Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

 @VERGILDH - wychodzi na to że musiałem sprzedać omyłkowo. Skoro piszesz że nie można tego wyrzucać, to już nie ma ratunku dla mojej postaci damn :(.

Pozostaje Ci przejście gry na Playtrough 2 i ponowne uratowanie każdego z nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się nie da, bo w P2 tylko niektóre claptrapy dają dodatkowe sloty. Ale w tym trophy nie chodzi o wszystkie inventory sloty, a o ich ilość:

Rescued enough Claptraps to earn 42 inventory slots

Także przechodząc grę drugi raz spokojnie osiągniemy tą liczbę, nawet jak zapomnieliśmy bądź sprzedaliśmy coś podczas pierwszego przechodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się nie da, bo w P2 tylko niektóre claptrapy dają dodatkowe sloty. Ale w tym trophy nie chodzi o wszystkie inventory sloty, a o ich ilość:

Także przechodząc grę drugi raz spokojnie osiągniemy tą liczbę, nawet jak zapomnieliśmy bądź sprzedaliśmy coś podczas pierwszego przechodzenia.

No ja takiego nie spotkałem w P2, a doszedłem do old haven i tam dopiero pogonili nas z kumplem, sama ewakuacja do wyjścia była cholernie trudna. Ale jeden z nas w końcu dobiegł do wyjścia i teleportował nas na zewnątrz :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jedna z lepszych gier zeszłego roku. Jak na razie każdy dodatek to naprawdę kawał dobrej roboty, warto jest wydać kasę. Gra wciąga jak nie wiem co. Dzisiaj po 2 tygodniach walki skończyłem: the Angelic Ruins na hardzie :) jeszcze the Gully i 2 dodatek pęknie :)

Czekam na 3 dodatek, na 4,5,6 i 7, bo tyle podobno było zapowiedziane w jakimś wywiadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platynka pękła wczoraj wieczorem :) 50 level wbity, dziś gra jedzie na giełdę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platynka pękła wczoraj wieczorem :) 50 level wbity, dziś gra jedzie na giełdę :P

A ja specjalnie wymieniłem nazi wersje na angielską, żeby móc instalować dodatki :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie ograłbym wyspę Dr. Ned'a, ale ... je**** sklepik nie przyjmuje kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jedna z lepszych gier zeszłego roku. Jak na razie każdy dodatek to naprawdę kawał dobrej roboty, warto jest wydać kasę. Gra wciąga jak nie wiem co. Dzisiaj po 2 tygodniach walki skończyłem: the Angelic Ruins na hardzie :) jeszcze the Gully i 2 dodatek pęknie :)

Czekam na 3 dodatek, na 4,5,6 i 7, bo tyle podobno było zapowiedziane w jakimś wywiadzie.

Sam nie skończyłeś ;) Ja już wymiękałem pomimo przymusowej przerwy, dołączyłem o 18:30 i Wcisu był już przy 3 rundzie skończyliśmy po 4 godzinach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie skończyłeś ;) Ja już wymiękałem pomimo przymusowej przerwy, dołączyłem o 18:30 i Wcisu był już przy 3 rundzie skończyliśmy po 4 godzinach :)

samemu to by trzeba było chyba z 8h to męczyć :P no ja też wymiękałem, ale pękło to jakoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie mi - warto kupować tą grę? Chodzi mi głównie o możliwość grania z innymi graczami. Widzę, że wszyscy macie 50 lvl, a nawet jakbym zaczął i dołączył do Was to raczej byłbym dla Was przeszkodą. Warto teraz zaczynać i czy w razie potrzeby mogę na Was liczyć z pomocą? :P

Edytowane przez Cloudstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie mi - warto kupować tą grę? Chodzi mi głównie o możliwość grania z innymi graczami. Widzę, że wszyscy macie 50 lvl, a nawet jakbym zaczął i dołączył do Was to raczej byłbym dla Was przeszkodą. Warto teraz zaczynać i czy w razie potrzeby mogę na Was liczyć z pomocą? :P

Bierz śmiało, pełno ludzi teraz gra, więc kompana raczej łatwo znajdziesz, zawsze się ktoś do Ciebie dołączy. A jak będziesz potrzebował to możesz na pomoc liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie mi - warto kupować tą grę? Chodzi mi głównie o możliwość grania z innymi graczami. Widzę, że wszyscy macie 50 lvl, a nawet jakbym zaczął i dołączył do Was to raczej byłbym dla Was przeszkodą. Warto teraz zaczynać i czy w razie potrzeby mogę na Was liczyć z pomocą? :P

