Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie polecam M24 jezeli chodzi o quick scoping, jest szybsza od M95 i tez zabija jednym strzalem :) To taka mala porada z mojej strony, zachecam do wyprobowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem chyba na razie rozwiązany, wczoraj usunąłem pliki gry i zainstalowałem/spatchowałem od nowa, o ile wczoraj nic nie działało bo w grze chyba każdy miał wyzerowane staty, o tyle dzisiaj po wejściu do gry w statystykach nadal było źle, wszedłem na chwilę do gry, wyszedłem (nikogo nawet nie zabiłem ani mnie nikt nie zabił) i po zaktualizowaniu statystyk ustawiło się jak trzeba, miejmy nadzieję, że nie zniknie, a nawet jeśli to cóż pozostaje mi napieprzać i sprawdzać staty na stronkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem chyba na razie rozwiązany, wczoraj usunąłem pliki gry i zainstalowałem/spatchowałem od nowa, o ile wczoraj nic nie działało bo w grze chyba każdy miał wyzerowane staty, o tyle dzisiaj po wejściu do gry w statystykach nadal było źle, wszedłem na chwilę do gry, wyszedłem (nikogo nawet nie zabiłem ani mnie nikt nie zabił) i po zaktualizowaniu statystyk ustawiło się jak trzeba, miejmy nadzieję, że nie zniknie, a nawet jeśli to cóż pozostaje mi napieprzać i sprawdzać staty na stronkach...

To o czym piszesz to standard. Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić. Kasowanie i wgrywanie gry od nowa nic tu raczej nie pomoże, bo to wg mnie wina serwerów EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż to się nacieszyłem, o ile statystyki z przed kasacji gry pokazały się i są ciągle, tak nowe już nie pokazują się ale na serwerze są bo jak przez www sprawdzam to jest jak trzeba, cóż pozostaje mi grać normalnie a jak zachce mi się obejrzeć staty w grze to skasować i zainstalować od nowa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż to się nacieszyłem, o ile statystyki z przed kasacji gry pokazały się i są ciągle, tak nowe już nie pokazują się ale na serwerze są bo jak przez www sprawdzam to jest jak trzeba, cóż pozostaje mi grać normalnie a jak zachce mi się obejrzeć staty w grze to skasować i zainstalować od nowa ;D

Słuchaj serwery coś wariują.

Wczoraj na mapce przynajmniej 3/4 osób nie miało rangi - a co za tym idzie to jest jakiś ogólny błąd. Moi znajomi także nie mieli niczego.

Mi wszystko wskoczyło znowu po jakiś 5/10 minutach gry, innemu kumplowi wogóle.

Nie masz innej opcji jak uzbroić się w cieprliwość.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam otóż gdy próbuje właczyć tryb online w battlefield bad company 2 wpisuje hasło aby się zalogować wyskakuje mi błąd taki oto "Failed To Create Account" ps3 mam podłączone do routera Tp-link model TL-SF1005D. proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładalem, ale albo ja już byłem zmęczony, albo admin ma coś przeciwko. ??

Pytanie więc.

Ktoś się orientuje, kiedy i jak zostaje oznaczony kapitan drużyny? Bo z moich obserwacji wynika, że jak nie ma kapitana, nie mogę spanwonać się na członkach drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o BF3 to kapitan drużyny ma ikonkę gwiazdki zaraz po ikonce klasy. Przynajmniej to zauważyłem, a wyświetla się to koło mapki gdzie masz skład drużyny wymieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: Отличная работа!

heheheh :rofl: najlepszy tekst jaki slyszalem w grach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę to w przypływie emocji, więc nie linczujcie.

