Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Bylbym chetny do pomocy. Narazie jestem w polowie pt2 knoxxa i mam 57lvl. postaram sie jak najszybciej wbic troche lvl zeby zabic tamtego Crawermaxa i mozemy grac. Ktory masz lvl?

61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem zwiazany z trofeum Made in New Haven (wykonac wszystkie questy w Rust Common). Wykonalem juz wszystkie questy z fabuly i wiele pobocznych.

Teraz pytania:

1. Czy wystarczy zrobic wszystkie questy TYLKO ze swiata New Haven czy tez pozostalych?

2. Gdzie moge oczekiwac jakis dodatkowych questow nie liczac 2 tablic zadan (w miescie i na polnocy), Scootera, Heleny, Erika i gostka z sklepu z broniami, bo juz nie mam pomyslu?

NIe wiem czemu ale mi te trofea wpadly po oddaniu jakis questów jak gralem w multi. Nie pamietam co to byly za zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Borderlands na ps3 mam od dziś i chętnie z kimś pogram, kto nie ma kosmicznie wyśrubowanych bohaterów. Jeśli chodzi o fabułę to znam podstawkę dosyć dobrze, bo przeszedłem ją na PC. Mam HeadSet, ale chyba go nie umiem skonfigurować, bo działa mi dosyć dziadowsko. Moje dane macie w nagłówku. Na gg jestem dosyć często. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialem zapytac o DLC Mad Moxxi's Underdome Riot

zastanawiam sie nad zakupem ale chcialbym sie dowiedziec jak wyglada tam walka postacia na 61 lvl?

dodatek byl robiony dla levelu 50 czy przeciwnicy maja max ten level?

czy jest sens grac tam postacia 61 czy lepiej isc na nizszym levelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Chcialem zapytac o DLC Mad Moxxi's Underdome Riot

zastanawiam sie nad zakupem ale chcialbym sie dowiedziec jak wyglada tam walka postacia na 61 lvl?

dodatek byl robiony dla levelu 50 czy przeciwnicy maja max ten level?

czy jest sens grac tam postacia 61 czy lepiej isc na nizszym levelu?

gdy wchodzisz z 61 postacie tez maja 61 ... radze odrazu zarezerwowac sobie duzo czasu na zdobycie tych 5 trofikow szczegolnie te areny gdzie jest po 20 rund ( dla przykladu ostatnio zrobilem gully 2215 kilsow ) bo save'a nie da sie zrobic ale frajda jak sie przejdzie jest nie do opisania ... 

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy wchodzisz z 61 postacie tez maja 61 ... radze odrazu zarezerwowac sobie duzo czasu na zdobycie tych 5 trofikow szczegolnie te areny gdzie jest po 20 rund ( dla przykladu ostatnio zrobilem gully 2215 kilsow ) bo save'a nie da sie zrobic ale frajda jak sie przejdzie jest nie do opisania ...

a idzie to samemu ugrac? w sensie przejscia calego dodatku? czy trzeba grac multi?

slyszalem ze nie ma tu mozliwosci gry na splicie a tak wlasnie cala ta gre przeszedlem dlatego zostawilem ten dodatek na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja gram samemu ale multi tez mozna trzaskac splita nie sprawdzalem a wedlug mnie powinien smigac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra chociaż kupiłem w styczniu to dopiero teraz znalazłem czas żeby ją ukończyć.

Szkoda że po dojściu na 50lvl nic więcej nie zostaje do zrobienia.

Koledzy warto inwestować w DLC??

Jeżeli tak to które najlepsze na początek :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek - general knoxx i potem zombie i moxis dokladnie w takiej kolejnosci ale to tylko moje zdanie - to jest kwestia czego oczekujesz od tych dlc i gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosimy do działu FPS - Inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie!!!

mam pytanie; próbował ktoś z was zrobić ten glitch z dostawaniem dodatkowych skill pointsów.

jeśli tak to czy wiążą się z nim jakieś problemy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie!!!

mam pytanie; próbował ktoś z was zrobić ten glitch z dostawaniem dodatkowych skill pointsów.

jeśli tak to czy wiążą się z nim jakieś problemy??

Napisz dokładnie na czym to polega ;) Z chęcią się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie na czym to polega ;) Z chęcią się dowiem.

to jest ten :

zrobiłem i rzeczywiście zadziałał lecz znikła mi cała oś fabularna i trzeba zaczynac gre od nowa - wspomniane jest ze sie tak dzieje. Na dodatek nie moge wyjsc z fyrestone poniewaz dzwi do domu dr. neda sie nie otwieraja. Oba te problemy da sie jakos obejsc ale zaden z podanych przez nich przyzkładów nie posutkował. Mam nadzieje ze razem rozwiażemy ten problem bo chetnie bym zobaczyl u siebie palne grzewko umiejetnosci...

