Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żartuj:blink: ja tak za godzinę sprawdzę, ale jak all poszło do d... to niestety pożegnam się z tą gierką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj:blink: ja tak za godzinę sprawdzę, ale jak all poszło do d... to niestety pożegnam się z tą gierką.

Długo wbijałeś ten lvl , który masz ? Nawet mnie nie rozśmieszaj, koleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj:blink: ja tak za godzinę sprawdzę, ale jak all poszło do d... to niestety pożegnam się z tą gierką.

Przeczytaj to co napisałeś:

Właśnie udowodniłeś sobie, że ta gra nie daje ci satysfakcji z rozgrywki - masz rację sprzedaj ją czym prędzej bo potem cena zmaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum dice czytalem, ze stawiaja dodatkowe serwy dla konsol i mialo sie to zgrac z wprowadzeniem jutrzejszego patcha. Takze calkiem mozliwe, ze to wlasnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą sprawdziłem u siebie i wszystko działa, więc nie wiem po co ta panika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lev dość długo wbijałem, patrząc na to że te 12 osób po przeciwnej stronie to trochę mało by mieć zajęcie (czasami stało się w ukryciu i nikt nie wychodził). A co do satysfakcji to owszem mam jedno ale bo wkurza mnie zachodzenie od tyłu i upartość niektórych snajperów którzy tylko we mnie strzelają zamiast innych... no cóż takie życie życie więc nie mam co narzekać ale za to podoba mi się zdziwienie innych jak stoi ktoś przy oknie a ja z tyłu prosto w głowę trafiam.:rolleyes:

I żeby nie było że to offtopic to u mnie wszystko ok, tak na prędko sprawdziłem bo burza dosyć mocna idzie i nie obadałem wszystkiego.

Edytowane przez michaelo1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lev dość długo wbijałem, patrząc na to że te 12 osób po przeciwnej stronie to trochę mało by mieć zajęcie (czasami stało się w ukryciu i nikt nie wychodził). A co do satysfakcji to owszem mam jedno ale bo wkurza mnie zachodzenie od tyłu i upartość niektórych snajperów którzy tylko we mnie strzelają zamiast innych... no cóż takie życie życie więc nie mam co narzekać ale za to podoba mi się zdziwienie innych jak stoi ktoś przy oknie a ja z tyłu prosto w głowę trafiam.:rolleyes:

I żeby nie było że to offtopic to u mnie wszystko ok, tak na prędko sprawdziłem bo burza dosyć mocna idzie i nie obadałem wszystkiego.

To ja ci życzę powodzenia, jak chcesz uzyskać powiedzmy ten 20 lvl. Przecież 5 lvl to można wbić w krótkim czasie, bez przesady. Każdy tak myśli, że snajperzy tylko "go" zabijają, ale taka jest natura recona. Ja już się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bierzesz recona swojego i sciagasz tak samo :D albo nozem "zet" na plecach i juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdym*

Prosze Cie, uzywaj przecinkow i kropek bo nie mozna sie polapac o co Ci w ogole chodzi, wypracowania z jezyka polskiego tez tak chaotycznie piszesz? Juz nie mowie, zebys co 2 slowo sprawdzal w slowniku, ale pisz tak, zeby nikt nie musial czytac tego 3 razy by to zrozumiec.

Zgadzam sie z Toba,byłem tak zły i przejety,ze zapomniałem o poprawnej pisowni.A wypracowan juz dawno nie pisałem.Temat tez niepotrzebnie załozyłem,mogłem poszukac ale to wszystko w ferworze walki z błedem w czasie gry.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączysz router z PS'em zwykłym kablem ethernet.

Poblokowane porty nie są przyczyną, bo ja mam wszystkie zablokowane i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem że to swoiste "wylewanie smutków", nie mam już nic przeciwko zachodzenia od tyłu, bo też tak pare razy zrobiłem (2 razy pistolet do głowy przystawiłem i już), tylko wkurza mnie to że nie mogę dodać tych rzeczy co mam odblokowane do tej pierwszej snajperówki (zapomniałem nazwy XD) a IMO byłoby przydatne na takiej mapie jak Atacama Desert

Te rzeczy to:

4X Scope

12X Scope

Red Dot (moim zdaniem najważniejsza rzecz bo czasami tego zwykłego celownika nie widać)

Edytowane przez michaelo1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogą pograć sobie online, konsolę mam podłączoną kablem bezpośrednio do konsoli, internet w konsoli działa, przeglądarka internetowa działa, tylko jak chce pograć w BFBC2 to nie mogę połączyć się z serwerem EA ONLINE pisze tylko, że tymczasowo nie można się połączyć i żebym spróbował jeszcze raz. Czy ktoś ma jeszcze taki problem?. Jestem uzależniony od BFBC2 i już drugi dzień nie mogę się połączyć, strasznie mnie to wku..... . W dodatku gdy wszedłem w swoje statystyki dotyczące gry BFBC2 okazało się że wszystkie moje statystyki i broń zniknęły, tylko trofea mi zostały. nie wiem co jest grane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Faktycznie skończyło się na suporcie EA samemu nic nie podlinkowałem po kilkakrotnej wymianie informacji sami mi podlinkowali konto PSN stety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałem zwrócić waszą uwagę na mały pierdolnik w EA.

już mi się nie chce pisać że strona EA PL dla BC2 jest inna niż ANG znaczy ma mniej opcji ( gdzie indziej można przeglądać staty gracza ) kaszana.

jak już się biorą za rejestrację gier jakieś vip kody itp. to niech to robią porządnie.

