Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem na maxa noże.
Celnosc, zycie, szybsze leczenie, szybsze wytwarzanie przedmiotow 1 poziom (chyba). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to obojętne jeżeli wybierasz skradankowy sposób, bo w większości da się cicho wyeliminować lub ominąć wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mnie się nie udało

 

TFU! Co ja pisze. Zdolności udało mi się zdobyć wszystkie na maximum ale broni już wszystkich nie ulepszyłem

 

Przeciez mozna zaczac gre od nowa jeszcze raz i znalezc brakujace czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni już TLOU mają za sobą, inni (czyli ja) dopiero przed sobą. W końcu dziś odpaliłem gierkę i jestem oczarowany. Animacje i dbałość o szczegóły mnie zszokowała. Ta gra wygląda naprawdę pięknie, aż sobie pomyślałem, jak będą wyglądać gry na PS4, skoro na PS3 można stworzyć tak dopracowaną graficznie produkcję. Nie wiem, jak z lokacjami będzie dalej, ale póki co miód. Samej walki dotychczas było niewiele, więc gameplay ledwie liznąłem. Z resztą, po takim prologu, to wypada przerwać grę i ogarnąć wydarzenia, a dopiero później wrócić do konsoli :) Ciekawość świata mnie jednak na tyle zaintrygowała, że ruszyłem dalej no i cóż, gramy, gramy...

 

Absolutny must have dla każdego gracza :) 

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co jeszcze w tą grę nie grali niech wiedzą że gra jest bardzo zglichowana a szczególnie pucharki więc jeżeli ktoś chce wbić platyne musi mieć masę szczęścia lub czekać na patch który naprawi masę rzeczy. Ja jeszcze w tą grę nie grałem i po recenzji znajomych oraz przejżeniu for nie mam zamiaru kupować gry w kórej wbicie platyny ze względu na gliche jest losowe bądź niemożliwe. Jednym słowem gra nie jest idealna i nie jest pozbawiona błedów bo akurat tych ma podobno dość dużo :) o czym się nie mówi. Oczywiście gra podobno jest bardzo dobra i już teraz można dostać wersje polską z online passem za 170 zł jak się dobrze poszuka.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta jak było z ceną najnowszego god of war? O ile się nie myle na początku cena wynosiła ok 200 zł i po miesiącu czy dwoch staniało do 130, podobnie bylo z uncharted. Wydaje mi się, że podobnie moze byc z the last of us i nie długo cena drastycznie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spadnie tak drastycznie, ponieważ sprzedaż jest o wiele wieksza niz GoW:A. 

 

Pawellol - grasz po to aby wbić platyne w kazdej grze? Dobre myślenie...

 

Powiem Ci, ze pod względem błędów, AC3 nie przebije. Dla mnie błędy w tej grze to drobiazgi. Nie doświadczyłem żadnego, który przeszkodził mi w rozgrywce. Wyluzuj trochę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy po skończeniu gry przechodząc rozdziały w dowolnej kolejności na poziomie Przetrwanie, po zaliczeniu wszystkich, wpadnie odpowiedni pucharek? Jak wygląda w takim wypadku temat przedmiotów, zbieramy od zera czy uzupełniamy brakujące?

Rozważam wymaksowanie gry w singlu i zastanawiam się jaką strategię przyjąć.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrnalem do 12 tygodnia lowca, trofik wpadl. Ale zastanawia mnie, czy jezeli nastepnym razem nie obronie sie przed calkowita utrata ludnosci, to oprocz tego, ze wybieram frakcje od nowa, to strace level i swoje punkty zestawu? W sensie calkowity reset? Czy tak, jakbym dobil do dwunastki, jazda od pierwszego tygodnia, ale z wszystkim tym, co juz sobie wywalczylem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracisz oprócz ludności. Tylko i wyłącznie ginie klan, cała reszta pozostaje bez zmian, nawet jak zmienisz frakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zdobyć platynę w TLoU i mam pytanie o trofea odnośnie poziomu trudności.

