Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie w grze jest opis tych zadan, bo na zakonczenie mapy pojawia mi sie tylko przez chwile taka tabalka z broniami, cos tam mi sie laduje (paski) i nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź gościa na twitterze Battlefield. Niepokojąca, ale obawiam się że prawdziwa :/

@Battlefield I'm sorry, I really don't believe that. We have been hearing that for nearly 6 weeks now, not to mention it was also a common complaint in the beta yet still nothing has been done. First we were told it would be in the patch with the tac light fix and then all of a sudden it wasn't. I think the game is fatally flawed and you know it but don't want to admit it as you know it will cost you millions. Also, NFS:The Run has the same issues which makes me think that it is the frostbite 2 engine that is causing the problem which means it cannot be fixed. I will wait and see what the future holds but do remember I am seeking legal advice on mounting a class action against DICE for false and misleading information about the game

Co odpisuje Dice? To bardzo skomplikowane i pracujemy nad tym. Prosimy o cierpliowść. IMO tak kluczową rzecz jak VOIP powinni naprawić w 2-3 dni, zwłaszcza przed premierą MW3. Mineło 6 tygodni i prócz ściem nie dostajemy nic. Te same problemy z NFS RUN. Jeśli Frostbite 2 jest przyczyną - to żaden patch nic tutaj nie pomoże :/

Edytowane przez Tomisior
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOIP akurat to mniejszy problem bo jest Skype. Natomiast chujowego celowania żaden inny program nie zastąpi, oczywiście nie wpominam o 576p bo na dłuższą metę to nie da się tak grać :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC pobrane. Denerwuje mnie tylko to że gramy na nowej mapce, skład full po 12. Mapka się kończy i puszczają metro i nagle wszyscy wychodzą i nie ma kto grać. Mam nadzieję że to chwilowe podniecenie nowymi mapkami to powoduje, bo w przyszłości chciał bym jeszcze pograć na bazarze i innych 'starych mapach'. Mapy kozackie :thumbsup: Podbój i Najazd to dopiero sieka, większa niż przy fladze B na Bazarze :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Famas to drugi AEK, kładzie wszystkich po kolei kosztem długiem przeładowania. Ale sposób odblokowania broni bardzo mi pasuje, mogliby dawać takie zadania co jakiś czas i np dodatkowy exp za to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Famas to drugi AEK, kładzie wszystkich po kolei kosztem długiem przeładowania. Ale sposób odblokowania broni bardzo mi pasuje, mogliby dawać takie zadania co jakiś czas i np dodatkowy exp za to :)

No ale jak to sie odblokowuje?

Gdzie jest to opisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP:

Mój żołnierz / zadania.

Powinni ten podbój z najazdem dodać do filtra, bo przez to wbijam na karkad, a tam znowu najazd :whistling:

Powinni oddzielić klasyczny CQj o ten nowy dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jestem doświadczonym graczem ale mam banalne pytanie..

Czy MAV'em sie da zabijac?

jak tym scierwem latam to na R1 cos tam pyka i pokazuje ze jest jakby jeden pocisk ale osobiscie nie wiem o co kaman...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki czyli jakos sie da:)

dziekowka

jutro z rana wyprobuje Karklanda ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !

Nie mam zielonego pojęcia jak to cholerstwo zainstalować (B2K). Wpisuje kod, ściąga mi się plik 100kb i dalej nie wiem.

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 100kb to nie jest B2K. Musi być 1,3GB.

Po pierwsze jaki kod? Online-pass wpisujesz?

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 100kb to nie jest B2K. Musi być 1,3GB.

Po pierwsze jaki kod? Online-pass wpisujesz?

