Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzywamy, klniemy, biadolimy a i tak jak Dice rzuci padlinę to jak sępy zapikujecie otwierając portfele. Prawda jest taka że 3/4 i tak kupi DLC! Sami, na spółkę, whatever ale kupi, bo co? Jak nagle pół friendlisty zacznie ciupać w dodatki to przecież nie będziecie się brandzlować z randomamami ;) Pamiętam jak wyszedł wietnam, nie kupiłem i na 2 m-ce byłem wyrzutkiem społeczeństwa, musiałem przesiadkę zrobić na inne tytuły i do BC2 wrócić dopiero po ograniu się przez kumpli żółtkami.

Takie sobie moje 3 grosze do Waszej dyskusji ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da to po co takie opcje dali ?

Drugie pytanie to jak się wyciąga dwójnóg ? próbowałem wszystkiego w moim M240B i nic, nie chce wyskoczyć, nie wiem czy to jakiś bug jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie newsy to potrafią poprawić humor z rana.

To ja chcę abonament, DLC za 60 pln sztuka, grę za 210 pln a najlepiej płatne patche :).

A na poważnie - nie wiem co musieliby dać do gry, żeby jeszcze abonament płacić. Już prędzej radiowo-telewizyjny zapłacę :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@balneator

Ta opcja służy do filtrowania serwerów, a nie do ustawiania jaką mapkę będziesz grał cały czas. Dwójnóg musi się na czymś oprzeć. Połóż się albo kucnij przy oknie przyceluj a sam się rozłoży.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - skąd wziąć taki obrazek ze statystykami jak tu ma pare osób w tym temacie? Nie chidzi mi o te z trofeami tylko ze statami z BFa.

EDIT: Dwójnóg rozkłada się po naciśnięciu L1, poem trzeba jeszcze raz nacisnąć i przytrzymać żeby przycelować.

Edytowane przez mostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spisuje się bron technika z DLC QBZ-95B ? Na Youtube oglądałem filmiki i hmmm dość skutecznie kosi przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nią dobrze grało, w sumie jak każdą technika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Witam

szukam kogoś do gry w trybie współpracy. Szukam kogoś przede wszystkich z HEADSETEM bądź skype niezbędnym do zrobienia dwóch trophy. Jestem w miarę ogarniającym graczem przeszedłem wszystkie misję(W tym parę na hardzie dokładnie 3). Mogę pomóc przejść misję na hardzie, lecz nie umiem latać helikopterem. Chętnych proszę o pisanie na PSN(SEN) ID:Loczardo , bądź GG.

Edytowane przez Loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - skąd wziąć taki obrazek ze statystykami jak tu ma pare osób w tym temacie? Nie chidzi mi o te z trofeami tylko ze statami z BFa.

http://bf3stats.com/graphics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam kogoś do gry w trybie współpracy. Szukam kogoś przede wszystkich z HEADSETEM bądź skype niezbędnym do zrobienia dwóch trophy. Jestem w miarę ogarniającym graczem przeszedłem wszystkie misję(W tym parę na hardzie dokładnie 3). Mogę pomóc przejść misję na hardzie, lecz nie umiem latać helikopterem. Chętnych proszę o pisanie na PSN(SEN) ID:Loczardo , bądź GG.

Daj zapa to pogramy dzisiaj.HS jest.Zostały mi 3 trofiki w tym trybie do zdobycia.Moje PSNID po lewej stronie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzywamy, klniemy, biadolimy a i tak jak Dice rzuci padlinę to jak sępy zapikujecie otwierając portfele. Prawda jest taka że 3/4 i tak kupi DLC! Sami, na spółkę, whatever ale kupi, bo co? Jak nagle pół friendlisty zacznie ciupać w dodatki to przecież nie będziecie się brandzlować z randomamami ;) Pamiętam jak wyszedł wietnam, nie kupiłem i na 2 m-ce byłem wyrzutkiem społeczeństwa, musiałem przesiadkę zrobić na inne tytuły i do BC2 wrócić dopiero po ograniu się przez kumpli żółtkami.

Takie sobie moje 3 grosze do Waszej dyskusji ;)

Dobrze napisane, zamiast opcj „lubie to” mogło by być „polać mu” :biggrin:

Sam nie kupiłem wietnamu ale naszczęście kilku kumpli też nie kupiło i bylo z kim grać ;)

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś albo posiada listę zmian w nadchodzącym patchu?

Kiedyś był temat nakładek na pada -w tym temacie właśnie.Sam zamówiłem Kotrolfreek ale zupełnie mi nie podpasowały więc mogę odstąpić zainteresowanym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wiecej o nowym dlc

info o patchu który ma wyjść przed dlc znajdziesz na battlelogu

poza tym osoby które grały w bf2 na pc na pewno pamietają taką zabawke jak battlerecorder też coś na ten temat jest tutaj

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej ogarnąć latanie helikopterem?

