Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

siemka jestem nowy na tym forum aczkowlwiek przychodze z innego, widocznie nie mogli mi pomoc, moj problem polega na tym ze po wejsciu do gry nie moge sie zalogowac do EA online ;/

moje proby to: czyszczenie plyty, restartowanie konsoli, restart routera, test connection w PS3 odlaczylem sie od sie sieci i polaczylem z nia ponowownie ale dalej nic nie chce sie dziadostwo zalogowac. A najgorsze jest to ze net na konsoli normalnie smiga tak samo jak wszystkim w domu.

Mam tylko 1 konsole i 3 komputery sa w domu z czego 2 raczej dosyc czesto korzystaja z neta ale nie ostro chyba ze drugi uzytkownik sciaga filmy ;/ . POOOMOCY !!! juz od 4 dni nie moge sie zalogowac a mam ochote sobie pograc w BC ; /. Bede dozgodnie wdzieczny za pomoc. Sarevok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma to w bc2 tych jednorazowych kodów na grę online ?

Masz nówkę, czy używaną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem gre przez ebay, ale gra nie byla uzywana nawet dostalem kod VIP nie uzywany.

calkiem nowiutka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma to w bc2 tych jednorazowych kodów na grę online ?

Masz nówkę, czy używaną ?

Człowieku nie ma kodów na gre online w bbc2 , jest code VIP na mapy

kupilem gre przez ebay, ale gra nie byla uzywana nawet dostalem kod VIP nie uzywany.

calkiem nowiutka gra.

Nie wiem czego jest to wina ale jesli z grą wszystko ok to musi byc cos nie tak z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe ze to wina internetu poniewaz kazdy spokojnie korzysta z neta w a ja nawet odpalalem MAG'a bez problemu wiec czemu BC nie chce dzialac? prubowalem juz nawet zakladac nowy profil co tez nic nie dalo w koncu skasowalem GAME DATA i zaisntalowalem patche od nowa co tez nic nie dalo ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może problem nie leży w konsoli ale w Twoim profilu, który jest np. powiązany z innym profilem EA. Sprawdź to od tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w jaki sposob powiazany tylko ja korzystam z konsoli sa tez 2 inne profile ktore tylko tam sa i praktycznie nie sa uzywane a jak juz to napewno nigdy nie zostaly uzyte to gry w BC2 ;/

jak mam to niby sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chodzi mi nie o profil z poziomu konsoli tylko z poziomu strony internetowej EA lub DICE. Możesz tam mieć przypisany nick z BC2 do konta EA. Nie wiem czy tam może być jakiś problem, ale można sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobry temat ale zapytam czy komuś z was występuje taki błąd ze nie mozna za holer.. się połączyć z serwerem?

2 jak występuje ten problem to jak często i jak długo trwa?

3czy oplaca się kupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie . W pudełku od BBC2 jest książeczka i tam wszystko jest opisane . Trzeba wejść w ustawienia Routera i tam znajduje Się WAN. Wchodzimy w niego i jest następna zakładka NAT Setting - Port Trigger w tej zakładce wpisujemy to co jest na stronie 15 w ksiązecze. UDP18126 oraz UDP 10000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobry temat ale zapytam czy komuś z was występuje taki błąd ze nie mozna za holer.. się połączyć z serwerem?

2 jak występuje ten problem to jak często i jak długo trwa?

3czy oplaca się kupować ?

Ja miałem taki problem przez około 3 tygodni, nie mogłem się połączyć z serwerem EA. Jak masz tyle cierpliwości co ja to poczekaj te trzy tygodnie, jak nie to wyrzuć BFBC2 na śmietnik. Ja obecnie bez problemu łącze się i gram online. Też myślałem, że to problem z moim netem, ale okazało się że jednak to była wina serwera EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos napisac krok po kroku??? jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos napisac krok po kroku??? jak to zrobic

:( Nie ten dział.

Tutaj masz temat o PS3 i sieci.

Proszę bardzo, nie musisz dziękować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze nagle mnie wywala do głównego menu ale nie wyświetla mi się żaden komunikat. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z demem battlefielda gdy chce zagrac to wyskakuje mi blad polaczenia z ea, podobno trzeba cos na necie zrobic szukalem i nie znalazlem,pomocy.

z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze nagle mnie wywala do głównego menu ale nie wyświetla mi się żaden komunikat. Wie ktoś o co chodzi?

