Skocz do zawartości
Rokkyu

Multiplayer, Konto, profil, połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, dzisiaj ostro zamula. Najgorzej siedzieć w czołgu bo ni stąd ni zowąd dostaje się 4 rakiety w kadłub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam innych gier online zeby to sprawdzic a szkoda mi wpisywac vipa z dirt 3 zeby to sprawdzac wiec nie dowiem sie czy moj net sie wali czy serwery sa juz zostawione same sobie i lekko zapuszczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To głównie wina serwerów, ja tak samo od paru dni mam takie lagi, ze aż płytę się chce połamać :angry: A net mam ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety? o.0 Ja tam życzę swojemu padowi jak najlepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że tylko ja mam takie problemy. Strasznie denerwuje, kiedy po raz n-ty usiłuję wejść do budynku i za każdym razem pojawiam się przed nim. Chociaż niekiedy pomaga w starciach 1vs1 :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to nic, mnie to co i raz wyrzuca do menu i wywala napis, że błąd połączenia, a w tym samym momencie na pc wszystko ok z netem. Mam nadzieję, że Bf3 się ustrzeże takich problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to nic, mnie to co i raz wyrzuca do menu i wywala napis, że błąd połączenia, a w tym samym momencie na pc wszystko ok z netem. Mam nadzieję, że Bf3 się ustrzeże takich problemów :)

Ja mam taki sam problem myślałem że net mi nawala ale włączyłem kryzysa i medala i było ok widać że już tylko trojka ich obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie możliwe, BC2 już wsparcia nie ma żadnego, a z chęcią bym powrócił tam nieraz po premierze Bf3 :) Liczę, że te problemy są tymczasowe i po beta testach już będzie ok, bo potrafi to napsuć krwi, tym bardziej jak akurat jest jakiś dobry meczyk, a trup ściele się gęsto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może problemy były rano, ale teraz całkiem przyjemnie się gra, zero lagów co wydaje się niemożliwe jeśli chodzi o ostatnie czasy :D

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem, loguję się 2 dni temu do gry i mam lv 1 i wszystkie bronie itp zablokowane... na necie sprawdziłem staty mam 10 lv i wszystko tak jak 3 dni temu, w my stats w grze mam poziom 9,5... gdy loguje się do gry mam 1... Wczesniej było inaczej gdy sprawdzałem w my stats w grze miałem 1 a w podczas gry normalnie. O co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem, loguję się 2 dni temu do gry i mam lv 1 i wszystkie bronie itp zablokowane... na necie sprawdziłem staty mam 10 lv i wszystko tak jak 3 dni temu, w my stats w grze mam poziom 9,5... gdy loguje się do gry mam 1... Wczesniej było inaczej gdy sprawdzałem w my stats w grze miałem 1 a w podczas gry normalnie. O co tu chodzi ?

Wyzerowała Ci Się Ranga? Zniknęły Bronie? Czytaj To!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobny problem, jednakże ten link niczego nie rozwiązuje, owszem jakiś czas temu (w okolicy nowego roku były problemy, które było trzeba przeczekać, potem było ok, po jakiejś tam przerwie chciałem wrócić do gry, jednakże praktycznie nie mogę grać - po wyjściu z gry (normalnie start -> exit) gdy updatuję statystyki bum - wyzerowane, gdy wyjdę i wejdę do gry mam statystyki jak trzeba, jednakże sprzed gry tj. to co ugrałem nie zapisało się, rozumiem parę razy, przeczekać i gitara, ale tak się dzieje cały czas, nie ważne ile gram, ile nabiję, ciągle ten sam schemat, po pierwszej aktualizacji zero, po drugiej aktualizacji sytuacja sprzed grania :/ jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobny problem, jednakże ten link niczego nie rozwiązuje, owszem jakiś czas temu (w okolicy nowego roku były problemy, które było trzeba przeczekać, potem było ok, po jakiejś tam przerwie chciałem wrócić do gry, jednakże praktycznie nie mogę grać - po wyjściu z gry (normalnie start -> exit) gdy updatuję statystyki bum - wyzerowane, gdy wyjdę i wejdę do gry mam statystyki jak trzeba, jednakże sprzed gry tj. to co ugrałem nie zapisało się, rozumiem parę razy, przeczekać i gitara, ale tak się dzieje cały czas, nie ważne ile gram, ile nabiję, ciągle ten sam schemat, po pierwszej aktualizacji zero, po drugiej aktualizacji sytuacja sprzed grania :/ jakieś porady?

Ja mam tak codziennie :thumbsup:

Nie taki wilk zły, spokojnie.

Wchodząc w "my stats" lub "weapons and gadgets" mam wszystko wyzerowane 3/4 razy dziennie.

Nie masz się co martwić wszystko Ci sie zapisuje, gorzej by było jeżeli po skończonej rundzie w statystykach miał byś wyzerowane.

