Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

subek----> fakt sorry nie zauwazylem tej specyfikacji patcha ale nie zmienia to faktu ze sciagnal mi sie rano bo gre mam od kilku dni dopiero i chcialem z synem pograc obaj mamy podobne levele i za nic nie udalo mi sie uruchomic splita z roznych kont

dlatego pozwolilem sobie zapytac i dalej jezeli to mozliwe prosilbym o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie wiem, nie grałem nigdy na splicie.

Z innej beczki, to ten nowy dodatek na Playthrough 2 to niezła sieczka, graliśmy w czterech każdy na 50 levelu i co kilka sekund ktoś leżał :D Poziom trudności wywindowany w pewnych momentach do granic absurdu :) Ale dodatek sam w sobie zajebisty, klimat mocno zalatuje Mad Maxem, trzeba tylko podbić level do 61 i zacznie się ostra jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem dodatek super ta pierwsza baza zajebista i te drogi wylotowe ... super klimat jest sextra jakies wiatr kurz extra teksty warto mam juz wszytkie dlc jak ktos chce popykac to dawac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie.

Mam gre w werji na PS3 (BLES 00697) i mam problem z DLC.

Sciagnalem sobie (bo troszek bylo taniej) Zombiaki oraz Generala Knoxxa z PSN USA i niestety ... cos nie dziala.

Wiem ze dodatki powinny pojawic sie jako nowe tereny w tych teleportach, ale ich tam nie ma.

Od razu pomyslalem ze to moze byc problem mojej wersji i niekompatybilnosci DLC z ta akurat wersja.

Chcac to sprawdzic odpalilem gre bedac zalogowanym na amerykanskim koncie i dzieki temu ze w samej grze jest opcja "szukania" dodatkow zobaczylem ze gra nie znalazla zadnego DLC na PSN USA. Oczywiscie wchodzac zwyczajnie na PSN USA wszystkie dodatki sa. Zatem cos tu z kompatybilnoscia jest nie tak. A moze moje "przemyslenia" sa bledne?

Odpalilem gre bedac zalogowanym na polskim koncie. Gra znalazla tylko Zombiaki (nic wiecej). Wchodzac zwyczjnie na PSN PL - sa wszystkie 3 DLC. Dokladnie to samo jest na angielskim koncie.

Niestety nigdzie gra nie znajduje DLC - General Knoxx - a na tym mi najbardziej zalezalo, bo zwieksza level cap do 61.

Moze ktos z Was ma gre w wersji BLES 00697 i wie gdzie znajde Knoxxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolacze sie do powyzszego pytania bo sam mam zamiar nabyc te DLC a mam taka sama wersje gry (kupiona w UK)<br>przy okazji moze wystarczy sciagnac Knoxa (Secret Armory) z PL PSN i pojdzie on z wersja BLES 00697<br>sprawdzal ktos moze?

Edytowane przez Artuus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja mam 697 i chodza mi wszystkie 3 dlc :D

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wersję 00697, wszystkie dodatki śmigają bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu dodatkowej zabawy dodają dwa dlc Zombie Island and Secret Armory ?:}

duzo zombiaki jakies 7 h bedz pospiechu a ja noxa nie skonczylem ale wcisu juz skonczyl wiec czekaj na jego wypowiedz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu dodatkowej zabawy dodają dwa dlc Zombie Island and Secret Armory ?:}

Za DJYano Zombiaki ok. 6-8h zależy od gry. Natomiast Secret Armory o wiele dłużej, ok. 50 misji jest więc jest i w co grać ( ok. 12-16h w zależności od tego czy ciśniemy tylko i wyłącznie misje czy też co nie co eksplorujemy ). Ogólnie na pewno Secret Armory jest najdłuższym ze wszystkich dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już coś na temat pudełkowego wydania tych dlcków ?

na pc tak ale nie wiem czy u nas a ps3 to raczej mozna zapomiec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie zaciekawię. A Jak wygląda to z takimi dodatkami ściąganymi, co będzie jak np pójdzie mi dysk w konsoli ? :} głupie pytanie ale nie ściągałem nigdy żadnych dlcków.

Edytowane przez vetinari88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do wspólnego grania to ja chętny jak będzie chwilka. Headset jest, dodawać do znajomych ok. 20lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie zaciekawię. A Jak wygląda to z takimi dodatkami ściąganymi, co będzie jak np pójdzie mi dysk w konsoli ? :} głupie pytanie ale nie ściągałem nigdy żadnych dlcków.

Jak raz coś kupisz to potem możesz ściągać to nieskończoną ilość razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista sprawa ;] a powiedzcie mi jeszcze jak wygląda tam z lvlami ? jaki jest minimalny i od którego dodatku zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista sprawa ;] a powiedzcie mi jeszcze jak wygląda tam z lvlami ? jaki jest minimalny i od którego dodatku zacząć ?

W wersji podstawowej maksymalny level to 50, ale Secret Armory daje nam możliwość wbicia do 61 lvl. A dodatek wybierz sam pomiędzy Zombie Island, a Secret Armory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jak by ktoś chciał pograć online to wysyłać zaproszenia tylko zaznaczam nie mam headseta ;p

hunter na 37 ale mogę zacząć od nowa ;p

Edytowane przez vetinari88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Jestem na "2" poziomie gry, tzn. zacząłem grę od początku tą samą postacią. Zrobiłem jedna misję z robocikiem dla 3 miejsc w bp i dostałem nagrodę, potem zrobiłem jeszcze jedną (którą robiąc dostał bym 42 miejsce w bp i achivment), ale zamiast bp update dostałem moda do granatów. to jakiś bład gry, czy tak już jest. Dodam jeszcze że w queście jako nagroda był pokazany bp update, nie chodzi mi o to ostatnie okienko po zakończeniu questa tylko to co możemy w nie wejść zawsze select->Quests/mission.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak ze ja tez tak zrobilem ze na play 1 gdzies przechalem ten bp upgrade ( sprzedalem wywalilem ) i po przejsciu gry mialem 39 :( na play 2 zaden robocik nie dal mi juz bp upgrade ... gdzies musiales go przechlac jesli ci brakuje tych 3 miejsc ... zagralem nowa postacia jeszcze raz i mam 42 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help ludzie potrzebuje save najlepiej 22lvl Siren gdyż mój mi nie działa bo konsola padła. Proszę o Pomoc gg bądź PW!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić grę dla co-opa na split screenie bo w singla albo online mogę na kompie pograć, a gra tańsza. Jak długo zajmuje przejście gry, aha i czy drugi gracz musi grać cały czas ze mną czy może się dołączyć w dowolnej chwili?

Edytowane przez xbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×