Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

no zaraz, jeżeli masz ustawiony standard to w samolocie jest okej tj prawy drążek do siebie to unosisz dziob ale w heli jest odwrotnie czyli takie samo ustawienie standard i prawy drazek do siebie oznacza pochylenie dziobu do przodu.... to bez sensu, jak wsiadam w smiglo musze zmienia na invert i wtedy sterowanie jest jak w BF2BC czyli wlasnie prawy drazek do siebie unosi dziob ale jak wsiadam do samolotu musze zmieniac z powrotem ustawnienia na standard... to troche kiszka.... :( też macie takie rozterki? Poza tym gdyby to było do modyfikacji czyli invert dla heli a standard dla samolotow byłoby ok

Sterowanie drążkiem w śmigłowcach i odrzutowcach tak włąśnie wygląda, drążek/gałka do przodu opadanie, to samo do tyłu wznoszenie (standard), jak dla mnie dobrze to nazwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj usiłuję odpowiedzieć na "jedno zajebiście proste pytanie": co więcej daje mi BF3 w porównaniu do BFBC2?

Któryś z Kolegów miał pod swoimi postami taką wesołą sygnaturkę z napisem:"Kretyni! Znowu kupują tę samą grę!" I zastanawiam się, czy aby ten niezwykły skok "do przodu" BF3 w porównaniu z BFBC2 naprawdę istnieje? Wiem,wiem...zaraz mnie zniszczą niektórzy, ale..naprawdę mam wątpliwości, czy te środki i nakład pracy programistów nie lepiej było "wbić" w maksymalne "wymasterowanie" BC2.Parę całkowicie nowych map, dodanie nowych wyzwań...

Ja osobiście mogę już na pewno stwierdzić- BF3 bawi mnie tylko troszeczkę...gorzej niż BFBC2!Więc w zasadzie..po co ją kupowałem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz, jeżeli masz ustawiony standard to w samolocie jest okej tj prawy drążek do siebie to unosisz dziob ale w heli jest odwrotnie czyli takie samo ustawienie standard i prawy drazek do siebie oznacza pochylenie dziobu do przodu.... to bez sensu, jak wsiadam w smiglo musze zmienia na invert i wtedy sterowanie jest jak w BF2BC czyli wlasnie prawy drazek do siebie unosi dziob ale jak wsiadam do samolotu musze zmieniac z powrotem ustawnienia na standard... to troche kiszka.... :( też macie takie rozterki? Poza tym gdyby to było do modyfikacji czyli invert dla heli a standard dla samolotow byłoby ok

z tego co pamiętam to w menu gry możesz ustawić stałe sterowanie, czyli ustawiasz sobie invert na lataki i takie będziesz miał w multi.

niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, ale jestem prawie pewien że jest jak wyżej napisałem. nawet zaraz sprawdzę.

Tak sobie dzisiaj usiłuję odpowiedzieć na "jedno zajebiście proste pytanie": co więcej daje mi BF3 w porównaniu do BFBC2?

Któryś z Kolegów miał pod swoimi postami taką wesołą sygnaturkę z napisem:"Kretyni! Znowu kupują tę samą grę!" I zastanawiam się, czy aby ten niezwykły skok "do przodu" BF3 w porównaniu z BFBC2 naprawdę istnieje? Wiem,wiem...zaraz mnie zniszczą niektórzy, ale..naprawdę mam wątpliwości, czy te środki i nakład pracy programistów nie lepiej było "wbić" w maksymalne "wymasterowanie" BC2.Parę całkowicie nowych map, dodanie nowych wyzwań...

Ja osobiście mogę już na pewno stwierdzić- BF3 bawi mnie tylko troszeczkę...gorzej niż BFBC2!Więc w zasadzie..po co ją kupowałem?

Mam podobne przemyślenia, choć gra jest wyje#ana na max jak dla mnie.

z tym że upowanie |BC2 było by stratne, a tak wypuścili BF3 i zgarnęli piękną monetę, od nas, graczy.

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj usiłuję odpowiedzieć na "jedno zajebiście proste pytanie": co więcej daje mi BF3 w porównaniu do BFBC2?

Któryś z Kolegów miał pod swoimi postami taką wesołą sygnaturkę z napisem:"Kretyni! Znowu kupują tę samą grę!" I zastanawiam się, czy aby ten niezwykły skok "do przodu" BF3 w porównaniu z BFBC2 naprawdę istnieje? Wiem,wiem...zaraz mnie zniszczą niektórzy, ale..naprawdę mam wątpliwości, czy te środki i nakład pracy programistów nie lepiej było "wbić" w maksymalne "wymasterowanie" BC2.Parę całkowicie nowych map, dodanie nowych wyzwań...

Ja osobiście mogę już na pewno stwierdzić- BF3 bawi mnie tylko troszeczkę...gorzej niż BFBC2!Więc w zasadzie..po co ją kupowałem?

