Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki problem że gdy gram w Shift badź w Bad company 2 po krotkiej chwili wyrzuca mnie z serwerów EA nie wylogowuje mnie wogole z PSN tylko z samych serwerów! Dlaczego? Wszystko mam ustawione poprawnie i wczesniej nie mialem takich problemów! Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki zaraz zrobie jak mowisz i sprawdze czy działa!

Sprawdziłem te rozwiazanie i nie działa! Co najlepsze właczyłem FIFE 10 ktora przeciez tez jest od EA i działa normalnie nie wyrzuca mnei z serwerów! Dlaczego? Proszę o pomoc!! Bo zaczyna mnie to już denerwować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wam pomoże lub czy to właśnie jest wasz problem ;) Mianowicie w instrukcji obsługi na końcowej stronie jest PLAY ONLINE i jest napisane

PLAYING BEHIND A FIREWALL OR ROUTER

TCP PORTS 80, 18121, 18126, 13505

UDP PORTS 18126, 10000

Ja osobiście tych ustawień nie używam i miałem disconnect ( w zasadzie kick ) tylko wtedy gdy zostawiłem pada i poszedłem do córki bo się obudziła , co do freezów miałęm tylko 2 lub 3 razy podczas gdy respawnowałem się i trwał saving i freez trwał ok 2 s :)

Osobiście mam LAN TYPE 1 może i tu jest wasz problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

miał ktoś może doświadczenie z linkowaniem kont PSN z EA ??

od kilku dni staram się podlinkować moje konto PSN na serwerze EA dla gry BF:BC wiem że gra już jest leciwa ale jeszcze sporo osób w nią grywa.

problem jest gdy na stronie do linkowania podaje swój id Z PSN :

https://profile.ea.com/myprofileAdd.do

dostaje komunikat :

Sorry, we can't finish linking your accounts yet.

It can take up to 24 hours for us to retrieve your PLAYSTATION Network Online ID information from Sony. Please try linking your account again after 24 hours, and we will then send a message to your email inbox at the address you used to sign up for your PLAYSTATION Network Online ID. Once received, you can follow the instructions in that email to complete the linking process.

i ani maila ani żadnej poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

miał ktoś może doświadczenie z linkowaniem kont PSN z EA ??

od kilku dni staram się podlinkować moje konto PSN na serwerze EA dla gry BF:BC wiem że gra już jest leciwa ale jeszcze sporo osób w nią grywa.

problem jest gdy na stronie do linkowania podaje swój id Z PSN :

https://profile.ea.com/myprofileAdd.do

Wyślij zgłoszenie do supportu EA. Coś mają ostro zepsute w tym swoim systemie bo przy próbie dodanie GT w zeszłym roku miałem z tym problem i dopiero ręcznie musieli połączyć. W tym roku jeszcze w okolicach dema BF:BC2 też musiałem ich prosić o podlinkowanie PSN ID do tego samego konta. W obu przypadkach trwało około tygodnia.

Hmm Ciekawe czy na XBL też jeszcze szaleją ludzie w BF:BC. Muszę sobie odpalić kiedyś =o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z grą Battlefield Bad Company 2 . Otóż gdy pogram na MP z 3 - 5 min to mnie rozłącza . Nie wiem co mam zrobić (tak samo jest jak zagram w battlefield 1945) Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wam pomoże lub czy to właśnie jest wasz problem ;) Mianowicie w instrukcji obsługi na końcowej stronie jest PLAY ONLINE i jest napisane

PLAYING BEHIND A FIREWALL OR ROUTER

TCP PORTS 80, 18121, 18126, 13505

UDP PORTS 18126, 10000

Ja osobiście tych ustawień nie używam i miałem disconnect ( w zasadzie kick ) tylko wtedy gdy zostawiłem pada i poszedłem do córki bo się obudziła , co do freezów miałęm tylko 2 lub 3 razy podczas gdy respawnowałem się i trwał saving i freez trwał ok 2 s :)

