Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było ustalić już tu na forum w jakim trybie gramy-głównie chodzi mi o "hard" jestem ogromnym zwolennikiem tego trybu :thumbsup: .

Ale oczywiście dostosuję się do ogólnych reguł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze nie jestem z Waszego plutonu chętnie zagram, mam dziś czas, jeśli oczywiście będziecie mieli brak ludzi w zespołach

Nick PSN adamoskiPL

Edytowane przez adamoskiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było ustalić już tu na forum w jakim trybie gramy-głównie chodzi mi o "hard" jestem ogromnym zwolennikiem tego trybu :thumbsup: .

Ale oczywiście dostosuję się do ogólnych reguł.

Też lubię zabawę tego typu. W Modern Warfare 1 i 2, grałem tylko Hardcorowe Deathmatche i Search & Destroy, ale tu nigdy w coś takiego nie grałem, bo... nie mogę tego znaleźć. :laugh: :pardon: W każdym razie, w pierwszym wątku napisałem, że dziś popróbujemy klasyczny Rush, przy kolejnych spotkania, o ile będzie taka wola ludu, możemy spróbować z Hardem. :thumbsup:

Adamowski, dodaj mnie w takim razie do 16 do znajomych na PSN. W obliczu takiej, a nie innej frekwencji, możesz spokojnie wbijać. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze 5 minut i zaczynamy jak na razie widzę każdy porozwalany na jakimś serwie, ja szukam pustego jakiegoś ze szturmem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wchodzę do gry, znajdę coś i podam jego nazwę tutaj. Jednak to i tak chyba zbędne, bo mało osób może ogarnąć dwa organizmy naraz... (czyt. konsola/komputer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ogarniam, lecz znalazłem jeden serwer na którym jest tylko 9 osób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś to było coś, to sie nazywa zespołowa gra, tyle wygranych meczy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie niestety nie doczekałem , byłem do 17 . Organizator ani nie przyjal mojego inva ani nie odpisal . Mam nadzieje na lepsza organizacje następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymiataliśmy biggrin.gif. Szczególnie zapadł mi w pamięć mecz na mapie "Przeprawa przez Sekwanę". Tam to dosłownie lecieliśmy jak burza, ładunek po ładunku, frag po fragu... zwycięstwo po zwycięstwie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekleiłem moją wypowiedź z BL.

No tak..., na wstępie dziękuję wszystkim z którymi,miałem okazję grać dzisiaj w pierwszym zorganizowanym spotkaniu.Gratulacje dla wszystkich,którym udało sie awansować.Moje wrażenie jest jak

najbardziej pozytywne choć jak zapewne wielu z was czytających forum ps3site wie,że zdecydowanie jestem zwolennikiem trybu HARD,normal jest dla mnie zbyt mało wciągający.Wywalenie sporej części magazynku na jednego przeciwnika to dla mnie za wiele.Zapraszam do wspólnego grania jak najczęściej co by można było wypracowac autorską taktykę:thumbsup: . Generalnie cieszęsię,że mogłem pograać z wami choć więcej radochy sprawiła by porządna komunikacja głosowa-dzisiaj próbowałem porozmawieć z dwójką uczestników i...masakra!!! PS.przepraszam załogę czołgu za paczkę z ładunkiem C4 na gąsiennicach ::)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekleiłem moją wypowiedź z BL.

No tak..., na wstępie dziękuję wszystkim z którymi,miałem okazję grać dzisiaj w pierwszym zorganizowanym spotkaniu.Gratulacje dla wszystkich,którym udało sie awansować.Moje wrażenie jest jak

najbardziej pozytywne choć jak zapewne wielu z was czytających forum ps3site wie,że zdecydowanie jestem zwolennikiem trybu HARD,normal jest dla mnie zbyt mało wciągający.Wywalenie sporej części magazynku na jednego przeciwnika to dla mnie za wiele.Zapraszam do wspólnego grania jak najczęściej co by można było wypracowac autorską taktykę:thumbsup: . Generalnie cieszęsię,że mogłem pograać z wami choć więcej radochy sprawiła by porządna komunikacja głosowa-dzisiaj próbowałem porozmawieć z dwójką uczestników i...masakra!!! PS.przepraszam załogę czołgu za paczkę z ładunkiem C4 na gąsiennicach ::)))

To w BF3 są tryby do wyboru normal i hard? :) Ja od zakupu biorę szybka gra i tam nigdzie nie widziałem czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie niestety nie doczekałem , byłem do 17 . Organizator ani nie przyjal mojego inva ani nie odpisal . Mam nadzieje na lepsza organizacje następnym razem.

