Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno zaczęcie całej misji od nowa pomaga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta na battlelogu ;D

Which are you most excited about?

Close Quarters (June)

22%

Armored Kill (Fall)

21%

End Game (Winter)

9%

Next patch

43%

Rent-a-server on console

5%

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nieszczęście, tych debili to jest całkiem sporo. Grać się odechciewa, to prawda :down:

I niestety trafiają się też na normalnych serwerach - ostatnio trafiliśmy na 2 takich bolków którzy przez większą część swojej rozgrywki zajmowali się rozjeżdżaniem nas na lądowisku Vipera na Kaspijskiej, by np. wsiąść do niego samemu i zostać zestrzelonym po 30s :wallbash:

O ile idea trybu hardcore generalnie mi się podoba to właśnie z tej przyczyny rzadko na nich gram. A swoją drogą to, na normalu, skoro nie robi mi krzywdy detonacja sojuszniczego C4 to czemu ma mnie zabijać bezpański łazik?Zwłaszcza w bazie - przecież wiadomo o co chodzi w takiej sytuacji. Za teamkille w bazach powinien być natychmiastowy kick z serwera.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich wy serwerach piszecie?

Naciskam Quick game -rush i gram do w Szturm.Atakuje i Bronie i tak do usranej smierci...

Jakie rotacje serverow?

Piszecie tu o nie naprawionych postawowych bledach...Jakie to sa bledy? Ja widze tylko brak balansu i czasami zawiesi sie konsola.Niech ktos napisze te straszne Bugi.

Dziwne, bo ja gdy wybrałem opcje szybka gra i szturm to mi skacze raz szturm raz podbój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dupie te ich patche.Biegam sobie jako Czarny Madafaka z m16a3 +maczeta i zadne Usasy nie maja ze mna szans :biggrin:

Dla mnie ten patch nic nie zmieni.Tyle samo bedzie Idiotow grajacych na fragi.Gracze,ktorzy nie znaja celow mapy.Snajperzy kampiacy na respie w trybie Rush/atak.

Najwiekszym Bugiem tej gry sa Ludzie.

Jak odblokować maczetę?? ;) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy musiol tu zagląda ale USAS-12 powyżej 500killsów to faux pas :biggrin:

jest o tym na wiki o ile nie usuneli :D

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy musiol tu zagląda ale USAS-12 powyżej 500killsów to faux pas :biggrin:

jest o tym na wiki o ile nie usuneli :biggrin:

Tak mnie rozczulił ten filmik że po raz pierwszy chyba skomentowałem coś na tego typu portalu :biggrin:

Swoją drogą to ostatnio postanowiłem pograć trochę assaultem - wcześniej zagrałem nim raz, na niesławnym metrze, od strzała odblokowałem FAMASa i porzuciłem na rzecz latania śmigłowcami. No ale ostatnio jakoś miałem ochotę na odmianę więc zapodałem czarnucha na tapetę. Jako że znudziły mnie trochę PDW to zdecydowałem że zrobię eksperyment i pogram do pierwszej gwiazdki FAMASem, odblokuję sobie przy okazji jakiś fajny gun i będę miał porównanie(chętnie postrzelałbym sobie M16A3 ale strasznie działa mi na nerwy to że są inne startowe giwery dla USA/RU)

Wrażenia początkowe:

-fuck, jaka Chu**owa szczerbinka!

-ch*j z tą szczerbinką, jak to napie***dala!

-a jak sie ku***wsko długo przeładowuje...

Po odblokowaniu holo i foregripa zrobiło się jeszcze mocarniej, ale pomyślałem sobie że może po prostu karabiny szturmowe tak mają w tej grze, ew. to ja się zrobiłem ostatnio taki zajebisty. Jakaś ostatnia noga nie jestem i w sumie zazwyczaj ląduje w górnej połowie listy płac, a i pierwsze miejsce się czasem trafi, ale z tą trąbką to ja się czułem bogiem wojny. Wpadła gwiazdka i postanowiłem przeskoczyć na M416. I tu szybko się wszystko zweryfikowało - półbogiem pola bitwy jeszcze nie zostałem. FAMAS JEST trochę przegięty. Daleko mu do śmiejącego się z całej konwencji gry USASa ale jednak jest po prostu zajebiście dobry. i pomijając wymiany ognia na naprawdę daleki dystans to jeśli spotkają się gracze o podobnym poziomie umiejętności i żaden z nich nie będzie miał przewagi zaskoczenia to zwyczajnie w 9/10 przypadkach zawodnik z FAMASem odstrzeli dupę konkurentowi. Szkoda trochę, że aż tak przyszaleli - mam słabość do tej pukawki od czasów pierwszego MGSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super rada roku, naucz się grać na padzie, to na pewno pomoże każdej osobie która dopiero zaczyna grać w bf3. na pewno lepszą była by, zacznij od tdm, ze względu na bezpośrednią walkę z innymi zamiast zaczynać na szturmie albo podboju gdzie wiekszość osób albo kampi albo lata z usasem.

