Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

[rage]

Jestem fetyszystą jeśli chodzi o stabilność połączenia z netem. Śledze ping do różnych serwerów (szczególnie ircowych) na bieżąco i wiem kiedy był jakiś - nawet minimalny - problem z połączeniem. Ostatnimi wieczorami zdarzały się sporadyczne rozłączenia w BC2, ale to co się dzieje dziś spowodowało, że przysłowiowo j**łem padem o stół. Kilkanaście razy disconnect, czasem nawet bez komunikatu o błędzie, po prostu wywalanie do menu (już pomijam fakt, że w bardzo newralgicznych momentach). Net mam stabilny jak już wspomniałem i szlag mnie trafia niesamowicie. Ten topic zrobiłem po to, by każdy mógł się wypłakać (jak ja teraz) i wyładować furię, a przy okazji zobaczymy na jaką skalę występują problemy.

A za to zdanie "we are aware of the issues" należy im się wielki murzyński ***j w ***ę. Od 3 tygodni się to info scrolluje, ale poprawy nie widać. Gra jest świetna, ale wsparcie techniczne koszmarne.

[/rage]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[rage]

Jestem fetyszystą jeśli chodzi o stabilność połączenia z netem. Śledze ping do różnych serwerów (szczególnie ircowych) na bieżąco i wiem kiedy był jakiś - nawet minimalny - problem z połączeniem. Ostatnimi wieczorami zdarzały się sporadyczne rozłączenia w BC2, ale to co się dzieje dziś spowodowało, że przysłowiowo j**łem padem o stół. Kilkanaście razy disconnect, czasem nawet bez komunikatu o błędzie, po prostu wywalanie do menu (już pomijam fakt, że w bardzo newralgicznych momentach). Net mam stabilny jak już wspomniałem i szlag mnie trafia niesamowicie. Ten topic zrobiłem po to, by każdy mógł się wypłakać (jak ja teraz) i wyładować furię, a przy okazji zobaczymy na jaką skalę występują problemy.

A za to zdanie "we are aware of the issues" należy im się wielki murzyński ***j w ***ę. Od 3 tygodni się to info scrolluje, ale poprawy nie widać. Gra jest świetna, ale wsparcie techniczne koszmarne.

[/rage]

Fakt, też mnie kilka razy wywaliło. Ale 2 razy były szczególnie bolesne, raz gdy awansowałem, oczywiście awans uciekł, drugi raz był szczególnie dziwny, zakończyłem mapę z ponad 16000 punktów. Zaczyna się kolejna mapa, i zaraz na początku mnie wywala. Wchodzę w moje statystyki, a tam zero punktów. Wychodzę z gry, wchodzę ponownie, a tu punkty sprzed poprzedniej mapy (ponad 16000 punktów poszło w pole)!! Ale na szczęście 2 x po 5000 punktów było za broń i za amunicję, więc już na następne mapie ponownie wpadły, ale lekka irytacja pozostała.

Jak nie poprawią rozłączania, to może zrobią zapisywanie punktów na bieżąco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauwazam coraz wiecej akcji rodem z Lagzone 2, ze dwoch kolesi zabija sie jednoczesnie, do tego dochodza takie rzeczy jak "wyciaganie" zza winkla a'la MW2, czy chodzenie po mapie z 0% HP... EA samo przyznalo, ze nie spodziewali sie takiego sukcesu BC2 i serwery im nie wyrabiaja, ale niech cos z tym zrobia do k***y nedzy :mad: Juz od kilku dni BC2 jest w zasadzie niegrywalne jak wspomniany KZ2, przez pierwszey tydzien bylo zaje******, a teraz tylko czlowiek sie wku**** i ma ochote sprzedac to g****!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie kilka razy, ale dziś mi po raz pierwszy sie gra "zwiesiła"... W czasie grania multi, ekran zamarzł i po graniu. Musialem wylaczyc konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli chodzi o BC2 to mam same przygody. Do tej pory nie mialem jeszcze nigdy (3 lata fat) zadnego problemu z PS3.

Od kiedy BC 2 zawitalo do jej czytnika:

- problemy z polaczeniem do EA,

- nagminne zrywanie polaczenia - zgodnie z prawem Murphiego - w najmniej oczekiwanym/pozadanym momencie..

- kilkanascie freezow - z czego polowa wymagala "twardego" restartu..

- jeden z freezow zaowocowal laserem do wymiany - poczciwa staruszka trafila do pudelka, pojawila sie nowa-brzydsza-odchudzona :whistling:

- kiedy myslalem, ze dolegliwosci tyczyly sie tylko fata - jakies 30 min po zainstalowaniu BC na slimce - crash..