Czy jeśli przejdę grę na Hard, potem na Survivor i Survivor+ to starczy do zdobycia wszystkich trofeów za poziom trudności?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zdobyć platynę w TLoU i mam pytanie o trofea odnośnie poziomu trudności.

Czy jeśli przejdę grę na Hard, potem na Survivor i Survivor+ to traczy do zdobycia wszystkich trofeów za poziom trudności?

 

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy po skończeniu gry przechodząc rozdziały w dowolnej kolejności na poziomie Przetrwanie, po zaliczeniu wszystkich, wpadnie odpowiedni pucharek? Jak wygląda w takim wypadku temat przedmiotów, zbieramy od zera czy uzupełniamy brakujące?

Musisz przejść całą grę jednym ciągiem. Przedmioty zbierasz za drugim razem tylko te które pominołeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem grę, czas 18h i 50min. Może zacznę od tego, że są świetne gry, niemal idealne, jest ich wciągu całej generacji kilka, ale TLoU w moim prywatnym rankingu to coś więcej. Gra kalibru FFVII, ICO, MGS czy Silent Hill 2, tytuł który będę, a zapewne będziemy wspominać za kilka lat. Świat, postacie, historia, czy sam gameplay, wszystko to stworzone na najwyższym poziomie.

 

Bawiłem się przy tej grze świetnie, dla mnie jest to tytuł kompletny i nadzieja dla przyszłych gier, że nie będą się kończyć w 8h, amunicja nie będzie w każdej szafce czy przy każdym wrogu, a o historii będzie się dyskutowało. Joel i Ellie, to odrębny temat, serio miałem wrażenie, że to są prawdziwe postacie, z krwi i kości, i jak wspomniałem wcześniej, miałem wrażenie, że zaraz zobaczymy w sieci jakiś wywiad z nimi, gdzie Ellie zarzuci jakiegoś suchara, a Joel to odpowiedni skomentuje ;). Chyba najlepiej napisane postacie w grach wideo.

 

I jeszcze kilka słów o gameplayu. Walka z wrogami, jej brutalność, różnorodność, szukanie przedmiotów do stworzenia apteczek itp. ciekawe jak to się przełoży na kolejną część Uncharted. Oczywiście nie chcę aby Nathan w kolejnej części miał problemy z amunicją, niech Uncharted pozostanie jakie jest, ale zmiany w wymianie ognia czy cichym zabijaniu zapewne jakieś zajdą.

 

Co do zakończenia

Nie jest to może efekt nowego Bioshocka, czyli mózg roz.je.bany, ale daje do myślenia. Można pisać, że Joel to samolub, albo psychopata (ostatnie minuty gry na to by wskazywały), ale postawmy się w jego sytuacji. Zżył się tą dziewczyną, śmiało można powiedzieć, że później traktował ją jak córkę, stąd takie jego zachowanie, postawienia wszystko na jedną kartę, postanowił za wszelką cenę uratować tą dziewczynę, mimo że Ellie gdyby była świadoma pewnie postąpiłaby inaczej. No i sama końcówka jakże świetnie komponuje się z początkiem gry, gdzie Joel niesie swoją córkę, która ginie, a tu mamy identyczną sytuacje z Ellie. Byłem przekonany, że tym razem to Joel dostanie serie w plecy, skończyło się inaczej. Jestem pewien, że w drugiej części zobaczymy dorosłą Ellie, może i dla Joela znajdzie się miejsce, fajnie by było, bo to świetnie postacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrnalem do 12 tygodnia lowca, trofik wpadl. Ale zastanawia mnie, czy jezeli nastepnym razem nie obronie sie przed calkowita utrata ludnosci, to oprocz tego, ze wybieram frakcje od nowa, to strace level i swoje punkty zestawu? W sensie calkowity reset? Czy tak, jakbym dobil do dwunastki, jazda od pierwszego tygodnia, ale z wszystkim tym, co juz sobie wywalczylem?