Wystarczy ze będziesz AFP (Away From Pad :D) bo na wyższych lvlach laik z 1 lvl będzie zadawać od 0 do 0 (w porywach 1) dmg przeciwnikom, a sam zginiesz od ich spojrzenia więc wystarczy, że nie będzie trzeba cie ratować i będzie spoko :D A XP będzie tak szybko lecieć, że nie będziesz wiedzieć co się dzieje :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu na pewno nie będziesz jedyny który zacznie dopiero teraz przygodę z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja wczoraj wybiłem swoją 4 platynę , a zdobywam je tylko w grach które naprawdę mi się podobają i są łatwe (platyny) :) Moim zdaniem ta gra jest nie doceniona , czyżby przez brak dobrego marketingu ,mało ludzi jest skłonnych chociaż spróbować w to zagrać? , też miałem obawy fps rysowany ? z rozwojem postaci i przedmiotami jak w rpg a jednak po tylu grach w jakie grałem ona jest w pierwszej szóstce :) do bojących się rysowanego świata , ja nawet nie zwracałem na to uwagi , bo to rysowany majstersztyk , naprawdę nie będziecie żałować. Oczywiście o gustach nie dyskutujemy :tongue:

Edytowane przez DYMDYMUDYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Myślę, że gra została doceniona, bo sprzedała się bardzo dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się nie da, bo w P2 tylko niektóre claptrapy dają dodatkowe sloty. Ale w tym trophy nie chodzi o wszystkie inventory sloty, a o ich ilość:

Także przechodząc grę drugi raz spokojnie osiągniemy tą liczbę, nawet jak zapomnieliśmy bądź sprzedaliśmy coś podczas pierwszego przechodzenia.

Nie wiem czemu, ale już z połowe uratowałem i nadal nie dostałem ani jednego ulepszenia. Chyba będę musiał przejść nową postacią jeszcze raz playtrought 1. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale już z połowe uratowałem i nadal nie dostałem ani jednego ulepszenia. Chyba będę musiał przejść nową postacią jeszcze raz playtrought 1. :(

Moze glupie pytanie ale patrzyles na samym dole inventory czy nie ma przypadkiem ulepszaczy plecaka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w P2 ulepszenie dostałem za uratowanie claptrapa w New Haven. Przy wcześniejszych wpadało tylko doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś przy pucharku w przy którym trzeba zwyciężyć na arenie? może się ktoś dziś ze mną ustawić w arid badlands koło 16 godziny?

PSN ID: Eszwaq1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharki za Coopa z powodzeniem możesz zrobić z kumplem na podzielonym ekranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś przy pucharku w przy którym trzeba zwyciężyć na arenie? może się ktoś dziś ze mną ustawić w arid badlands koło 16 godziny?

PSN ID: Eszwaq1

Jak będziesz gral to napisz wcis88, chętnie pomogę.

Orientuje się ktoś może kiedy wypuszczają ten 3 dodatek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie ale patrzyles na samym dole inventory czy nie ma przypadkiem ulepszaczy plecaka? :)

Chciałbym żeby tak było ale niestety...

@emsi82 - Zostały mi już tylko do uratowania 3 robociki i wątpię żebym dostał chociaż jedno ulepszenie :(. Zawsze dostawałem jakieś bezzensowne zwiększacze dmg do granatów i exp ;/. No cóż już mam 20+ lvl na nowej postaci więc myśle że szybko zdobędę te 42 miejsca w inventory ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś dokładnie w na liście swoich wykonanych questów ile naprawiłeś claptrapów? Ja też miałem taką sytuację ale znalazłem na ps3trophies.org listę robocików wraz z lokalizacją i sprawdziłem to z moimi questami i się okazało, że ominąłem 1 w "crazy earl's scrapyard" (w ogóle to tam było takie przejście po lewej stronie na początku, którego wcześniej nie zauważyłem pomimo, że kilkanaście rzy tam przechodziłem : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas gry spotkałem gościa, który miał 70lvl :mellow: a chyba DLC rozszerzający levele postaci jeszcze nie wyszedł. Który DLC z tych, które są dostępne obecnie jest lepszy?? (pytanie do tych, co mają obydwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×