Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie jak zmienić poziom trudności w singlu podczas trwającej kampanii?

Na wysokim jest przegwizdane... nienaturalnie trudny

Edytowane przez Fenderek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny jest bardzo trudny. W MOH można było iść "Na Jana" 1 raz zginąłem w połowie gry. A tu 2 draśniecia i cofamy się czasem nawet 5-8 min. Checkpointy źle rozmieszczone, a ładowanie z 15-20s. Ale damy rade.

W takim tempie pewnie te 6h kampanii będe robił z 18.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale albo jestem ślepy albo głupi, ale... Gdzie wpisać te kody, które są na te bronie, ubrania i coś tam jeszcze? Dostałem w pudełku 3 kody, ale żaden nie jest podpisany do czego, to można je wpisać w ogóle już? Tylko no właśnie, gdzie je się wpisuje? Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale albo jestem ślepy albo głupi, ale... Gdzie wpisać te kody, które są na te bronie, ubrania i coś tam jeszcze? Dostałem w pudełku 3 kody, ale żaden nie jest podpisany do czego, to można je wpisać w ogóle już? Tylko no właśnie, gdzie je się wpisuje? Z góry dzięki za odpowiedź!

W PS Store. Na górze po prawej, będziesz wiedział które :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny jest bardzo trudny. W MOH można było iść "Na Jana" 1 raz zginąłem w połowie gry. A tu 2 draśniecia i cofamy się czasem nawet 5-8 min. Checkpointy źle rozmieszczone, a ładowanie z 15-20s. Ale damy rade.

W takim tempie pewnie te 6h kampanii będe robił z 18.

Już myślałem że tylko ja mam zastrzeżenia do poziomu trudności.Oczywiście szczera prawda co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajestrowales gre na PL a grasz multi na US wszystko jest ?

Ja mam konto i grę PL, zalogowałem się na drugie konto US, zapytał tylko o powiązanie z kontem EA - Origin i tyle. Multi odpaliło od razu, bez pytania o online pass, wskoczyły też info o dodatklach z kodów, które pobrałem na pierwszym koncie.

Nie wiem jak by było w przypadku gry np z UK, czy wtedy by się nie gryzło...

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jak zmienić poziom trudności w singlu podczas trwającej kampanii?

Na wysokim jest przegwizdane... nienaturalnie trudny

Dla mnie jest akurat, z jednym ale. Operacja gilotyna, doszedłem do momentu gdzie zniszczyłem Javelinem 3 czołgi i trzeba znaleźć wejście od tyłu do banku. Jedyna droga prowadzi przez dziedziniec który jest cały czas ostrzeliwany przez kolesi którzy respawnują się w nieskończoność. Gdy tylko wejdę na schody ginę momentalnie - już chyba 25 razy w tym samym miejscu. Oczywiście mój squad leader idzie tą samą drogą i nic mu się nie dzieje, ja ginę nawet idąc za jego plecami gdy on jest cały. To jest pierwszy przegięty moment na jaki trafiłem. Trudność hard oczywiście. Na razie odstawiłem żeby nerwów nie szarpać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że tylko ja mam zastrzeżenia do poziomu trudności.Oczywiście szczera prawda co napisałeś.

Tylko, że to zabija rozgrywkę, a mój fun z gry przeradza się we frustrację, zatem ponawiam pytanie można zmienić tryb trudności czy nie w trakcie rozpoczętej kampanii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo przekonałeś mnie do tego aby zagrac jedną misję z Polskim Dubbingiem,ale powiem ci co mi nie pasuje.Przede wszystkim brak emocji.Wiem jak wygląda podkładanie głosu] i mówienie z kartki do mikrofonu nie jest zbyt emocjonujące i rozumiem,że ktoś mógł mieć zły dzien.,ale gdy jest się pod ostrzałem to adrenalina jest niesamowita(Wiem bo byłem :D Nie pytac ;) i z takim stoickim spokojem jak zołnierze mówią w wersji polskiej to jest słabe...

Ja non stop gram na polskim dubbingu i nie jest zle. Nie prawda ze czytaja z kartki, wydzieraja sie jak kazdy inny. I czesto pada slowo "ku**a", to dobrze.

Bylo pare fajnych tekstow z przeklenstwem ale zapomnialem :pardon:

Tytuł bardzo dobry lecz mam parę zastrzeżeń do kampanii.Na wysokim w pozycji leżącej lekko się wychyle i przeciwnicy oddaleni o 300m potrafią celnie trafić tym samym mnie zabijając nawet jeśli jestem w trawie,system checkpointów również mam do niego zastrzeżenia gdyż zabijając 15 przeciwników i przed samym znaczkiem do którego mam się dostać zabije mnie jeden od początku..Rozumiem że to jest poziom trudności ale bez przesady żeby koleś z AK znalazł mnie w trawie i nawalał z takiej odległości celnie.Oraz mogliby dawać checkpointy jeśli skończy się zadanie czyli np.zabij przeciwników na skarpie a nie dopiero te główne czyli dostań się do budynku.A boty:no comment,ruszą się kiedy ty się ruszysz a o zabijaniu to pomarzyć.Ale kampania jest ciekawa a graficznie mi się gierka podoba.A w multi grałem na 3 mapach i jest świetne.Bardzo fajne mapy jak na razie.Tytuł bardzo polecam każdemu ze względu na multiplayer.

To jest tylko moje skromne zdanie.

