Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj na razie chyba że chcesz mieć towar wybrakowany i z masą błędów jednym słowem - "towar niezgodny z umową". Napisz do EA żeby Ci dali znać kiedy to poprawią bo mnóstwo użytkowników skarży się na błędy. Mnie to tak irytuje że dzisiaj nie spędziłem ani minutki z grą. Wczoraj udało mi się snajperką M95 ustrzelić trzech gości za jednym strzałem w multi i co........freezee. Wku....a mnie ta gra. Wchodzę do gry, zmieniam broń już mam mieć respawn a tu save i kilkusekundowy freeze. KONIEC.

Może zamiast gadać głupoty i odradzać kupna supermiodnej gry, poszukałbyś przyczyny w swoim może zrąbanym łączu internetowym...

A może konsola ci się przegrzewa bo masz źle wentylowaną, lub leciwy laser... Ja nie miałem jeszcze żadnego freeza, a połączenie straciłem może ze 2 razy od dnia premiery, a gram dosyć sporo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie rozłacza ale mam zajebisty problem z podłaczaniem sie na serwery.

mam net bezprzewodowy.w CoD:MW2 nie mialem z tym zadnych problemów,dopiero w BC2 czasami siedze 30 min zeby sie podłaczyć.

Może wiecie jaki może byc powód.jestem mega laikiem jesli chodzi o techniczne sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie rozłacza ale mam zajebisty problem z podłaczaniem sie na serwery.

mam net bezprzewodowy.w CoD:MW2 nie mialem z tym zadnych problemów,dopiero w BC2 czasami siedze 30 min zeby sie podłaczyć.

Może wiecie jaki może byc powód.jestem mega laikiem jesli chodzi o techniczne sprawy :)

Spróbujj odblokować porty (wypisane są w instrukcji), których używa BC2. Może pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mnie też rozłącza i wqu***a ale mam wrażenie, że po weekendzie coś już lepiej działa. Wczoraj przynajmniej gierka toczyła się bez zarzutów. Ale mam inny żal do wylania, moja ekipa w BC2 sie rozrasta i wczoraj jak zebraliśmy się w 6 osób to odkryliśmy, że mamy niezłego zonka. Bo nie możemy stworzyć squadu ponad 4 osobowego. I jak teraz madafaka dołączyć w 6 do jednej gry online, nie tworząc oczywiście 3 vs 3 między sobą, tylko pełna opcja bitwy po 12 z każdej strony. Jest cwancyk na wyskakiwanie ze squadu podczas gry i zapraszanie nowych ludzi ale, raz że tracimy kontakt z częścią ekipy, dwa, że trzeba zdążyć póki jest jeszcze miejsce w armii bo potem serwer full i lipa albo jeszcze większa, wrzuca qrwa do drużyny przeciwnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj z Kagannem i miałem to samo :( Ale wylaczylem grę i zrobiłem Log out/in i wszystko wróciło do normy. Chociaż mogły to być chwilowe problemy z serwerami. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj z Kagannem i miałem to samo :( Ale wylaczylem grę i zrobiłem Log out/in i wszystko wróciło do normy. Chociaż mogły to być chwilowe problemy z serwerami. pozdro

Ja mam to od premiery co drugi mecz :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wziołeś chociaż pod uwagę, że może coś jest nie tak z twojej strony?

Tak, na początku myślałem że to przez wi-fi, więc podłączyłem pod kabel i to samo, porty przekierowałem i mam NAT Type 2. Co ciekawe w MAGu nie miałem tego problemu czy w Killzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na początku myślałem że to przez wi-fi, więc podłączyłem pod kabel i to samo, porty przekierowałem i mam NAT Type 2. Co ciekawe w MAGu nie miałem tego problemu czy w Killzone 2.

Hmm, najłatwiejszą i najbardziej efektywną metodą było by skoczyć do kumpla z twoim PS3, najlepiej żeby miał innego prowajdera. Jeśli ciągle będzie występował ten problem to coś musi być z konsolą, albo w konsoli (bug).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, najłatwiejszą i najbardziej efektywną metodą było by skoczyć do kumpla z twoim PS3, najlepiej żeby miał innego prowajdera. Jeśli ciągle będzie występował ten problem to coś musi być z konsolą, albo w konsoli (bug).