Tak, kod składa się z 3 części. Dostałem go razem z grą. Wpisuje z poziomu gry w zakładce sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zadania potrzebne do odblokowania dodatkowych broni naliczają się od momentu pobrania dlc czy ze statystyk od początku ? Dla przykładu: potrzeba 2o killi LMG i 2 z moździerza aby odblokować jakąśtam broń. Jeśli wcześniej miałem już spełnione te warunki to broń odblokuje się od razu czy jednak będę musiał robić to od zera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos taki problem ze chcial wpisac kod do pobrania tego dodatku i nic sie nie dzialo? ciskam trojkat i nic.. wylaczylem czarnule wlaczylem od nowa gre wchodze w sklep chce wpisac kod cos sie zaladowalo i dup blad;/ i znow nie mozna wcisnac trojkata tak jak by go w ogole nie bylo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zadania potrzebne do odblokowania dodatkowych broni naliczają się od momentu pobrania dlc czy ze statystyk od początku ? Dla przykładu: potrzeba 2o killi LMG i 2 z moździerza aby odblokować jakąśtam broń. Jeśli wcześniej miałem już spełnione te warunki to broń odblokuje się od razu czy jednak będę musiał robić to od zera ?

Od zera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos taki problem ze chcial wpisac kod do pobrania tego dodatku i nic sie nie dzialo? ciskam trojkat i nic.. wylaczylem czarnule wlaczylem od nowa gre wchodze w sklep chce wpisac kod cos sie zaladowalo i dup blad;/ i znow nie mozna wcisnac trojkata tak jak by go w ogole nie bylo;/

Kod ? jaki kod ? ja mam limitke, wbiłem na pss -> search -> back to zjeżdżasz na sam dół i pobierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos taki problem ze chcial wpisac kod do pobrania tego dodatku i nic sie nie dzialo? ciskam trojkat i nic.. wylaczylem czarnule wlaczylem od nowa gre wchodze w sklep chce wpisac kod cos sie zaladowalo i dup blad;/ i znow nie mozna wcisnac trojkata tak jak by go w ogole nie bylo;/

Wchodzisz w PSS, wyszukujesz BtK i klikasz download. Wszystkosmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki;) nie bo ja chcialem to przez gre pobrac zakladka >sklep;) a nie pomyslalem ze mozna sprobowac przez pss:) wszystko przez 12 godzin latania MAVEM :biggrin: tysiac killi juz wbite;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info duchu. Po "długich i ciężkich" również ja dostałem karkand przed chwilą.

Mogę również potwierdzić iż można spokojnie zakupić dodatek na koncie PL i grać normalnie na koncie US/UK lub odwrotnie. Pewnie większość o tym wie - pisze to po to żeby rozwiać wątpliwości jeśli ktoś takowe posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja mam tą przepustkę sieciową a jak wchodzę w pss to i tak nie ma download tylko trzeba zapłacić. Ktoś miał podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tą chwilę ten dodatek possysa, 7 dni wcześniej na ps3 niż inni oznacza, że jesteśmy królikami doświadczalnymi ;(; dziś zaliczyłem więcej d/c niż w sumie od premier do dziś (a przegrałem już ponad 100h), nieoddzielenie podboju od podboju z najazdem to spory błąd ;(, battlelog zaktualizowany tylko w połowie :(, poza zatoką omańską która prezentuje się całkiem ciekawie, i karkandem dającym radę, dwie pozostałe mapy są jakieś takie szare, ponure, bez smaku :(, Sharqi Peninsula zawiodła mnie na całej linii, spodziewałem się czegoś w nocnych klimatach a otrzymałem pierdołkę, lepiej wygląda autostrada do techeranu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA PIE....E QWA MAC moze by tak zalozyc nowy temat B2K_problemy bo tego sie juz nie da czytac. Czy moge/bede mogl/w 5/w 2/sie nie sciaga/skad sciagnac/skladka/przepustka sieciowa/srowa/nie dziala/co qrwa robic itd itp. sretete. MASAKRA JAKAS. Przeciez ten watek jest nieczytelny juz totalnie. Ktos panuje nad tym boardem? pls

BTW. Czy takim duzym problemem bylo by w wyszukiwaniu serwerow zrobic mozliwosc wyboru : serwery zawierajace B2K i serwery nie zawierajace B2K? Chyba ze takich nie ma. Myslenie ma przyszlosc imo. BTW2. Zadnych bledow nie poprawili, chyba ze jakies pierdniecia ktorych nie uslyszalem.

Edytowane przez splacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×