Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem gre uzywana Battlefield 3 gra posiada pudelku oryginalne ale instrukcja jest dziwna jest tylko biała książeczka to nie jest typowa książeczka jak w innych grach , nie wiem czy jeszcze powinna być jakaś druga czarna instrukcja czy tylko ta biała jest w pudelku gry? jak wy macie ? mam wersje gry podstawową (język polski )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dice jest dziwne i chciało zaoszczędzic na instrukcji... Możesz ją zobaczyc na ps3 albo na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza walka na noże udana, chociaż trwała nie całe 5 minut. chyba po nowym patchu nie można wejść na całkiem pusty serwer, dodatkowo wchodzą inne osoby i walą z normalnej broni. można ją obejrzeć tutaj

http://youtu.be/YupLNBFeO-E

Widzę było was tam 16 to nie lepiej było iść na drużynowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dice jest dziwne i chciało zaoszczędzic na instrukcji... Możesz ją zobaczyc na ps3 albo na pc.

Nie DICE tylko EA, poza tym jest to coraz bardziej popularne i w tym kierunku idą wydawnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie kamuflazu.Czy uzywacie jednego czy na kazda mape dopasowujecie i czy sa jakies widoczne zmiany w waszej "niewidzialnosci"? Szczegolnie to tych co graja na HC bo na normalu i tak kazdu ma czerwono kropke nad glowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę było was tam 16 to nie lepiej było iść na drużynowy ?

to była pierwsza ustawka na noże, było nas mniej, oczywiście że było lepiej iść na drużynowy deathmatch tylko że na normal serwer pusty najwyraźniej nie na wszystkie puste nie można wejść,

dzisiaj znalazłem kilka pustych serwerów dice hardcore na które można wejść,

na 11 stron z serwerami jest tylko kilka, na resztę nie da się wejść jeśli jest pusty, wyświetla się informacja że nie ma gospodarza serwera.

może dice i ea wpadły na pomysł żeby sobie znajome osoby nie boostowały wzajemnie levele.

dziś może uda nam się zagrać w 24 osoby na serwerze :biggrin: będzie masakra

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę usasowych dziwek.

Nienawidze/???? Dziwek????? Co to za okreslenia???!?

Czlowieku! To tylko gra. Wirtualny swiat. Masz jakies emocjonalne problemy????

Zeby kogos nienawidziec za to ze gra jakas bronia??????? Ja pieprze......

Wymiekam :scare: Nie qmam...:shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty też zbyt emocjonalnie to tego podchodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam cos podobnego..slychac szumienie i sluchawki nie sa juz tak wylumione jak byly-nie wiem z czym to jest zwiazane-ten szum jest najgorszy

Hejka Konrad. Kontaktowałem się z Sony w tej sprawie i potwierdzają że coś jest na rzeczy i będą dogłębnie analizować problem. Zgłaszajcie się także na wszystkie możliwe oficjalne sposoby do nich a może szybciej to naprawią bo w chwili obecnej zepsuli sprzęt......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

kupilem gre uzywana Battlefield 3 gra posiada pudelku oryginalne ale instrukcja jest dziwna jest tylko biała książeczka to nie jest typowa książeczka jak w innych grach , nie wiem czy jeszcze powinna być jakaś druga czarna instrukcja czy tylko ta biała jest w pudelku gry? jak wy macie ? mam wersje gry podstawową (język polski )

Zerknij na pierwszą stronę tematu, zobaczysz tam między innymi to;

A na co Ci lepsza książeczka ? tak z ciekawości ...

Bo poszedłbym sobie z nią na klopa w trakcie kiedy gra zasysa patcha, "czizas" bo Tak, to co tam jest w środku trudno nazwać książeczką. Dla mnie to jakiś żart - dwie kartki spięte zszywką. To co mnie "urzekło" to strona pt sterowanie. Poniżej foto z porównaniem tej strony w książeczce z BC2 (górna) i BF3 (dolna);

c02093814e296942gen.jpg

Jakby mi ktoś w ryj strzelił normalnie :confused: Mam ponad 40 pudełkowych gier, przewertowałem teraz na szybko większość i w żadnym nie uświadczyłem takiej popeliny :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Konrad. Kontaktowałem się z Sony w tej sprawie i potwierdzają że coś jest na rzeczy i będą dogłębnie analizować problem. Zgłaszajcie się także na wszystkie możliwe oficjalne sposoby do nich a może szybciej to naprawią bo w chwili obecnej zepsuli sprzęt......