lepszą radą było by, nie zaczynaj grać snajperem jeśli wcześniej nie grałeś padem, analogami w fps na ps3, zacznij grać medykiem/wsparciem.

lepszą radą było by napisanie, graj jedną dobrą bronią, odblokuj do niej celowniki, załóż na broń celownik holograficzny co pomoże Ci w celowaniu i strzelaniu...

wiesz co to jest wyrozumiałość? nie, ty i reszta pro graczy w fps na ps3 które siedzą tutaj x czasu od odpalenia battlefield 3 albo bc2 od razu żeście wymiatali, tylko szkoda że nie widać tego w waszych statach i zgonach.

co do serwerów, cokolwiek dice z nimi zrobi i jak je skonfiguruje będziecie grać na nich, najwyraźniej nie biorą pod uwagę zdania swojego klienta.

Nierozumiem tego całego twojego płaczu, jakoś nie zauważyłem żebyś kiedykolwiek pytał o jakieś rady dla początkujących. Zamiast tego wolałeś żalić się czemu nie ma obsługi move w bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

move w bf3 bylby taka sama porazka jak to mialo miejsce w kz3 ... jak tak czytam ten temat co jakis czas i przebijam sie przez te zaleglych pare stron to sobie mysle qrwa co gra robi z ludzmi - mi bf3 w obecnym stanie nie pasi wiec nie gram i w dupie co sadzi o tym caly pieprzony swiat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy musiol tu zagląda ale USAS-12 powyżej 500killsów to faux pas :biggrin:

jest o tym na wiki o ile nie usuneli :biggrin:

Hehe, ja wczoraj przez tą broń pierwszy raz wyłączyłem grę.

Na metro na podboju prawie cała przeciwna drużyna biegała z USAS-12.

2/3 razy udało mi się wybiec z respa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie trochę z tym lamentowaniem o hc .Owszem bywa ,że trafi się jakiś pół mózg co wali do swoich ,ale to ma coraz mniej miejsce. Weźcie pod uwagę ,że umyślne zabijanie swoich kończy się kickiem po 3 do 5 killach w zależności od serwera. Co do kampienia ,to myśle ,że tryb nie ma tu znacznia. Fakt ,że killcam a raczej jego brak pomaga w kamperce.Ale w bf3 tryb hc jest dość nietypowy ,bo w zależności od serwera jest lub nie ma killcama. A nietypowy również dla tego ,że jest hud mapy .A to zazwyczaj w fps na hc nie występuje.IMO tryb Hard Core o ,którym mówie podoba mi się z tego względu iż jest bardziej realny aniżeli normal.

1.Friendly fire - bo niby dlaczego nie mielibyśmy kogoś postrzelić jak wchodzi nam na linię ognia?

2.Brak hud'a ammo i zdrowia - skąd niby mamy wiedzieć ile jeszcze pestek w magazynku,trzeba przeładować intuicyjnie. A co do zdrowia to w/g mnie wystarczy jak zmienia się kolor ekranu.

3.Brak domyślnego celownika. Mnie osobiście rozprasza ,ale ok innym może pomagać szczególnie w celowaniu z biodra.Jak dla mnie od czapy :)

4.Mniejsze o 40% zdrowie (nie trzeba władować całego lub więcej magazynka żeby kogoś ubić)

5.Brak możliwości spotowania (co to jest ,rozumiem zwiadowca mavem ale reszta????? )

6.W zależności od serwera brak killcama - dostajemy kulke to dostajemy ,trzeba się orientować skąd padają strzały a nie korzystać z podpowiedzi :)

To tyle ,jak dla mnie nie neguję "normala" ale powtórze jeszcze raz hc jest bardziej realny i mnie osobiście bardziej leży Hoaah!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu pierwszego to przewiń sobie film yoshiego do 28 sekundy...

