Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy piszecie do DLC, ale co z patchem ? !

DLC to osobny dodatek do sciagniecia z PSN,o patchu ani widu ani slychu..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie do DLC, ale co z patchem ? !

na psstore jest tylko mowa ze jest to dodatek z mapami + nowe bronie, fury ,dog tagi itd...

odnosnie jakichkolwiek poprawek nie ma nic confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co na ps3 patch miał prawie 800 MB? na xboxie chyba był o wiele mniejszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DLC gołocą nas z kasy, a nie potrafią zrobić pieprzonego patcha który sprawi wreszcie że rozgrywka w BF3 będzie taka jaka powinna być - brak prywatnych meczy i porządnego voice czatu to absurd, zwłaszcza że gra jest z góry nastawiona na multiplayer. Nie wiem jak was ale mnie już powoli nudzi grani na punkty, często z ludźmi który grają jak idioci. Wybaczcie moje narzekanie, ale przecież to kpina ze strony DICE

Edytowane przez Tachograf
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągać trzeba z tego konta gdzie gra była kupiona. Mam nadzieję, ze będzie się dało pobrać na 5 konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągać trzeba z tego konta gdzie gra była kupiona. Mam nadzieję, ze będzie się dało pobrać na 5 konsoli.

Jak już coś to na dwóch. Na pięciu się już nie da od 18 listopada. Jak ktoś by miał dobre serce i chciał się podzielić darmowym DLC z limitki to może do mnie napisać, bo ja niestety mam zwykłą wersje :tongue::tongue:

p.s nie widzę tych nowych broni już battlelogu :confused:

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągać trzeba z tego konta gdzie gra była kupiona. Mam nadzieję, ze będzie się dało pobrać na 5 konsoli.

Na 5 już się nie da dzielić. Sony uniemożliwiło tę opcję już chwilę temu. Da się aktywować jedynie na dwóch konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to drożej jak gra mnie wyjdzie xD

dla ludzi ktorzy maja gre z PSN dodatek jest za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek sciagniety... Instaluje sie dluzej, niz go pobieralo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 100% zaraz dam znac co i jak

......dobra Karkand dziala strasznie malo osob( po 6-7 na team) pewnie wszyscy jeszcze sciagaja i wszyscy z wysokimi rangami

......mapa wyglada duzo lepiej niz za dawnych czasow ale trudno ogarnac chociaz dlugo w nia gralem kiedys na compie

........jest 6 flag

......widzialem kolesi z latarkami z daleka na bank juz tak nie swieca (wiec chyba cos dodatkowo porobili )

....to tak na szybko ide wszamac obiad i na poligon :) </div><div>elo</div>

Edytowane przez dannykato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s nie widzę tych nowych broni już battlelogu   :confused:

Na BL jest info, że te wszystkie statystyki i nowe rzeczy związane z karkandem, czyli bronie też, będą dostępne dopiero od 13 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 5 już się nie da dzielić. Sony uniemożliwiło tę opcję już chwilę temu. Da się aktywować jedynie na dwóch konsolach.

Wiem, że teraz jest tylko do podziału na dwie osoby. Ale gra była jeszcze kupiona na 5 osób. Każdy ją pobrał i głupio jakby teraz nie mogli pobrać dodatku. Mam nadzieję, że dla tych osób nadal będzie można podzielić dodatek tak samo jak grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ludzi ktorzy maja gre z PSN dodatek jest za free

nie prawda, ja mam z psn i gdy patrzę na dodatek to pisze mi 55 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem dla osób które posiadają grę z PSN dodatek dostępny wyłącznie dla grup które zakupiły w pierwszy weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielić dodatek ? Nie rozumiem, ale chętnie dam sobie wytłumaczyć na PW :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem limitkę, a więc chyba, można to ściągnąć na dwie konsole, chętnie się podzielę z jakimś "pewnym" forumowiczem, którego będę pamiętał z BFBC2 - to tak dla mojej pewności.

oczywiście cały "proceder" wieczorem bo teraz mulę w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec dodatek za friko trzeba miec limitke. Nie wiem czy na PSS sprzedawali taka wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ciagne, 14.99 €€€ 1326 MB ale idzie bez problemu jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec dodatek za friko trzeba miec limitke. Nie wiem czy na PSS sprzedawali taka wersje.

Wersja z PSN zakupiona do 31.10. zawierała dodatek.

Z playstation blog:

If I buy Battlefield 3 from the store will it include the Back to Karkand expansion pack when it becomes available?

Yes but only if you by BF3 for the 1st weekend of release, as of Monday 31st October it will be replaced for the standard version.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli ja mam BF 3 Limited Edition to czym mogę się podzielić i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli ja mam BF 3 Limited Edition to czym mogę się podzielić i jak?

Wystarczy że udostępnisz komuś konto na czas ściągnięcia tzn podasz maila i haslo, ta osoba zalozy sobie na swojej konsoli twoje konto i sciagnie, po wszystkim zmienisz sobie haslo i tyle. Jakby co ja jestem chętny :) bo nie załapałem się na limitke niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z PSN zakupiona do 31.10. zawierała dodatek.

Z playstation blog:

If I buy Battlefield 3 from the store will it include the Back to Karkand expansion pack when it becomes available?

Yes but only if you by BF3 for the 1st weekend of release, as of Monday 31st October it will be replaced for the standard version.

fak, a ja kupiłem 1-ego listopada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapy Karkanda działają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja - na Wake Island jest tryb Conquest Assault :) na poczatku mamy w posiadaniu 3 flagi i musimy je obronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×