Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się jakoś uniknąc tzn użyć bloku na te walone rakiety z "nieba" oraz hmm.. na ten głupi laser ?

Okrążaj ją tzn. wciskasz 2 razy dół w ten sposób unikniesz lasera i rakiet. Troszkę cierpliwości i się uda. Gdy masz mało energii i wiesz, że raczej przegrasz naduś START na drugim padzie (musi być włączony) wtedy zagrasz jedną walkę VS i po tym jest znowu NANCY, nie trzeba przechodzić od początku ARCADE. Mi się udało za 4 razem Hwoarangiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... ja dla odmiany rozgruchotałem Nancy za szóstym podejściem za pomocą Ling Xiaoyu. My Daliśmy radę - ty też dasz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo Lee uzywajac tylko dol + XO :)

No, a twórcy zapowiadali, że taki fajny będzie ten tryb. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj przejsc nightmare train to pogadamy %-)

czy rangi(pasy) zdobywa sie ilością rozegranych walk ? czy może ilością zwycięstw ? mam 1 DAN gram gram i zadnej rankingowej walki mi nie chca dac wczoraj doszłam do 30 walki w ghost battle i zrezygnowalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj przejsc nightmare train to pogadamy %-)

czy rangi(pasy) zdobywa sie ilością rozegranych walk ? czy może ilością zwycięstw ? mam 1 DAN gram gram i zadnej rankingowej walki mi nie chca dac wczoraj doszłam do 30 walki w ghost battle i zrezygnowalam

Mi został tylko ten robocik Nancy. Niektórzy pisali, że ten pociąg przeszli za 20 razem itd. Ja niestety przeszedłem dopiero po 2 dniach ;) Co do robocika to prawie go ubiłem już ale postanowił na mnie wskoczyć i po mnie :( Jestem już bliski wykończenia i niedługo w końcu platynka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię bijatyk, żadne soul calibury, dead or alive'y mnie do siebie nie przekonują, jednak Tekken to Tekken, gram mniej więcej od czasu jak na starym demo1 zobaczyłem demo Tekkena 2 gdzie do wyboru byli tylko Lei i Jun. Po początkowym zachwycie nad Tekkenem 6 górę bierze obecnie frustracja. Czemu ? Ano po rozegraniu wielu walk z dobrym kumplem z którym gram mniej więcej od TTT doszliśmy do wniosku że ta gra nastawiona jest na masherstwo. Czy w ogóle zablokowane ciosy na low są karalne ? Bo mi się wydaje że niekoniecznie, ANI razu nie udało mi się klepnąć ws+2, w T5:dr online tak nie było, zresztą gram Dragunovem, w t5 nie tylko można było wybijać po zablokowaniu ciosu na low, zablokowałem coś na mid (wiadomo że nie wszystko) i leciał skos trójkąt plus juggle, w T6 tak nie ma. Dziwny jest ten Tekken, jednak trzeba w niego będzie grac do premiery 7mki.

BTW - user virgojavier napisał ".....(pomijam już fakt wypuszczenia się na Xboxa....)....." czy to aż taki ból ? A nie cieszyłbyś się np. gdyby na PS3 wyszło Mass Effect 2 ? Masz tekkena na PS3 więc się ciesz, imo można by było rozpaczać gdyby T6 pojawił się TYLKO na x360, dla Namco to przecież większy zysk wypuszczenie gry na obie platformy, jeszcze niedawno miałem obie konsole i mogę powiedzieć że pad od x360 sprawdza się średnio na jeża.

Edytowane przez Partyzant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj przejsc nightmare train to pogadamy %-)

czy rangi(pasy) zdobywa sie ilością rozegranych walk ? czy może ilością zwycięstw ? mam 1 DAN gram gram i zadnej rankingowej walki mi nie chca dac wczoraj doszłam do 30 walki w ghost battle i zrezygnowalam

O ile się nie mylę offline można wbić max 2 dan wyżej tylko da się w online chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy Wam wszystkim udało mi się wlepić platynke na swoje konto :) Dzięki jeszcze raz.

Nancy pokonałem Lee, tym zawodnikiem pokonałem blaszaka za 2 razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogl by ktos podac jak zrobic wszystkie trofea?:P wiem ze gdzies bylo na forum ale niemoge znalesc;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google czy wyszukiwarka na forum ciężka rzecz jak widać. Nie leń się i wykonaj trochę pracy osobistej. Tu masz wszystko objaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogl by ktos podac jak zrobic wszystkie trofea?:P wiem ze gdzies bylo na forum ale niemoge znalesc;p

Nie zaprzątaj sobie głowy trofeami, graj dla samej radości płynącej z grania. Jeśli masz jakieś trudności zdobycia platyny tzn, że to nie jest jeszcze pora na wejście w świat 'trofiżerców' - odczekaj chwilę, a z czasem będzie Ci się łatwiej odnaleźć w tym skomplikowanym świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za pomoc.

