Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakies porady na tego Azazela?

Dużo uników rób, gdy zobaczysz że szykuje się do uderzenia natychmiast wal wtedy jego obrona nie będzie działać, polecam Devil Jin'a lub kogoś innego kto może trzymać na odległość, poćwiczysz trochę i Azazela będziesz ubijał perfectem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies porady na tego Azazela?

Krótkie serie szybkich ciosów są najlepsze.

Oczywiście drugi gracz może ustawić przyciski - wystarczy, że naciśnie podczas walki przycisk START i wybierze Controller Settings.

Jako, że jestem na wakacyjnym detoksie konsolowym:) teraz tego nie sprawdzę, ale jeśli masz rację, to masz u mnie dużego browara.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies porady na tego Azazela?

Jak to boss jest przegięty i oszukuje. Najlepiej nie pozwolić mu na atak, stosować duży pressing. Nie ma sensu bawić się z nim taktycznie i ładnie. 2-3 stringowe kombinacje które nie dają dużego opóźnienia na bloku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazela czasami daje się złapać w dobre "combo" grając Brucem bodajże używałem kopniaków albo pięści - na start szybka seria i upada, jak próbuje wstać znowu seria a jak zlatuje z góry w odpowiednim momencie trzeba podskoczyć i znowu seria, oczywiście może być to inna postać, ale najważniejsze jest żeby seria była krótka i odrzucała na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i praktycznie przeszedlem cale Scenario tylko zostal Devil Jin ;)

Moje pytanie brzmi jak najlepiej "dopakowac" swoją postać ( gram Larsem) i postać Alisy.?

I jak odblokować Mokujina, Yoshimitsu i Rogera Jr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i praktycznie przeszedlem cale Scenario tylko zostal Devil Jin ;)

Moje pytanie brzmi jak najlepiej "dopakowac" swoją postać ( gram Larsem) i postać Alisy.?

I jak odblokować Mokujina, Yoshimitsu i Rogera Jr?

Nie chce mi się tego przepisywać, ale zerknij na mój post numer 704 w tym temacie. Opisałem tam wszystkie cechy jakie może mieć dany przedmiot, wraz z moim subiektywnym zdaniem na temat tych właściwości. Dla mnie najbardziej opłaca się mieć cechy(w kolejności od najprzydatniejszej):

1)Increase Health Meter

2i3)Increase Defence/Attack

4i5)Nullifiy Enemy Elemental Attack/Elemental Attack (jednej postaci daj lód, drugiej natomiast elektryczność)

W przypadku miejsc 2/3 i 4/5 sam musisz zdecydować, jaki styl gry (ofensywny czy defensywny) preferujesz. Niemniej choć sam gram ofensywnie, to uważam, że w kampanii lepiej stawiać na defensywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i praktycznie przeszedlem cale Scenario tylko zostal Devil Jin ;)

Moje pytanie brzmi jak najlepiej "dopakowac" swoją postać ( gram Larsem) i postać Alisy.?

I jak odblokować Mokujina, Yoshimitsu i Rogera Jr?

Było o tym wiele razy

Tak jak poprzednik polecam przedmioty rozwijające pasek zdrowia (health meter) i zwiększające siłe ataku (attack power). Dobre są również increase defense i wszelkie elementarne ataki. Można sobie darować wielokrotne boundy, przy takich skupiskach wrogów to niepotrzebne. oczywiście wszystkie przedmioty najlepiej poziomu A lub S

Jeśli nie posiadasz przediotów klasy A i S wskakuj do etapów Yoshka i Mokujina z założonymi przedmiotami % drop rate item. Często wypadają tam mocne przedmioty

Co do ukrytych etapów

Yoshi - wchodzisz w etap Steve na poziomie Hard i klepiesz michę ninjasowi który się pojawi. zabierasz skrzyneczkę i możesz spokojnie olać granie dalej. Wychodzisz na mapę i zostaje odblokowany Yoshimitsu

Mokujin- przejdź etap Leo na Hardzie

Roger Jr - na planszy Christie (normal) na skrzyżowaniu idź w prawo zamiast domyślnie w lewo. Tam idź aż pojawi się kangurek. Pokonaj go i gotowe. Nie pamiętam dokładnie jakie to było skrzyżowanie.

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pokonałem Devila Lawem. Zresztą to nieważne, każdy gra, kim mu lepiej ;) Co do przejścia Nightmare Train, polecałbym ci przejście tego poziomu parę-parenaście razy w celu zdobycia przedmiotów rangi A i S. Ja tak właśnie zrobiłem. Przeszedłem ścieżkę z trzema przedmiotami rangi S na sobie i jednym na Alisie, reszta rangi A.

Na początek zapewnij dla siebie i Alisy jakiś dobry przedmiot, który powoduje wzrost paska życia (INCREASE HEALTH METER). Tu najlepiej, żeby był to przedmiot rangi S, bo takowe wyciskają z paseczka maximum. Pozostałe 4 miejsca radziłbym zapełnić itemkami zwiększającymi obronę (INCREASE DEFENCE) , zwiększającymi atak podczas złości (INCREASE ATTACK DURING RAGE) , i te, powodujące paraliż, zapłon czy zamarżanie (najbardziej tu przydatne :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście drugi gracz może ustawić przyciski - wystarczy, że naciśnie podczas walki przycisk START i wybierze Controller Settings.

Sprawdziłem i faktycznie jest opcja konfiguracji pada dla drugiego gracza. Nie sprawdzałem, czy po wyłączeniu gry są zapisywane, ale do tego czasu na pewno są zapamiętywane więc spokojnie można zmieniać tryby.

