Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

w tekkenie zawsze byly glupoty, popatrzcie sobie chociaz na niektore postaci, jakies pandy i inne niedzwiedzie. po prostu bamco idzie za ciosem a tych specjalnych itemow to chyba bedzie mozna uzywac tylko w jakims osobnym trybie imo.

co do boba - a co wam w tej postaci nie pasuje? przynajmniej jest inny od reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bez kitu tez nie czaje calego zamieszania, na stowe do tego bedzie osobny tryb jak w Soulu jest special versus, wiec ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety obawiam się że nie będzie osobnego trybu do używania broni... namco na siłę próbuje wcisnąć coś nowego do tekkena co do postu wyżej dotyczącego dziwnych postaci to kuma, panda i inne były od początku w serii i nie raziły niczym ale wątki anime w tekkenie to już lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
No, ale bez przesady. Właśnie czytałem jakiś temat w którym jeździsz po funboyach, a tutaj sam pokazujesz się od strony ortodoksyjnego ps3fightera. Hipokryzja?

''Człowiek wariuje, kiedy to widzi...''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekken 6 to nie jest już ten Tekken, w którego zagrywałem się w dzieciństwie, Tekken 2, a szczególnie 3 to była kwintesencja prawdziwej bijatyki, która nie zniewalała grafiką, wszędzie było pełno pikseli, a mimo to człowiek siedział cały dzień jak zaczarowany i młucił. Tekken 5 też był fajny, ale w 6 jakieś przedmioty i specjalne umiejętnośći. Przykro mi, postoję.

Jak na swoje czasy to te gry powalały grafiką Wracając do tematu ale z was malkontenci Tekken jak zawsze zarządzi mogą o tym świadczyć opinie znanych graczy którzy już obcowali z automatem,od tego że nie kupicie gry świat się nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety obawiam się że nie będzie osobnego trybu do używania broni...

Bedzie osobny tryb. I nie marudzcie mi ze nie. Jak mowilem, ze w T6 maja byc bronie to tez mi nikt nie wierzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedzie osobny tryb. I nie marudzcie mi ze nie. Jak mowilem, ze w T6 maja byc bronie to tez mi nikt nie wierzyl

hmm czy ty jesteś sprawcą tych rzeczy w tekkenie?? pewnie masz kontakt z firmą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra bardzo będzie się różniła od wersji z automatów? Bo z tego co grałem T6, tylko 2 razy miałem okazję, to nie spotkałem żadnych broni, magii itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gra bardzo będzie się różniła od wersji z automatów? Bo z tego co grałem T6, tylko 2 razy miałem okazję, to nie spotkałem żadnych broni, magii itp.

wersje na konsolę mają posiadać bronie a czy wypuszczą taką wersję na automatach to kto wie może nawet jest też taka wersja na automatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
wersje na konsolę mają posiadać bronie a czy wypuszczą taką wersję na automatach to kto wie może nawet jest też taka wersja na automatach

Jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem bo niby skąd te filmiki z gry na sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm czy ty jesteś sprawcą tych rzeczy w tekkenie?? pewnie masz kontakt z firmą

Po prostu posiadam internet i umiejetnosc czytania ze zrozumieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu posiadam internet i umiejetnosc czytania ze zrozumieniem...

a są to oficjalne informacje, potwierdzone od producenta? czy czytasz to z pudelka.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotwierdzone, ale narazie wszystko co stamtad wyczytalem sie sprawdzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niepotwierdzone, ale narazie wszystko co stamtad wyczytalem sie sprawdzilo.

to wiedz że życie lubi płatać figle i nie zawsze musi się wszystko sprawdzić co ludzie mówią ale jak faktycznie będzie osobna opcja to będziesz miał możliwość powiedzenia mi "a nie mówiłem?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba W Listopadzie nie jestem pewien , a co to do tych mieczy to w 95% mają być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listopad 2009 jak mniemam?

To T6 nie wyjdzie w 2008r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja tam nie wiem Piszą o listopadzie a wszędzie data wydania jako TBA Więc cuś mi nie grało Ale jakoś nie interesuję się tą grą...

At the 2008 Tokyo Game Show, an as-of-yet untitled version of Tekken 6, which will include at least some of the new features of Tekken 6: Bloodline Rebellion, was announced to arrive on the PlayStation 3 and the Xbox 360 in Autumn 2009

Wikipedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ja tam nie wiem Piszą o listopadzie a wszędzie data wydania jako TBA Więc cuś mi nie grało Ale jakoś nie interesuję się tą grą...

No o ile to nie będzie czary mary hokus pokus i coś do grania a nie latania po ścianach to ja pewnie się zainteresuję, jak każdą wcześniejszą częścią Ale jak mi w T6 dadzą klamki, miecze i czary mary to pierdacze! W chińczyka se pogram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtwa to co oni tam jeszcze z tym robią? ... co jest, dadzą 30 ubrań dla każdej postaci innych czy coś innego ze tak długo cza czekać?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zastanawia. Gra tak naprawde jest juz ukonczona, bo na automatach od dawna dostepna. ale jeszcze rok sobie poczekamy. Ja sie tylko modle by nie sknocili multiplayera, bo wlasnie dla niego mam zamiar kupic T6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×