Niech zgadne, Operacja Gilotyna ? :sweat:

Ale macie racje, troche trudny jest "za trudny". W misji operacja gilotyna gdy idzie sie przez ta rzeke i trzeba wybic ludzi z gory. Za 10 razem chyba udalo mi sie wbic do tego domu ... Rozwalam ludzi, biegne sprintem do kamienia zeby rzucic sie na glebe i nie dosc ze juz jak bieglem to prawie padlem, to jak sie wychylam 2 do mnie strzela ... Troche chamsko to jest robione bo na poprzednich mapach byl taki motyw ze siedzialem za oslona i celowalem w kolesia, gdy on strzelal w kogos innego. Tylko sie wychylilem i zrobilem zooma, to "nierealistycznie" zrobil skret o 180 stopni i we mnie zaczal strzelac ...

Ale damy rade :) Warto sie pomeczyc bo gra jest tego warta.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadałeś chodziło mi o operację gilotyna.Ja wymęczę ten "trudny-bardzo trudny" poziom ale mam nadzieję że dalej w kampanii nie będzie gorzej...Teraz tak samo "uciekaj przed czołgiem" nie wyrobiłem zakrętu.DEAD gdzie jest checkpoint po zabiciu 10 ?!ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyknąłem sobie na szybko z 5 meczyków i gra się całkiem, całkiem. Standardowe na początku problemy z wyrzucaniem z serwerów. Co do laga, nie zauważyłem większych odstępstw od tego co było w becie (ale snosch pojechał z tym porównaniem do Kz2 ;). Ktoś pytał o graficzne porównanie do bety, nie udało mi się trafić na metro, ale graficznie chyba nie ma zmian (jest taka jedna plansza w mieście i budynki pokrywają się chyba z tymi z ostatniej części op. metro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można grać w multi nie zaczynając wpierw singla...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tylko 11 stron które powstały (nie dziwić się) dzisiaj i nic ciekawego się o grze nie dowiedziałem bo zdania na każdy temat są podzielone i nie wiem co więcej napisać bo jedni są grą zachwyceni inni nie :) :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można grać w multi nie zaczynając wpierw singla...

Bo multi jest duzo ciekawsze od najlepszego singla ever

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. Opcja z drugim kontem jednak działa. Potwierdzam na 100% ostatecznie. Założyłem drugie konto PL, wstukałem kod i mogę spokojnie grać multi na koncie US. Dzięki wszystkim za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlelog działa dopiero jak się BF'a na konsoli uruchomi i potwierdzi jakiś tam regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wytlumaczyc o co chodzi z dinosaur mode ? Czy jest to po prostu fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w szczególności w BF3, to rozumiem. Ale wciąż, dla mnie to dziwne:D W każdym FPS-ie zaczynałem od singla, tak samo będzie w BF3:) Ach, byle do czwartku.

Moi koledzy już mają, w wersji PS3 i PC, jeden przyniósł do drugiego PS3, puścili w full detalach na PC i na HD Tv PS3 i mówili, że nie ma aż takiej dużej różnicy. A jeden z moich koegów jest prawdziwym Fanbojem PC:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Battlelog działa dopiero jak się BF'a na konsoli uruchomi i potwierdzi jakiś tam regulamin?

tak dokladnie :thumbsup:

hmm dinosaur mode mysle ze o byl by swietny pomysl moze w coopie to jest nie sprawdzalem jeszcze xD

a lepiej powiedzcie mi gdzie thunderbolt 10 mozna spotkac chodzi o te drugie mysliwce bo 3 mapy widizlame z nimi i tylko f-18 /su-35

Edytowane przez XAN1616

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG zaraz sie bardzo zdenerwuje... CO TO MA BYC za lag przy celowaniu?! czy multi, czy single, przy zmienionych, czy fabrycznych ciągle jest to opóźnienie przy ruszaniu celownikiem :( w becie tego nie uświadczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlelog działa dopiero jak się BF'a na konsoli uruchomi i potwierdzi jakiś tam regulamin?

Dokładnie tak,a jak ustawić te wczytywanie tekstur ? gdzie tego szukać.

Wszystkie kody wpisujemy w Redeem Codes u góry w prawym rogu :biggrin:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up mi bl nie dziala po instalce mam caly czas info konto nie aktywne i nie moge sie ani zalogwac prze www mozliwe ze trzeba rozegrac chociaz jeden mecz co uczynie ale w tej chwili nie dziala :(

Dla tych co kupili w sklepie psx kod jest tylko online passem oprocz tego sa dog tagi jakies 5 z czego 3 mam za gry z seri ktore posiada oraz 911'stka z latarka tlumikiem lub sote to tylko szkoda ze sklep psx wydymal mnie z tymi kodami na spectac dogtagi oraz zestaw giwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG zaraz sie bardzo zdenerwuje... CO TO MA BYC za lag przy celowaniu?! czy multi, czy single, przy zmienionych, czy fabrycznych ciągle jest to opóźnienie przy ruszaniu celownikiem :( w becie tego nie uświadczyłem...

a wszyscy mowili ze to ja jestem glupi ze odczuwam laga w celowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up mi bl nie dziala po instalce mam caly czas info konto nie aktywne i nie moge sie ani zalogwac prze www mozliwe ze trzeba rozegrac chociaz jeden mecz co uczynie ale w tej chwili nie dziala :(

Też tak miałem musisz się pokazać online i będzie activ :laugh:

Ponawiam pytanie:

jak ustawić te wczytywanie tekstur ? gdzie tego szukać.
Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×