Marcus rozumiem Cie, sentyment do BC2 tez mam, ale BF3 pomimo wielu bledow to wspanialy produkt. Frosbite 2 na PC prezentuje sie wysmienicie, a sama gra dla mnie jest bardziej grywalna od BC2. Szkoda tylko, ze konsolowcy musza sie zadowolic taka grafika jaka jest. Poza tym takie sa prawa rynku, ze kazdy chce zarobic. markieting zrobil swoje, az serwery nie wyrabiaja. Pare dzieci CODa przezucilo sie (czy chociaz posmakowalo) na BF. I o to chodzilo DICE..

PS. Daj grze szanse a bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Daj grze szanse a bedzie dobrze

:biggrin:Ależ ja jej nie wyciągam z napędu! Szanse u mnie ma absolutnie,bo nie narzekam...tak sobie "dywaguję"!I wiem (znając swóje pozytywne nastawienie) że na pewno będzie dobrze! Jeszcze tylko ta komunikacja głosowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań:

1. Gdy korzystam z opcji dostosuj zanim jeszcze wejdę na jakikolwiek serwer, mam amerykanów do skonfigurowania, gdzie mogę skonfigurować ruskich ?

2. Jak korzystać z zasłony dymnej przy czołgach ?

3. Opłaca się korzystać z cieżkiej lufy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze mogą być modele tylko jednoosobowe. Ale w realu aż roi się od myśliwców typu tandem.

Oczywiście. Wiem, że w realu jest dużo dwuosobowych ale ja mówiłem wyłącznie o grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czytam na forach zagranicznym że jest blokada regionalna, czyli o ile dobrze wiem to właśnie o to chodzi. Jak masz konto PL to możesz grać tylko w wersje PL. Czy się mylę?

Właśnie niezły ch(ł)am z tego wyszedł. Ja gram na koncie z początków ps3 (UK) bo polskiego w tych czasach nie było i mogę się bujać.

Nie mogę aktywować battlefield feed. Założyłem konto EA origin, a jak chce wejść do battleloga to mówi mi żebym se gre kupił, a z gry odbija mnie na web i tak w kółko.

Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czemu na jednej mapie mam broń A, a po zmianie mapy mam karabin B? Gram szturmowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w BC2 też było wspomaganie celowania na multi ? W BF3 troche to psuję rozgrywkę, bo przecież skill też się liczy. Ogólnie super gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czemu na jednej mapie mam broń A, a po zmianie mapy mam karabin B? Gram szturmowcem.

raz wańka raz jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czemu na jednej mapie mam broń A, a po zmianie mapy mam karabin B? Gram szturmowcem.

bo zmieniasz stronę z atakujących na broniących, albo w cq raz grasz amerykanami, a raz rosjanami( prawdopodobnie). pierwsze bronie dostepne dla danych klas sa rozne dla obu frakcji, pozniejsze juz sa wspólne do obu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zasady trybu rush zmienily sie od czasów bc2 czy mialem wlasnie mega buga w grze oO Broniłem się w trybie rush na wielkim bazarze, atakujący podłozyli ładunek przy ostatniej skrzynce ale został im tylko jeden ticket do konca. Nagle patrzę, ze mają 0 ticketów a gra sie nie kończy. Zabiłem jeszcze dwóch gosci a gra nadal trwała jak gdyby nigdy nic do momentu az skrzynka wybuchła lol Przeciez taki błąd odbiera całą przyjemnosc z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ostatni ładunek jest podłożony a oni mają 0 to i tak trzeba rozbroić ładunek. Nie jest to błąd, tylko twórcy gry tak sobie to wymyślili. Z punktu widzenia atakujących jest to duży + :P Ci co się bronią będą mieli inne zdanie na ten temat ;)

Btw dzisiaj jak grałem z typem w co-opa to na misji Ewakuacja (3 misja) po rozwaleniu C4-ką tej bramy wsiadam z powrotem do Humvee i w miejscu gdzie powinna być barykada z płonącymi pojazdami ucięło mapę i wpadaliśmy pod nią xD bug niesamowity ale niezłe jaja były. Szczególnie za 1 razem, bo nie spadaliśmy pod mapę w nieskończoność, tylko było nazwijmy to dno tej dziury, pojazd gościa który ze mną grał tak wyrżnął o to dno że stanął w płomieniach xD Co ciekawe odpaliliśmy misję jeszcze raz i znowu było to samo. Jedynym plusem tego były piękne widoki z pod mapy, piękny zachód słońca :] Potem chyba typ musiał lecieć i wyszedł. Dopiero jak grałem z inną osobą to dowiedziałem się jak wygląda dalsza część mapy :)

Co do pustek na mapie, czasami jest taki moment zastoju jakby. Ogólnie akcja cały czas gdzieś się dzieję ale czasami przez kilka sekund jesteśmy powiedzmy sami na jakimś terenie. Sposób na to jest taki żeby nie bawić się w "samotnego wilka" i biegać z drużyną albo np na Caspian Border latać ze stingerem i dobrze się bawić, zestrzeliwując myśliwce i helikoptery :] chociaż w takim momencie dobrze mieć supporta przy sobie bo ammo szybko schodzi.