http://www.youtube.com/watch?v=ioC3rNgRZSY&feature=plcp&context=C4d2794fVDvjVQa1PpcFOJhQ1ZYHXue4KfqKTUe_6_Tnu8Bbu67gs%3D

Ja rozumiem, że tacy jak to nazwałeś "pół mózgi" się zdarzają, ale jak komuś to się zdarza nagminnie no to co on ma powiedzieć o hc? Chyba nie będzie się wypowiadał o hc w samych superlatywach :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana z tobą ma duży sens bo jesteś hero member i na pewno znasz tą grę od podszewki tym bardziej na pewno wcześniejsze gry battlefield które wyszyły też na pc i na pewno we wszystkie części grałeś tym bardziej do wszystkich pobierałeś aktualizacje/ patche i wiesz w jakim odstępie czasu wychodziły.

Kto nie będzie w szoku przy zakupie okrojonej wersji gry na ps3 jeśli wcześniej grał na pc i widzi bardzo duże różnice pomiedzy wersją pc i ps3.

zapomniałbym że jesteś wielkim znawcą battlefield 3 i na pewno poprzednich części i przy zakupie każdej nowej gry jesteś nią zachwycony i nie doznajesz

szoku jak kupujesz coś co wydawało Ci się że będzie zupełnie innym produktem.

niestety nie załapałem się do wielkiego kółeczka wzajemnej adoracji forum ps site bo potrafie krytykować argumentami których nie którzy nie potrafią zobaczyć.

zamiast napisać szczerą prawdę lepiej koloryzować rzeczywistość. kto się zarejestruje na forum ps site i napisze coś złego o bf3 będzie "bee", a jak napisze coś fajnego o bf3 to będzie "fajny"

1. jak z kimś piszę na forum nie interesuje mnie czy jest hero member, moderator, czy newbie tylko czy pier**li od rzeczy czy mówi z sensem.

2. nie wiem co rozumiesz pisząc od podszewki, ale mam już trochę godzin wygranych i mam swoje zdanie na jej temat

3. nie sądzę żeby na forum ps3 wymagana była znajomość tych samych gier w wersji na pc

4. nie chodzi mi o patche, aktualizacje tylko o to co piszesz w swoich postach

5 nie jestem żadnym znawcą po prostu grałem/gram w te gry

6. grałem w betę, po zakupie nie jestem zawiedziony - wiedziałem co biorę (Ty kupujesz gry na podstawie filmików z YT ? czy na podstawie obietnic twórcy ?)

7. do pogrubionego fragmentu: przepraszam ale musze: AHAHHAHAHAHAHA, argument: "czemu bf3 nie obsługuje move!!?? wtf??!!", "doznanie jak ja miałem " ja pier..., co to ku... jest " itp itd..

8. W moim odczuciu nic nie koloryzuje pisząc, że bf3 jest to najlepszy fps w jakiego grałem (tak, mimo wad, które ma), jest to jedyna gra przy której potrafię przesiedzieć kilka godzin bez oderwania wzroku od ekranu. Chcieliśmy voipa, jest voip, poczekajmy na reszte poprawek.

9. Pisać "bee" a płakać w każdym poście to dwie różne sprawy. A Ty mnie wyjątkowo wkur***sz, bo wydaje Ci się że za 200 zł to powinieneś dostać do gry abonament na ssanie ku**sa gratis. (w dużej przenośni).

Kończe wymiane zdań z Tobą, bo jest to bez sensu. Ty i tak bedziesz uważał, że Twoja prawda jest bardziej Twojsza niż mojsza. A pisząc o błędach gry na tym forum oprócz tego, że wylejesz żale nic nie zmieni bo my Ci ani nie naprawimy tej gry, ani nie oddamy pieniążków za grę.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończe wymiane zdań z Tobą, bo jest to bez sensu. Ty i tak bedziesz uważał, że Twoja prawda jest bardziej Twojsza niż mojsza. A pisząc o błędach gry na tym forum oprócz tego, że wylejesz żale nic nie zmieni bo my Ci ani nie naprawimy tej gry, ani nie oddamy pieniążków za grę.

to nie zmienia faktu że rozmowa tutaj z kilkoma osobami które grają w bf3 jest dosłownie poroniona, opinia na temat gry jest odbierana jako płacz, żal, frustracje ewentualnie nie można napisać złej rzeczy o tej grze w porównaniu do rozmowy z osobami na battlelogu.

może na battlelogu nie ma moderatora który utrzymuje porządek tak jak na ps site ale poziom rozmowy jest zupełnie inny, da się to zauważyć.

z tobą ekspertem od gier fps na ps3 rozmowa ma zawsze sens i pomimo tego że gram prawie tyle samo godzin co ty w bf3 mam zupełnie inne zdanie o tej grze czy to Ci sie podoba czy nie.

