Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się co do usasa przecież to jak czołg wali prawie, momentami na mniejszych przestrzeniach masakrycznie się gra przeciwko takim dzieciom Usasa.

ja jako typowe dziecko usasa z odłamkami napiszę tylko, że ostatnio jedna z przeciwnych drużyn znalazła na mnie sposób i rozstawiała te pierdzielone claymory w każdym wejściu na metrze i bazarze i przez obie mapy nie miałem wiekszego kllstreaka niż 4..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód, że można skosić typka z moździerzem:

Zaczyna się od 5.30.

Nie wiem czy to ma wpływ, ale jest to na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód, że można skosić typka z moździerzem:

/.../

Zaczyna się od 5.30.

Nie wiem czy to ma wpływ, ale jest to na PC.

Ja raz skosiłem od tyłu za jednym razem typka z moździerzem na Bazarze. :smile: Choc co prawda wystąpił jakiś bug z rag-dollem, bo mimo że dostałem niesmiertelnik to koleś się nie ruszał i dalej kucał przy moździerzu... :pinch:

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

czy da się wyłączyć piknięcie w PS3, bo jak włączam grę moja kobieta reaguje tak jak na syknięcie kapsla w butelce piwa. :D czyli nieważne w której części domu jest usłyszy obudzi się i słyszę takie: Maaaaaarrrciiinnneeeekkkkk!

z góry dzięki za podpowiedzi.. :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

czy da się wyłączyć piknięcie w PS3, bo jak włączam grę moja kobieta reaguje tak jak na syknięcie kapsla w butelce piwa. :D czyli nieważne w której części domu jest usłyszy obudzi się i słyszę takie: Maaaaaarrrciiinnneeeekkkkk!

z góry dzięki za podpowiedzi.. :)

Chodzi o dźwięk włączania konsoli tak ? Tego niestety nie da się wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi może powiedziec jak zrobić w prosty sposób baretke przygwożdżenie z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

czy da się wyłączyć piknięcie w PS3, bo jak włączam grę moja kobieta reaguje tak jak na syknięcie kapsla w butelce piwa. :D czyli nieważne w której części domu jest usłyszy obudzi się i słyszę takie: Maaaaaarrrciiinnneeeekkkkk!

z góry dzięki za podpowiedzi.. :)

kup jej stopery do uszu w aptece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w patchu na PC poprawiaja widocznosc z tlumikiem na minimapie :thumbsup: ogolnie ciekawe zmiany w balansie

A co konkretnie będzie zmieniane z tłumikiem? na plus czy udupią ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi może powiedziec jak zrobić w prosty sposób baretke przygwożdżenie z góry dzieki.

Wybierasz M249 i extended mags. Wchodzisz na metro i spamujesz kulami gdzie się da (we wrogów oczywiście), chodzi o to byś w nich NIE trafiał a strzelał blisko nich tak żeby mieli zamazany ekran i w tym samym czasie ktoś z twojej drużyny musi go ubić. Nie wysilaj się specjalnie nie trafiająć, strzelaj normalnie bo i tak nie będziesz za każdym razem trafiał. Na metrze jest kilka "wąskich gardeł" czyli takich miejsc gdzie zbiera się wielka kupa ludzi. U mnie to wpadło, a nawet o tym nie wiedziałem, 2 -3 razy w ciągu meczu.

A co konkretnie będzie zmieniane z tłumikiem? na plus  czy udupią ?:P

Mają naprawić te bronie które pojawiają się na mapce mimo założonego tłumika.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jaka bedzie cena back to karkand na PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jaka bedzie cena back to karkand na PSN ?

15 dolców czyli około 45-50zł. Strzelam, że 49,99.

Jutro szykują się jakieś prace konserwacyjne związane w Karkandem, co za tym idzie nie będziemy mogli grać od 9 do 12. Info z battleloga

Tomorrow we are performing some maintenance on all platforms including Battlelog in preparation for Karkand and upcoming updates. Therefore all services will be down between 9:00 CET and 12:00 CET.
Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super;) tłumik to moja ulubiona nakładka na broń :P i dlatego że jest bug nie używałem jej na kilku broniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dolców czyli około 45-50zł. Strzelam, że 49,99.

Jutro szykują się jakieś prace konserwacyjne związane w Karkandem, co za tym idzie nie będziemy mogli grać od 9 do 12. Info z battleloga

To dobrze bo do 13 jestem w szkole ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

czy da się wyłączyć piknięcie w PS3, bo jak włączam grę moja kobieta reaguje tak jak na syknięcie kapsla w butelce piwa. :D czyli nieważne w której części domu jest usłyszy obudzi się i słyszę takie: Maaaaaarrrciiinnneeeekkkkk!

z góry dzięki za podpowiedzi.. :)

Hehe, ten dźwięk chyba u wszystkich dam wywołuje taką reakcję :) Ten kto wymyślił piknięcie powinien chyba zadyndać na mosznie.

Wracając do tematu, wcześniej gdzieś była odpowiedź kogoś z DICE, że mała aktualizacja wyjdzie z PdK, więc liczę że jutro cosik się pojawi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dolców czyli około 45-50zł. Strzelam, że 49,99.

Jutro szykują się jakieś prace konserwacyjne związane w Karkandem, co za tym idzie nie będziemy mogli grać od 9 do 12. Info z battleloga

thx za odp kupie sobie karte PSS za 50zł :P niestety nie kupilem limitki bo musiałbym czekać a gre chcialem w dniu premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wiecie gdzie mogę zakupić ten kodzik na 50pln w psn ? Empik media czy co ?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś szukałem w dużej ilości sklepów i znalazłem dopiero w RTV EURO AGD (w ogóle tam nie wchodze). Bardziej opłaca kupić na allegro i wybrać przesyłkę emailem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód, że można skosić typka z moździerzem:

Zaczyna się od 5.30.

Nie wiem czy to ma wpływ, ale jest to na PC.

Mi się wydaje,że gościu w tym momencie odszedł od moździerzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wiecie gdzie mogę zakupić ten kodzik na 50pln w psn ? Empik media czy co ?:tongue:

To jest kod na 50pln do PSStore? Pamiętam, że były tylko 100pln i 200pln w formie zdrapki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny pacz aby ukrocic ten proceder czy jak ? Jak juz w bfa nie gram od 2 tygodni czekam az to polataja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kod na 50pln do PSStore? Pamiętam, że były tylko 100pln i 200pln w formie zdrapki.

Też z tego co widziałem tylko 100pln i 200pln ,aczkolwiek zdrapki za 50pln bardzo by sie przydały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś można kupić takowy kod płacąc za pomocą paypal i otrzymując go na maila? Oczywiście coś sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko

Jak bardzo różni się i co ma wspólnego BF3 i BFBC2 (głównie pod względem multi) ? chodzi mi o rzeczy typu max lvl, szybkość levelovania, ilośc broni, ilość dodatków do broni, klasy (chyba te same?) , wielkość map, zniszczenia otoczenia itp itd. aha, i ile jakby co kosztuje online pass do BF3 :smile: z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To sa rozne gry i tak wiele je rozni ...

Online pass 36 pln

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×