A jak ktoś narzeka ogólnie na małe tempo rozgrywki to odpalicie sobie TDM, tam jest taka napieprzanka że czasami trudno ogarnąć. Najciekawsze są respawny, bo czasami stworzy nas koło przeciwnika...

A na Caspian Border najlepiej mi się grało w zespołowy DM, chodzi mi o ten tryb gdzie mamy cztery 4 osobowe składy. Jest 1 czołg na mapie i 1 jeep chyba. Mapka jest bardzo zmniejszona i grało mi się na niej, na tym trybie bardzo przyjemnie :]

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i myślę, aż wymyśliłem. Dużo ludzi narzeka na pustkę na mapach, że jest mało akcji i tak dalej, i tak dalej. Teraz się trochę zastanówmy czy to narzekanie jest uzasadnione. W B:BC2 (w którego nie grałem) też było dwudziestu czterech graczy i z tego co czytałem w Internecie (miałem zamiar grę kupić) to nikt nie zrzędził, że pustka jest i nikogo zabić nie można. To samo przy becie B3. Metro, graczy dwudziestu czterech i bardzo intensywna wymiana ognia, także na otwartej przestrzeni. Mi się podobało bardzo. Wniosek. Czy nie narzekacie na tą pustkę tylko dlatego, że na PC jest sześćdziesięciu czterech graczy? Czy jakbyście nie wiedzieli o tym też byście narzekali? Jak dal mnie zrzędzenie dal sportu i hipsterstwo, którym chcecie zwiększyć e-penisa psiocząc na grę (to samo jak przy recenzji Uncharted 3 na polygamia.pl )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodzi im o tryb Conquest, gdzie granice map są spore i czasem ciężej kogoś zlikwidować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań:

1. Gdy korzystam z opcji dostosuj zanim jeszcze wejdę na jakikolwiek serwer, mam amerykanów do skonfigurowania, gdzie mogę skonfigurować ruskich ?

2. Jak korzystać z zasłony dymnej przy czołgach ?

3. Opłaca się korzystać z cieżkiej lufy?

1. Nie da się, ale później jak odbloczysz więcej broni to będą się zmieniały i w ruskich i w jankesach.

2. Wydaje mi się że R1.

3. Nie wiem jeszcze nie odblokowałem.

---------------------------

Jak sprawdziłem ilość broni w battlelogu to się troszeczkę zawiodłem zwłaszcza przy Wsparciu i Zwiadowcu(ale zrekompensowana możliwościami "kaztomizacji" broni)

Brakuje mi trochę splitt screena w co-opie ale po za tym gra jest MIODNA!!!

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym battlelogiem? Przeczesuję internet, ale żadnego konkretnego info nie ma. Czy posiadając "dzieloną" wersję z PSN mogę tego używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Znacie jakiś skuteczny sposób aby zabić tych dwóch żołnierzy za nim zawali się na nich budynek?

2.Jak przejść bezbłędnie misje ,,Polowanie''? Lol

1. Jak wejdziesz to tego autobusu w ktorego poleci rpg nie wychodz z niego tylko najpierw zabij tych kilku gosci przez okna jak bedzie czysto przeladuj maga i biegnij prosto przed siebie wtedy bedziesz blisko jak oni sie pojawia jeden po lewej i tego radze najpierw i potem ten po prawej ... Musi sie udac

2. Z samolotami jest tez latwo w momencie kiedy trzymasz juz go na celowniku i masz ten dlugi dzwiek on zacznie wyrzucac flary nie moze ich wyrzucac co chwile wiec poczekaj az wyrzuci i dopiero strzelaj oczywiscie musisz byc w miere blisko aby nie zdarzyl wyrzucic nastepnych ... Proste jak drut :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym battlelogiem? Przeczesuję internet, ale żadnego konkretnego info nie ma. Czy posiadając "dzieloną" wersję z PSN mogę tego używać?

Z jak ty to nazwałeś "dzielona wersja z PSN" battlelog działa podobno tylko na kącie na którym została kupiona gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań, gra wylądujemy napewno na mojej polce i chce się o pare rzeczy spytac:

Ile jest map multiplayer?

Ile misji w single?

I czy ten tryb wspolpracy godny uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że dla mnie również gra jest wyśmienita. Multi to majstersztyk a singiel mnie specjalnie nie odrzucił. Podoba mi się całość.

Co do latania helikopterem to zgodzę się, że niestety nie jest to łatwe i trzeba troszkę polatać aby wyczuć sprawę. Początkowo ja też rozbijałem się strasznie, ale obecnie latam w miarę sprawnie.

Ogólnie polecam gierkę. Zobaczymy co pokaże MW3 ale widać, że będzie miał ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×