Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

idealnie widze wyczułem czas kiedy miałem zakupić swój egzemplarz, tak więc jeśli ktoś ma ochotę się trochę ponaparzać to zapraszajcie do friendsow.

psn id: gorlicky

preferuje devil jina i zapewniam zadowalający poziom gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

mam problem z przejsciem nightmare train- ciuchy leca mi nawet spoko)praktycznie caly czas ranga A), do konca nie wiem kim grac, aktualnie walcze edkiem :P

Mam do Was pytanie bo przeczytalem ze najlepsze itemy leca na levelach DJ yoshimitsu i mokujina. Yoshimitsu i mokujin odkrywa sie po przejsciu pociagu czy trzeba cos zrobic? Nie mam jeszcze tych poziomow wiec pytam ;)

z gory dzieki za odp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

mam problem z przejsciem nightmare train- ciuchy leca mi nawet spoko)praktycznie caly czas ranga A), do konca nie wiem kim grac, aktualnie walcze edkiem :P

Mam do Was pytanie bo przeczytalem ze najlepsze itemy leca na levelach DJ yoshimitsu i mokujina. Yoshimitsu i mokujin odkrywa sie po przejsciu pociagu czy trzeba cos zrobic? Nie mam jeszcze tych poziomow wiec pytam ;)

z gory dzieki za odp. :P

Żeby odblokować level Yoshimitsu musisz wejść w plansze Steve'a na poziomie hard i na samym początku będzie pewien pan ninja (nie pamiętam dokladnie, ale chyba trzeba było rozwalić skrzynkę po lewej). Zabij go i wyjdź :P

A Mokujina odblokowujesz po przejściu levela Leo na hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze inni mogą potwierdzić że po patchu gra nie laguje/laguje mniej/da się normalnie pograć ?

Zastanawiam się nad kupnem a online mnie najbardziej interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 10 rozegranych walk około 7 obeszło się bez lagów :) wszystko zależy na jakiego oponeta trafimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dalej trochę laguje, ale zauważalnie mniej. Pytanie do tych którzy w ogóle nie mają lagów - Jakie macie łącza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem było fatalnie. straszne lagi! ;/

i naprawdę ten patch nic nie zmienił. widzę, że koleś ma łącze dobre lub bardzo dobre, więc akceptuję, a w trakcie walki okazuje się, że ma marną dwójkę lub nawet jedynkę... moja irytacja siegnęła zenitu, kiedy pod koniec trzeciej rundy, kiedy zwycięstwo miałem już w kieszeni, mojemu przeciwnikowi padło łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dalej trochę laguje, ale zauważalnie mniej. Pytanie do tych którzy w ogóle nie mają lagów - Jakie macie łącza ?

ja mam z tp -livebox 1mb i dobrze smiga 8 na 10 walk jest dobrze.Ale zalezy kiedy sie graconfused.gif straszne niech posortują wiare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie ten tekken co kiedyś ale 170zł wart to nie jest cóż poczekam jak będzie za jakieś 100zł to sie skusze. Jak na razie muce na psp w teka w wolnej chwili.:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam że śmiało można grę do online kupować.

mam 1mb netii i większośc walk można komfortowo rozgrywać. Mało tego podczas łączenia pokazuje nam jakość połączena z oponentem i mamy 10 sek. aby zaakceptować lub odrzucić walkę z nim.

Z praktyki wiem że już 3 na 5 kresek gwarantuje komfortową walkę, a zdarzało się że i 2/5 można było bez problemu grać.

Obecny moj rekord online wynosi 68win, 13 loss devil jinem.

Wczesniej smigalem na xie, ale niedosc ze czasem ogromne opoznienia były, to krzyzak na padzie o dupy kant do bitek. Teraz jestem w raju i nic tylko smigac. Polecam.

Edytowane przez raph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak mam, gdy już ubrałem postać wskoczyc w jej nówkach ciuszkach do trybu fabularnego?idzie wogóle?czy nnie ma takiej opcji?