a sam nie mogłeś wejść za graczem na serwer ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas. :wink: Co do komunikacji głosowej to wolałbym żeby więcej osób uruchamiało HS. W mojej drużynie nie miałem po prostu, z kim gadać – aż później sam wyłączyłem, bo dla samego trzymania słuchawki szkoda ucha. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas. :wink: Co do komunikacji głosowej to wolałbym żeby więcej osób uruchamiało HS. W mojej drużynie nie miałem po prostu, z kim gadać – aż później sam wyłączyłem, bo dla samego trzymania słuchawki szkoda ucha. :confused:

dlaczego strzelałeś do mojego myśliwca :( a co do HS to jeszcze trzeba poczekać słabo się idzie porozumieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego strzelałeś do mojego myśliwca :(

a strzelałem? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie niestety nie doczekałem , byłem do 17 . Organizator ani nie przyjal mojego inva ani nie odpisal . Mam nadzieje na lepsza organizacje następnym razem.

Po pierwsze nie jesteś w Plutonie, po drugie żadnego zaproszenia nie otrzymałem, lub go nie zauważyłem, po trzecie tak jak napisał Fajek, sam mogłeś sobie poradzić, masz dwie rączki. Bezczelność ludzka nie zna granic... :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy coś grać następnym razem to proponował bym piątek albo sobote. W niedziele prawie zawsze gdzieś wyjeżdzam. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jesteś w Plutonie, po drugie żadnego zaproszenia nie otrzymałem, lub go nie zauważyłem, po trzecie tak jak napisał Fajek, sam mogłeś sobie poradzić, masz dwie rączki. Bezczelność ludzka nie zna granic... :whistling:

Po pierwsze to w poście nie napisałeś że przynależność do plutonu jest wymagana . Po drugie jak mam dołączyć skoro mnie nie dodałeś a nie miałem w zamiarze dodawać wszystkich z listy .

Jak się podejmujesz organizacji to wypadałoby zrobić to jak należy. Reasumując , ja jestem bezczelny bo wytykam twoje błędy organizacyjne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w BF3 są tryby do wyboru normal i hard? :) Ja od zakupu biorę szybka gra i tam nigdzie nie widziałem czegoś takiego.

Jest filtrowanie serwerów i masz szereg opcji do wyboru-tak jak już pisałem gram tylko(no prawie) w trybie hard i mam nadzieję,że co raz więcej znajdzie się chętnych by powymiatać w tym trybie.

Niestety w tym tygodniu wracam późno z pracy więc nie uświadzczycie mnie wieczorem-tylko do południa mogę być aktywny na BF.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a strzelałem? :tongue:

tak z 3 razy spadłem przez Ciebie :P

Panowie i Panie? Hmm dzisiaj jest poniedziałek fakt, faktem lecz może pogramy około 18 ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w poście nie napisałeś że przynależność do plutonu jest wymagana . Po drugie jak mam dołączyć skoro mnie nie dodałeś a nie miałem w zamiarze dodawać wszystkich z listy .

Jak się podejmujesz organizacji to wypadałoby zrobić to jak należy. Reasumując , ja jestem bezczelny bo wytykam twoje błędy organizacyjne.

Pozdrawiam

Po pierwsze i ostatnie to jest temat: Ps3Site Pluton - Ustawki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zbliżamy się do długiego weekendu, i czy jest jakaś szansa na zorganizowanie grupy i przejęcia władzy na jakimś serwerze ? I czy ktoś się orientuje czy poprawiła się jakość voice chatu ? Bo przyznam że nie grałem trochę z racji tego chatu bo samemu to smutno tak grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zbliżamy się do długiego weekendu, i czy jest jakaś szansa na zorganizowanie grupy i przejęcia władzy na jakimś serwerze ? I czy ktoś się orientuje czy poprawiła się jakość voice chatu ? Bo przyznam że nie grałem trochę z racji tego chatu bo samemu to smutno tak grać :P

Nie wyobrażam sobie, by jutro nie zorganizować wspólnego grania. Idealna okazja - Święto Niepodległości - zimno, ciemno i nic nie ma, parafrazując klasyka. W każdym razie 11-ego przeważnie wszystkie zewnętrzne atrakcje typu kina itp. są pozamykane, więc siedzieć na d**ie i grać! :biggrin: Prawdę mówiąc liczę na rekord frekwencji. Zaraz machnę coś w tej kwestii na naszej battlelogowej tablicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×