Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie multi po jakimś czasie już w T5DR Online idzie, mozna sie przyzwyczaić do lagów o ile takowe są w formie delikatnej... ale jak rwie jak kota za ogon to ja dziekuję!!...

Swojego czasu byłem 13 w rankingu EU, później weszło od groma ludzi i dałem se spokój z robieniem wyniku bo z niektórymi po prostu nie szło grać! ale jak będzie tak z T6 to ja podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze. Poprzednie automaty z tekkenem miały w bebechach aktualną konsolę (PSX lub PS2) ewentualnie lekko podrasowaną. Konwersja tego była banalnie prosta.

Teraz wszystko jest pomieszane i zapewne bebechy się sporo różnią od PS3. Poza tym nie wiem ile M$ zapłacił za wspólną premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy sobie szczerze. Poprzednie automaty z tekkenem miały w bebechach aktualną konsolę (PSX lub PS2) ewentualnie lekko podrasowaną. Konwersja tego była banalnie prosta.

Teraz wszystko jest pomieszane i zapewne bebechy się sporo różnią od PS3. Poza tym nie wiem ile M$ zapłacił za wspólną premierę...

I tu się mylisz board od automatu jest podobny do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mylisz board od automatu jest podobny do PS3.
Może nie podobny lecz znacznie lepszy od PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie podobny lecz znacznie lepszy od PS2

Jednak bardzo podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak bardzo podobny

Lepszy niż PS3

---

Fanboye xboxa marudzili że tekken jest do dupki a teraz jak wychodzi 6 to już morda za cieszona że pograją sobie... Ja w przeciwieństwie do nich marudzę na gry z Xboxa ale mordy za cieszonej nie będę miał bo tam nie ma po prostu z czego się cieszyć i w co pograć, przykre.

Jedyne co mnie w Tekkenie 5 wkurza na PS3 to że jest okrojony w stosunku PSP, na PSP są filmiki znane nam z tekkena 3 np. nie wiem jak było w innych bo tylko w 3 grałem ale po przejściu postacią możemy sobie coś obejrzeć a na PS3 to wycięli :X

No i mam nadzieje że wydadzą jakiegoś Tekkena 6 portable na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam nadzieje że wydadzą jakiegoś Tekkena 6 portable na PSP.

Tez chcialbym aby tak bylo, ale tdr wyciska max z tej konsolki.

Fanboye xboxa marudzili że tekken jest do dupki a teraz jak wychodzi 6 to już morda za cieszona że pograją sobie... Ja w przeciwieństwie do nich marudzę na gry z Xboxa ale mordy za cieszonej nie będę miał bo tam nie ma po prostu z czego się cieszyć i w co pograć, przykre.

Gow2, halo, lost odyssey, pare innych gierek. Xbox tez ma swietne tytuly.

@Topic

Bardzo ucieszylbym sie jakby mozna bylo grac z ludzmi z x'a. Przynajmniej latwo byloby znalesc partnera do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialbym aby tak bylo, ale tdr wyciska max z tej konsolki.

Gow2, halo, lost odyssey, pare innych gierek. Xbox tez ma swietne tytuly.

@Topic

Bardzo ucieszylbym sie jakby mozna bylo grac z ludzmi z x'a. Przynajmniej latwo byloby znalesc partnera do gry.

Jakie max, max to god of war i gta:vcs - spokojnie tekken 6 na psp by wyszedł.

Dla mnie to nic nie warte gry.

Partnera? Chyba by mu spuścić wpie...lanie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w końcu kiedy jest oficjalna premiera w Polsce ? W wątku "rozkład jazdy" pisze że Grudzień 2008 - PRAWDA to ???

pzdr,

B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa laska bardzo psuje klimat tej gry, ale co poradzic :) Wybuchajaca glowa...pwnd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nie jest stary dobry, tekken, zrobili z niego mieszanke matrixa + ff'a, na pewno tego nie kupie, a juz na pewno przez wzglad iz wychodzi na x'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie,nie podoba mi się to.Jakieś takie przesadzone,może gdybym nie miał Soul Calibur to bym kupił.Ale jedna bijatyka na imprezy mi starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mimo, że grałem w parę tekkenów na psx, na ps2 to i tak szybko mi się nudzą. Co jak co ale największą wadą tekkenów to te nachodzące na siebie tekstury postaci, podczas różnych chwytów. Według mnie w czasach PS3 jest to niedopuszczalnym błędem, bo wygląda to tragicznie i psuje całość. Gdy jedna postać podnosi drugą to wygląda to tak jakby były ze sobą w jakiś magiczny sposób sklejone na superglue czy coś, a nie że ktoś kogoś łapie i podnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to juz nie jest stary dobry, tekken, zrobili z niego mieszanke matrixa + ff'a, na pewno tego nie kupie, a juz na pewno przez wzglad iz wychodzi na x'a.

Już pal sześć tego złoma. Problem z tą grą polega na tym, że wygląda jak gó... w błyszczącym dresie, w tym wypadku w nowej oprawie. Ja proponuję twórcom, aby dorzucili jeszcze gościa strzelającego .... no wiecie czym i z czego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy dzień w którym gracze PS3 będą mogli grać w TEKKENa online z użytkownikami XBOXA i łoić im tyłki we wszystkich możliwych rankingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej nierealna... ale pomarzyc mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×