Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby gra poprzestała na wyglądzie z powyższych screeenów byłoby super. Ale nie... musieli dowalić magię i broń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby gra poprzestała na wyglądzie z powyższych screeenów byłoby super. Ale nie... musieli dowalić magię i broń...

Nazwijmy to po imieniu. Musieli spier...tę grę, zrobic ją bardziej casualową pod odbiorce, rodem z Wiiiiiiiii.

Szkoda, bo dla mnie Tekken, mimo że mało grywałem w mordobocia, to obok MK i SF, najlepsza bijatyka. Szkoda, że tak ją zbeszcześcili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie, WRESZCIE wyglada to imponujaco.. bo zawsze dziwilo mnie dalczego postacie i textury w kazdym Tekkenie wygladaja tak zalosnie.. i T5:DR nie jest wyjatkiem niestety.. z drugiej jednak strony przyzwyczailem sie do Tekkena na dysku... a cos nie wydaje mi sie, ze wyjdzie tym razem na PSS... i co? z plyty sie tak ma dogrywac caly czas??? ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Juz Chce tekkena 6 ' .. nie moge sie doczekac premiery ((( oddałbym pc za tekkena 6 ;D

Z chęcią przyjmę Twój PC za T6! Podać adres do wysyłki?...

I bardzo dobrze ,oby tylko można było grać online PS3 vs X360

Raczej wątpię AKI aby to wyszło...

wie ktos czy bedzie DEMO ? bo jakos nie jestem przekonany do T6 predzej zakupie T5DR drugi raz

pawlos26, demo w przypadku T6 to raczej marzenie!... wydaje mi się, że będa obstawiać model na zasadzie 'znają serie to kupią bez wahania'...

graficznie, WRESZCIE wyglada to imponujaco.. bo zawsze dziwilo mnie dalczego postacie i textury w kazdym Tekkenie wygladaja tak zalosnie.. i T5:DR nie jest wyjatkiem niestety.. z drugiej jednak strony przyzwyczailem sie do Tekkena na dysku... a cos nie wydaje mi sie, ze wyjdzie tym razem na PSS... i co? z plyty sie tak ma dogrywac caly czas??? ehhh...

No raczej w każdym Tekkenie nacisk nie na wygląd ale na grywalność i 'ewolucje' był położony, o ile T1 był kiepski to T2 i T3 wniosły sporo jak na PSX było można wymagać... dla mnie najmilszym zaskoczeniem był T4, później T5 to wydało mi się jak odgrzewany kotlet... no i T5DR Online to konwersja więc czego sie spodziewać?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby gra poprzestała na wyglądzie z powyższych screeenów byłoby super. Ale nie... musieli dowalić magię i broń...

Z tego, co ja slyszalem, to od tego ma byc osobny tryb gry, wiec az tak tragicznie nie jest... Bardziej martwi mnie ten gostek, co wyglada jak jakis Jin SSJ2... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno mi sie wypowiedziec na temat tekkena-ostatni w ktorego gralem to tekken2 ale kolejny beat'em-up?w moim przypadku to chyba niewskazane,zbankrutuje na kupowaniu nowych padow chyba poprzestane na VF5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
graficznie, WRESZCIE wyglada to imponujaco.. bo zawsze dziwilo mnie dalczego postacie i textury w kazdym Tekkenie wygladaja tak zalosnie.. i T5:DR nie jest wyjatkiem niestety.. z drugiej jednak strony przyzwyczailem sie do Tekkena na dysku... a cos nie wydaje mi sie, ze wyjdzie tym razem na PSS... i co? z plyty sie tak ma dogrywac caly czas??? ehhh...

Stary co za herezje wygadujesz weż np TEKKEN 3 PSX oraz TEKKEN 5 PS2 praktycznie każda odsłona TEKKENA wyznaczała nowe standardy,i wyciskała ostatnie poty z maszynek SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jugle brayanem z shotguna miodzio ale oby nie przesadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no to jest tak, ze dla mnie te wszystkie postaci w tekkenie wygladaja tak samo. nie ma zadnego nowego stroju dla nikogo ze starszych, na ktorym zatrzymalabym sie i stwierdzila "wow ale zajebiscie wyglada" albo "omfg co to ma byc". jedynie dragunov i lili wygladaja inaczej a miguel ciekawie - ale to sa nowe postaci. stare wygladaja tak samo, zwlaszcza oficjalne stroje, ktore sa pokazane na ilustracjach. wiesz, w sc4 nie ma tez az takich drastycznych zmian (ivy na bardzo prostej drodze do kostiumow z doa xtreme 2) albo seong mina, ktorej stroj na dobra sprawe tez az tak sie nie zmienia, ale reszta postaci, mimo ze zachowuje duzo elementow z poprzednich designow, zawsze ma cos nowego. nowa fryzura, nowy jakis element etc. a w tekkenie pod tym wzgledem imo wieje nuda.

