Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliscie moze Ten filmik? Czyzby jednak tekken 6 pojawil sie na 360? W sumie mam to w "D" bo i tak kupie go na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym słyszałem jakiś dłuższy czas temu ale nie wierzyłem że to prawda.. Tekken to jeden ojców Playstation... To tak jakby final Fantasy, Gran turismo, PES itp wyszło na nintendo. i nie mogę do tej pory przeboleć że w tekenie bedzie ten grubas i jakieś zwierzęta (Kume jeszcze przebole bo fajny motyw z Poulem od T2) którymi grają tylko dzieci z podstawówki psując cały klimat. w tekenie każdy powienien być kozak również z wyglądu żeby było czuć tą moc. a nie kangur bedzie się napażał z grubym farmerem... proszę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj z tym gnojeniem ps3 xD po prostu lubie jak wam ciśnienie skacze. A co do tekkena to raczej i tak nie mam zamiaru kupić, chyba że to będzie rewolucja w serii a na to sie nie zanosi. Nagrałem sie w tekkena 5 na psp i narazie mam dość wole sobie w soul calibura pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

i to bylby dopiero zajebisty motyw, walki multiplatwormowe z iknonkami przy nickach kto na czym gra.

[ironia]Juz widze te hektorlitry krwi i potu przelane tylko po to aby nie splamic honoru swojej ukochanej konsoli.[/ironia]

tyle ze to pewnie za duzy problem dla Namco, zespoic XBL i PSN :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moge powiedzieć tylko jedno przedmówca myśli jak ja najlepszy tekken był nr 3 reszta jest do D*py tak samo SC4 to jest żal począwszy od desingu postaci do multi które jest tylko na pokaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge powiedzieć tylko jedno przedmówca myśli jak ja najlepszy tekken był nr 3 reszta jest do D*py tak samo SC4 to jest żal począwszy od desingu postaci do multi które jest tylko na pokaz

Ja jeszcze pamiętam pierwsze części Tekkena. Chodziłem do kolesia grac w to i naparzaliśmy w dwóch na PSX. To były czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żenada... namco dało ciała na całej lini kolejna z czołowych gier PS3 na konsoli microshitu ja nie wiem co to będzie z tym plejakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ważny tytuł stracony... Ale cóż robić, forsa rządzi tym światem i nic nie poradzimy. Dobrze, że przynajmniej zagramy w Tekkena 6...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny ważny tytuł stracony...

Ważny to on był przy części 3. Później już było tylko gorzej...

Ciekawe czy zrobią jak z FFXII. PS3 dostanie dopiero jak skończą wersje na X...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważny to on był przy części 3. Później już było tylko gorzej...

Ciekawe czy zrobią jak z FFXII. PS3 dostanie dopiero jak skończą wersje na X...

no nie mów że finala dostaniemy później od xbox'owców?! nie rozumie tej całej sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ermmm, kolega sie przejezyczyl To x dostanie finala jak skonczą na ps3.

Poza tym czytalem, ze tekkena 6 ma w ogole nie byc na ps3. Mają za to wydac tekken 6 z jakims podtytułem, ktory znacząco usprawnia wersje automatową t6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uf... już myślałem że to już całkowity koniec ps3 jak wyjdą te gry na ps3 najpierw a później na xboxa to chociaż tyle dobrze hm nowa wersja tekkena 6?? czyżby światełko w tunelu?? zawsze byłem fanem tej serii ale faktycznie te ostatnie odsłony nie mają tej magii którą miały części wydane na psx choć szczerze mówiąc TTT był moim zdaniem ostatnim tekkenem z tym czymś i zawierał opcje tag mam pytanie jeszcze do tekkena 6 co to za bronie są które widzę na youtube?! trochę to dziwne widzieć broń w tekkenie... od tego zawsze był SC... jednym słowem o co chodzi jakby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ermmm, kolega sie przejezyczyl To x dostanie finala jak skonczą na ps3.

Nie kolega się nie przejęzyczył. FFXII najpierw wyjdzie w Japonii. Ale szczęścia temu kto w to zagra i zrozumie o co chodzi. Wersja zrozumiała EU/US wyjdzie dopiero wtedy(tego samego dnia) kiedy skończą konwersję na X.

I nie wiem czy tu nie będzie tak samo.

Podtytuł to Biolith rebellion i to jest raczej powód do obaw niż radości. Zerknijcie kilka stron wcześniej. Zobaczycie jak Ling używa magicznej różdżki a ktoś inny strzela z granatnika albo znika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi że nie jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy dlatego pisałem że soul calibur był i jest od tego typu spraw (broni) bronie w tekkenie?? magiczne różdżki????!!!! toż to są kpiny a nie tekken... strach patrzeć jak niegdyś wspaniała seria tak się stacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kolega się nie przejęzyczył. FFXII najpierw wyjdzie w Japonii. Ale szczęścia temu kto w to zagra i zrozumie o co chodzi. Wersja zrozumiała EU/US wyjdzie dopiero wtedy(tego samego dnia) kiedy skończą konwersję na X.

I nie wiem czy tu nie będzie tak samo.

Tak tak, to wiem. Zgadza sie. Po prostu ponizsza wypowiedz...

PS3 dostanie dopiero jak skończą wersje na X...

...zrozumiałem, ze niby najpierw robia wersje na xboxa a dopiero pozniej na ps3. Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh widzisz, tak to jest jak się odpisuje na coś w robocie jak się ma 10 innych rzeczy na głowie.

Nie doczytałem

Ale już wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podtytuł to Biolith rebellion ..

Bloodline Rebellion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czy bedzie DEMO ? bo jakos nie jestem przekonany do T6 predzej zakupie T5DR drugi raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zrozumiałem, ze niby najpierw robia wersje na xboxa a dopiero pozniej na ps3. Peace.

NIE.

Na konsole trafi Tekken 6 w nowszej wersji, czyli Bloodline Rebellion. Edycje PS3 i X360 maja trafic do sklepow jednoczesnie, tak jak to bylo z SC4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE.

Na konsole trafi Tekken 6 w nowszej wersji, czyli Bloodline Rebellion. Edycje PS3 i X360 maja trafic do sklepow jednoczesnie, tak jak to bylo z SC4

Z tego co ja wiem to Tekken 6: Bloodline Rebellion bedzie tylko na PS3, a xbox dostanie "tylko" Tekken 6 (regular version)... Jednak nie ma sie co podniecac jeszcze bo na razie termin to Jesien 2009 i wieeele sie jeszcze plotek pojawi do tej pory (choc to ze wyjdzie na xbox to juz pewne)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem to Tekken 6: Bloodline Rebellion bedzie tylko na PS3, a xbox dostanie "tylko" Tekken 6 (regular version)... Jednak nie ma sie co podniecac jeszcze bo na razie termin to Jesien 2009 i wieeele sie jeszcze plotek pojawi do tej pory (choc to ze wyjdzie na xbox to juz pewne)..

ten wywiad temu przeczy --> http://polygamia.pl/gamespot-psuje-niespod...tekken-6-na-360

mowa jest wlasnie o Bloodline Rebellion

tak czy siak najwazniejsze zeby obydwie wersje byly udane i aby dalo sie grac online bez lagow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz racje. News z dnia wczesniej mowil o BR na PS3 i Tekken 6 na xbox. Teraz pisza ze jednak BR na oba bedzie i ze juz jest w 40% gotowe.

Kilka screenow:

t6_01.jpg

t6_02.jpg

t6_03.jpg

t6_04.jpg

t6_05.jpg

t6_06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×