Skocz do zawartości
gulu74

Platoon: Dziadki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki gulu za dodnie do listy:

50.PSN ID: dabik Battlelog: dabolek1

Jestem ostatni na liscie i mam numerek 50, fajnie :pardon:

Dzisiaj pododawalem sporo osob, glownie tych z ktorymi walczylem (a bylo ich sporo)

Jesli kogos pominalem to prosze, wyslijcie mi zaproszenie.

Pozdr

dabik

Śprawdź z listą na początku tam masz wszystkich :thumbsup:

pozdr

gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battlelogu dołączyła nowa osoba, a chyba rekrutacja jest już zamknięta

Przy okazji proponuję o dopisanie w pierwszym poście przy członkach plutonu informacji o posiadaniu lub nie HS.

gulu74 popraw też mój PSN id - z małej litery :)

Edytowane przez wilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battlelogu dołączyła nowa osoba, a chyba rekrutacja jest już zamknięta

Przy okazji proponuję o dopisanie w pierwszym poście przy członkach plutonu informacji o posiadaniu lub nie HS.

gulu74 popraw też mój PSN id - z małej litery :)

Tak zgadza się rekrutacja się zakońcvzyła a nowy dostał zproszenie jeszcze zanim zakończyłem rekrutację dlatego też dołączył do naszego grona i to już jest napewno ostatnia osoba . Jeżeli chodzi o HS to nie wymagałem takiej informacji i też nie posiadam wiedzy czy wszyscy podali fakt posiadania lub nie HS ale jezeli bedzie taka potrzeba i dojdzie do zgrania naszego plutonu to fakt ten umieszcze na 1 stronie :thumbsup:

Pozdro

gulu74

P.S. za chwilę poprawię :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe :D czy kamerke PS eye mozemy traktowac jako HS ?:P nie wiem w sumie ja to slychac po drugiej stronie - takze musze sie z kims ustawic na testy ;)

Ale pytanie mam odnosnie HSu - moze ktos akurat bedzie wiedzial. Czy da sie zwiekszyc glosnosc rozmow wzgledem glosnosci dzwiekow gry? W przypadku HSu dzwiek rozmow jest w sluchawce, natomiast jak korzystam z mikrofonu w kamerce to rozmowy leca normalnie z TV i sa prawie w ogole nieslyszalne przy BFie, gdyz przykrywaja je odglosy pola bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Battlelogu dołączyła nowa osoba, a chyba rekrutacja jest już zamknięta
To ja! To ja! Ale załapałem się jeszcze, gdy przyjmowaliście nowych. Mam nadzieję, że uda mi się z wami dzisiaj zagrać. Próbowałem dołączyć do gry od dwóch dni i najlepsze co mi się zdarzyło to "Jesteś drugi w kolejce". Muszę teraz rozkminić jak na Battlelogu dodać tag plutonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja! To ja! Ale załapałem się jeszcze, gdy przyjmowaliście nowych. Mam nadzieję, że uda mi się z wami dzisiaj zagrać. Próbowałem dołączyć do gry od dwóch dni i najlepsze co mi się zdarzyło to "Jesteś drugi w kolejce". Muszę teraz rozkminić jak na Battlelogu dodać tag plutonu.

Zaproszenie wysłane :thumbsup:

Klikasz na swój profil battlelog i po lewej edytuj profil i ustawienia żołnierza - tam wpisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem tylko podziękować wszystkim za wspólne wojny :thumbsup: było naprawdę super trochę wyrwaliśmy chwastów :biggrin: w ogródku . BTW Rzezimieszki proszę o zmianę tagu na DPL bo w innym wypadku zwolni się mięjsce dla kogoś chętnego kto będzie chętnie walczył z nami "Dzidkami"

Pozdro

gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wolne miejsce to kumpel jest chetny do wspolnej gry

PSN ID: Bosss77 Battlelog bosss7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam wszystkich członków plutonu do większej aktywności na Battlelogu gdzie są dostępne najświeższe informacje o wspólnej grze i nie tylko :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dzisiaj tez macie problem w wejsciem do jakiejkolwiek rozgrywki? Chcialem pograc i d... bladsa....wszystkkie serwery max oblozoe :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dzisiaj tez macie problem w wejsciem do jakiejkolwiek rozgrywki? Chcialem pograc i d... bladsa....wszystkkie serwery max oblozoe :-(