Wez wejdz na youtube i troche poogladaj.Czy widziales nowe wcielenie YOSHIMITSU?Watpie.http://pl.youtube.com/watch?v=3NWGYwKeduI&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to było...ale pod koniec tej wstawki z tekkena 6 laska, chyba alice lata sobie w najlepsze... co to w ogóle ma być?! już nie wspominam o innych motywach wyciągniętych żywcem z japońskich filmów anime... oto link

http://pl.youtube.com/watch?v=5zDRXv5MTYk

namco robi z tekkena jakies gów...no!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sledze poczynania namco od samego poczatku prac nad nowym tekkenem i mam coraz mniejsza ochote na ten tytul, caly czas zagrywam sie w T5 z ps2 i w TDR, na ta chwile nie sadze, zebym nabyl nastepce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy nie lubiłem virtua fightera a teraz jak nie ma ciekawych bijatyk to kupiłem go i jestem bardzo zadowolony a co do nowego tekkena to raczej sobie go daruje nie wiem co oni z tym chcą osiągnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co oni z tym chcą osiągnąć...

Ja wiem co! Ja wiem!

Testują cierpliwość graczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wszystko ma swoje granice...

Widzisz, zrozumiałeś mojego posta ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem skąd namco ma takie info że gracze oczekują po tekkenie takiego syfu? albo może liczą że jak wprowadzą takie głupoty do tekkena to kupi go więcej osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też właśnie tak myślę że chcą przekupić xboxowców nowym tekkenem, ale też się powinni liczyć z fanami serii, którzy byli od początku istnienia tekkena a nie olać ich ciepłym moczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 to nie jest już ten Tekken, w którego zagrywałem się w dzieciństwie, Tekken 2, a szczególnie 3 to była kwintesencja prawdziwej bijatyki, która nie zniewalała grafiką, wszędzie było pełno pikseli, a mimo to człowiek siedział cały dzień jak zaczarowany i młucił. Tekken 5 też był fajny, ale w 6 jakieś przedmioty i specjalne umiejętnośći. Przykro mi, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze po postach i po gameplayu tez musze powiedziec ze mnie jakos nie przypodobal sie ten teeken . W Teekena 5 mozna bylo se pograc z kumplami i kombosy wlasne wymyslac i niektore rzeczy takie troche realistycznie wygladaly a te w 6 to ten samochod co jest na 1 stronie to jakis koslawy i nie wiadomo skad sie wzial ten BOB ja bym nawet nie myslal ze taka postac bedzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

I ja mówię: Żegnam! SCIV nie kupiłem, bo nie lubię magii w grach, więc postanowiłem poczekać na Tekkena. A tu takie bajki lecą, no ale co tu się dziwić... , jak na Xbox'ach same dzieci obdarowane jedynie głupotą. Ale na szczęście PS3 nie kupiłem dla Tekken'a, więc właściwie dobrze, że jedna gra mniej do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu takie bajki lecą, no ale co tu się dziwić... , jak na Xbox'ach same dzieci obdarowane jedynie głupotą.

Weź nie przeginaj... nie przeginaj. Obdarowany głupotą to jest jedynie ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
Weź nie przeginaj... nie przeginaj. Obdarowany głupotą to jest jedynie ten post.

No, a co mam myśleć, kiedy takie barany uwalniają swe podłe oblicze i co dzień denerwują mnie tymi idiotycznymi hasłami? Człowiek wariuje, kiedy to widzi...

A to, że nie odnosiło się to do wszystkich to chyba oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się kłócić wina jest po stronie producenta a nie sprzętu i ludzi którzy go użytkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, a co mam myśleć, kiedy takie barany uwalniają swe podłe oblicze i co dzień denerwują mnie tymi idiotycznymi hasłami? Człowiek wariuje, kiedy to widzi...

A to, że nie odnosiło się to do wszystkich to chyba oczywiste.

No, ale bez przesady. Właśnie czytałem jakiś temat w którym jeździsz po funboyach, a tutaj sam pokazujesz się od strony ortodoksyjnego ps3fightera. Hipokryzja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×