mam zarejestrowane 2 gry z serii BF:BC a status na weteranie 0

jak już ktoś czytał na forumie może miałem nie do przejścia samodzielnie problem z linkowaniem konta PSN z EA ich strony nie działało wcale, po założeniu case w suporcie mimo że już przy zgłoszeniu podałem wszystkie istotne informacje takie jak nazwy kont i użytkowników dopiero za którymś tam kolejnym mailem sami mnie podlinkowali ( a to nie było mojego konta a to coś tam mimo że wysyłałem zrzuty z ekranu na dowód ale jazda )

na ich stronie mam 3 awatary z EA ID z PSN i z BF:H może dlatego im się pierdoli.

a teraz walczę z BF:BC2 nie loguje mnie do MP mimo że mam połączenie z siecią jestem zalogowany do PSN i znowu case i w odpowiedzi mnie pytają o wiek min. osły.

obecnie mam założone 2 case o status z weterana i problem z podłączeniem do MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kaszana faktycznie.Ja sobie załatwiłem status veterana grając w demo Battlefield'a 1943.Zlinkowałem konta bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W związku z tym że mam generalny problem z wejściem na MP na mojej nowej kopi BF:BC2 zacząłem przeszukiwać fora na sieci czy tylko ja jestem w ciemnej d*p*e!!!

Okazało się że generalnie są zajebiste problemy na PS3 w wersji MP a dzieje się to :

- serwery zrywają połączenia,

- laguje,

- nie można się połączyć jak już ktoś mógł,

- nie nalicza statystyk,

- nie pokazuje giwerek tak jak trzeba do wyboru,

itp.

jest tego cała masa na oficjalnym forum EA najgorsze że tematy są pootwierane bez zakończenia jakimś rozwiązaniem czy stwierdzeniem czy sprawa się rozwiązała.

Możecie to zweryfikować !!!

PS

Wszystko fajnie Pełnej wersji PL nie ma serwery się kaszanią oby tak dalej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad to wytrzasnales, moze problemu nalezy szukac na wlasnym podworku.

Mieszkam w uk, lacze 8mb i jedynie problemow z lagami uswiadczylem przy ostatnim updacie i to bylo na tyle. Kazdego czasami rozlacza albo padnie server ale zdarzylo mi sie to nie wiecej niz 5 razy na 320 godzin spedzonych w sieci. Lagi? Wybacz ale kazdy marzy o grze bez lagowej, jesli takiej oczekujesz zrob sobie lanparty. Z tymi "giwerkami" w sensie nie pokazuje? bo nie rozumiem. Nie wiem jakie fora czytasz, ale to co napisales to gruba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź sobie na :

http://forum.ea.com/eaforum/forums/show/195/109.page

i zobacz tematy w stylu :

PS3 Server Connection Issue

jest tego w pytę

a jednak coś jest na rzeczy :

Greetings,

Thank you for contacting EA Customer Support.

This is currently a known issue and is being looked upon. Our engineers are working on it and we hope to get it fixed very soon. We ask for your patience until the issue gets addressed. Please keep an eye on forums for any further updates.

If you have any other issues, feel free to drop a new ticket.

Sincerely,

Nathan

EA Customer Support

To sobie pograłem w MP

Lagowanie to inna bajka nie pisałem o lekkim opóźnieniu bo to i normalka ale o np. Panach wszędobylskich na planszy typu pojawiam się i znikam.

nie wiem skad to wytrzasnales, moze problemu nalezy szukac na wlasnym podworku.

Mieszkam w uk, lacze 8mb i jedynie problemow z lagami uswiadczylem przy ostatnim updacie i to bylo na tyle. Kazdego czasami rozlacza albo padnie server ale zdarzylo mi sie to nie wiecej niz 5 razy na 320 godzin spedzonych w sieci. Lagi? Wybacz ale kazdy marzy o grze bez lagowej, jesli takiej oczekujesz zrob sobie lanparty. Z tymi "giwerkami" w sensie nie pokazuje? bo nie rozumiem. Nie wiem jakie fora czytasz, ale to co napisales to gruba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz z EA a jednak kaszana ( to sobie pograłem )

Greetings,

Thank you for contacting EA Customer Support.

This is currently a known issue and is being looked upon. Our engineers are working on it and we hope to get it fixed very soon. We ask for your patience until the issue gets addressed. Please keep an eye on forums for any further updates.

If you have any other issues, feel free to drop a new ticket.

Sincerely,

Nathan

EA Customer Support

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co Ty mi amerykanskie forum cytujesz? Chyba ze jestes ze stanow, wtedy masz problem :)

Byc moze to wszystko zwiazane jest z tym iz na serverach w L.A. cos majstrowali. Mowiac szczerze nie obchodzi mnie to, tak im za dobrze zawsze maja wszystko wczesniej :) Troche laga im nie zaszkodzi :)

rano gralem i wszystko bylo TIP TOP

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie. Czasami się tak zdarza, że wszystko (a właściwie tylko wybrane elementy) są wyzerowane - to zaraz minie.

Nawet jeśli by całkowicie zresetowało staty to na bank robią kopie zapasowe na serwerach (chociażby co tydzień) więc wiele nie stracicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*urw* chciał bym tylko pomarudzić ale jak nie mogłem zagrać tak dalej nie mogę a saport nabrał wody w usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem 2 dni temu grę Battlefield bad company 2 i mam duży problem. Problem polega na tym ze wywala mnie co 3-5 min z serwera! tak nie idzie grac! Zalogować i dołączyć się do gry to nie ma problemu ale jak już jestem na grze to 3-5 min i po grze. Posiadam Router Pentagram Cereberus P6331-6 próbowałem już chyba wszystkich kombinacji w routerze ale do tej pory nic. Proszę o odpowiedz co mam zrobić bądź jakie ustawienie w routerze pozmieniać. załączam zdjęcie błędu

cimg2815.jpg

Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×