Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos mi przetlumaczy jak te kombosy robic?? Bo jakos f,N,d,d/f+3~3 nie wiele mi mowi. http://tekken.gry-online.pl/ciosy/t3/hwoarang.htm

heh chyba nie znasz ogólnie przyjętej legendy w tekkenie :tongue:

W sumie to wygląda tak

1 - kwadrat

2 - trójkąt

3 - X

4 - kółko

f - Forward (przód)

d- Down (dół)

d/f - down/forward (dół/przód)

N - pozycja neutralna, w praktyce wyglada to tak że musisz na ułamek sekundy nie wciskac żadnego kierunku

całość wydaje się trudna ale po kilku próbach będziesz to wykonywał bez problemu

cała legende klawiszy masz w sumie tutaj

http://www.backdash.pl/tekken-6/system/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chrzanie online mam takie lagi że ho ho 2-3sek opóźnienia fakt mam internet 1mega ale nie da się grać FAKKK !!!:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chrzanie online mam takie lagi że ho ho 2-3sek opóźnienia fakt mam internet 1mega ale nie da się grać FAKKK !!!:verymad:

No, to dlatego ja swój egzemplarz sprzedałem po dwóch dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku gram w Tekkena 6. Jest to moja pierwsza bijatyka w życiu. Gram Larsem i fajnie się gra. Kilka ciosów już opanowałem ale wciąż mało znam. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chciałem tylko poinformować zainteresowanych o turnieju w Tekkena 6 i SSF4 który odbędzie się w Łodzi w dniach 22-23.01.2011. Turniej odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury. Po więcej informacji zapraszam na BACKDASH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jestem tu nowy i mam parę pytań odnośnie trofeów w Tekkenie, a do Platynki zostało mi już niewiele :biggrin:

1. Jaki może być najwyższy poziom Alisy ? Mi do przejścia całego Scenario zostały 3 poziomy - z Yoshimitsu, Mokujinem i znienawidzone "Nightmare Train".... Czy po ich przejściu dopiero Alisa osiągnie najwyższy poziom ?

2. Automatycznie po przejściu tych trzech poziomów odblokuje mi się aż 5 trofeów, czy tak ? za przejście całego Scenario, za najwyższy poziom Alisy i 3 ukryte trofea za "schowane" poziomy.

3. I tu największy problem... Przez "kontrolę rodzicielską" (mam konto SUB , 14 lat) nie mogę grać online przez co odpada mi aż 5 trofków... nie da się jej jakoś ominąć albo wyłączyć ? Są to puchary naprawdę łatwe do zdobycia i nie chcę stracić platyny przez takie coś... dry.gif

Poza tym pozostaje mi tylko pokonać Nancy (taaa.... tylko xD) i jeśli uda mi się z online, platynka nadchodzi :tongue:

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej kombinacji kombosów korzystacie grając Jackiem ? Grałem moim Edkiem - prawie się udało, Potem Kazuya - też było blisko, a Jackiem miałem problem żeby dojść do tej ... Nancy. Pomóżcie, już tyle razy mi skopał dupę, że muszę się odgryźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jestem tu nowy i mam parę pytań odnośnie trofeów w Tekkenie, a do Platynki zostało mi już niewiele :biggrin:

1. Jaki może być najwyższy poziom Alisy ? Mi do przejścia całego Scenario zostały 3 poziomy - z Yoshimitsu, Mokujinem i znienawidzone "Nightmare Train".... Czy po ich przejściu dopiero Alisa osiągnie najwyższy poziom ?

2. Automatycznie po przejściu tych trzech poziomów odblokuje mi się aż 5 trofeów, czy tak ? za przejście całego Scenario, za najwyższy poziom Alisy i 3 ukryte trofea za "schowane" poziomy.

3. I tu największy problem... Przez "kontrolę rodzicielską" (mam konto SUB , 14 lat) nie mogę grać online przez co odpada mi aż 5 trofków... nie da się jej jakoś ominąć albo wyłączyć ? Są to puchary naprawdę łatwe do zdobycia i nie chcę stracić platyny przez takie coś... dry.gif

Poza tym pozostaje mi tylko pokonać Nancy (taaa.... tylko xD) i jeśli uda mi się z online, platynka nadchodzi :tongue:

Z góry dziękuję za odpowiedź.

