Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

widac raportowanie jednak dziala ;)

Wczoraj gość TRick_Sharpe mi wysłał PM że jestm hakerem i napisał że mnie zaraportował, tutaj raport z walki http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/26811588/4/216893861/ Myślicie że mogą mnie zbanować? Oczywiście nigdy nie boostowałem ani nic z tych rzeczy, ciekawe ile razy gościa ubiłem że sie tak zdenerwował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gość TRick_Sharpe mi wysłał PM że jestm hakerem i napisał że mnie zaraportował, tutaj raport z walki http://battlelog.bat...88/4/216893861/ Myślicie że mogą mnie zbanować? Oczywiście nigdy nie boostowałem ani nic z tych rzeczy, ciekawe ile razy gościa ubiłem że sie tak zdenerwował :)

Nie, w statystykach widac kto boostuje a kto nie. A ty rozegrales normalny mecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gość TRick_Sharpe mi wysłał PM że jestm hakerem i napisał że mnie zaraportował, tutaj raport z walki http://battlelog.bat...88/4/216893861/ Myślicie że mogą mnie zbanować? Oczywiście nigdy nie boostowałem ani nic z tych rzeczy, ciekawe ile razy gościa ubiłem że sie tak zdenerwował :)

Sam raport nie wystarczy.... Skoro jesteś czysty i Twoje statystyki ewidentnie niepokazuja że boostujesz to śpij spokojnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gość TRick_Sharpe mi wysłał PM że jestm hakerem i napisał że mnie zaraportował, tutaj raport z walki http://battlelog.bat...88/4/216893861/ Myślicie że mogą mnie zbanować? Oczywiście nigdy nie boostowałem ani nic z tych rzeczy, ciekawe ile razy gościa ubiłem że sie tak zdenerwował :)

miałem ok 20 takich wiadomości i mi nie zbanowali statów więc debilami nie masz co się przejmować

widocznie dice patrzy ile medali masz za naprawe i głównie za medyka (podnoszenie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która ma trwać tylko godzinę ;) Tyle chyba wytrzymasz

Spoko dam radę ;) serwery właśnie ruszyły pewnie jeszcze będzie jakaś przerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...ciekawe ile razy gościa ubiłem że sie tak zdenerwował :)"

Na pewno nie więcej niż 19 razy :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za odpowiedzi :) Gość w ogóle pisał że na bank jestem hakerem bo mam ten sam tag klan PL co w COD ludzie mieli i rzekomo hakowali, widocznie gościu ostro od polaków dostawał w pi****l w COD i w BF3 i teraz płacze, napisałem mu że polacy są najlepszymi graczami i żeby już nie płakał jak dostaje od nich w pi*de :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

* niedaleka przyszłość , rok 2014 , miejsce: forum internetowe portalu ps3site, dyskusja toczy się w wątku battlefield3. po kolejnym,14- tym już patchu do gry w którym to naprawiono : aim lag , vczat, osłabiono kilka broni , dodano klakson (yes!) ,ponaprawiano bugi , a także dopracowano i dodano kilka mniej ważnych rzeczy i szczegółów ( m.in: brud za paznokciami , wykałaczkę w zębach chińczyka który handluje na bazarze skarpetami czy kopulujące króliki w trawie na caspianie) , jeden z forumowiczów o nicku "X" radośnie komentuje: hura, hura ! dodali możliwość narobienia w gacie kiedy wyjdzie się na solo z gościem w czołgu ! po czym inny forumowicz o nicku "Y" z żalem psioczy : kuźwa, te litery w planszy tytułowej są za białe , do dupy ta gra jest , jak tego nie poprawią , to pieprzę to , nie gram!

ot , taki lajf !

*- wersja zdarzeń mocno humorystyczna.

Edytowane przez okoni
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem naprowadzane rakiety P-Z do czołgu ale niestety jeszcze nie spotkałem żeby jakiś zwiadowca postawił SOFLAM... a co za tym idzie rakiety są bezużyteczne :confused: Mogę zrobić taki myk, że jako zwiadowca sam postawię SOFLAM, później zginę, zmienię klasę na inżyniera (zdolność naprawy się bardzo przydaje) i będę z niego korzystał?? tzn. będzie dalej tam stał i mi służył ??:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem naprowadzane rakiety P-Z do czołgu ale niestety jeszcze nie spotkałem żeby jakiś zwiadowca postawił SOFLAM... a co za tym idzie rakiety są bezużyteczne :confused: Mogę zrobić taki myk, że jako zwiadowca sam postawię SOFLAM, później zginę, zmienię klasę na inżyniera (zdolność naprawy się bardzo przydaje) i będę z niego korzystał?? tzn. będzie dalej tam stał i mi służył ??:biggrin:

będziesz mógł z niego korzystać dopóki go ktoś nie rozwali albo dopóki wróg będzie w jego zasięgu, możesz spróbować (nie wiem czy to tak działa jak myśle bo nie używam pezetek w czołgu) przesiąść sie na 3 stanowisko namierzyć gościa i z powrotem za stery, niewiem w ogóle czy sie to opłaca bo tracisz cenny czas ale zawsze można spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to też wygląda źle. Ostatnio pogrywam zwiadowcą, bo postanowiłem nabić chociaż jedną gwiazdkę każdą klasą. Próbowałem stawiać SOFLAM nie raz, ale wtedy znowu nikt tego nie używał... Wydaje mi się, że dużo ludzi nie kuma jakie to ma zastosowanie. Ja jak tylko widzę, ze używa ktoś SOFLAM to zaraz zmieniam na Javelina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie więcej niż 19 razy :biggrin:

Niby czemu ? Mogl go zabic tyle razy ile ma zabójstw czyli 44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to też wygląda źle. Ostatnio pogrywam zwiadowcą, bo postanowiłem nabić chociaż jedną gwiazdkę każdą klasą. Próbowałem stawiać SOFLAM nie raz, ale wtedy znowu nikt tego nie używał... Wydaje mi się, że dużo ludzi nie kuma jakie to ma zastosowanie. Ja jak tylko widzę, ze używa ktoś SOFLAM to zaraz zmieniam na Javelina.

