Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

ok już ogarnąłem

Edytowane przez Haq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos chce pograc to pisac GG: 2957469 lub PSN : Leito_PL z dopiskiem ze chodzi o tekkena 6 i ze jestes z ps3site.pl

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak sposób na zdobywanie szybko rzeczy w kampanii po jej przejściu? bo przeszedłem kampanie i myślałem ze już nie będę grał i selnelem all rzeczy z alisy i eddego ale zostały mi jakes 10% do 100% a nie mogę przejść ukrytych lvl i nightimare i teraz nie chce mi sie wszystko od nowa zdobywac ;/ i czy jest jaks sposob zeby kazac alisy podnosic itemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak sposób na zdobywanie szybko rzeczy w kampanii po jej przejściu? bo przeszedłem kampanie i myślałem ze już nie będę grał i selnelem all rzeczy z alisy i eddego ale zostały mi jakes 10% do 100% a nie mogę przejść ukrytych lvl i nightimare i teraz nie chce mi sie wszystko od nowa zdobywac ;/ i czy jest jaks sposob zeby kazac alisy podnosic itemy ?

etapy yoshka i mokujina mają tendencje do wypuszczania najlepszych przedmiotów z najlepszymi bonusami. Zwłaszcza na poziomi trudności Hard. Nie musisz wcale ich kończyć. Zresztą bez odpowiednich "dopałek" nie masz tam wielkich szans ale nawet przy porażce itemy które zdobyłeś pozostają do twojej dyspozycji. Pomocne jest założenie czegoś z "item drop rate"

Alisa chyba sama nie zbiera przedmiotów chyba że przypadkowo na nie wpadnie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako, że gra już do mnie leci, to mam pytanie. Czy jest jakaś stronka, miejsce w necie, gdzie można znaleźć listę ciosów?

Lata temu grałem w Tekken 3 na PSX i jak pamiętam zawsze miałem problem z kombosami, etc. Dziękuję za pomoc.

p.s. Jak zawsze sprawdziło się moje powiedzenie, że wystarczy napisać posta, a od razu się samemu znajdzie odpowiedź.

Poradziłem sobie, ale wszelkie porady mile widziane.

Pozdrawiam B)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że gra jest dość tania, może niedługo zakupię.

Mam do was kilka pytań:

1. Jest coś typu szkolenie, rozdawanie pkt to poszczególnych cech itp. ?

2. Trofea/platyna łatwe?

3. Czy oprócz multi oraz pokonywaniu poszczególnych przeciwników po kolei coś się jeszcze robi?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że gra jest dość tania, może niedługo zakupię.

Mam do was kilka pytań:

1. Jest coś typu szkolenie, rozdawanie pkt to poszczególnych cech itp. ?

2. Trofea/platyna łatwe?

3. Czy oprócz multi oraz pokonywaniu poszczególnych przeciwników po kolei coś się jeszcze robi?

Pzdr.

1.Tak z tym że ulepszenia do postaci kupuję sie po przez zakup nowych ciuszków dla danych postaci które podwyższają nam poszczególne statystyki np:damage

2. Z dwoma pucharkami jest problem a reszta do nie stanowi wyzwania dużego, grunt to dużo grac a na pewno sie uda.

3. Jest tryb scenario ( Story Mode) w którym w widoku za pleców pokonujemy przeciwników, a tak pozatym to dużo sie nie zmieniło0 tryb survival, ghost battle gdzie pokonujemy ghosty innych graczy, arcade,team gdzie wybieramy swoje postacie i walczymy przeciwko przeciwnikom konsolowym).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tak z tym że ulepszenia do postaci kupuję sie po przez zakup nowych ciuszków dla danych postaci które podwyższają nam poszczególne statystyki np:damage

2. Z dwoma pucharkami jest problem a reszta do nie stanowi wyzwania dużego, grunt to dużo grac a na pewno sie uda.

3. Jest tryb scenario ( Story Mode) w którym w widoku za pleców pokonujemy przeciwników, a tak pozatym to dużo sie nie zmieniło0 tryb survival, ghost battle gdzie pokonujemy ghosty innych graczy, arcade,team gdzie wybieramy swoje postacie i walczymy przeciwko przeciwnikom konsolowym).