U mnie to samo czasami się dzieje, także się nie martw :teehee: Najczęściej te wywalenia zdarzają się pod koniec gry, mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo nieraz naprawdę takie coś potrafi napsuć krwi. :mad:

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z demem battlefielda gdy chce zagrac to wyskakuje mi blad polaczenia z ea, podobno trzeba cos na necie zrobic szukalem i nie znalazlem,pomocy.

z gory dzieki za odpowiedz.

Demo czyli BETA nie działa od lutego ;) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tracę bonusy za cały mecz... Też mam nadzieje ze to naprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam router edimaxa br-6204,odblokowałem porty w port forwading,i dalej to samo wyrzuca mnie po paru minutach gry do menu,ze znanym komunikatem.Juz sam nie wiem czy to wina serwerów EA czy słaba jakosc mojego połaczenia,chociaz grajac w inne gry online nic takiego nie ma miejsca.Napiszcie co jeszcze mozna zrobic bo wyrzuce te gre do smieci<_<Kto ma podobne kłopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zrobić aby na oficjalnej stronie Bad Company 2 były moje staty z PS3. Gdy sie rejestruje i wpisuje mój ID z PSN w polu identyfikator Ea, pisze ze jest już używany i nic zrobić nie moge. Jeżeli jest zajęty to jak mam się zalogować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zrobić aby na oficjalnej stronie Bad Company 2 były moje staty z PS3. Gdy sie rejestruje i wpisuje mój ID z PSN w polu identyfikator Ea, pisze ze jest już używany i nic zrobić nie moge. Jeżeli jest zajęty to jak mam się zalogować?

czy czasami nie wbiłeś vip code na adres email z psn, a rejestrację konta ea nie zrobileś na email-u z pc ( i jest on różny)??? jesli tak to masz problem i odpowiedź na swoje pytanie. Ja tak własnie zrobiłem i straciłem w ten sposób nawet vip code. Gdy wpisywałem mój PSN id to też miałem info ze jest on zajęty (bo był na inny email). Po ponad tygodniowej korespondencji email z EA wyprostowali mi wszystko, wrócili vip code, ale utraciłem dotychczasowe staty (80 godzin gry)

Pisz o interwencję do EA - tu link http://eapo-new.cust...ty=0&p_redirect=

edit: druga możliwość to taka, że miałeś wczesniej inną część BBC lub rejestrowałeś inną grę EA podając odmienny adres email (np tan który posiadasz w komputerze, a nie ten z konsoli). W grach EA wyjątkowo ades email przy ich rejestracji musi być sciśle powiązany z adresem psn id. Jesli kiedyś podałeś swój psn id na adresie z komputera to już zarezerwował on to konto :sad:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram sobie w BF:BC2 w multiplayer, co 4-5min mnie rozłancza i wywala do glownego menu z komunikatem: "connection with server has been lost, check your network connection".

Dzieje sie tak od pierwszej chwili kiedy zaczolem grac w bf:bc2 multi, probowalem zmieniac jakies porty w routerze, ale nie pomoglo. Nieznam sie na tym za bardzo a bardzo mi zalezy zeby wszystko bylo Ok wiec prosze was o pomoc !!!.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

1. Wybierz z listy swój router (nazwa, model)

2. Omiń reklame (prawy górny róg) i z tych tematów wybierz PS3 Battlefield Bad Company 2.

3. Rób to co Ci każą xD postępuj zgodnie z instrukcją.

_______________________________________________________________________

Jak sobie z tym poradzisz (to jest odblokowanie portów) powinno być ok.

Jeśli nie to sprawdź kabel / wifi czy masz wszystko dobrze ustawione zarówno w PS3 jak i w twoim routerze.

Dużo routerów posiada DMZ (strefa ograniczonego zaufania) sprawdź czy IP konsoli czasem się tam nie znajduje.

Jeśli tak to albo odhacz albo usuń to IP z DMZ. Sprawdź siłę sygnału .

Niektóre routery przegrzewają się rozłączając tym samym internet.

Myślę że to powinno pomóc jak coś to piszcie TU albo do mnie na pw postaram się pomóc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×