Osobiście mam LAN TYPE 1  może i tu jest wasz problem

Witam,

ustawienie portów nie ma wpływu na disconnecty. Mam też disconnecty i też jestem "zdenerwowany" łagodnie mówiąc. Po prostu gra BF BC2 jest beznadziejnie napisana pod względem sprawdzania odpowiedzi serwera na którym gramy do konsoli. Programiści zapomnieli ?  uwzględnić, że w każdej sieci istnieje pewien procent tzw. traconych pakietów. Wystarczy, że przez jakiś czas (stanowczo za krótki w BFBC2 !) nie przyjdzie odpowiedź, gra traktuje to jako rozłączenie połączenia i wychodzi do menu ! zaliczyliśmy właśnie disconnecta ! Tracenie pakietów możemy sami zaobserwować np. z PC- ta   tzn. po uruchomieniu  cmd   ping x.x.x.x (adres serwera) przy utracie pakietu  otrzymamy komunikat upłynął limit czasu żądania.

Mam łącze Neti 1Mbit/s z pingiem w porywach 10- 20 ms !  średnio 60 -150 ms . Nawet przy najlepszym pingu (testowane przy 20 ms) zdarza się, że przez czas ok. 2 sek  nie ma odpowiedzi z serwera ( średnio raz na kilka minut) i to już wystarczy, żeby grając w BFBC2 dostać tzw. wku......enia . Inne gry przy średnim pingu 100 - 150 ms nawet przy 5-10 sekundowych przerwach co najwyżej wyświetlą komunikat, że coś się dzieje z połączeniem lub na chwilę "zamrożą" naszą postać ale nigdy nie wywalą z gry ! O wywaleniu decyduje średni ping za określony czas gry.  Kto grał w Warhawka ten wie o co chodzi, dynamiczne latanie max liczby graczy nawet przy najgorszych pingach nie stanowiło problemu. W inne gry też można pograć bezproblemowo, w BF BC2 już NIE !!!

Pominę temat braku możliwość samodzielnego wyboru serwerów np. wg filtrów - krótko jest to beznadziejne !!!!  

Podsumowując, jeżeli w krótkim czasie nie wyjdzie jakiś patch to wracam do MGS4  lub CoD MF a BFBC2 idzie na aukcję !

pozdrawiam

Robiko - nowy forumowicz (też wk... ny  na disconnecty w BFBC2)

        

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RobiKo

1. Też mam Netię 1Mb - nie wiem jaki ping, i szczerze mówiąc mam to we du..., na łączu TePsy i gra śmiga jak ta lala. "Disy" mogę zliczyć na palcach jednej reki. Od dnia premiery miałem chyba z 13-15, w porównaniu z MW2 ta gra jest "prawie" bez wad <lol>.

2. Co do możliwości wybierania serwerów to nie PC ani KZ2, ale "krótko mówiąc" o tym było wiadomo od początku więc nie wiem "co so si chosi jakby".

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem dissy po kilka razy dziennie - teraz juz wiem, ze z wlasnego lenistwa. Ta gra jest naprawde "przeczulona" na poprawne ustawienie netu.. W momencie jak:

- przypisalem stale ip dla ps3 w rooterze

- ustawilem poprawne serwy dns dla mojej sieci

- przekierowalem wszystkie porty wymienione w instrukcji, a takze znalezione na necie pod haslem BC2

- ustawilem poprawne dla mojej sieci MTU (w chooy wazne) w plejce

jedyny diss jaki mialem to jak wywalilo caly serwer..

