Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie normalne bronie tak maja. Nie wiem jak snajperki,ale na pewno nie dziala to w przypadku m249 (byc moze tez dla innych kosiarek wsparcia czas reloadu tez sie nie zmienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo spoko wiadomość. OddThomas, Jechu zapuściliście update B2K ? Ja jeszcze gnije w pracy i doiero zasiądę do sonki po 20 : 00

Ja jeszcze nie bo mam limitowany net(3GB/miesiąc:( i teraz to jest download 0.06kb/s więc nawet store się nie odpala ale w BF-a da się grać he he. Poczekam chyba do transferu czyli 4 kwietnia albo spróbuję jutro na tym co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skasowałem wszystko co miałem do Bfa, odpaliłem go to nawet żaden patch nie wyskoczył :P Pobieram na nowo Karkand i zobaczę jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy będą OFICJALNE TURNIEJE ? Bo mam chrapkę na taki nieśmiertelnik ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest już dokładnie zawartość patcha? Jakiś czas temu ktoś dał linka z zmianami... Lecz nie mogę go znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skasowałem wszystko co miałem do Bfa, odpaliłem go to nawet żaden patch nie wyskoczył :P Pobieram na nowo Karkand i zobaczę jak to będzie.

Jechu ja "nałożyłem" B2K na istniejące dane na mym profilu i w rzeczywistości nic się nie zmieniło - dodam że dodatek waży tyle samo i wersja nadal jest 1.03. Jeszcze nie odpalałem, może zaraz zagiercze i zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do graczy z Dice to już też miałem okazje spotkać kilku w walce, najcześciej metro i panowie za ambintnie nie garli bo latali z ususami ... a bonusowo raz sprawdzalem po jakies walce zebrane kosy i tadam żyleta z DICE :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz się nie dziwię, że patcha opóźniają. Z czym będą biedni biegali ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonasz: zwis w momencie wyboru klasy na mapkach BtK jest/był spowodowany spieprzona animacją niektórych broni. Mnie się tak zwieszała gdy miałem ustawioną broń z uszkodzoną animacją, np. MG36, po ponownym pobraniu BtK problem zniknął.

Rzeczywiście tak jest bo ostatnio grałem wsparciem z MG36 właśnie. Wczoraj zagrałem technikiem i było wszystko ok.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy dodatek za 50/60 pln to troche za drogo?

Close Quarters DLC = $14.99 And More Battlefield 3

-----

dla wsparcia lepsze jest m249 niz mg36 albo m27

Potwierdzam--m249 po opanowaniu jest świetną bronią i na krótkie jak i na dalsze odległości,dodając jeszcze do tego "nokto" to już się robi kosiara na maxa.Nie polecam natomiast zakładania tłumika dźwięku-znacząco osłabia moc tej broni(takie mam odczucia po długich testach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m27iar ma swoją zalete też, strzelając z tej broni po wyczuciu jej można walić za każdym razem headshot z bliska i z daleka.

odrzut tej broni zapewnia to że strzelając w klatke skończysz na głowie.

m249 jest dla mnie za cieżkie.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najłatwiejsza do ogarnięcia waszym zdaniem broń wsparcie/ogólna to jaka bo chciałbym trochę pograć wsparciem aby wbić medal a za bardzo nie idzie mi z tymi broniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że m249 bież powinna ci podejść tylko trzeba przyzwyczaić sie że nie trzeba tak czesto magazynka zmieniać :biggrin: bo tam ammo nie brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej 47 pln

journey kosztuje 47 / 14,99 = 3,13 $

no chyba ze strasznie zmieni sie kurs $ choc watpie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak będzie 55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam cenę 55 zł... niestety. Pewnie poczekam na promocję :thumbsup:

Edytowane przez sanho21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam ze vietnam do bfbc2 kosztowal tez 47 pln ale jak bedzie to sie zobaczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bo podobno kiedyś była promocja na Back to Karkand. Ktoś wie o ile było to tańsze i po ilu dniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 29 (poprawcie jeśli nie) i po 2-3 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najłatwiejsza do ogarnięcia waszym zdaniem broń wsparcie/ogólna to jaka bo chciałbym trochę pograć wsparciem aby wbić medal a za bardzo nie idzie mi z tymi broniami

Mi najbardziej pasuje RPK-74M.Fakt pestek o połowę mniej niż w innych giwerach w tej klasie ale za to odrzut dużo mniejszy i nie czuć tak,że się takie ciężkie żelastwo nosi jak w innych.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasuje RPK-74M.Fakt pestek o połowę mniej niż w innych giwerach w tej klasie ale za to odrzut dużo mniejszy.

Ale QBB-95 ma 100 pocisków i odrzut chyba jeszcze mniejszy od RPK-74M co stanowi chyba lepszy wybór w tej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×