A co do grania dla przyjemnosci to wlasnie gram od paru dni i zobaczylem ze brakuje mi 4 trofeow i sa ???? dlatego wlasnie prosilem o pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob co maja platynke;)

Robie trofeum Gallery Completionist i niezalicza mi go a zrobilem wszystkie filmiki MOVIE THEATER ENDING i w tym mam 2 armor kinga i 2 jina i kumy i pandy. Dalej mam wszystkie Prologue <hyba ze sa jakies ukryte?> i w pamietniku alisy hyba tez wszystko bo jak wchodze mam ich 47. A moze dla tego ze zostalo mi jeszcze Nancy czy to niema znaczenia?:]

Dobra zrobione Wszedlem w arene i nacisnolem na kume i odrazy wyskoczylo complet;)

Edytowane przez Kiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam takie pytanie do posiadaczy T6 czy wam też się opóźnia podczas walki online ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam takie pytanie do posiadaczy T6 czy wam też się opóźnia podczas walki online ???

sporadycznie sie zdarzalo, ale jak gralem z kims z czerwonym lub pomaranczowym "zasiegiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporadycznie sie zdarzalo, ale jak gralem z kims z czerwonym lub pomaranczowym "zasiegiem"

Pograj rankingowe mecze, gdzie przeciwnik Ci się dobiera losowo. Też będzie sporadycznie, tylko że bez lagów. Ja online w tekkena 6 gram tylko ze znajomymi. BTW - da się jakoś odblokować hidden retreat oraz fiesta del tomato ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś sie orientuje po ile gra stoi w MM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się jakoś grać z ludźmi tylko o dobrym zasięgu ?????

I takie pytanie czy wam też nadarzają się tzw Redneki (osoba która klepie cały czas to samo)

bo ta technika jednego guzika mnie bardzo denerwuje .

czy ktoś wie jak można zdobywać trofea w T6 ???

Edytowane przez Sieku__R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się jakoś grać z ludźmi tylko o dobrym zasięgu ?????

I takie pytanie czy wam też nadarzają się tzw Redneki (osoba która klepie cały czas to samo)

bo ta technika jednego guzika mnie bardzo denerwuje .

czy ktoś wie jak można zdobywać trofea w T6 ???

chyba nie da sie wybierac tych z najlepszym laczem

zdarzaja sie takie osoby i bardzo to denerwuje (wystarczy zablokowac i z kontry walczyc :))

a trofea zdobedziesz jak zrobisz to co jest wymagane do ich zdobycia (np zagraj 30 walk online itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się jakoś grać z ludźmi tylko o dobrym zasięgu ?????

W ten czwartek wg TekkenZaibatsu wyjść ma patch dedykowany aspektowi online ( w odróżnieniu od wcześniej już zapowiadanego na zimę patcha poprawiającego UI / menu i parę opcji w practice i VS mode ), który oprócz ogólnego zmniejszenia opóźnień m.in. umożliwić ma rozgrywanie ranked match tylko z osobami w zasięgu 'dobrego' połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem i jednak czuje się troche zawiedziony... Tryb kampanii jest tak archaiczny że szkoda mówić... dla jednych to może zaleta bo bardzo przypomina mi stare gry automatowe- zamknięty świat, brak operowania kamerą, grafika z poprzedniej epoki i tylko 4 kierunki ruchu... według mnie to nieporozumienie bo dzisiaj od gier oczekuje się jednak więcej...

wszystko natomiast poza trybem kampanii jest już jak należy (jak w poprzednich częściach)... tryb online całkiem fajny pomimo tego że czasem laguje ale zgodnie z tym co koledzy wyżej mówią ma się to zmienić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch i normalnie od razu micha się cieszy jak się gra bezlagowe pojedynki. U mnie wszystko chodzi idealnie, zero opóźnień juggle wchodzą idelanie. Ba wszystko chodzi bardzo dobre nawet przy połączeniu 3/5 gdzie wcześniej po prostu nie dało się grać. Poprawiono również rankingowe pojedynki. Można przed walką sprawdzić jakie nasz przeciwnik ma połączenie z netem i zaakceptować albo anulować. Dziś grało mi się po prostu świetnie. Jestem pod wrażeniem. Teraz dopiero można poważnie podejść do gry online. Do zobaczenia w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×