Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że dużo osób poleca tą grę,sam się zastanawiam nad jej kupnem ale 228zl na allegro to trochę drogo w empiku bodajże cena jest taka sama. Nie wiecie w jakim sklepie może być najtańsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE - można prosić zbliżenie na figurkę? Wygląda zaje***cie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dużo osób poleca tą grę,sam się zastanawiam nad jej kupnem ale 228zl na allegro to trochę drogo w empiku bodajże cena jest taka sama. Nie wiecie w jakim sklepie może być najtańsza ?

 

 Na allegro znajdziesz poniżej 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 glitched na dwa przejścia żeby zdobyć platynę  ponoć sprawdzone

 

There currently is a glitch that allows you to play New Game+ on survivor difficulty, without having to replay a completely new game on survivor again. Do the following to make use of this little trick:

  1. Start New Game Plus in the main menu
  2. Complete the first chapter (Hometown)
  3. When the next chapter starts, save and exit to the main menu
  4. Go to Chapter Select and choose the first chapter "Hometown"
  5. Choose Survivor difficulty and play through the entire game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie i odpowiedź raczej oczywista, ale wole się upewnić. Po ukończeniu hard+ z automatu easy+ i normal+ zostają zaliczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie i odpowiedź raczej oczywista, ale wole się upewnić. Po ukończeniu hard+ z automatu easy+ i normal+ zostają zaliczone?

Tak. Mi wpadło. ale jest podobno jakiś bug i nie zawsze wpada easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE - można prosić zbliżenie na figurkę? Wygląda zaje***cie... 

tumblr_moz5xoJEK01qlc8oso1_500.jpg

tlou_statue4.jpg

tlou_statue2.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pare pucharkow zdobylem, zostalo mi przejsc gre na survivalu +, bo gre juz 2 razy przeszedlem (hard i survival). Jednak mam problem z jednym pucharkiem. Czy wszystkie dzwi trzeba otworzyc w jednej grze? Ja tak nie zrobilem, ale pozniej wrocilem do danego rozdzialu je otworzylem, lecz pucharek nie wskoczyl. Ktos mial ten problem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE - Dziękuję. Trzeba będzie spylić edycję Joela i szukać tej z figurką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pare pucharkow zdobylem, zostalo mi przejsc gre na survivalu +, bo gre juz 2 razy przeszedlem (hard i survival). Jednak mam problem z jednym pucharkiem. Czy wszystkie dzwi trzeba otworzyc w jednej grze? Ja tak nie zrobilem, ale pozniej wrocilem do danego rozdzialu je otworzylem, lecz pucharek nie wskoczyl. Ktos mial ten problem?

Ja przechodziłem na Hard. Pominąłem 2 zamknięte drzwi. Później grałem NG+ Hard i jak je otworzyłem to pucharek wpadł. NG i NG+ jest traktowana jako jedna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy save z gry pudełkowej będzie współpracował z wersją cyfrową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. gram mp i jestem niedaleko pierwszego tygodnia 100% zagrożenia i tu mam pytanko , co by być gotowym: zakładając dla prostego liczenia, że mam 50 osób w klanie i mam ten tydzień 100 % i wybiorę misje headshotów i są 3 poziomy zaawansowania. To jak wyglądać będzie spustoszenie w moich szeregach , gdy zrobię wyzwania kolejno : 1, 2 i 3 poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palpatine_79

 

No tak wlasnie sprobuje, lecz inne trofea, naprzyklad zdobycie wszystkich artefaktow wpadlo jak przechodzilem rozdzialy nie po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla takich gier warto mieć konsolę! Świetnie opowiedziana historia, bohaterowie z różnymi charakerami idealnie się uzupełniają, emocje, element zaskoczenia, klimat - to wszystko jest w grze. Joel i Ellie tworzy jeden z najlepszych duetów jakie widziałem. Długość rozgrywki to kolejny plus tego tytułu, który z każdą minutą wciąga swoją fabułą coraz bardziej.