Pisząc na forum ea/ battlelogu/ twiterze sugestie co do samej gry tak jak reszta graczy bf3 jest jakiś % że zostanie wzięta pod uwagę przez Dice.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi gra na klocku moze z tego wynika roznica ( u niektorych ) u mnie jest tez ladnie szybko i plynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chodzi jak na filmiku powyżej. W innych grach też tak masz, bo dziwne żeby tylko w BF3 tak chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście z niecierpliwością czekam na patcha:) bo w ekipie gra się super ale wiadome niedoróbki są.

Co do input laga to mam ciekawe spostrzeżenie: gram na tv samsung 37cali i szczerze śmieszył mnie temat tej usterki bo u mnie od początku grało się super bez opóźnienia(gram na padzie dualshock z infamous 2 taki niebieski przezroczysty) otóż kilka dni temu miałem sytuacje,że zostawiłem pada w aucie bo byłem u kumpla ale miałem zapasowego w domu (dualshock złoty) wszedłem do gry i odziwo zauważyłem wspomniane opóźnienie,problem w celowaniu(wspomnę,że pad był nowiutki) nie wiem jakim cudem doszło do zaistniałej sytuacji ale czym prędzej popędziłem bo swój sprzęt i rzeczywiście była to wina pada. Ot tak o tym wspominam jakby ktoś miał podobną sytuację.

Z tego co tam wyczytałem dzisiaj w godzinach popołudniowych ma być określona data pojawienia się patcha naprawiającego błędy oraz pełna lista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chodzi jak na filmiku powyżej. W innych grach też tak masz, bo dziwne żeby tylko w BF3 tak chodziło.

U mnie to samo - śmiga płynnie i mitycznego aimlaga też nie stwierdzam. Ostatnio spotkałem się też z komentarzem że na Wake nie da się latać śmigłowcem bo tak spada framerate - sprawdziłem i u mnie wszystko jak trzeba. Gram na slimie 320gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi ktoś pomoże z tym BF3? Inne gry różnie chodzą np.infamous jak spojrze w góre to łapie 60fps a takto to słabo i mówie że czasami ale rzadko bf3 chodzi mi tak jak na filmiku ale często baardzo słabo... Oddać konsole na gwarancje?

Jaki masz internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście z niecierpliwością czekam na patcha:) bo w ekipie gra się super ale wiadome niedoróbki są.

Co do input laga to mam ciekawe spostrzeżenie: gram na tv samsung 37cali i szczerze śmieszył mnie temat tej usterki bo u mnie od początku grało się super bez opóźnienia(gram na padzie dualshock z infamous 2 taki niebieski przezroczysty) otóż kilka dni temu miałem sytuacje,że zostawiłem pada w aucie bo byłem u kumpla ale miałem zapasowego w domu (dualshock złoty) wszedłem do gry i odziwo zauważyłem wspomniane opóźnienie,problem w celowaniu(wspomnę,że pad był nowiutki) nie wiem jakim cudem doszło do zaistniałej sytuacji ale czym prędzej popędziłem bo swój sprzęt i rzeczywiście była to wina pada. Ot tak o tym wspominam jakby ktoś miał podobną sytuację.

Z tego co tam wyczytałem dzisiaj w godzinach popołudniowych ma być określona data pojawienia się patcha naprawiającego błędy oraz pełna lista.

Złoty to podróbka więc może w tym problem, Sony nie ma w swoich kolorach złotego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty to podróbka więc może w tym problem, Sony nie ma w swoich kolorach złotego.

bardzo prawdopodobne bo w sumie kumpel mi go dał za free, nawet nie wiedziałem:) dzięks:)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już współczuję użytkownikom z tematu o Dust514 -.-

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotwierdzone plotki, źe patch wyjdzie 27.03...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×