Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

na wake island nareszczie jest gdzie i czym polatać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzielenie konta nie dziala!!!! mam limitke chcialem podzielic sie z kumplem i pisze ze system aktywowany na 5 innych systemach

To znaczy że już udostępniałeś swoje konto na 4 konsolach (+ twoja konsola). Nieważne jakie gry. 5 systemów i amba. Dopóki nie deaktywujesz konta na którymś systemie to już się niczym nie podzielisz, a jak Ci konsola padnie to jesteś w dupie. Mi padła niedawno i musiałem jeździć po znajomych i deaktywować konto moje tam bo nie mogłem własnych gier ściągnąć na nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że już udostępniałeś swoje konto na 4 konsolach (+ twoja konsola). Nieważne jakie gry. 5 systemów i amba. Dopóki nie deaktywujesz konta na którymś systemie to już się niczym nie podzielisz, a jak Ci konsola padnie to jesteś w dupie. Mi padła niedawno i musiałem jeździć po znajomych i deaktywować konto moje tam bo nie mogłem własnych gier ściągnąć na nowej.

dobra-wszystko spoko tylko ze raz tylko udostepnilem koledze konto z dodatkiem do kz3 i tyle wiecej nikomu nie dawalem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega dalej przekazał ?

niemozliwe bo po jego sciagnieciu-odrazu zmienilem Pass:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra-wszystko spoko tylko ze raz tylko udostepnilem koledze konto z dodatkiem do kz3 i tyle wiecej nikomu nie dawalem:)

To może odkąd zmniejszyli limit systemów do dwóch zapomnieli aktualizować ta wiadomość i powinno pisać 2 zamiast 5 ?? Nie wiem. A to ten sam kolega któremu udostępniałeś KZ3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może odkąd zmniejszyli limit systemów do dwóch zapomnieli aktualizować ta wiadomość i powinno pisać 2 zamiast 5 ?? Nie wiem. A to ten sam kolega któremu udostępniałeś KZ3?

inny,hmm nie wiem sam-dziwna sytuacja-troche ot sry za to. Jak dezaktywowac system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inny,hmm nie wiem sam-dziwna sytuacja-troche ot sry za to. Jak dezaktywowac system?

Dawniej dało się tylko na konsoli na której jest aktywny deaktywować (nie zdalnie). W Account Management -> System Activation -> Deactivate (Zarządzanie kontem -> Aktywacja systemu -> Deaktywacja). A odkąd wprowadzili limit 2 systemów to ponoć Sony miało wprowadzić możliwość zarządzania aktywnymi systemami przez stronkę. Musisz jej poszukać czy faktycznie jest. 

EDIT: Da się przez stronkę. Wejdź na eu.playstation.com, zaloguj się, potem masz My Account, znowu się zaloguj i tam są wszystkie systemy na których masz aktywne konto i możesz je deaktywować.

EDIT 2: Jednak dupa i się nie da. Jak się wciśnie Deactivate system to pisze że można dekatywować tylko bezpośrednio z systemu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej dało się tylko na konsoli na której jest aktywny deaktywować (nie zdalnie). W Account Management -> System Activation -> Deactivate (Zarządzanie kontem -> Aktywacja systemu -> Deaktywacja). A odkąd wprowadzili limit 2 systemów to ponoć Sony miało wprowadzić możliwość zarządzania aktywnymi systemami przez stronkę. Musisz jej poszukać czy faktycznie jest. 

EDIT: Da się przez stronkę. Wejdź na eu.playstation.com, zaloguj się, potem masz My Account, znowu się zaloguj i tam są wszystkie systemy na których masz aktywne konto i możesz je deaktywować.

EDIT 2: Jednak dupa i się nie da. Jak się wciśnie Deactivate system to pisze że można dekatywować tylko bezpośrednio z systemu :)

wszystko pieknie ladnie -masz racje ale patrze na moje konto i jest dodana tylko jedna moja konsola!;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BL jest info, że te wszystkie statystyki i nowe rzeczy związane z karkandem, czyli bronie też, będą dostępne dopiero od 13 grudnia.

przecież tam piszę, że tylko statystyki dla tych nowych broni będą 13 grudnia więc bronie powinny być gotowe do odokrycia, wykonując wcześniej zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie ladnie -masz racje ale patrze na moje konto i jest dodana tylko jedna moja konsola!;p

Dokaldnie mam tak samo mam tylko swoj sprzet pozostalych nie mam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej dało się tylko na konsoli na której jest aktywny deaktywować (nie zdalnie). W Account Management -> System Activation -> Deactivate (Zarządzanie kontem -> Aktywacja systemu -> Deaktywacja). A odkąd wprowadzili limit 2 systemów to ponoć Sony miało wprowadzić możliwość zarządzania aktywnymi systemami przez stronkę. Musisz jej poszukać czy faktycznie jest. 