Dziękuję bardzo, Twój opis bardzo mi pomoże w decyzji co do zakupu gry. :) Masz plusika. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie: Brać kolekcjonerkę z dodatkowym padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanko.

Czy lagi to powszechny problem czy można sobie z nimi jakoś poradzić?

Powszechny problem :) Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powszechny problem :) Niestety.

Eh. A już myślałem, że da się porządnie w jakąś bijatykę pograć. No nic. Zawsze pozostaje walka z kumplami ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh. A już myślałem, że da się porządnie w jakąś bijatykę pograć. No nic. Zawsze pozostaje walka z kumplami ;].

nie ma aż takich lagów, raz na 20 walk się trochę przycina i tyle :) Ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego moja postać nie ma tych ciuchów które jej kupiłem ? ustawiałem ją jako główną postać i dalej nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć. Jeśli oprócz kupienia, także założyłeś te ubranka, powinny jak najbardziej być widoczne na postaci. Choć nie zawsze. Bo gdy grasz online i trafisz na kogoś,

kto gra identyczną postacią, obie dostają domyślne stroje.

Dziś właśnie wbiłem platynkę, z czego jestem bardzo zadowolony, bo łatwo nie było.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze z was w to gra ? może pochwalicie się swoimi osiągnięciami (ile walk wygraliście ile przegraliście) powiedzcie kim gracie

ja na ten przykład gram Steve'm (W 44 L 63) gram wieczorkiem a tam pełno wymiataczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu gra w to dużo osób.

Ja gram od premiery

ranking match 3909 W - 1140 L

player match 2069 W- 982 L

plus około 2000 walk offline

Głównie gram Asuką (Warrior), Jinem(Berserker) a ostatnio Hwoarangiem (Brawler) i Devil Jinem (Brawler)

Męczę Tekkena co drugi trzeci dzien, chętnie grałbym częściej ale obowiązki i praca skutecznie mi to utrudniają.

Lubie niemal każdą bijatykę (VF5, SF4, SC4 czy DoA4) ale Tekken jest zawsze na pierwszym miejscu :tongue:

Ta gra jest dalej bardzo popularna nie to co Soul Calibur 4 gdzie potrzeba cierpliwości żeby znaleźć jakiś graczy w niektórych godzinach (chyba że jak na złość nikogo nie ma kiedy ja wbijam online) <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w związku że tekkena 6 mam od wczoraj i nie wszystko ogarnąłem stąd moje pytanie: czy jak zbieram rzeczy w story mode to później te rzeczy z bonusami liczą się w walce na arenie?? bo z tego co wyczytalem to jak walcze z innymi graczami lub żona :) to raczej nie liczą się chyba bo to by była przesada?? no ale jestem początkujący i się nie znam za bardzo ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w związku że tekkena 6 mam od wczoraj i nie wszystko ogarnąłem stąd moje pytanie: czy jak zbieram rzeczy w story mode to później te rzeczy z bonusami liczą się w walce na arenie?? bo z tego co wyczytalem to jak walcze z innymi graczami lub żona :) to raczej nie liczą się chyba bo to by była przesada?? no ale jestem początkujący i się nie znam za bardzo ;<

W walce 1vs1 nie ma żadnych dodatkowych efektów, bonusy do poszczególnych ciuszków liczą się tylko w story mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak myślałem dzięki za potwierdzenie :) dziś będzie trzeba potrenować :) "bo żona mnie bije" :) hehehe no ale ma wprawe większą niestety [ Batmana czyni cuda :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić Tekken6 czy Fight Night 4? Która z tych gier wymaga lepszego łącza do gry online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Tekkena i mam w związku z tym jedno pytanko.

Kiedy gram w trybie arcade mam przy pasku życia napis beginner, lub jeśli trochę grałem tą postacią to KYU 9th, KYU 8th i tak dalej. Czy to coś daje i czy można coś za to zdobyć i w jakich trybach można to podnosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×