PS. Zgodnie z obietnicą daje duże piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema od paru dni mam Tekkena 6 nie wiem czemu dopiero teraz go kupiłem ale jakoś tak wyszło mam problem kupuje ciuchy wybieram co mi tam pasuje wchodze w mape odpalam misje i nic a ni nie jest przebrany ani pasek życia się nie zwiększyl co robie żle??

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema od paru dni mam Tekkena 6 nie wiem czemu dopiero teraz go kupiłem ale jakoś tak wyszło mam problem kupuje ciuchy wybieram co mi tam pasuje wchodze w mape odpalam misje i nic a ni nie jest przebrany ani pasek życia się nie zwiększyl co robie żle??

dzięki za odp.

Zwróć uwagę żeby wybierać strój który modyfikujesz. Co do niedziałających bonusów do ubranek to pamiętaj że przez przypadek mogłeś je wyłączyć kwadratem w customize. Kiedy wybierasz jakąś cześć garderoby to kwadratem włączasz/wyłączasz jej bonus. Mozna mieć chyba tylko 4 rodzaje bonusów i nie mozna ich sumować. Czyli nie możesz ubrać dwóch ciuszków które podwyzszają np pasek energii, aktywny będzie tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę żeby wybierać strój który modyfikujesz. Co do niedziałających bonusów do ubranek to pamiętaj że przez przypadek mogłeś je wyłączyć kwadratem w customize. Kiedy wybierasz jakąś cześć garderoby to kwadratem włączasz/wyłączasz jej bonus. Mozna mieć chyba tylko 4 rodzaje bonusów i nie mozna ich sumować. Czyli nie możesz ubrać dwóch ciuszków które podwyzszają np pasek energii, aktywny będzie tylko jeden

Dodać warto, że statystyki posiadają tylko ciuchy zdobyte w kampanii. Te kupowane samodzielnie nigdy nie posiadają bonusów.

PS. Problem wałkowany był już "parę" razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was działa online u mnie od wczoraj przerywa każdą walkę. cholera mnie bierze cały czas było ok a teraz w nieokreslonym momencie wywala mnie z pojedynku za każdym razem. Nie zalicza mi rozłączeń i nie dostaję kary za niedokończony pojedynek więc myśle że to nie problem z moim łączem. Czy ktoś ma również podobny problem z graniem online

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni wzieli tego bosa!!??0.o No do chuja NIGDY nie było tak ciężko wygrać z bossem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni wzieli tego bosa!!??0.o No do chuja NIGDY nie było tak ciężko wygrać z bossem;/

Najlepszą metodą na gnoja to nie wysilanie się na jakieś super-ekstra-hiper combosy, tylko proste i szybkie ciosy "ręcyma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem problemu z Azazelem bo chyba o niego Ci chodzi jeśli sprawia Ci problem w opcjach ustaw sobie jedną rundę i daj na easy :) problemy będziesz miał z Nancy jeśli zalezy Ci na trofku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem problemu z Azazelem bo chyba o niego Ci chodzi jeśli sprawia Ci problem w opcjach ustaw sobie jedną rundę i daj na easy :) problemy będziesz miał z Nancy jeśli zalezy Ci na trofku :)

O dzięki za radę; )) I tak btw przeszliście to planszę train i te 2 ukryte ? A i jeszcze jedno pytanko czy można zdobyć trofeum Gallery Completionist można zdobyć bez przechodzenia wszystkich plansz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O dzięki za radę; )) I tak btw przeszliście to planszę train i te 2 ukryte ? A i jeszcze jedno pytanko czy można zdobyć trofeum Gallery Completionist można zdobyć bez przechodzenia wszystkich plansz ?

Na 90% trzeba je zaliczyć aby zdobyć to trofeum ponieważ w jego wymaganiach jest odblokowanie wszystkich stron dziennika Alisy a te są również za przechodzenie ukrytych plansz.

Co do Nightmare Train i reszty ukrytych plansz, to znajdź dobre przedmioty(ranga co najmniej A lub najlepiej S). Jak potrzebujesz porady na temat jakie cechy w przedmiotach wybierać, to zajrzyj do postów 704 i 781 w tym temacie, gdzie opisałem co jest przydatne.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukryte lokacje pojawią się gdy przejdziesz lokację ze Stevem (bokserem) i z Leo na poziomie Hard :) mała podpowiedź co do nightmore train polecam Ci Kazuye :)

masz tu link z filmikiem "

Tutorial

"

osobiście polecam Ci pomęczyć się swoją ulubioną postacią :) daje to większy fan po wygranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak przejść "Nightmare Train" ? Za chiny nie mogę tego ogarnąć.

Możesz spamować Kazuya elektryki lub ten 'kołowrotek' albo też Alisą grać bo ona ma te piły i jest duża szansa na wyrzucenie Devil Jina poza pociąg bo raczej rozwalić go to męczarnia. Ja tak za 20 razem przeszedłem właśnie Alisą. I po tym wpadła Platynka, ale to już dawno temu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę !! dominik sto procent nie spełniasz regulaminu :) jestem tego bardziej niż pewien co do tematu wysłałem tutoriala więc korzystaj z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To night mare train to naprawdę hardcorowy poziom... Troszkę tam przesadzili z tym poziomem trudności. Najlepiej te stwory wypychać za burtę tam gdzie nie ma zabudowanego wagonu, tylko trzeba uważać na Alise, w miarę sił zrobić tak by była przy tobie.

Poziom wymaga naprawdę dużego poświęcenia ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom wymaga naprawdę dużego poświęcenia ;D

Co racja to racja. Teoretycznie można łatwo skończyć poziom posłając Devil Jin'owi serię z Gatlinga, która wyrzuci go z pociągu. Tyle tylko, że najpierw trzeba dożyć do momentu w któym się on pojawia, co wcale takie łatwe nie jest a i skubaniec wcale tak chętnie nie opuszcza pociągu ;)

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×