EDIT: Da się przez stronkę. Wejdź na eu.playstation.com, zaloguj się, potem masz My Account, znowu się zaloguj i tam są wszystkie systemy na których masz aktywne konto i możesz je deaktywować.

EDIT 2: Jednak dupa i się nie da. Jak się wciśnie Deactivate system to pisze że można dekatywować tylko bezpośrednio z systemu :)

jestem idiota:D mialem stara konsole zapomnialem o tym jeszcze i to byl aktywny sytem na to wychodzi-jesli sie bedzie dalo to udostepnie dodatek:) Tobie za pomoc lub komus moze za symboliczna kaske-pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie jakieś szczegóły bo jestem ciekaw co i jak :) już nie mogę wysiedzieć w robocie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac tylko na mapach z nowego DLC sa takie serwery?

Mapy z podstawki sa okropneconfused.gif

pewnie nie.Wszystkie mapy sa razem.Musisz sobie zmieniac serw za kazdym razem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac tylko na mapach z nowego DLC sa takie serwery?

Mapy z podstawki sa okropneconfused.gif

nie przesadzaj :P przeprawa jest git, bazar, no i tak strasznie krytykowana mapa metro, która według mnie jest jedna z lepszych - bo mapy w bf3 są naprawdę słabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie za pomoc lub komus moze za symboliczna kaske-pozdrawiam

Ja Karkland przed chwilą kupiłem i właśnie się instaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że marketing DICE zrobił dobrą robotę.

Ja tymczasem wracam do BC2, bo nie będę grał dopóki nie połatają tego crapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny bajzel będą miały osoby które nie kupią Karkandu. Rotacja map na serwerach jest różna ale często zbliżona do siebie. Gramy powiedzmy na bazarze, mamy dobry team i chęci żeby grać jeszcze powiedzmy 2 godziny na tym samym serwerze. Po zakończeniu mapy okazuje się że wywala nas bo nie mamy dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny bajzel będą miały osoby które nie kupią Karkandu. Rotacja map na serwerach jest różna ale często zbliżona do siebie. Gramy powiedzmy na bazarze, mamy dobry team i chęci żeby grać jeszcze powiedzmy 2 godziny na tym samym serwerze. Po zakończeniu mapy okazuje się że wywala nas bo nie mamy dlc.

Dokladnie,sa osoby ktore pewno nie kupia tego dodatku,albo kupia grubo po premierze..

Czyli teraz bedzie ich co chwila wypier.. z serwera z komunikatem "kup najnowsze DLC back to karkand"

Musza zrobic jakas zakladke,na mapy tylko z DLCsmile.gif

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,sa osoby ktore pewno nie kupia tego dodatku,albo kupia grubo po premierze..

Czyli teraz bedzie ich co chwila wypier.. z serwera z komunikatem "kup najnowsze DLC back to karkand"

Musza zrobic jakas zakladke,na mapy tylko z DLCsmile.gif

a czy w bc2 musieli zrobic nakladke dla tych co mieli vip z mapami ?nie ..wypad z serwa i nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w bc2 musieli zrobic nakladke dla tych co mieli vip z mapami ?nie ..wypad z serwa i nara

Moze w bf3 bedzie inaczej ... Moze sie zlituja chociaz w dobie trzepania kasy na wszystkim moga to olac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w bc2 musieli zrobic nakladke dla tych co mieli vip z mapami ?nie ..wypad z serwa i nara

Tylko jak w BC2 nie miałeś VIPa i sam dołączałeś do gry, a nie do znajomych z VIPem to grałeś tylko na podstawowych mapkach i Cię nie wyrzucało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie- w jaki sposob mozna zmienic widok z zza pojazdu w BF3? Probowalem juz wszystkiego (niby napisane jest, ze trzeba nacisnac analog prawy, ale nic sie nie dzieje). W BC2 dzialalo i o wiele latwiej w ten sposob sterowalo mi sie pojazdami niz z ich wnetrza. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie- w jaki sposob mozna zmienic widok z zza pojazdu w BF3? Probowalem juz wszystkiego (niby napisane jest, ze trzeba nacisnac analog prawy, ale nic sie nie dzieje). W BC2 dzialalo i o wiele latwiej w ten sposob sterowalo mi sie pojazdami niz z ich wnetrza. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

naciśnij prawy analog (R3)

tutaj lista zadań do wykonania aby odblokować nowe bronie

powodzenia w odblokowaniu MG36 (get 50 suppression assist - z pozdrowieniami dla Smoq'a :D )

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×