Co-Op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za bugi z brakiem statystyk online i jest tylko podstawowa broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da to po co takie opcje dali ?

Drugie pytanie to jak się wyciąga dwójnóg ? próbowałem wszystkiego w moim M240B i nic, nie chce wyskoczyć, nie wiem czy to jakiś bug jest ?

Wydaje mi sie choc nie jestem pewnien bo nie uzywam, ze jezeli sie polozysz albo kucniesz obok jakiegos murku samochodu to sam powinien rozlozyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wiecej o nowym dlc

info o patchu który ma wyjść przed dlc znajdziesz na battlelogu

poza tym osoby które grały w bf2 na pc na pewno pamietają taką zabawke jak battlerecorder też coś na ten temat jest tutaj

Mógłby to ktoś przetłumaczyć ? Nie bardzo rozumiem :

-FAMAS: The FAMAS combines an extreme rate of fire with extreme recoil making it very difficult to use at anything other than close quarters combat. Due to update restrictions, the FAMAS had different stats on all 3 platforms. The FAMAS is now uniform on all platforms and now has the correct 25 round magazine

USAS-12: Increased the initial recoil. Reduced the total pellets fired from 12 to 9. The USAS 12 has a higher ROF than other shotguns, this recoil change better balances that advantage and the pellets balance its damage output.

Ogólnie to całośc powinna zostać przetłumaczona i wrzucona do Newsa w serwisie (niekoniecznie jako HOT ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usas-12 zwiększony początkowy recoil, redukcja z 12 naboi na 9, zwiększony "Rof" i przy zmianie naboi chyba poprawia się recoil.

Famas - taki sam na wszystkich platformach i 25 naboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby to ktoś przetłumaczyć ? Nie bardzo rozumiem :

-FAMAS: The FAMAS combines an extreme rate of fire with extreme recoil making it very difficult to use at anything other than close quarters combat. Due to update restrictions, the FAMAS had different stats on all 3 platforms. The FAMAS is now uniform on all platforms and now has the correct 25 round magazine

USAS-12: Increased the initial recoil. Reduced the total pellets fired from 12 to 9. The USAS 12 has a higher ROF than other shotguns, this recoil change better balances that advantage and the pellets balance its damage output.

Ogólnie to całośc powinna zostać przetłumaczona i wrzucona do Newsa w serwisie (niekoniecznie jako HOT ;) )

no na mój kiepski amerykancki to właśnie znefili famasa i usasa . famas mniej pestek w magazynku ,ma być taki jak na pc i xbox. a usas będzie miał większy rozrzut i chyba mniej amunicji ( nie znam słowa "pellets")

ogólna redukcja sprzętu , czyli mniej "kabum" na metrze i bazarze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-FAMAS: The FAMAS combines an extreme rate of fire with extreme recoil making it very difficult to use at anything other than close quarters combat. Due to update restrictions, the FAMAS had different stats on all 3 platforms. The FAMAS is now uniform on all platforms and now has the correct 25 round magazine

USAS-12: Increased the initial recoil. Reduced the total pellets fired from 12 to 9. The USAS 12 has a higher ROF than other shotguns, this recoil change better balances that advantage and the pellets balance its damage output.

- FAMAS: Famas łączy ekstremalną szybkostrzelność z ekstremalnym odrzutem co czyni go bardzo trudnym do użycia w sytuacjach innych niż bliskie starcia. Z powodu ograniczeń aktualizacj Famas miał różne statystyki na wszystkich trzech platformach. Famas jest teraz jednolity na wszystkich platformach i ma prawidłowy 25 strzałowy magazynek.

- USAS: Zwiększono początkowy odrzut. Zmniejszono ilość śrutu z 12 do 9. USAS ma większą szybkostrzelność niż inne strzelby, zmiana odrzutu lepiej balansuje tą przewagę, a balans śrutu uszkodzenia które powoduje.

@up: nie amunicji tylko śrutu wewnątrz jednego naboju.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma problemy z ea online i psn? wyrzuca mnie z serwera i rozłącza z ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tak się działo ostatnio bo były problemy z netem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wymyślili z tymi:

-L85A2: Increased accuracy, reduced muzzle drift. The L85 differs from other bullpup style ARs by having a low rate of fire, the accuracy and controllability were too low to offset the rate of fire.

-QBZ-95B: Reduced muzzle sway, recoil settle times now similar to other carbines. A bullpup like the A91, the QBZ-95B is steady on the move with a lower rate of fire for controllable shots at longer range. The built in foregrip is now properly reflected in the weapon's stats.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×