Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest trudne. Robilem sobie duzy turniej na p2 z jakimis tam ludzmi to nie dosc ze jest dlugi to jeszcze potem naprawde jest trudny. Ja jeszcze ani razu nie przeszedlem bo juz nie mam sily sie w to bawic w polowie. Wczoraj chyba doszedlem do 13 potem zginelismy, spadlismy na 12 i ja juz wyszedlem bo bylo po 2 w nocy. Wydaje mi sie ze na duzy turniej potrzeba jakis 2h do przejscia.

ja dziś 3h męczyłem, ale Hell-Burbia opanowana jeszcze 2 i będzie złotko :) jak ktoś gra to walić PSNid wcis88; od 15 rundy odradzają się co chwilę, jeszcze dobrze jest trafić na dobre losowanie, bo ja dziś na 20 rundzie, miałem bez tarczy, wampiryzm ( życie ucieka ), słabe celowanie i mobki mają ulepszoną tarczą na bossie. Ciężko ale poszło :P

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się wbić 50 level (Żołnierz) i ukończyć grę na Walkthrough 2 (momentami bywało ciężko ;) ). 

Cóż, pora wziąć się za grę Brickem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugie DLC jest niemożliwe :P dzisiaj grałem w Angelic Ruins, przeszedłem sobie sam 14 rund, zaczęła się 15 i kicha. Ani razu jej nie przeszedłem. Już nawet potem zostawiłem konsolę i czekałem, aż ktoś się dołączy, ale kompletne echo :) porażka jednym słowem, jutro powtórka z rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym spytać jak zmienić nazwę 2 gracza w trybie split screen. Może to wydawać się głupie pytanie ale nie moge doszukać się takiej opcji. 2 gracz ma taką samą nazwę jak profil w ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze się orientuję, nic z tym nie można zrobić (imię można zmienić w każdym New-U Station, jednakże w komunikatach nadal pozostaje nazwa konta na którym gramy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to ta gra nie ma trofeów konkretnie na online... ale jednak musisz mieć drugiego gracza aby zrobić wszystkie z trofea co-op i duele... mi prawie wszystkie wpadły podczas gdy na split-screen ;P Za tydzień będę się widział z kuzynem to dobije platynke ;P

Ok to może skończymy o trofkach bo to nie od tego temat ;P

Spodobał mi się news o DLC które ma zwiększyć maksymalny lvl ;P i dobrze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła Platynka za Borderlands. Gra naprawdę świetna, do tej pory bawiłem się przy niej około 70 godzin (w tym czasie 2 razy ukończyłem grę jako Żołnierz i raz jako Lilith). Zobaczymy czy wystarczy mi cierpliwości i sił na Bricka i Mordecai ;)

Jest jedno trophy, do którego wymagane jest połączenie online (za zagranie w Coopie z kimś z ekipy Gearbox Software, lub z kimś kto ma to trofeum). Swoją drogą, mi wpadło przy pierwszej próbie ( najlepiej chyba celować w graczy na 50 lvl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem DLC - Zombie Island Dr. Ned. Klimat rewelacja , Horror/Hallowen/Zombie wszystkim pasują. Dawka humoru. Miodzo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam nad dlc napewo kupie oba ale czy warto teraz ? poczekam az przejde gre wtedy zakupie no i czekam na headset'a aby popykac z chlopakami bo split owszem fajny ale w czworke to dopiero jazda musi byc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej aby zdobyć maks miejsca w ekwipunku to trzeba znaleźć wszystkie robociki... ale na obu poziomach trudności czy wszystkie znajdę na jednym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej aby zdobyć maks miejsca w ekwipunku to trzeba znaleźć wszystkie robociki... ale na obu poziomach trudności czy wszystkie znajdę na jednym??

mozna znalezc wszystkie (potrzebne do trofeum) spokojnie w pierwszym playthrough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna znalezc wszystkie (potrzebne do trofeum) spokojnie w pierwszym playthrough

Tak jak wyżej w pierwszym playthrough są wszystkie, jak grałem drugi raz to Claptrapy już mi nie dawały tego do powiększania ekwipunku, więc 42 to jest chyba też maksimum w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłby się ktoś chętny do pomocy przy 2 trofeach, mianowicie chodzi mi o ukończenie 15 misji w coopie i zabicie jednego z bossów w coop. Gram hunterem 39lvl playthrough 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej w pierwszym playthrough są wszystkie, jak grałem drugi raz to Claptrapy już mi nie dawały tego do powiększania ekwipunku, więc 42 to jest chyba też maksimum w grze.