Mam już absolutnie dosyć lagów, które nękają mnie dzień w dzień, kiedy gram w BF3. Mam szybkie połączenie 8 MB/s, ale jak widać nie robi to specjalnej różnicy. Cały czas laguje mi tak strasznie, że nie mogę żadnego gościa nawet drasnąć kulą - wszystkie "wyparowują" w powietrzu, a później mnie cofa i jest ekran śmierci. Jeżeli ginę, to w 80 % przez lagi, co mnie strasznie w******a! Nie wiem, czy to wina serwerów, czy czegoś innego, ale mam pełną motywację do zrobienia czegokolwiek, żeby to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jaki masz ping, i czy nie łączysz się z serwerami w JuEsEj. Ja np nie mam lagów, no może czasem wieczorem jak sie robi tłoczno, ale są one do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę to w przypływie emocji, więc nie linczujcie.

Mam już absolutnie dosyć lagów, które nękają mnie dzień w dzień, kiedy gram w BF3. Mam szybkie połączenie 8 MB/s, ale jak widać nie robi to specjalnej różnicy. Cały czas laguje mi tak strasznie, że nie mogę żadnego gościa nawet drasnąć kulą - wszystkie "wyparowują" w powietrzu, a później mnie cofa i jest ekran śmierci. Jeżeli ginę, to w 80 % przez lagi, co mnie strasznie w******a! Nie wiem, czy to wina serwerów, czy czegoś innego, ale mam pełną motywację do zrobienia czegokolwiek, żeby to naprawić.

Powiedz mi na jakich serwerach grasz? Azja,Austraila,Europa,Usa Zach czy USA wsch. Bo jak gram np na Austarlijskich to tez mam lagi,a ne Europie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do gry przez "Szybka Gra", więc nie mam pojęcia ani o przepustowości, ani o lokalizacji serwera, ani nawet o tym ilu jest graczy. Jeżeli chcę sprawdzić ping, to gdzie to zrobić? Zaznaczam, że przeglądarka internetowa nie działa z niewiadomych mi przyczyn, dlatego też "speedtest.net" odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić grę Battlefield 3, ale w czasie otwartej bety miałem problemy. Wyrzucało mnie z serwera, opóźnienia, itd. I właśnie zastanawiam się czy będę mieć tak samo w pełnej wersji. Nie wiem czy były to problemy z serwerami, lub po prostu mam za wolny internet (2,5 mb). I pytam się, czy z internetem 2,5 mb będę mógł sobie spokojnie grać bez żadnych problemów w multi. Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie każdy miał te opóźnienia (np. pisze, że Cie zabili a możesz iśc dalej xd.), czyli to wina bety. Więc net 2,5 mb powinien wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet 2,5 MB do grania starczy, może nie tak jak 5 MB czy 10 MB

,ale się dobrze gra.

W becie było ogrom błędów i problemów.

( właśnie np takie jakich objaw doświadczyłeś.)

Zachęcam do zakupu Battlefield'a 3 (choć moim faworytem jest MW3)

Podrzucam ci ciekawą ofertę z wysyłką gratis i w przystępnej cenie:

http://allegro.pl/battlefield-3-pl-ps3-wysylka-gratis-i1999537405.html

miłego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał problemy jak każdy.Zaletą psn jest tylko to że jest (darmowym szajsem).Lagi są były i będą a przy Twoim necie 100%.Ja przy 10 Mb nie wyrabiam a pingi nawet do Californi mam niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bedziesz gral jako jedyny podlaczony do sieci (czyli nikt np. w pokoju obok nie bedzie uzywal kompa z netem) to moze bedzie w miare ok(lagi troche na bank bedziesz mial).Ale jezeli ktos jeszcze podlaczy sie na kompie do neta i na dodatek zacznie cos na yt ogladac,albo cos sciagac,to mozesz sie pozegnac z plynnym graniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co czytam to mnie normalnie kopara opada, mam neta 10mb w dzień, w nocy od 24 mam 20mb, i z tego co grałem w gry na kompie, to ping (lagi nie były od prędkości neta, a od jakości łącza i odległości do serwera, przykład miałem 1mb ping max 20, mam 10mb ping max 20), no chyba że macie neostrade lub inne dzidostwo to i przy necie 100000 mln giga będziecie mieć lagi :), a i na kompie ściągam filmy, na konsoli gram w BF3 i nie czuje abym miał lagi :) dziękuje za uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×