Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakiś sprawdzony sposób na usmażenie wrogiego pojazdu palnikiem? Chyba nigdy nie uda mi się tego zrobić <_<

Wystarczy, że usmażysz wrogi czujnik ugs, mi zaliczyło. Słyszałem też o mavie i moździerzach.

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam nutkę zazdrości, ale nie przejmuj się wmawiaj sobie tak dalej. Ale fakt faktem mam już stary model UE55D8000 trzeba się zaopatrzyć w D9000.

Coś wiadomo na temat nowych mapek, broni do multi?

UE55D8000 to Samsung Smart Tv z podświetleniem LED

Podświetlenie LED, to nie jest jeszcze LED ;). Pierwszy prawdziwy telewizor LED pokazało Sony na CES 2012, który naprawdę wykorzystuje diody led bez żadnego podświetlania. Zamiast mapek wolał bym porządnego patcha na wszystko :sweat:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdki broni są po 2k, a gwiazdki klas i pojazdów za 10k.

Jak zrobisz gwiazdke danej klasy (szturmowca/ technika na ten przyklad) to masz za nia 10k expa ;)

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd :blush:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w G36C tłumik dźwięku działa tak jak powinien? Nie widac mnie na minimapie ? Jeśli widac, to ustawiam ciężką lufę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiec grac . :whistling:

Świetna odpowiedź. Brawo, widać, ze poziom gimnazjum ;) A ty pewnie siedzisz 24/7, nie masz życia towarzyskiego, i jadasz obiady w Mc-ku?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie kolegi o tłumikach. Obiło mi się o uszy, że nie zawsze kryją Twoją pozycje na minimapie? Jak to do końca jest? Ja w sumie tłumika używam, bo zmniejsza recoil broni, tylko, że z daleka to trafić kogoś to cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim lvlu odblokowuje się usasa i czy jest on dla wszystkich klas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumik w G36C nie działa poprawnie.

A co do rakiet pz w myśliwcach to jest to co prawda fajna zabawka, ale pod warunkiem, że w powietrzu nie grają dobrzy piloci bo w takim przypadku raczej nie uda ci się jej poużywać zbyt długo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna odpowiedź. Brawo, widać, ze poziom gimnazjum ;) A ty pewnie siedzisz 24/7, nie masz życia towarzyskiego, i jadasz obiady w Mc-ku?

no , za to twoja riposta na poziomie profesora wykładającego na oxfordzie. a jakiej oczekujesz odpowiedzi na swój post ? "łączymy się z tobą w bólu"???

znudziło ci się ? szkoda . graj w coda !

a tak na marginesie ile przemieliłeś godzin w bf3 i jaką masz rangę , bo może radzia11 miał rację ?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna odpowiedź. Brawo, widać, ze poziom gimnazjum ;) A ty pewnie siedzisz 24/7, nie masz życia towarzyskiego, i jadasz obiady w Mc-ku?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Torex0_o/stats/251554248/ps3/

I wszystko jasne.

Btw. widzę, że często zaliczasz rage quity (38% wychodzenia z meczu).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Te zadania to zło wcielonerolleyes.gif

Nie mam parcia (narazie), na te beretki ale czy coś z tych które mi pozostały może wyjątkowo dać po dupie?

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam parcia (narazie), na te beretki ale czy coś z tych które mi pozostały może wyjątkowo dać po dupie?

:whistling:

Wydaje mi sie ze najtrudniejsza to walka wręcz czyli wbicie 4 kos w jednej rundzie, sam jeszcze tego nie mam ale ja nie mam jak to powiadają parcia na blachy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie walka wręcz jest dość irytującą baretką. Bronie stacjonarne nie są specjalnie trudne ale nie da rady tego wbić na każdej mapie. Wg mnie najlepiej próbować na autostradzie do Teheranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , za co jest liczony ten SKILL na battlelogu ? jeszcze niedawno miałem go na wysokości ok.200 pkt, teraz po jednym dniu grania mechaniorem mam ponad 300 ?

z innej beczki

pewnie już zauważyliście nową modę na planszy " autostrada do teheranu" , połowa ludzi respi się na tych wiaduktach i klepie snajperkami . 24 ludzia na mapie , a nie ma kto biegać od flagi do flagi. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co macie ustawione w myśliwcach? Ja obecnie mam oprócz flar, rakiety naprowadzane i lepszą taśmę ale zastanawia mnie najlepsze zestawienie po odblokowaniu wszystkich dodatków.

Rakiety FFAR (naprowadzane są do dupy, moim zdaniem), radar i flary. Jak jesteś bogiem przestworzy, albo niewiele Ci brakuje, wymień Radar na coś innego.

Ten zestaw to coś pięknego.

Nie zaskoczy nas wrogi myśliwiec,a jak nasza drużyna pełna gamoni nie oznacza pojazdów wroga, to radar nam na krótko pokaże, gdzie są - potem wystarczy szybki przelot, by za pomocą

FFAR i krótkiej serii z działka rozwalić wszystko co jest na ziemi... A jeśli w międzyczasie ktoś do nas wali z rakiet naprowadzanych, to schodzimy na niski pułap (po przelocie to nie problem) i dajemy czad na granicę mapy. Jak stracą namierzanie, to fajnie. Jak nie stracą, to flary i lecimy dalej. Drugiej rakiety już nie wystrzelą, bo nie zdążą. Potem nawrót i powtórka...flary nam się już "zregenerowały".

Kocham latać w tej grze :)

PS. Gram na rushu. Na conquestie jest trochę inaczej.

Cholera jasna, nie wiem czy my na to pierwsi wpadliśmy....ale Benek, nasz sposób nam zaiwanili na teheranie :D

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze najtrudniejsza to walka wręcz czyli wbicie 4 kos w jednej rundzie ...