Powiedzcie jak mam, gdy już ubrałem postać wskoczyc w jej nówkach ciuszkach do trybu fabularnego?idzie wogóle?czy nnie ma takiej opcj

ok wszystko ok, poprostu przebierałem w trybie fabularnym i kontynuowałem a miałem po prostu wyjść i jeszcze raz wybrać zawodnika w menu głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w trybie fab. tą babke co mi pomaga też jakoś idzie ją wymaksować w pasku życia ,w ciosach itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w trybie fab. tą babke co mi pomaga też jakoś idzie ją wymaksować w pasku życia ,w ciosach itp?

Wystarczy ją przebrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ją przebrać wink.gif

przebrałem a ona w swoich ciuszkach nadal bez power-up-ówconfused.gif juz chyba nie dam rady zostały mi 3 bonusowe rundy masakra...

Edytowane przez Szczypior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebrałem a ona w swoich ciuszkach nadal bez power-up-ówconfused.gif juz chyba nie dam rady zostały mi 3 bonusowe rundy masakra...

To zmień jej oba kostiumy (1p model i 2p model) :) też się z tym męczyłem :P

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmień jej oba kostiumy (1p model i 2p model) smile.gif też się z tym męczyłem tongue.gif

poszło w końcu teraz te 3 levely musze przejsc ,masakra niewiem czemu tak ciężko, ale trzeba akos dac rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem , że nauczyłem się jugglować Jinem i naprawdę wyrąbista postać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to Dragunov tutaj się spisuje ;). A poza tym to najgorszy tekken jaki powstał ;). Pozdrawiam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całego Tekkena ,ale nigdy do kampanii nie wróce ,pociąg za 3 razem ale wielkim fuksembiggrin.gif po przejściu gry i stoczeniu setek pojedynków online szczerze ,to w kwestii VS to nadal dobra gra tu nie chodzi o lagi czy coś, mówie o samych w sobie walkach.Przesadzili z nancy itd chyba NAMCO chciało zrobic coś w stylu ...nawet niewiem co pewno gwiezdne wojny whistling.gif kto wie może w T7 będą same cyborgi pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze mi wysylac zaproszenia do gry ! jestem codziennie wieczorem

co do online ostatnio mam problem z internetem ale w tym tyg sie to wyjasni(cholerna tpsa) wiec bede mogla kopac wam tylki...

ps: tekken w 100% przejdziony :D

Edytowane przez kokosanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos zna jakis magiczny sposob na rozwalenie nancy?:P

jak z pociagiem mialem farta i za 1 razem DJ wykopalem to z nancy chyba juz z 30 razy probowalem i nic :D uzywam 2 pada ale mimo tego i tak dostaje juz do glowy:P a tylko tego trofeum brakuije mi do platyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos zna jakis magiczny sposob na rozwalenie nancy?:P

jak z pociagiem mialem farta i za 1 razem DJ wykopalem to z nancy chyba juz z 30 razy probowalem i nic :D uzywam 2 pada ale mimo tego i tak dostaje juz do glowy:P a tylko tego trofeum brakuije mi do platyny :P

Ja rozwaliłem Nancy Jackiem 6. Wystarczy odpalać cały czas nieblokowalny atak czyli jeśli dobrze pamietam p+1~4 okazjanalnie unikać SS-em jej torped i niszczenia gruntu. Warto przewidzieć po początkowej animacji jaki atak ma zamiar użyć. Jeśli np Nancy nagle sobie usiądzie to znaczy że puszcza torpedy do góry i od razu robimy sidestep. Zresztą czasem ciągłe klepanie nieblokowalnego wystarczy.

Ktoś wie gdzie można pobrać ten darmowy kostium dla Yoshka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devil jin i szybki strzal laserem z oczu i bez wiekszego problemu przejdziesz nancy, na youtube jest duzo filmowko devil jin vs nancy.

PS u mnie juz tez dawno 100% T6, i glownie to pociag byl dla mnie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos zna jakis magiczny sposob na rozwalenie nancy?:P

jak z pociagiem mialem farta i za 1 razem DJ wykopalem to z nancy chyba juz z 30 razy probowalem i nic :D uzywam 2 pada ale mimo tego i tak dostaje juz do glowy:P a tylko tego trofeum brakuije mi do platyny :P

Wystarczy wybrać Jacka-6 i wciskasz razem przyciski XO wtedy jacek fruwa i ląduje na nancy i tak w kółko tylko uważaj żebyś w dziure niewpadł:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×