Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ale miałem na myśli pewniaki czyli te, które są prawie co kolejne GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem na myśli pewniaki czyli te, które są prawie co kolejne GTA.

Aha, ok ale to nie było trafne stwierdzenie że R* daje swoje loga gdzie popadnie. Ale nie kłóćmy się :) koniec tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trzeba wyłączyć frame limiter i gra śmigała idealnie :) Ta opcja ograniczała klatki do 25 bodaj.

Ciekawe, szkoda, że nie mam już płytki z SA bo bym sprawdził. :) Pamiętam, że spadki animacji były mega uciążliwe i wręcz uniemożliwiały grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było ale dobre :)

libertycitysurvivor.blogspot.com.01.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniam, chyba zaproszę ją na grzyby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co sądzicie o nowej galerii?? Na mnie największe wrażenie zrobiła jakość wody, a jak tak oglądam te różne screeny: nurkowanie, spadochron, rowery . Już jestem pewny to będzie ogromna gra, z podkreśleniem na gigantyczna :) . Trochę zdziwiło mnie to że R* najpierw mówi że na nowe info będzie trzeba poczekać bo chcą ujawnić tylko elementy gry których są na 100% pewni, a kilka dni później taka galeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba. Już wiem że będę non stop przystawał żeby podziwiać widoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Potwierdzają się niestety ostatnie niepokojące doniesienia z obozu Rockstar - planowane na pożegnanie bieżącej generacji Grand Theft Auto V zalicza przesunięcie daty premiery na przyszły rok oraz zmianę platform docelowych na sprzęty nowej generacji! O ile jednak wersji na Playstation 4 i następnego Xboxa mogliśmy się spodziewać, tak edycja na Wii U to wciąż spore zaskoczenie. Posiadacze Playstation 3 i Xboxa 360 na otarcie łez otrzymają zremasterowane w HD wersje Liberty City Stories, Vice City Stories i Chinatown Wars. Dobre i to...''

To primaaprilisowy joke???? :-D

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby te 3 gierki były, to bym z chęcią poczekał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obie wiadomości są pozytywne

jak GTA V ma urwać jaja to nie może wyjść na PS3

HD GTA z PS2 na to czekałem od lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej jest żart na 1 kwietnia. Chociaż wcale bym się nie obraził jak by zrobili GTA V na PS4 i zrobili premierę na start konsoli. Bodaj chyba bym kupił konsolę na premierę bo w tej chwili się zastanawiam czy ewentualnie czekać na obniżkę i premierę wersji slim. A co do wersji HD - dla mnie by starczyło jak by zmontowali San Andreas HD :happy: :happy: :happy:

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i fake - nigdzie nie można znaleźć potwierdzenia tej informacji, a samo PSX nie jest na tyle mocną marką, żeby mieć takie info na wyłączność...

Ale klasyki w HD chętnie przywitam na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży są pre-ordery, wnioski nachodzą same...Rockstar nie pozwoliłby sobie na takiego kasztana ;) O ile news o przeniesieniu gry na PS4 to żart, o tyle zremasterowanie wersji z PS2 i PSP byłoby bajeczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe taki news widnieje w stopce pt. Gorzka piguła :-D trochę dziwnie taki kasztan wygląda na tle informacji o pożegnaniu się z branżą przez Jasona Westa czy przesunięciu premier nowego metro oraz beyond two souls.. i co z moim przedsprzedażowym pudełkiem gta V kupionym w mm z myślą o ps3.. ewidentnie jakiś cyrk.. tylko dziwne, że w gazecie takie info znajduję, które najczęściej publikuje już potwierdzone informacje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie świruj tak, nie ma mowy gra bedzie na ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w całej zabawie z okazji 1 kwietnia chodzi właśnie o to, aby wkręt wyglądał prawdziwie, stąd takie a nie inne miejsce podania tej wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gra była na ps4 to nie byłoby takiej "słabej" grafiki na trailerach. Bo kto jak kto ale R* potrafi dać konsoli wycisk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×