Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

BE ADVISED - We will be performing maintenance on Xbox 360, PlayStation 3, PC, and Battlelog in preparation for Karkand and upcoming updates. All Battlefield online services will be down between 9:00 CET and 13:00 CET. OVER.

VIA facebook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 13 nie ma grania (dla nieogarniętych z językiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś obada BtK to proszę o relacje :P niestety nie pogram przez najbliższe kilka dni.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika w pełnej się poprawiła od czasu bety? Czy nadal jest taki straszny aliasing?

@down

Dzięki ;)

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grafika w pełnej się poprawiła od czasu bety? Czy nadal jest taki straszny aliasing?

poprawiła się, a po paru h grania nie zwraca się uwagi na grafikę a na miód wylewający się z gry, oczywiście po usunięciu błędów z voice chatem będzie już poezja.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawiła się, a po paru h grania nie zwraca się uwagi na grafikę a na miód wylewający się z gry, oczywiście po usunięciu błędów z voice chatem będzie już poezja.

Voice czat i prywatne mecze, wtedy można mówić o jakimś gatunku literackim. Tylko jedno połączone z drugim da to co oczekiwałem od Battlefield'a 3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery już działają! Można grać już grać po zaakceptowaniu kilku okieniek. BtK na razie nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z patchem ? Jest jakis changelist ?

Changelist - ale na PC ...

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyta grzewcza w kuchni ma podobny sygnal przy włączaniu, zawsze mowie do dziewczyny ze ona ma swoja zabawke a ja swoja :)

Hehe, ten dźwięk chyba u wszystkich dam wywołuje taką reakcję :) Ten kto wymyślił piknięcie powinien chyba zadyndać na mosznie.

Wracając do tematu, wcześniej gdzieś była odpowiedź kogoś z DICE, że mała aktualizacja wyjdzie z PdK, więc liczę że jutro cosik się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że OSŁABILI LATARKI. Świecą słabiej ale tylko z dalszych dystansów, z bliska dalej walą po oczach niemniej jednak wygląda to deczko lepiej. Sprawdziłem też usasa z fragami - dalej taka sama rozpierducha i można ubijać dżentelmenów z 70 metrów na 2-3 strzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że OSŁABILI LATARKI. Świecą słabiej ale tylko z dalszych dystansów, z bliska dalej walą po oczach niemniej jednak wygląda to deczko lepiej. Sprawdziłem też usasa z fragami - dalej taka sama rozpierducha i można ubijać dżentelmenów z 70 metrów na 2-3 strzały.

o czym Ty mówisz?ja przed chwilą grałem i nie było zadnego patcha wiec jak moglo sie cos zmienic?mozna grac normalnie-nie wiem czy bedzie ten Karkand-cos tam pisali ze niby do 13 robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że OSŁABILI LATARKI. Świecą słabiej ale tylko z dalszych dystansów, z bliska dalej walą po oczach niemniej jednak wygląda to deczko lepiej. Sprawdziłem też usasa z fragami - dalej taka sama rozpierducha i można ubijać dżentelmenów z 70 metrów na 2-3 strzały.

W moim poście troszkę wyżej jest link do changelisty, jest tam również screen shot porównujący działanie latarki, na moje oko duża zmiana. Ale akurat latarka mnie nie interesuje, my - gracze PS3, chcemy porządny voice czat i prywatne mecze !!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty mówisz?ja przed chwilą grałem i nie było zadnego patcha wiec jak moglo sie cos zmienic?mozna grac normalnie-nie wiem czy bedzie ten Karkand-cos tam pisali ze niby do 13 robia

Napisałem że wydaje mi się. Nie przyglądałem się specjalnie ale odniosłem wrażenie że nie rażą tak już po oczach ze 100 metrów. Cośtam robili bo były nowe warunki do zaakceptowania, była podana lista zmian więc być może to właśnie dziś robili. Battlelog już działa.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero gralem i tez nic nie mialem do zaakceprowania,moze zrestartowac konsole? Co chwile sprawdzam PSS i bida. Ni ma nic...:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS aktualizowane jest w czwartki ? więc pewnie mapy do odblokowania będą w czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS aktualizowane jest w czwartki ? więc pewnie mapy do odblokowania będą w czwartek

To bym sie wpienil,mam chorobowe do jutra,a w czwartek do roboty pfffffff... Nie mozliwe :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS aktualizowane jest w czwartki ? więc pewnie mapy do odblokowania będą w czwartek

w srody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na battlelogu jest informacja w statystykach o skillu gracza. Jak go naliczają ? Co bierze się pod uwagę ?

BTW. Na Battlelogu w zakładce zadania możemy się przyjrzeć zawartości dodatku do BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero gralem i tez nic nie mialem do zaakceprowania,moze zrestartowac konsole? Co chwile sprawdzam PSS i bida. Ni ma nic...:wacko:

Nie mam pojęcia czemu. Nie wymyśliłem sobie tego. Włączam multi i zanim mnie przeniosło do listy serwerów musiałem zaakceptować pare regulaminów, tak jak to było przy ostatnim patchu. Może ma znaczenie to że mam konto US a nie EU. Zauważcie że wygląd Battleloga się zmienił, ikonki i parę nowych opcji: http://battlelog.bat...54776033281734/

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Back to Karkand should be available between 2 PM and 6 PM PST as it rolls out across the PlayStation Network"

Źródło: KLIK

Pozostaje tylko poczekać cierpliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nic na razie nie mam. co prawda widzę serwery z mapami z BtK z ludźmi ale ja mam przy nich znak ostrzegawczy. mimo to wbiłem i rzuciło mnie na bazar po czym nie mogłem się w ogóle ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Back to Karkand should be available between 2 PM and 6 PM PST as it rolls out across the PlayStation Network"

Źródło: KLIK

Pozostaje tylko poczekać cierpliwie :)

Między 2 a 6 Pacyfic Standart Time to nasza która ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×