Reasumujac - senka opada... ale tfardym 3a byc, nie mientkim - alleluja i do przodu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wygląda to tak strasznie. Chyba dwa razy rozłączyło z serwerem (raz pamiętam na 100%). Kilka freez i chyba jedna zwiecha z restartem. Ogólnie w BF BC 1 miałem podobnie. Poczekajcie trochę. Może się szybko ogarną i poprawią co nieco. BTW czy mi się czasem nie ściągnął już patch 1.01? Najłatwiej jest narzekać. To info na pasku o problemach z store... dobrze, że jest, a i tak masa userów pisze posty: Czemu sklep nie działa, Mam problem ze sklepem... :ninja:. Ja jestem i tak zachwycony grą, a bugi? Która gra ich nie ma?

PS. Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe, ale nie mogłem się oprzeć. ;)

:rofl: Отличная работа!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ewidentnie nie wyrabia z serwerami. Tlumaczenia, ze nie spodziewali sie az takiej popularnosci, dowodzilby tylko amatorszczyzny z ich strony, gdyby nie to, ze EA to nie amatorzy. Dali dupy na calej linii. :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki nie długo kupuje grę ale przerażacie mnie tymi opowieściami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki nie długo kupuje grę ale przerażacie mnie tymi opowieściami

Nie przejmuj się i kupuj. Gra ma więcej plusów niż minusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki nie długo kupuje grę ale przerażacie mnie tymi opowieściami

Nawet sie nie zastanawiaj - mialbym powaznie sporo powodow, aby dostac nerwa na BC - nie da rady - miodnosc, miodnosc i jeszcze raz miodnosc!! W dupie mam ile razy mnie wywalilo, ile freezow zlapalem itp (o stracie konsoli nie wspominam - to zakrawaloby juz na teorie spiskowa) - za kazdym razem wracam do niej i wracac bede - taki respawn :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz bierz, nie ma co się zastanawiać! Ja spędziłem już ponad 30h w multi i wywaliło mnie może ze 3 razy...

A wkrótce, miejmy nadzieje, EA wyda jakieś patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj już trzy razy wywaliło. Powoli mam tego dość :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam nabite około 30 godzin w multi i ani razu mnie nie wywaliło z gry.

pewnie nie grasz w godzinach szczytu :) mnie najczesciej dropuje miedzy 20-24 polskiego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie właśnie gram wieczorem. Tylko w weekendy w "dzień". thumbsup.gif

Może to kwestia internetu?

Edytowane przez mat_wcislo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie właśnie gram wieczorem. Tylko w weekendy w "dzień". thumbsup.gif

Może to kwestia internetu?

watpie, zreszta jak pada server BFa to nie zapisuje stanu gry i traci sie kupe pktow (raz mi punkty za 2,5 mapy wcielo) jesli zapisze gre to albo przeciazone servery i cie poprostu wywalilo (to bys raczej czul - wyrazny lag w grze) albo zerwalo ci neta :P wtedy na szczescie jest save

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi często sejwuje podczas gry, takze nawet jak mi wywali to osiągnięcia zostają. A co do wywalania, to też może byc przyczyna neta, szczególnie jak go dzielisz z kimś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to wina neta. Jesli juz to moze routera i jakichs poblokowanych portow czy cos. Ja mam zajebisty net, wszystko inne hula jak zloto a w BF:BC2 musze zaliczyc przynajmniej raz dziennie disconnecta. Najczesciej w pierwszych 10 minutach gry, potem zwykle sie juz stabilizuje i mnie nie wyrzuca, choc nie zawsze tak jest. Bywa to czasem mega wqrwiajace. W demie mialem to samo, nawet jeszcze czesciej. Za to w becie bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki nie długo kupuje grę ale przerażacie mnie tymi opowieściami

Nie kupuj na razie chyba że chcesz mieć towar wybrakowany i z masą błędów jednym słowem - "towar niezgodny z umową". Napisz do EA żeby Ci dali znać kiedy to poprawią bo mnóstwo użytkowników skarży się na błędy. Mnie to tak irytuje że dzisiaj nie spędziłem ani minutki z grą. Wczoraj udało mi się snajperką M95 ustrzelić trzech gości za jednym strzałem w multi i co........freezee. Wku....a mnie ta gra. Wchodzę do gry, zmieniam broń już mam mieć respawn a tu save i kilkusekundowy freeze. KONIEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że gra zwiesza mi się dopiero wtedy kiedy mam playa długo włączonego. W ogóle 2 razy mi sie zawiesiła na 50 godzin multi i singla razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki nie długo kupuje grę ale przerażacie mnie tymi opowieściami

Kupuj tą grę bez zastanowienia. Tylko noob powie Ci, że nie warto. Choć gra ma masę błędów i nie raz wkur... będziesz do niej wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każda złotówka wydana na BC2 już się zwróciła "w miodności" aczkolwiek...parę razy "rzuciłem mięsem"!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie raz mnie wywaliło gry i mam nadzieję że już się to nie powtórzy za chwilę sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×