Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie gra GENIALNA. Grałam meczyk w multi i szok ! Jedyne co mi się nie podoba to pozycja leżąca, nieźle się można kitrać np. pod samochodami hmmm ale ogólnie to wielka rewelka !

PIENIĄDZE NIE WYWALONE W BŁOTO !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG zaraz sie bardzo zdenerwuje... CO TO MA BYC za lag przy celowaniu?! czy multi, czy single, przy zmienionych, czy fabrycznych ciągle jest to opóźnienie przy ruszaniu celownikiem :( w becie tego nie uświadczyłem...

Ha ha widzę, że drugi Killzone 2. Dużo osób to potwierdza z tego co widzę. Jeżeli to prawda to deweloperzy dali ciała.

Panowie,wyszedłem sobie w trakcie meczu do menu,tzn. wybrałem opcję "wyjdz". Pojawił się czarny ekran i kiedy po minucie nic się nie zmieniło walnąłem reset. Konsola zapikała 3 razy i wrócila do XMB. Miał ktoś z Was podobnie? Oczywiście pózniej było ok. Uspokujcie mnie,że to niedopracowanie gry przez DICE,a nie poczatek końca napędu w ps3 :confused:dry.gif:smile:

Wyczekuj YLODa. To pierwszy objaw. Za którymś razem się zawiesi i jak już włączysz to potem tylko żółta lampka [*] Ale to nie temat o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ???? probowal ktos grac z kumplem w trybie wspolpracy ????? bo nie mozna sie polaczyc ://

Gralem dzisiaj z 1 kolesiem z forum i dziala normalnie. Do wyboru byly 2 mapki (jedna jak bronisz miasta a druga jak latasz heli).

Zeby odblokowac wszystkie tryby coopa to trzeba przejsc singla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ta gierka wygląda i w miarę płynnie chodzi, przeje kampanię na wysokim poziomie i zaczne multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila, na karkand też nie ma??

NaKarkand jest ale na reszte tego co obiecali nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba! Singiel dobry multi śmiga aż miło grafa, dźwięk, klimat wojny wszystko pasuje. Ja się nie zawiodłem i nie żałuję wydanych pieniążków thumbsup.gif Polecam niezdecydowanym

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem pare godzin w singla na hardzie, później uporałem się z online pass i pograłem kilka meczyków multi. Jestem bardzo zadowolony. Nie ma ABSOLUTNIE zadnych lagow ani przy celowaniu ani nigdzie indziej, zadnych pływających celowników ani postaci. Nie wiem snosch co brałeś ale bierz połowę :P Wszystko jest płynne i dynamiczne. No i ten feeling. Miód. Grafika jest miła dla oka, momentami wydaje mi się ze lepsza niż w singlu. Nic tylko grać :)

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NERWY mnie juz bierą!! niech wydadza patcha, bo nie chce grac jak w Killzone 2, gdzie ruch celownika mial opoznienie 10lat do ch*ja waclawa >_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NERWY mnie juz bierą!! niech wydadza patcha, bo nie chce grac jak w Killzone 2, gdzie ruch celownika mial opoznienie 10lat do ch*ja waclawa >_<

Niestety jest to zauważalne zarówno w singlu jak i multi... Tez mnie wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to u was jest cos nie tak. Bo u mnie w singlu jak i multi wszystko chodzi normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma ... Syf straszny wydymali nas chyba ze wysla te kody w dniu premiery ale watpie jutro sie dowiem ...

Kody masz dołączone do fakturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zglaszajcie to do ea niech to sprawdza ..

up

Zresetuj wszystkie ustawienia gry, moze cos da ale i tak watpie

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dwie godzinki i co nieco mogę powiedzieć.

Sterowanie, przynajmniej u mnie - bez zastrzeżeń, jak było tak jest.

Grafika - no sorrry, ale jest hooyowa - choć dla mnie to bez różnicy. <-- dotyczy multi

Sama gra - MIÓDDDDD ORZESZKI PIWO I GIBONY.

Jedyne co mnie na początku przywitało to 30min siłowania się z wyrzucaniem z gry, teraz jest git, i gram, gram, gram - dziś chyba nie śpię, to tyle.

eeeee nie, ja tak nie mam. tak jak piszę wyżej, gram mi się tak jak na BC2/B3 beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie ,i ktos czemu nie moge sie zalogowac na battlelog pisze mi "Your account is not allowed to login" gry jeszcze nie mam bede mial w pt oczywiscie na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Zresetuj wszystkie ustawienia gry, moze cos da ale i tak watpie

To nie mój filmik ja jeszcze nie mam gry, to co znalazłem na zagranicznych forach gdzie też na to narzekają, ale jak jest takie opóźnione sterowanie jak w Killzonie, to sobie w ogóle odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody masz dołączone do fakturki.

FAKTYCZNIE SA !!! To przez te emocje mam 6 kodow po 3 do kazdej gry jupi ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caballero

Ja tak mam, strasznie irytujące, ale powiem Wam, że to się da opanować. Ja już po kilku rundach nie zwracałem na to uwagi, bez względu na to czy to jest takie sterowanie wadliwe czy jakieś lagi. Co do samej gry, jestem pozytywnie zaskoczony, mapy bardzo fajne. Jedynie na Caspianie się jakoś ciulowo gra. Maksymalny wynik jaki tam zdołałem wykręcić to 3 killedry.gif Ta mapa jest chyba za duża na 24 graczy, nawet jeśli jest pomniejszona.

Edytowane przez Ricky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosz kurna gdyby kazdy tak mial to bylby lament i placz. Ja tez to mialem na poczatku gdy 1 raz odpalilem multi i operation metro. Potem w singlu i na innych mapach czegos takiego nie mialem i mam nadzieje ze nie bede miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie ,i ktos czemu nie moge sie zalogowac na battlelog pisze mi "Your account is not allowed to login" gry jeszcze nie mam bede mial w pt oczywiscie na ps3

dopiero po odpaleniu bf3 będziesz miał dostęp do battleloga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś objaśniłby mi battlelog. Wiem czemu ta usługa ma służyć, ale czy muszę zakładać jakieś nowe konto Origin ? I jak to się powiąże ze statystykami z PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz konto na EA.COM to jest to samo co origin one sa polaczone potem logujesz sie tym kontem do BL i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×