Nic nie stracisz, level jak i punkty zestawu nie zginą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co jeszcze w tą grę nie grali niech wiedzą że gra jest bardzo zglichowana a szczególnie pucharki więc jeżeli ktoś chce wbić platyne musi mieć masę szczęścia lub czekać na patch który naprawi masę rzeczy. Ja jeszcze w tą grę nie grałem i po recenzji znajomych oraz przejżeniu for nie mam zamiaru kupować gry w kórej wbicie platyny ze względu na gliche jest losowe bądź niemożliwe. Jednym słowem gra nie jest idealna i nie jest pozbawiona błedów bo akurat tych ma podobno dość dużo :) o czym się nie mówi. Oczywiście gra podobno jest bardzo dobra i już teraz można dostać wersje polską z online passem za 170 zł jak się dobrze poszuka.

 

A ty też nie grałeś i jednak wiesz, że gra jest zglichowana? :) Nie jest, i owszem jak każdy tytuł jakieś swoje błędy techniczne ma ale tego żadna gra się nie wyprze.

 

Co do pucharków to nie wiem jak to skomentować, mam PS3 wiele lat i używam jej żeby się odprężyć i sobie po prostu pograć i nie mogę wyjść z podziwu, że są ludzie którzy kupują grę głównie po to żeby wbić w niej platynę - jesteś po prostu w stanie zapłacić 200 zł za kolejną platynę na twoim koncie PS3 - mi to zalatuje jakąś chorobą, sorry ale tak to wygląda.

 

Hej

ONE - fajny ołtarzyk :D, nie dziwie się, że ktoś coś takiego sobie zrobił, bo na punkcie TLOU na prawdę można dostać 'bzika' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupujesz gry, bo ciężko w niej zdobyć platynę to masz problem.

W samym zdobywaniu platyn nic złego nie widzę, zdobycie platyny w trudnych grach daje niesamowicie wiele satysfakcji (np. GT5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak uniknąć ponownego startu od 1 tygodnia w przypadku gdy nie wykonamy zadania ? :) Jest jakiś sposób ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewykonanie zadania nie sprawia, że giną wszyscy.

Chyba, że masz zadanie gdzie może zginąć 100% populacji.

Nie znam na to żadnego sposobu, jedyna rada to żeby na początku brać bardzo trudne zadania.

Na zagrożenie zabicia 100% populacji zostawić sobie te łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak uniknąć ponownego startu od 1 tygodnia w przypadku gdy nie wykonamy zadania ? :) Jest jakiś sposób ? :biggrin:

Wykonanie zdania. Inaczej jestes w dupie :).

 

Tak jak pisalem wczesniej, na koniec zostawiajcie sobie najlatwiejsze wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupujesz gry, bo ciężko w niej zdobyć platynę to masz problem.

W samym zdobywaniu platyn nic złego nie widzę, zdobycie platyny w trudnych grach daje niesamowicie wiele satysfakcji (np. GT5).

 

Dzięki trofeom spędzam więcej czasu z niektórymi tytułami. Np. seria Assassins Creed - kto by zbierał wszystkie piórka itd. gdyby nie trofea. Wydajesz 200 zł i wyciągasz z gry ile wejdzie. A tak kupujesz, przechodzisz i odstawaisz na pólkę. Może kiedyś wracasz.Sorry za offtop.

Edytowane przez Dable
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakiegoś "myku" ? :D Odłączenie neta np. ? :D Kurczę źle to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, jak odłączysz neta wywali Cię z gry i przy następnym podłączeniu i tak odejmie Ci te punkty.

Najlepszy sposób to zebrać ekipę i grać razem, wczoraj na 10 meczy przegrałem 1.

Jak nie masz znajomych grających w multi zapraszam tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/77304-the-last-of-us/

Pododawaj wszystkich i zawsze chętny się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywam różnie, więc ciężko będzie zebrać ekipę...wczoraj trafiałem na samych "nieogarów" - latają po mapie jak popadnie :down:  Jestem na samym początku, ale jak później będą się trafiać zadania na-100% populacji to nie mam najmniejszych szans...

Będę drążył ten temat od strony technicznej...musi być jakieś wyjście ;)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×