Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj pogralem sobie Mobilnym snajperem z bronią podobna do m14.Nie było zle,dopóki nie założyłem tlumika.Czułem jakby moje strzały znikaly w powietrzu i dmg tak sie osłabił,ze musiałem z 5 m strzelić 4 razy w plecy.Odblokowalem tez sks,i dla mnie to najwieksza kosiara.

Dlaczego tlumik tak osłabia broń? Bieganie z tym bez tlumika to samobójstwo,każdy strzał slychac na pól mapy.

Tłumik zmniejsza prędkość wylotową pocisku, a co za tym idzie dmg.

Pozwoliłem sobie na mały dopisek : (to z loga)

A Sound Suppressor significantly reduces the sound signature and eliminates muzzle flash. However, the cold-loaded ammunition used by Suppressed weapons travels slower and does less damage at long range.

"słowne 5 metrów" to nie jest aż taki długi dystans.Może to było jednak więcej? :D

Btw.

Skoro jesteśmy przy temacie uzbrojenia : co sądzicie o An-94?

Pozdrawiam

Edytowane przez Compaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumik zmniejsza prędkość wylotową pocisku, a co za tym idzie dmg.

W praktyce może i tak, ale w grze zwiększa podobno tylko opadanie pocisku i zmniejsza odrzut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co byście zrobili gdyście zroganizowali jakiś mecz np. na same noże ze znajomymi, zaprosili byście nową osobe która niby chce walczyć na noże, a później wyciaga usasa i c4 wali do was?

Proste!

Wyszedlbym w rozgrywki..z debilami nie warto walczyc...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na patcha z utęsknieniem bo o ile do gry nie mam wiekszych zastrzeżen to zawieszanie się konsoli doprowadza mnie do białej gorączki.:angry:

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś w temacie patha widmo ?

Luty dawno się skończył a dalej lipa. Błędy nie poprawione, pm brak.

Ale najważniejsze że zapowiedzieli 3x DLC ;) to podstawa - bo będą mogli z nas kasę zedrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj na kompie, i zaczynam się obawiać wprowadzania serwerów ustawianych przez graczy, 3/4 grywalnych serwerów to metro itp po 5000 ticketów, mapa trwa 2 godziny...ludzie nastawiają się tylko na fragi i żeby szybko wbijać kolejne rangi, przegrałem taką jedną mapę i nie miałem takiej radochy jak CQ z chłopakami z plutonu. Bardzo się zaczynam obawiać że gracze z ps3 pójdą w tą stronę co PC-towcy.. zgubią gdzieś sens gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci kaze grac na takim serwerze? I jakie 3/4 sie pytam? Tyle ticketow to jest rzadkosc. Przewaznie sa podwojne ilosci a sens gry jest tym bardziej jak mozna wbic na server ze zbanowanymi granatnikami, rpg i usasaem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie od jakichs 10 minut nie. Cos pewnie znow majstruja w celu oczywiscie poprawy... he he

ehhhhhhhhhh :dry:

chwilowo - bo juz dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko z wyglądu i nazwy producenta :). AS VAL jest w kategorii PDW, bardzo szybkostrzelny i raczej krótko/średni zasięg. Nie ma snajperki tego typu co VSS (tłumik i półautomat). Najpodobniejsze wrażenia miałem chyba grając SKSem z 8x.

Nie grałem w BC2 ale podobnież M39 EMR z założonym tłumikiem to podobny klimat to tego VSS (na jakimś innym forum sie ludzie zacieszali, że podobnie wymiata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ,

wiele razy kiedy wchodziłem na serwer i dołączałem do gry wrzucało mnie do drużyny np.Golf, w której grałem sam ( a samemu w teamie gra się cienko , nie ma się na kim zrespić , nie licząc na wsparcie) , ale widziałem że reszta zespołu też gra w niepełnych składach( niektórzy tak chcą , wtedy widać kłódkę) . czy to że wrzuca mnie często do pustego teamu , mimo że mogłoby mnie dołączyć do teamu niekompletnego ( co byłoby rozsądniejsze , w kupie raźniej ;) ) to jest problem w moich ustawieniach czy kaprys gry ?

ps . wiem że to żaden problem przejść do kogoś kto ma wolne miejsce, wystarczy kilka kliknięć , ale zastanawiam się czy nie dałoby rady inaczej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ,

wiele razy kiedy wchodziłem na serwer i dołączałem do gry wrzucało mnie do drużyny np.Golf, w której grałem sam ( a samemu w teamie gra się cienko , nie ma się na kim zrespić , nie licząc na wsparcie) , ale widziałem że reszta zespołu też gra w niepełnych składach( niektórzy tak chcą , wtedy widać kłódkę) . czy to że wrzuca mnie często do pustego teamu , mimo że mogłoby mnie dołączyć do teamu niekompletnego ( co byłoby rozsądniejsze , w kupie raźniej ;) ) to jest problem w moich ustawieniach czy kaprys gry ?

ps . wiem że to żaden problem przejść do kogoś kto ma wolne miejsce, wystarczy kilka kliknięć , ale zastanawiam się czy nie dałoby rady inaczej .

Jedyne chyba takie ustawienie jest podczas ładowania mapy gdzie na dole pisze :x: "Put me in a squad" (lub polski odpowiednik) i :cicle: "I'll do it later" lub coś w ten deseń. Jak już jesteś w squadzie podczas ładowania mapy to tego nie widać chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić jak idą postepy w odblokowywaniu broni z BTK? Wiem że jest na Battlogu ale Ja nie mogę się tam zalogować a w gierce jest tylko pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić jak idą postepy w odblokowywaniu broni z BTK? Wiem że jest na Battlogu ale Ja nie mogę się tam zalogować a w gierce jest tylko pasek.

Tutaj masz w Assignments.

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.A jeszcze jedno pytanko jak zagrac Drużynowy Deathmatch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.A jeszcze jedno pytanko jak zagrac Drużynowy Deathmatch?

W wyszukiwarce serwerów (Server Browser) wciskasz :r3: (Show Filter) i zaznaczasz w drugiej kolumnie takie typy rozgrywek jakie Cię interesują.

3.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce serwerów (Server Browser) wciskasz :r3: (Show Filter) i zaznaczasz w drugiej kolumnie takie typy rozgrywek jakie Cię interesują.

3.png

U mnie nigdy nie znajduje tutaj DM muszę brać szybką grę żeby zagrać w te tryby.

Nawet mój brat,król DM w BFBC2 tutaj przerzucił się na Podbój bo DM nie idzie normalnie odpalić. Dziwne.

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może mi ktoś podać link do mojego profilu na battlelog ,ponieważ mam problemy z logowaniem mój nik WKS_PL

Chciał bym sprawdzić w jakich broniach i ile jeszcze zabić muszę zrobić żeby dostać trofeum ,chodzi o 10 zabić z każdej broni z dodatku BTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie znajduje tutaj DM muszę brać szybką grę żeby zagrać w te tryby.

Nawet mój brat,król DM w BFBC2 tutaj przerzucił się na Podbój bo DM nie idzie normalnie odpalić. Dziwne.

A twój brat nie może odpalać DM przez Szybką Grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem dlaczego ;p Jeśli to jest SQDM to pewnie macie ustawione powyżej 20 graczy, jeśli nie, to nie wiem ; D

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy tłumik płomieni wpływa na widoczność na minimapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko nie widac płomienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twój brat nie może odpalać DM przez Szybką Grę?

Może ale i tak się wkurza:)

Szyma może masz rację sprawdzę pózniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×