Multiplayer bardzo fajny tylko ja gram słabo :)

Zdecydowanie dla studia Naughty Dog warto zaufać i kupować ich gry - w moje gusta trafiają idealnie. I jeszcze jedno pisze to osoba, która nie była nakręcona na grę i nie opowiadała przed premierą jaka ta gra będzie oh i ah. Podchodziłem do tytułu na chłodno i miałem wyrobić sobie bliższe zdanie o grze po przeczytaniu opinii osób, które ukończyły grę, a zakup planowałem, aż gra stanieje. No ale trafiła się szansa zakupić w dniu premiery za 139 zł więc skorzystałem z okazji :)

Edytowane przez AS7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w multi(dosyć cienko mi idzie)) mam do rozdysponowania 11 tych punktów doradźcie w co najlepiej na początku zainwestować

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hę jakich 11 punktów w multi?? gramy w 2 różne gry czy jak??

 

Z tego co wiem jest 10 pnk. do rozdysponowania w tzw. "klasie własnej"...

 

Ja tam dążyłem do tego perku lvl.2 gdzie nie widać nas w trybie nasłuchiwania przede wszystkim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu jakichś tam kolejnych niebieskich puszek odblokowują się dodatkowe punkty zestawu. A co wziąć - to wszystko zależy od Twojego stylu gry, no..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz ze wzrostem poziomu wzrasta liczba punktów do rozdysponowania. Na początek polecam perk, którym możemy leczyć innych graczy.

Jedno leczenie i mamy od 50-200 punktów, ostatnio w meczu gdzie zabiłem dwóch przeciwników i cały czas leczyłem zdobyłem 5k+ punktów.

Najszybszy sposób dla początkującego do szybkiego zdobycia punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziś ukończyłem TLoU :) Gra prawie idealna! Świetna fabuła, genialne postacie, no i klimat. Jestem zachwycony i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na grę. Samo zakończenie jednak mało epickie, w porównaniu do całej gry. Spodziewałem się czegoś lepszego. Jednak i tak jestem grą zachwycony :)

 

Chociaż sama ucieczka z Ellie ze szpitala przyprawiła mnie o ciarki ;)

 

 

Juz pare pucharkow zdobylem, zostalo mi przejsc gre na survivalu +, bo gre juz 2 razy przeszedlem (hard i survival). Jednak mam problem z jednym pucharkiem. Czy wszystkie dzwi trzeba otworzyc w jednej grze? Ja tak nie zrobilem, ale pozniej wrocilem do danego rozdzialu je otworzylem, lecz pucharek nie wskoczyl. Ktos mial ten problem?

Nie, nie trzeba otwierać drzwi w jednej grze. Mi po ukończeniu brakowało 3 drzwi do otwarcia. Wróciłem do nich korzystając z "Rozdziałów", otwarłem je i pucharek wskoczył :)

 

 

@ONE - Dziękuję. Trzeba będzie spylić edycję Joela i szukać tej z figurką...

EK z figurką była przeznaczona tylko na rynek amerykański... Post-Pandemic Edition. Ponoć mega mocno limitowana. Do dostania tylko w sieci sklepów GameSpot. Cena w okolicach ~500zł. Szacunek dla kolegi @ONE za przepiękny ołtarzyk :)

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś na Hard i NG+ Hard udało się wykupić wszystkie umiejętności Joela oraz zrobić upgrade wszystkich broni? Czy po NG+ jest NG++?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak uniknąć ponownego startu od 1 tygodnia w przypadku gdy nie wykonamy zadania ? :) Jest jakiś sposób ? :biggrin:

 

 

Wykonanie zdania. Inaczej jestes w dupie :).

 

Tak jak pisalem wczesniej, na koniec zostawiajcie sobie najlatwiejsze wyzwania.

 

Poszukałem na forach zagranicznych i...jednak jest sposób ;) Póki nie poprawią matchmakingu jest to jedyne wyjście z sytuacji... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co to za sposób?

 

A poszukaj sobie :D spokojnie znajdziesz ;) nie chcę tego rozpowszechniać ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki tajemniczy to ja napiszę, schowam jak ktoś woli żeby go nie kusiło:

Just quit the game using the PS home button if you have a 100% wipeout mission and your not doing well in it. That game/day won't count against you.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×