zajelo mi to jakies 10 min - tym bardziej jest to wkurfiajace, ze nie chcialo mi sie wczesniej i stracilem tyle nerwow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj rozłączyło gdy dostałem Platynową gwiazdkę za czołgi i insygnium za 2 platyny...Zapisało, ale chciałem na podsumowaniu fotę strzelić i tu dać bo bym miał jakieś ~25000;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skasowalo mi wlasnie wszystkie statystyki.....ale z tego co widzialem po serwerach to nie tylko mi - takze mam nadzieje ze jednak je odzyskam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się wnerwiłem i przestałem grać, nie wiem czemu już 3 razy w ciągu 4 godzin grania, zacina się na mapie Port Valdez :mad: .... Czy wy też tak macie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ostatnio zauwazam coraz wiecej akcji rodem z Lagzone 2, ze dwoch kolesi zabija sie jednoczesnie, do tego dochodza takie rzeczy jak "wyciaganie" zza winkla a'la MW2, czy chodzenie po mapie z 0% HP... EA samo przyznalo, ze nie spodziewali sie takiego sukcesu BC2 i serwery im nie wyrabiaja, ale niech cos z tym zrobia do k***y nedzy :mad: Juz od kilku dni BC2 jest w zasadzie niegrywalne jak wspomniany KZ2, przez pierwszey tydzien bylo zaje******, a teraz tylko czlowiek sie wku**** i ma ochote sprzedac to g****!!!

Zgadzam się w 100%, to co ostatnio sie dzieje z tą grą, lagi goście z 0% HP no i maszynka do zabijania M60 ktora jest chyba najbadziej przesadzona w tej grze. Mam nadzieje że nadchodząca łatka zmieni tą grę na lepsze.

Mam nadzieje że zrobią coś z bronią WWII M1A1 THOMPSON której za żadne skarby nie da sie uzyskac 25 zgonów, żeby zdobyc brazowe odznaczenei

Edytowane przez bochzbych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się wnerwiłem i przestałem grać, nie wiem czemu już 3 razy w ciągu 4 godzin grania, zacina się na mapie Port Valdez :mad: .... Czy wy też tak macie ?

Ja tak mam przez pierwsze 20 sekund gry ' a potem wszystko jest ok :D

Myśle ze nie jest to powód do przestania grać w tą gre .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i nie wiem jak i czy moge temu zaradzic,odpaliłem dzis pierwszy raz multi tej swietnej gry i załamka w połowie meczu za karzdym razem wyrzuca mnie z gry i pokazuje komunikat Connection problem.nigdy przy innych grach tego nie mniałem wiec mysle ze z netem ok.co mozna zrobic prosze o porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale może odblokowanie portów na routerze by Ci mogło pomóc. Wejdź na router i odblokuj porty jakie masz podane w instrukcji od bc2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale może odblokowanie portów na routerze by Ci mogło pomóc. Wejdź na router i odblokuj porty jakie masz podane w instrukcji od bc2. :)

dziekuje za podpowiedz zaraz to zrobie mam nadzieje ze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i nie wiem jak i czy moge temu zaradzic,odpaliłem dzis pierwszy raz multi tej swietnej gry i załamka w połowie meczu za karzdym razem wyrzuca mnie z gry i pokazuje komunikat Connection problem.nigdy przy innych grach tego nie mniałem wiec mysle ze z netem ok.co mozna zrobic prosze o porade.

każdym*

Prosze Cie, uzywaj przecinkow i kropek bo nie mozna sie polapac o co Ci w ogole chodzi, wypracowania z jezyka polskiego tez tak chaotycznie piszesz? Juz nie mowie, zebys co 2 slowo sprawdzal w slowniku, ale pisz tak, zeby nikt nie musial czytac tego 3 razy by to zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi   jak  polaczyc   router z  ps3  kablem , dawac   skrosowany kabel czy  normalnie? Czy to jakas roznica jest?  Obecnie gram  wifi i jest  85% sygnalu ale   co kabel to kabel. Wie ktoś może???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na stronie głównej forum jest dział Pomoc, a tam cały spory temat dotyczący PS3 i sieci - zapoznaj się.

2. Ja tez gram przez router i jest 100%, może masz go za daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że serwery EA obsługujące BF:BC2 poszły w rozsypkę. Nie dość, że nie mogę się połączyć to jeszcze wykasowało mi wszystkie statystyki z bronią łącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×