Ja myślę, że to może być winna mojego router, a jest to speedtouch. Jaki byście polecieli router z qos, w-fi? Chodzi mi sprawdzony na którym gracie w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw jeszcze konsole jako DMZ jesli to nie pomoze sprawdz czy masz optymalne MTU, bo jesli wywala ci blad polaczenia co 2 mecz to masz jakis problem u siebie/z dostawca internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to może być winna mojego router, a jest to speedtouch. Jaki byście polecieli router z qos, w-fi? Chodzi mi sprawdzony na którym gracie w BC2.

Zanim wszyscy zaczną spekulować i dorzucać swoje dwa grosze (a ty zaczniesz zastanawiać się nad kupnem nowego routera) faktem jest, że nie mamy wystarczających danych by powiedzieć co jest nie tak. Dzisiaj sobota, skocz do kogoś i sprawdź to, będziemy mieli przynajmniej z czym pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzajcie, jak czytam tutaj te niektóre posty, to naprawdę mocno się irytuję. Chcecie być prawdopodobnie mądrzejsi od DICE. Teorie spiskowe, że to router, bug w konsoli, zła wentylacja i jeszcze wiele innych powodów wyżej wypisanych. Prawda jest, że na oficjalnym forum jest masa skarg. Począwszy od wyżej wspomnianych disconnectów (które sam doświadczam, szczególnie w ten weekend) przez znikające bronie, znikające punkty, automatyczne rzucanie granata przy włączaniu lunety w snajperkach aż po cofanie się levelów. Nie szukajcie tutaj powodów bo ich nie znajdziecie, to tylko domysły i to, że ktoś ma wybrakowaną konsolę jest tak mało prawdopodobne jak.... że nawet nie będę przytaczał przykładu. Jednym rozłącza - drugim nie. Z kolei tym drugim znikają bronie. Trzecim zawiesza się konsola. A jeszcze inni nie mają żadnych problemów. To wszystko losowość... Czekajmy na patche i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki pytanie. Czy dla każdeg gracza są robione statsy? Czy musze sie jakos zarejestrować? Na stronie bc2 nie znalazło mojego nicka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jestem :)

A jeszcze jedno, czym sie różnie team score od squad score?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym :) Team to punkty za apteczki/amunicje/naprawy udzielone wszystkim po twojej stronie, squad za udzielenie 3 osobom w twoim składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź tutaj...

http://bfbc2.elxx.net/

Ta stronka ostatnio leci w ch*a, nie updatuja cardow a ich update statystyk trwa 24h, mam nadzieje ze wkrotce ruszy zakladka My Soldier na oficjalnej stronce BC2.

Dzięki, jestem :)

A jeszcze jedno, czym sie różnie team score od squad score?

Tak jak napisal DaraS, z tym ze te punkty sa malo znaczace imo, wiec nie zaprzataj sobie za bardzo tym glowy ^^.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta stronka ostatnio leci w ch*a, nie updatuja cardow a ich update statystyk trwa 24h, mam nadzieje ze wkrotce ruszy zakladka My Soldier na oficjalnej stronce BC2.

ja moge polecic ta stronke : http://bfbcs.com/ps3

co 20 minut można zrobić sobie update i widać na bierząco swoje statystyki. jeżeli kogos nie ma to wystarczy tez wziac update, pozniej kilka razy odswiezyc stronke F5 i niedlugo powinno byc wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie będzie gwiazdy dla M1A1 Thompson, niestety z jakiegoś powodu gra nie nalicza zabitych dla tej broni i prawdopodobnie nie będzie naliczało aż do jakiegoś update. Na forum EA wiele osób pisze o tym błędzie, sprawdźcie czy u was działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge polecic ta stronke : http://bfbcs.com/ps3

co 20 minut można zrobić sobie update i widać na bierząco swoje statystyki. jeżeli kogos nie ma to wystarczy tez wziac update, pozniej kilka razy odswiezyc stronke F5 i niedlugo powinno byc wszystko ok.

próbuje tam wpisać "KisielQ" w search (czy jakoś tak) i wyświetla się coś takiego:

Player not found - BFBC2 Stats

The player you searched is currently not in our database.

We tried to add your search request to our queue, but the queue is full at 0 requests or you tried to often. Please try again later.

We are currently not able to search new PS3 and XBOX360 players. But you can try to update players who have your dogtag to add yourself.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje tam wpisać "KisielQ" w search (czy jakoś tak) i wyświetla się coś takiego:

Player not found - BFBC2 Stats

Musisz dać "Add to queue".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×