Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Albo że będzie ale tylko w wersji na PC XD

Póki co nie ma żadnych przesłanek o tym że GTA V w ogóle wyjdzie na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny profil Rockstar Games na fejsie :)

rockstarx.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież dawno było oficjalne, że nowe gry od R* mają mieć tłumaczenie bo mają kontrakty. W tym z cenegą, i tam jeszcze paroma innymi dystrybotarami ze świata.

Chyba mam jakiegoś bloka na fb bo mi ich profilu nie pokazuje O.o

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lecę po GTA V 17 września do MM :D kupiłem to pudełko przedsprzedażowe, plakacik gratis i do tego jeszcze kaskę odliczą przy kasie :D mniam :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będę miał we wrześniu dylemat co kupić. :biggrin: Fife 14 lub nowiutkie,świeżutkie,spolonizowane,wciągające,porywające GTA V! :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup GTAV xD na pewno wiecej nowości wniesie niż nowa odsłona fify xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie z dostępnością GTA V w sklepach. Jak zwykle nie będzie i trzeba się pokusić o pre-order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mała porcja artworków na stronie Rockstara...

 

v_mft_160x120.jpg

v_michael_with_money_160x120.jpg

v_franklin_with_glock_160x120.jpg

v_trevor_with_van_160x120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed polakiem padło słowo GTA5. Jeden powiedział nazwę a potem wszyscy jednogłośnie ''kupuję w premierę''. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że odnajdę się jako Michael w GTA5 xD

 

Anywhooo dalej korci mnie branie preorderu ale sam do końca nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki offtop: wiadomo może coś czy będzie można zamówić z muve korzystając z kodu kompani graczy -50%? LA Noire i Max Payne miały taką możliwość z tego co pamiętam...

 

własnie spróbowałem zamówić preordera z 50% rabatem

wyskakuje info że "podany kod nie wpływa na cenę zamówienia, więc nie będzie wykorzystany przy zakupie" :(

 

chyba za dużo by stracili na tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod zniżkowy zadziała dopiero jak podadzą cenę sugerowaną - bo to od niej odlicza się 50%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle podadzą ?

Pamiętam, że na LA Noire i Max Payne była zniżka więc prawdopodobnie w przypadku GTA też będzie (aczkolwiek nie dam sobie ręki uciąć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeważnie każda gra ma cenę sugerowaną, a GTA V właśnie nie... wątpię, że to przypadek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie dlatego, że nie została jeszcze podana cena oficjalna. Ta która jest w tej chwili w sklepach jest ceną przypuszczalną (coś w stylu przedsprzedaży PS4). Bliżej premiery poznamy cenę i opcja zakupu 50% na pewno się pojawi - pewnie trzeba liczyć 259 - 289zł w opcji cena sugerowana ale to i tak będzie się bardzo opłacało.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie racje - czekamy na cene sugerowaną i kod zniżkowy 50% będzie można wykorzystać na GTA V :)

 

info potwierdzone przez muve.pl
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że nie została jeszcze podana cena oficjalna. Ta która jest w tej chwili w sklepach jest ceną przypuszczalną (coś w stylu przedsprzedaży PS4). Bliżej premiery poznamy cenę i opcja zakupu 50% na pewno się pojawi - pewnie trzeba liczyć 259 - 289zł w opcji cena sugerowana ale to i tak będzie się bardzo opłacało.

Czyli co, teraz przykładowo zakupię grę jako Preorder a późnej będę musiał do niej dopłacić ? lub zwrócą mi pieniążki jeśli cena będzie niższa ?

Dlatego powtarzam jak mantrę, Preorder zawsze kupuję na miesiąc przed premierą a nie pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole poczekac az gra wyjdzie i niczego nie ogladam,zreszta zawsze tak robie.Nie chce sie zmeczyc gra przed zagraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, teraz przykładowo zakupię grę jako Preorder a późnej będę musiał do niej dopłacić ? lub zwrócą mi pieniążki jeśli cena będzie niższa ?

Dlatego powtarzam jak mantrę, Preorder zawsze kupuję na miesiąc przed premierą a nie pół roku.

 

Nie. Cena dla Ciebie jest zawsze niższa od sugerowanej i nie zwrócą kasy. W drugą stronę działa tak, że ceną obowiązującą jest ta w momencie zawarcia transakcji i nie musisz dopłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zależy od sklepu- jak podrożały gry od Sony to sklep Gram przy preorderach wymagał dopłaty 50zł albo anulował zamówienie :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy będzie można własne stacje radiowe robić tak jak to było w poprzednich odsłonach GTA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×