Punkty nie zapisują sie wtedy gdy na początku rundy masz same podstawowe bronie i żadnych perków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie jest tylko problemem wyzerowanie się, problemem jest to, że nic mi się nie zapisuje, żadne statystyki, mimo, że jak zaczynam grać to mam w porządku wszystko, kończy się runda, mam pięknie ładnie ileś tam punktów nabitych etc. jakieś odznaki, następna runda wciąż wszystko ok, mam swoje bronie, czasem wpadnie gwiazdka nawet, po aktualizacji statystyk nie mam nic co tego dnia ugrałem, wraca do stanu sprzed grania, zawsze, a z samym graniem online nie mam problemów w żadnej grze, czasem jakieś lagi ale to wiadomo, zdarza się, jednakże to jest dosyć spory problem, który uniemożliwia mi nabijanie statystyk, wciąż kiszę się na 27 poziomie przez to (ileż to już razy wbiłem 28...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie jest tylko problemem wyzerowanie się, problemem jest to, że nic mi się nie zapisuje, żadne statystyki, mimo, że jak zaczynam grać to mam w porządku wszystko, kończy się runda, mam pięknie ładnie ileś tam punktów nabitych etc. jakieś odznaki, następna runda wciąż wszystko ok, mam swoje bronie, czasem wpadnie gwiazdka nawet, po aktualizacji statystyk nie mam nic co tego dnia ugrałem, wraca do stanu sprzed grania, zawsze, a z samym graniem online nie mam problemów w żadnej grze, czasem jakieś lagi ale to wiadomo, zdarza się, jednakże to jest dosyć spory problem, który uniemożliwia mi nabijanie statystyk, wciąż kiszę się na 27 poziomie przez to (ileż to już razy wbiłem 28...)

No ciekawe jest to co piszesz :)

http://www.bfbc2.eu/en/ps3/stats/Jawory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś porady?

olać statystyki i się dobrze bawić :D

// kiedyś miałem fajniejszy motyw, przez 1 cały dzień, miałem wyzerowane nie tylko statystyki, a bronie, skille, perki etc., to dopiero uciążliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o w grze nadal mam 27 (końcówka), w m95 8 gwiazdek, (dziewiąta wbiłem podczas grania raz, ale potem oczywiście zniknęła, w xm8 75 fragów mi brakuje, a nie 17, wygląda na to, że na serwerze te statystyki są mniej więcej jak trzeba, tylko u mnie w grze coś z nimi jest nie tak<br>zdjęcia zrobione przed chwilą:

http://i56.tinypic.com/npgkcj.jpg

http://i54.tinypic.com/vez0q8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty czasem rzeczywiście się nie zapisują. Kilka dni temu wpadła mi druga złota gwiazdka z MG3, wczoraj wpada kolejna złota, na początku myślałem, że trzecia, a tu że druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MichuL - Ściągałeś wszystkie update'y?

Może to wina tego że czegoś nie ściągnąłeś. Lecz wydaje mi sie, że ściągnięcie było obowiązkowe.

Ja powiem Ci tak gra ma mnóstwo błędów. Ja naprzykład w grze mam platynki z tych broni co porobiłem a na stronie są oznaczone jako "9 złota gwiazdka"

Moja rada: Graj dalej nie przejmuj się wkońcu wskoczy Ci wszystko.

W sumie nie masz innego wyjścia :thumbsup:

Edytowane przez -NixoN-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuba - czasem, a cały czas to trochę różnica ;)

co do patchy to chyba są one obowiązkowe, spróbuję usunąć wszystkie dane i zainstalować od nowa ale mam pytanie: co z vietnamem? tj. w jakiej kolejności robić? najpierw instaluję, potem uruchamiam i ściągam patche, a potem vietnam czy najpierw instaluję, potem z pss vietnam zasysam a potem uruchamiam i patchuję ?

pewnie, że będę dalej grał, teraz o tyle lepiej, że już wiem, że nie przepadają mi te staty więc dłużej pogram, bo tak to było tak, że pograłem trochę, staty poszły w .. wkurzałem się i wyłączałem grę ;D

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie odpalilem bfa i znow sie staty wyzerowaly tylko ze jakos dziwnie, bo nie mam perkow, i ulepszen do broni ale np w medyku jest defibrylator i apteczka, w rconie kuleczki itp ...

23wv402.jpg

1zpia07.jpg

Cholera a taka mialem ochote pobiegac z m95 + x4 dot bo coraz lepiej mi idzie z tym zestawem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke wolno sie laduja naboje, ale praktycznie kazdy na 1 hita pada. Na dalekie odleglosci tez jest dobre, wole latac z x4 zamiast z podstawowa luneta lub x12 i bawic sie w kampera. A w sv98 trzeba 2 strzaly lub z bliska albo banke zeby od razu padl. Bron koksi nie ma co, teraz mozna sie bawic w ofensywnego wookie :)

Polecam kazdemu bo od wczoraj biegam z ta bronia i sie gra calkiem przyjemnie.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×