1. W moim przypadku najwyższy poziom alisy wpadł jeszcze przed nightmare train ale z tego co pamietam poziomy mokujina i yoshka miałem ukończone. Moge się mylić dawno to było

2. Wygląda na to że tak

3. W sumie dziwne, pierwsze słysze żeby kontrola rodzicielska nie pozwalała grac online

Pokonanie nancy to banał po poznaniu jej ataków które są odpowiednio sygnalizowane. W moim przypadku wystarczył Jacek i odpalanie cały czas unblockable, sporadycznie unikając ataków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nancy to moim zdaniem dość prosty przeciwnik ciosy przeciętne , to już z Azazelem gorzej mi się walczy Nancy ma głupi atak ten co wycina pod tobą tą dziurę i od razu KO !:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nancy to moim zdaniem dość prosty przeciwnik ciosy przeciętne , to już z Azazelem gorzej mi się walczy Nancy ma głupi atak ten co wycina pod tobą tą dziurę i od razu KO !:tongue:

Właśnie gdyby nie ten atak, to już dawno bym ubił tę puszkę ;/ nic, może dziś spróbuję ją rozwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało ją pokonać wtedy gdy już zwątpiłem, że kiedykolwiek wygram. Grałem sobie na luzie w Arcade i gdy doszło do Nancy to cały czas klepałem strzałkę w górę i od czasu do czasu zadawałem jakiś cios, co okazało się dość dobrym rozwiązaniem (grałem Lili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nancy swoją drogą, pokonać się ją jakoś da.. ale gorzej z tymi wstrętnymi gargulcami z "Nightmare Train".. Dziś już tyle ich pokonałem, ale przybywały to znowu i znowu i kicha...

Za to Yoshek i Mokujin pokonani ;P

Teraz kombinuję z tą kontrolą rodzicielską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz się poddałem... a było tak blisko, raz udało się zostawić jej tylko jakieś 15 % życia, no ale potem musiała mi przypier...wiastkować jakimś mega finisherem - bo by za dobrze nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją dziś próbowałem wyczaić mniej więcej w jakiej kolejności czym strzela . Ale ta dziura , którą wycina zaczyna mnie dobijać... bo jak jestem za blisko to uciec nie mogę, a jak za daleko to zaatakować xD

no cóż.. teraz skupiam się na "Nightmare"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem kilka filmów na necie, na tym wygląda, że jest "łatwo"

http://www.youtube.c...h?v=9rgYxD1oIjk

Atak to "Dark Greeting" aby go wykonać dajemy przód + :cicle: potem szybko :square: zobaczymy jak mi to jutro będzie wychodzić, najpierw oczywiście zaliczę pokój treningowy :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można spróbować i oby się udało XD

już tylko 5 trofków (no i jeszcze jedno 5, ale niewiadomo co z tym parental lock) i platynka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurza ta kamera w story mode.. Nie widzę kto stoi za mną i ciągle dostaje kopy na plecy co odbija się na punktach życia i finałem poziomu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurza ta kamera w story mode.. Nie widzę kto stoi za mną i ciągle dostaje kopy na plecy co odbija się na punktach życia i finałem poziomu ;/

skąd ja to znam ? ;P

dobrze że już tylko jeden poziom i spokój xD

choć powiem szczerze że podczas przechodzenia "Azazel Temple" mało mnie coś nie trafiło... myslałem że po pokonaniu Kazuyi będzie finał a tu proszę.. potem jeszcze Azazelek, Alisa i sam Jin wśród swojej armii .. już nigdy nie wrócę do tego poziomu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a było dziś tak blisko pokonania Nancy ;(

przynajmniej w Scenario na pociechę mi jakieś portki rangi S dropnęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem Nancy :D Hehehe, istny Machine Crusher ze mnie :D A jaka łatwizna, rozwaliłem ją z perfektem, atakiem Jacka o którym pisałem wczoraj :D Potem dokopałem jej jeszcze raz i potem jeszcze raz - tak dla satysfakcji. YEAH !

Został mi "tylko" tryb scenario, wszystkie inne trofiki online jak i offline ukończone. W przerwach między Uncharted zagrywam się w Tekken'a - ale o 6 części już sporo się nauczyłem i widzę, że warto czytać i trenować :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie czy ab zaliczy złote trofeum za odblokowanie całej galeri musz przejsc tryb fabularny ? bo wiem ze ending da sie oblokowac grajac normalnie a czy openingi tez się wliczają do tego i jest jakiś inny sposób by obejrzeć opening devil Jina aniżeli przejście nightmare train ?

Edytowane przez arekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje te ciuchy i itemy ale w arcade i kampanii nie widać ich na mojej postaci po prostu ma taki wygląd jaki ma normalnie... ktoś wie WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, bo pewnie masz wybrany inny model (P1/P2) jako standardowy niż ten, który ubrałeś w ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje te ciuchy i itemy ale w arcade i kampanii nie widać ich na mojej postaci po prostu ma taki wygląd jaki ma normalnie... ktoś wie WTF ?

Tylko kupujesz? Ubrania nie zakładają się automatycznie po kupieniu, musisz ubrać postać "ręcznie" biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×