Tak też miałem w popołudniu taki sam problem że wszystkie serwery były zajęte :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej gulu, naa PSie nadal mam info ze mnie nie potwierdziles jako znajomego...:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej gulu, naa PSie nadal mam info ze mnie nie potwierdziles jako znajomego...:whistling:

Patrz pierwszy post w tym temacie że na PSN jestem jako TomiG741

Pozdro

gulu74

W dniu dzisiejszym Rzezimieszki pożegnał się z naszym plutonem lub nigdy w nim nie był na jego miejsce już wysłałem zaproszenie . Chciałbym jeszcze dodać wszystkim chętnym aby wstąpić do naszego plutonu muszą niestety uzbroić się troszeczkę w cierpliwość ponieważ listę już na pewno nie wydłużę jedynie mogę przyjąć w miejsce opuszczającego nasze szeregi.

Pozdro wszystki

gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym tygodniu zamierzam zrobić troch porządku w naszym plutonie i pożegnać tych wszystkich kompanów którzy nie wykazują chęci zagrania wspólnie z nami.

Oczywiście nie mam na myśli tych z Was którzy z powodów np. rodzinnych nie wyrabiają z czasem i Nam to przedstawią tutaj lub na Battlelogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z chęcia dołączyłbym do plutonu. Niestety mam problem z battlelogiem i mam nadzieje że się z nim w krutce uporam.

psn id : MICHASpl

Z checia pogram też poza plutonem.

Pozdrawiam starą gwardie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z chęcia dołączyłbym do plutonu. Niestety mam problem z battlelogiem i mam nadzieje że się z nim w krutce uporam.

psn id : MICHASpl

Z checia pogram też poza plutonem.

Pozdrawiam starą gwardie

Jak tylko zwolni się miejsce dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zwolniło się jedno miejsce nasz pluton opóścił Gerald a co za tym idzie zwolniło się jedno miejsce

Pozdro

gulu74

Jeszcze raz przypomnę w naszym plutonie gramy dla przyjemnosci a nie dla jakichkolwiek statystyk i nie ważne jest to jaki jesteś dobry i jakie masz umiejętności liczy się tylko to abyśmy wspólnie dobrze się bawili i jeżeli ktoś ma z tym problem to ja nie czymam na siłę w plutonie . BTW Wprowadzam pierwszą zasadę w naszym plutonie NIE OBRAŻAJ INNYCH KOLEGÓW TYLKO DLATEGO ŻE SĄ OD CIEBIE GORSI I NIE WSKOCZYLI NA TWÓJ POZIOM GRANIA jakiekolwiek objawy takiego zachowania będą skutkowały natychmiastowym wydaleniem z plutonu .

Edytowane przez gulu74
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym mieszkaniu ciągle nie mam neta, ale mam nadzieję ze już w tym tygodniu to się zmieni i znowu będę naparzał w BF3 z innymi dziadkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym mieszkaniu ciągle nie mam neta, ale mam nadzieję ze już w tym tygodniu to się zmieni i znowu będę naparzał w BF3 z innymi dziadkami ;)

No spoko bo już myślałem że trzeba będzie opisać Ciebie jako zaginiony w akcji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chętnie dołączyłbym do Waszego plutonu:)

PSN ID - Morbod79

Battlelog- Morbod79

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chętnie dołączyłbym do Waszego plutonu:)

PSN ID - Morbod79

Battlelog- Morbod79

Pozdrawiam

Witaj w naszym plutonie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej kilkoro z nasz opuści pluton no i w dniu dzisiejszym nasze szeregi uszczuplili Panowie rafi37 , masterfuxik,,nogus30 ,sas771 . W miejsce kolegów opuszczających nasze szeregi przyjmę troje chętnych także zapraszam

Pozdrawiam

gulu74

Edytowane przez gulu74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wstąpię w szeregi Waszego plutonu. Gra "randomami" jakoś mi nie idzie.

1. PSN ID: Solin_PL

2. Battlelog: solin81

3. Wiek: 30

4. HS jest.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie sie miejsce to tez bym sie doloczyl

psn id:MICHASpl

battlelog:MICHASpl82

Wiek :29

headset jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×