I właśnie do tego typu zagrań służyć wreszcie będzie komunikacja głosowa!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie pirxsie! ja tak ostatnio z kumplem wojowałem , kiedy to kolo z przeciwnej drużyny w heli mocno dawał się we znaki piechocie ( trochę wymiatał , spawał w powietrzu , ogólnie upierdliwa bestia) to z kumplem przez hs'a szybkie info kto solfam kto javelina i po kilku trafieniach odpuścił. bez komunikacji głosowej gó.no byśmy zdziałali. dlatego tych którzy marudzą że w paczu poprawili tylko vczat, to ja odpowiadam : wreszcie! czerpcie z tego wszyscy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu ? Mogl go zabic tyle razy ile ma zabójstw czyli 44.

Chodziło mi o 21 :rolleyes: A 21 dlatego, że tamten kolo ma tyle zgonów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadać się nie polecam, próbowałem i za każdym razem jak namierzałem ktoś mi czołg po********.

a da się w ogóle tak? ja kilka razy próbowałem, namierzyłem heli na TV, przesiadłem się na kierowcę i namierzenie znikało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Wiele razy próbowałem i w momencie zejścia z wieżyczki znacznik laserowy znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem naprowadzane rakiety P-Z do czołgu ale niestety jeszcze nie spotkałem żeby jakiś zwiadowca postawił SOFLAM... a co za tym idzie rakiety są bezużyteczne :confused: Mogę zrobić taki myk, że jako zwiadowca sam postawię SOFLAM, później zginę, zmienię klasę na inżyniera (zdolność naprawy się bardzo przydaje) i będę z niego korzystał?? tzn. będzie dalej tam stał i mi służył ??:biggrin:

Polecam ogarniętą osobę na 3 miejscu w czołgu. Wtedy soflam nie jest już potrzebny i można zrobić porządek z upierdliwymi śmigłowcami na planszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem ze stroną youtube.com. Od około 3 miesięcy nie mogę oglądać filmików. Włączam filmik i mogę obejrzeć tylko niewielką część, a potem mi się zacina. Mój brat cioteczny ma wolniejszego neta i nie ma takiego problemu. POMOCY !!!!!! Przepraszam, że pisze na nieodpowiednim forum, ale myślę, że mi pomożecie.confused.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecam ogarniętą osobę na 3 miejscu w czołgu. Wtedy soflam nie jest już potrzebny i można zrobić porządek z upierdliwymi śmigłowcami na planszy.

Nie wiem, może mam pecha ale nieczęsto spotykam ogarnięte osoby które są skłonne grać zespołowo. Miałem nawet taką sytuację, że widzę iż koleś ma odblokowane 3 miejsce w czołgu to myślę sobie wbiję się i będę namierzał :biggrin: no i biegnę do niego a ten odjeżdża :confused: to tradycyjnie strzelam do niego żeby poczekał co jak zwykle zostało bez odzewu :confused:

Generalnie bardzo mnie wnerwia jak na respie ludzie wsiadają do pojazdów tylko aby szybko się przedostać tam gdzie dzieje się najwięcej nie patrząc nawet czy żaden autostopowicz nie jest chętny <_< no i wychodzi tak że dymam z buta :confused: ehh...

Mam duży problem ze stroną youtube.com. Od około 3 miesięcy nie mogę oglądać filmików. Włączam filmik i mogę obejrzeć tylko niewielką część, a potem mi się zacina. Mój brat cioteczny ma wolniejszego neta i nie ma takiego problemu. POMOCY !!!!!! Przepraszam, że pisze na nieodpowiednim forum, ale myślę, że mi pomożecie.

Ja tam widzę tylko jedno rozwiązanie --> FORMAT C :biggrin:

Edytowane przez sanho21
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę tylko jedno rozwiązanie --> FORMAT C :biggrin:

Dzięki masz na 100% racje. Aż nie chce mi się wieżyć, ale mam 0 bajtów wolnego !!!!!!!!!!!!biggrin.gif Padłem rofl.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o 21 :rolleyes: A 21 dlatego, że tamten kolo ma tyle zgonów :thumbsup:

Ktos go mogl reanimowac, wtedy zgony sie nie licza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi są tacy co podjadą do flagi i myk porzucają czołg. Nierzadko się zdarza wtedy że wróg dostaje prezencik od idioty z naszej drużyny.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dlatego dla bezpieczeństwa zawsze warto zostawić pod pojazdem minę albo na maskę wrzucić ze dwa c4.:thumbsup: ale też zawsze mnie dziwią ludki którzy porzucają transport . jeszcze jeep jakoś ujdzie , sprzętem na jednego rpga trochę niebezpiecznie się przemieszczać . ale czołgi ? toż to prezent który może przesądzić o wyniku batalii.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×