Panowie mam problem! Otóż mam 39 miejsc w ekwipunku i wszystkie robociki naprawione w playtrought 1. Przyczyną tą może być że wywaliłem przez pomyłkę lub sprzdałem ;/. W playtrought 2 już naprawiłem jednego czy 2 robociki i niestety nie dostałem ulepszenia :(. Co teraz moge zrobić aby nie zaczynać całej gry od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem! Otóż mam 39 miejsc w ekwipunku i wszystkie robociki naprawione w playtrought 1. Przyczyną tą może być że wywaliłem przez pomyłkę lub sprzdałem ;/. W playtrought 2 już naprawiłem jednego czy 2 robociki i niestety nie dostałem ulepszenia :(. Co teraz moge zrobić aby nie zaczynać całej gry od nowa?

Nie mam zielonego pojęcia, napisz do mnie na PSNid wcis88, bo teraz zacząłem grać od nowa to jak znajdę jakiś to Ci oddam, trophy powinno zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj a to można sprzedać... ;/ sam się zastanawiam czy nie sprzedałem jakiegoś... nie powinno tak być powinni zablokować to że nie da się sprzedać...

O ile jest tak jak kolega napisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj a to można sprzedać... ;/ sam się zastanawiam czy nie sprzedałem jakiegoś... nie powinno tak być powinni zablokować to że nie da się sprzedać...

O ile jest tak jak kolega napisał...

A niby dlaczego powinni zablokować, to by było dopiero. Jak by gry wychodziły pod ciebie chłopie to byś tylko musiał wciskać jeden przycisk i miał byś zawsze prostą drogę bo na skrzyżowaniu byś się zgubił. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego powinni zablokować, to by było dopiero. Jak by gry wychodziły pod ciebie chłopie to byś tylko musiał wciskać jeden przycisk i miał byś zawsze prostą drogę bo na skrzyżowaniu byś się zgubił. lol

Widzę, że próbujesz przykozaczyć, ale kiepsko Ci to wychodzi, bo to co tutaj napisałeś, ma niewiele wspólnego z jego problemem. 

Backpack SDU nie można wyrzucić, sprzedać natomiast już tak. Na pewno uratowałeś wszystkie Claptrapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego powinni zablokować, to by było dopiero. Jak by gry wychodziły pod ciebie chłopie to byś tylko musiał wciskać jeden przycisk i miał byś zawsze prostą drogę bo na skrzyżowaniu byś się zgubił. lol

Gdybyś był choć odrobinę mądry to wiedział byś że to po prostu spam i w pewnym stopniu obraza za co możesz dostać ostrzeżenie...

I nie będę się z tobą wyzywał bo nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu... Jak nie masz do powiedzenia(napisania) nic ciekawego to nie pisz!!!

A co do naszej sprawy... Ile jest tych claptraków??? Bo ja uratowałem może z 5...

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był choć odrobinę mądry to wiedział byś że to po prostu spam i w pewnym stopniu obraza za co możesz dostać ostrzeżenie...

I nie będę się z tobą wyzywał bo nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu... Jak nie masz do powiedzenia(napisania) nic ciekawego to nie pisz!!!

A co do naszej sprawy... Ile jest tych claptraków??? Bo ja uratowałem może z 5...

Claptropów jest 10 (nie licze tego pierwszego, co się naprawia na początku), tych które dają ulepszenia i niestety ja mam je wszystkie wykonane.

@VERGILDH - wychodzi na to że musiałem sprzedać omyłkowo. Skoro piszesz że nie można tego wyrzucać, to już nie ma ratunku dla mojej postaci damn :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko z innej beczki wczoraj bylem u kumpla i gralismy na splitscreena tylko ze ja widzialem na yt kilka filmow z podzialem typu horizontal a nie vertical jak to przestawic ? a moze na pc to jest tylko h a na ps3 tylko v ?? sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC nosić będzie tytuł "The Secret Armory of General Knoxx"

"Nowe doświadczenia, wyzwania i okazje dla graczy z levelem postaci od 34 do 50! Co z tymi, którzy mają lvl na poziome 50? Zdecydowaliśmy się podnieść zakres levelu.

Graczy, którzy sądzili, że widzieli już wszystko będą mieli wiele do zdziałania.

The Secret Armory of General Knoxx oferuje wiele godzin niesamowitej zabawy i akcji!"

Mamy jeden screen.

border_neogo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co ale wszsytkie te dlc ( a mamy juz prawie 3 ) przedluzaja zywotnosc tej gry to jest pewne ... ciesze sie ze jestem jej posiadaczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×