Edytowane przez california

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ten :

zrobiłem i rzeczywiście zadziałał lecz znikła mi cała oś fabularna i trzeba zaczynac gre od nowa - wspomniane jest ze sie tak dzieje. Na dodatek nie moge wyjsc z fyrestone poniewaz dzwi do domu dr. neda sie nie otwieraja. Oba te problemy da sie jakos obejsc ale zaden z podanych przez nich przyzkładów nie posutkował. Mam nadzieje ze razem rozwiażemy ten problem bo chetnie bym zobaczyl u siebie palne grzewko umiejetnosci...

Polecam Hex edytor a nie bawienie sie w glitche bugujące gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam grać w grę i nie bawić się w glitche/edycje hexów. Gra jest zaje*ista, miodna, świetna, cudowna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam grać w grę i nie bawić się w glitche/edycje hexów. Gra jest zaje*ista, miodna, świetna, cudowna ;)

Niestety po przejściu i 100H na liczniku już nie jest i trzeba sobie jakoś urozmaicić bo nie każdy chce kupować DLC po to żeby odblokować blokadę lvlową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym profilu gry na Facebook'u pojawił się taki oto wpis:

Borderlands Game of the Year edition announced! Borderlands and all four DLCs will be bundled for $59.99 for the PS3, XB360, and PC. GOTY Edition also includes bonus map and will be available in October!!

Październik. Gra i wszystkie DLC. 59.99 dolarów. Według mnie całkiem niezła oferta. Trzeba będzie poczekać, aż trochę stanieje, ale dla tych którzy jeszcze tej gry nie mają będzie to dobra okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff.... Właśnie licytowałem Bordery, kiedy przeczytałem tą informacje o GOTY... i pierwszy raz się cieszę, że tej licytacji nie wygrałem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją podstawową wersję sprzedałem jakiś czas temu. Wiedziałem, że będzie wersja GOTY, dlatego nie kupowałem tych dodatków osobno.

Poczekam sobie aż GOTY troszkę stanieje, wtedy zakupię i znów pobawię się w tą świetną grę.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja GOTY to jest zdecydowanie argument przemawiający za ponownym nabyciem Borderlands. Mam nadzieję, że będzie z kim pograć online jak ludzie z forum znowu przysiądą do tego tytułu, bo nie miałem okazji sprawdzić multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Claptrap's New Robot Revolution will be released on September 28th, 2010 for $9.99

i wszystko jasne czyli u nas 29 po 17 :D juz nie moge sie doczekac 

zapowiedziane jest goty na 12 pazdziernika razem z tym dlc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF???

Grając on-line znalazłem tarcze dającą Capacity 214748 !!! i tyle samo ma Recharge Rate!!! A lv doświadczenia potrzebny do jej założenia to ... najpierw prosze się czegoś przytrzymać bo jest to 4128771 !!!

Błąd gry czy może głupi żart twórców gry żeby podnieść nam tylko ciśnienie...

Ktoś wie o co tu kaman???

PS. Jak tu wstawić fote o normalnym rozmiarze bo zdjęcie jak się zminimalizuje do tych 100kb to nic nie widac!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF???

Grając on-line znalazłem tarcze dającą Capacity 214748 !!! i tyle samo ma Recharge Rate!!! A lv doświadczenia potrzebny do jej założenia to ... najpierw prosze się czegoś przytrzymać bo jest to 4128771 !!!

Błąd gry czy może głupi żart twórców gry żeby podnieść nam tylko ciśnienie...

Ktoś wie o co tu kaman???

PS. Jak tu wstawić fote o normalnym rozmiarze bo zdjęcie jak się zminimalizuje do tych 100kb to nic nie widac!!!!

Tak z ciekawosci - na ile ja wycenili w grze?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są hacki...niestety, ale konsolowa wersja też dostała po tyłku.

Ludzie sobie tak staty pozmieniali na itemach, że potem jak grasz z kimś takim, to lecą właśnie takie cuda.

Bronie, shieldy, wieksze bagi, itd. Po prostu zmielili tą grę, a twórcy chyba nie wiedzą za bardzo jak to załatać.

Szkoda, że nic z tym nie robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×