Ja juz "mam" te sluchawki 7.1 od sonego, tylko ze musze poczac do jutra aby je uzyc ... ;/ (czemu nie mam urodzin dzisiaj ;) )

Sprawdze jutro i napisze, moze u mnie problem nie bedzie wystepowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz "mam" te sluchawki 7.1 od sonego, tylko ze musze poczac do jutra aby je uzyc ... ;/ (czemu nie mam urodzin dzisiaj ;) )

Sprawdze jutro i napisze, moze u mnie problem nie bedzie wystepowal :)

Hehe - chyba się mineliśmy na oficjalnym forum Sony... zajrzyj jeszcze raz dodałem tam kilka informacji które mogą cię zainteresować. Problem nie dotyka wszystkich a sama osoba z Sony potwierdza jego występowanie i skierowała sprawę do analizy więc życzę Ci aby problem Ciebie nie dotyczył bo inaczej będziesz zły na prezent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o hs7.1 sony macie w dziale recenzje, kolejny OT będę zmuszony wywalić w kosmos. Oszczędzcie mi roboty, dzięki z góry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si, si Tomo - sorki za bałagan.... ale to juz chyba lepsze niż gadanie przez 20 stron o tym jaki to USAS jest do bani, MAVy do dupy i FAMAS jest przegięty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja ... Ale przyszły zainteresowany opiniami o HS Sony nie będzie ich szukał w dziale bF3, piszecie o istotnych rzeczach i dobrze aby były w dobrym miejscu :thumbsup:

Aaaa zapomniałbym; Usas ssie :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, tak jarałem się tym usasem, podnosiłem go jak tylko leżał, a teraz jakoś mnie nudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa zapomniałbym; Usas ssie :biggrin:

I Ci co go używają:tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I Ci co go używają:tongue:

i mowi to osoba, ktora w BC2 ma najwiecej killi z jedne jz najbardziej OP broni czyli M60 ;) Spokojnie, nie szukam prowokacji, poprostu wszystkie bronie sa dla ludzi, Jeden lubi USASA, inny SKS. Skoro jest, mozna uzywac.

Sam mam ponad 2600 killi z USAS'a. lubie ta bron. Ale byly momenty, ze zaczalem sie obawiac, cyz ja potem bede umial strzelac normalnego karabinu? Wiec bralem karabin i sprawdzalem. I zabijalem tak samo jak z USASa.

Inna rzecz, to to ze czasem ciezko nie grac USASem, jak 8/12 w przeciwnej druzynie ma USASa.

Dla mnie 2 najwieksze wiesniactwa tej gry, to Mozdzierz i Mav. Ludzie kompletnie nie wiedza do czego sluzy MAV. Sieda na swoim respie i lataja tym gownem 1,5m nad ziemia i zabijaja wszystkich. Mega wkurwiajace to jest. Bo dochodzi do sytuacji, kiedy kilku graczy zamiast sie skupic na nacierajacym wrogu, biega w kolko i rozglada sie za ta latajaca pszczola. Dramat ;)

Edytowane przez snosch
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mowi to osoba, ktora w BC2 ma najwiecej killi z jedne jz najbardziej OP broni czyli M60 ;) Spokojnie, nie szukam prowokacji, poprostu wszystkie bronie sa dla ludzi, Jeden lubi USASA, inny SKS. Skoro jest, mozna uzywac.

Nie zauważyłeś tu ironii? Poza tym M60 grałem po patchu, który jak pamiętasz całkiem zmienił tą broń.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widocznie twórcy gry stwierdzili, że MAV też jest do zabijania, skoro nie raz widziałem u ludzi nieśmiertelnik z ilością zabitych tym dziadostwem.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie dość, że zabijasz ludzi MAVem, zaznaczasz na mapie to też skupiasz ich uwagę na sobie. Same pozytywy :tongue:

Edytowane przez michaljm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czolgu lepszy efekt ;d

ktos mi odpowie na pytanie z poprzedniej strony na temat kamuflazu (mundurkow)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czolgu lepszy efekt ;d

ktos mi odpowie na pytanie z poprzedniej strony na temat kamuflazu (mundurkow)?

Kamuflarz oddziałów specjalnych i po sprawie. Jak to mówią kobiety: Czarny pasuje do wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mniej cie widać na termowizji. W sumie nikt już jej nie używa, a w czołgach i innych pojazdach i tak dobrze widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×