam uciekać , to delikatnie odpuszczamy gaz bądź wrzucamy wyższy bieg :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Jak zmieniłem na łopatki to strasznie mi się ferrari jeździło jak miałem wyłączone sprzęgło i samo operowanie szifterem to zauważyłem, że sprzęgło działa z opóźnieniem i tracę sekundy przez to a dzięki sprzęgłu mogę chamować silnikiem później i samochód lepiej się zachowuje co do uślizgu to na 1 biegu nie żyłuje do końca tylko powoli przyspieszam, żeby nie uciekł tył... jak już zacznie uciekać albo zmieniam na 2 i się uspokaja albo odpuszczam gaz.... Rewelacyjnie się nim jeździ w tym trybie ;] A jak już mi tył ucieknie to próbuje cały zakręt przejechać bokiem ^^ i nawet się udaje bez ingerencji w opcje tuningu ;] Rewelka.. Właśnie zaczynam poprawiać czas moze uda się zejść do 1:50

Edit:

A i jeszcze coś za każdym razem kiedy już wiem, że czas będzie lepszy w jakimś sektorze 2-ka ma bulwers i nie chce wejść co skutkuje wrzuceniem na luz i strate przewagi xD już tak kilkanaście razy pod rząd miałem ;] Ale trudno trochę praktyki i będzie git ...

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie uciekł tył... jak już zacznie uciekać albo zmieniam na 2 i się uspokaja albo odpuszczam gaz....

PZDR siroccoxp

No to tak jak ja mówiłem :biggrin: , ten samochód uwielbia tyłem wychodzić na 1 , zwłaszcza na tym ostatnim zakręcie , z którego się na prostą wjeżdża . Ale na tych dwóch łukach też mi uciekł parę razy , co jest irytujące akurat . Najgorsze co można zrobić tym samochodem , to się zatrzymać . Przyspieszenie 0-25 praktycznie w nim nie istnieje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak ja mówiłem :biggrin: , ten samochód uwielbia tyłem wychodzić na 1 , zwłaszcza na tym ostatnim zakręcie , z którego się na prostą wjeżdża . Ale na tych dwóch łukach też mi uciekł parę razy , co jest irytujące akurat . Najgorsze co można zrobić tym samochodem , to się zatrzymać . Przyspieszenie 0-25 praktycznie w nim nie istnieje .

ostatni zakręt jedzie się na dwójce:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Ferrari na 2 jedzie +120 km/h , a przy takiej prędkości ja nie jestem w stanie się tam zmieścić :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie obroty i jazda. Tak też można :) osobiście również preferuję jazdę beż wrzucania jedynki , gdyż przeważnie spowalnia ono auto , przełożenie jest krótkie , obroty bardzo lekko spadają a i przełączenie na 2 bieg również odbiera nam jakiś ułamek sekundy. To tak jak codzienna jazda autem , wrzucisz 1 bieg z 2 to po tym szarpnięciu od razu zrozumiesz , że 1 nadaje się tylko do ruszania.

Ale ten ostatni zakręt na Fuji to niezła zagadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×