Kurde, kompletnie przeoczyłem tą beretkę :blink: Jakby się tak jednak nastawić wyłącznie na flankowanie to może nie będzie aż tak źle ... przy której randze odblokowuje się tryb predatora (niewidzialności)? :wink: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , za co jest liczony ten SKILL na battlelogu ? jeszcze niedawno miałem go na wysokości ok.200 pkt, teraz po jednym dniu grania mechaniorem mam ponad 300 ?

Skil jest liczony na podstawie bespośrednich starć między Tobą a poszczególnymi graczami tzn. jeśli kilka razy ubijesz tego samego typa to skill będzie Ci rósł, najlepiej jak będzie to gość z wyzszym lvl od Twojego wtedy dość szybko nabijesz skila i odwrotnie jeśli Ciebie nonstop bedzie zabijał ten sam gość skill niestety będzie spadał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam parcia (narazie), na te beretki ale czy coś z tych które mi pozostały może wyjątkowo dać po dupie?

:whistling:

przygwożdżenia są dla wielu osób ciężką sprawą, obrona m-comów również. Na walke wręcz mam patent dla tych, którym to sprawia trudność:

mapa: kanały

tryb: conquest

miejsce: flaga A (skład kontenerów)

profesja żołnierza: sniper

opis jak zdobyć: sniperem wybieramy czujnik ugs, wskakujemy na jeden z kontenerów, w ciemnym, przelotowym ustawiamy czujnik i spawna. Przemieszczamy się w miejsce, w którym jesteśmy zasłonięci z 3 stron i patrzymy w jednym kierunku i na mini mapkę. Gdy widzimy na mini mapce, że ktoś biega okrążamy go jak się da aby nas nie zauważył i tak 4 razy. Duże szansa, że nie uda się wbić 4 na jednym "życiu", wiec po glebie respawnujemy się na naszym radyjku, ustawiamy radyjko i czujnik jeszcze raz i powtarzamy manewr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. wczoraj grałem przeciwko niskim lvl i skill mi diametralnie spadł. Co do beretek to też nie mogłem tego z nożem robić, a tu nagle na metrze zaszedłem gości od tyłu na kawiarni i 4 wyciętych z noża:) Najwięcej problemów miałem o dziwo z beretkami z rusza, ale wczoraj i dziś grałem tylko szturm i też wpadło. A Teheran jest to jedyna mapa, której naprawdę nie lubię. Kurcze gdyby nie te trofea, że trzeba przejść na wysokim poziomie trudności kampanie i co-op to bym się pokusił o platynę, ale tak to mam wylane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygwożdżenia są dla wielu osób ciężką sprawą, obrona m-comów również. Na walke wręcz mam patent dla tych, którym to sprawia trudność:

mapa: kanały

tryb: conquest

miejsce: flaga A (skład kontenerów)

profesja żołnierza: sniper

opis jak zdobyć: sniperem wybieramy czujnik ugs, wskakujemy na jeden z kontenerów, w ciemnym, przelotowym ustawiamy czujnik i spawna. Przemieszczamy się w miejsce, w którym jesteśmy zasłonięci z 3 stron i patrzymy w jednym kierunku i na mini mapkę. Gdy widzimy na mini mapce, że ktoś biega okrążamy go jak się da aby nas nie zauważył i tak 4 razy. Duże szansa, że nie uda się wbić 4 na jednym "życiu", wiec po glebie respawnujemy się na naszym radyjku, ustawiamy radyjko i czujnik jeszcze raz i powtarzamy manewr.

Rejczu-kosa-kiler-ogrodnik z nożem w ręku.

Jak dla mnie kilowanie kogoś kosą jest trudością bo jak widzę kolesia gotowego przyjąc żelastwo w boczek to zaraz nerwy mnie dopadają i zamiast kosy sprzedaję mu ołów,nie umiem wytrzymać napięcia w obawie,że to ja mogę dostać w bańkę:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie po zrobieniu te beretki wolę zastrzelić kogoś, nie raz mi się zdarzyło, że biegnę chce go z kosy potraktować, a on zamiast mu ją wbić to macha jak debil:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejczu-kosa-kiler-ogrodnik z nożem w ręku.

Jak dla mnie kilowanie kogoś kosą jest trudością bo jak widzę kolesia gotowego przyjąc żelastwo w boczek to zaraz nerwy mnie dopadają i zamiast kosy sprzedaję mu ołów,nie umiem wytrzymać napięcia w obawie,że to ja mogę dostać w bańkę:pardon:

hehe jaki tam ogrodnik :P swoją drogą racja - nie raz mnie zabili zaraz po sprzedaniu komuś kosy, ale mam coś takiego, że mnie strasznie wku**** jak ktoś mnie zabije nożem, dlatego mam takie coś w głowie, że jak zabijam ludzi nożem to muszą reagować tak samo jak ja i jakoś dziwnie mi to frajdę sprawia :P

a pytanko do kosiarzy: też tak mieliście, że po wbiciu 500 kos wyskoczyła gwiazka za 100 zabić nożem, a potem nieśmiertelnik malee master, którego na battlelogu w zakładce nieśmiertelniki nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, gdzie można znaleźć BTR-90, bo tak sobie wchodzę na serwery Karkand i cały czas mam podbój i najazd, a pamiętam, że kiedyś grałem na normalnym podboju i był tam tenże pojazd :) Jeżeli nadal istnieją takie serwery, to poproszę o radę jak wchodzić tylko na podbój, a nie podbój i najazd dry.gif Jest w ogóle gdzieś o tym informacja w opisie serwera?

K**** mać, jakie te serwery UK są posrane :/ Nie można się w ogóle połączyć, mimo, że ping jest na maxa dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×