Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się spierał z takim profesorskim podejściem. Każdy może sobie wyrobić własne zdanie na ten temat.

Przypomnę ci jednak ten post, kiedy będziemy rozgrywali tą scenę w grze ;) Prawdopodobnie na zasadzie QTE, lub innej mechaniki, podobnej chociażby do tej z Uncharted kiedy ruchy naszej postaci mają wpływ na to co dzieje się na ekranie (trigger scryptów) lub innej stworzonej specjalnie na potrzeby TLOU.

Tymczasem uznajmy, że ND pokazało trailer "wyrenderowany" na ośmiu PS3, nagrany na BR jako film, puszczony na PS3 i stamtąd zgrany. Wszystko po to, żeby zacząć nakręcać hype na grę, która w rzeczywistości wyglądać będzie zupełnie inaczej. W końcu co jak co, ale przymiotnik Naughty do czegoś zobowiązuje. Zawsze nas wpuszczali w maliny ;) Co najmniej jak Kotick i Dice :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie komentarze. Gra nawet się nie ukazała, wiemy o jej mechanice tyle co nic, ale są tacy wielcy znawcy, którzy po jednym zwiastunie, wiedzą już jaka będzie grafika. W ogóle wiedzą o grze już niemal wszystko. Pierwszy typ ludzi, a drugi to osobniki, które mają uczucie, że ktoś ich wciąż oszukuje. Sorry, ale czytam te posty i do takiego wniosku dochodzę... Wiem, że każdy może posiadać własne zdanie i je wyrażać, ale nie udawać wielkiego znawcę.

Wracając do gry, to nie mogę się doczekać. Elementy survivalu przekonują mnie najbardziej, zawsze mnie to jakoś tak fascynowało ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu, to chyba nie do mnie pijesz? Bo ja tylko napisałem to co wie 99% ludzi. Naughty Dog pokazało nam zajawkę z gry, i to jak będzie wyglądać. Grafikę z gry. I nikt nigdzie w necie tego nie kwestionuje.

Natomiast znalazło się tu dwoje uczonych informatyków, próbujących na siłę przekonać innych, że to nie jest możliwe do uzyskania na PS3, jako koronny przykład podając screeny z U3, które to zostało pogorszone graficznie względem buildu E3 a końcowego. Tylko jakoś nikt nie pomyślał, że po drodze dodano obsługę 3D co naturalnie wymusiło pewne kompromisy w grafice...

Po postu za dobrze to wygląda by mogło być prawdziwe? O to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer został stworzony w ten sam sposób, co każda scenka przerywnikowa w U3. Tyle w temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech no i dupa:

Naughty Dog, a właściwie przedstawicie zespołu określanego jako 'Team The Last Of Us' stwierdził, że przygody Joela i Ellie powinny być traktowane jako swoista opowieść o miłości. Nie jest ona z rodzaju tych romantycznych, lecz mamy nawiązanie do uczucia charakteryzującego rodzicielskie relacje. Developer nie skupia się na walkach z zombie. Nie wszczepia tu nawet pierwiastka horroru.

Źródło

Nie wiem na ile pewna jest to informacja, ale mogliby dodać trochę adrenaliny (chodzi mi o pierwiastek horroru, bo tak naprawdę fajnie by było, gdyby zombie były okazyjne i bardzo trudne do zabicia, trzeba by było raczej przed nimi uciekać + mogliby dołożyć jakieś elementy przetrwania typu żarcie naboje itp) :)

Edytowane przez simonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu, to chyba nie do mnie pijesz? Bo ja tylko napisałem to co wie 99% ludzi. Naughty Dog pokazało nam zajawkę z gry, i to jak będzie wyglądać. Grafikę z gry. I nikt nigdzie w necie tego nie kwestionuje.

Natomiast znalazło się tu dwoje uczonych informatyków, próbujących na siłę przekonać innych, że to nie jest możliwe do uzyskania na PS3, jako koronny przykład podając screeny z U3, które to zostało pogorszone graficznie względem buildu E3 a końcowego. Tylko jakoś nikt nie pomyślał, że po drodze dodano obsługę 3D co naturalnie wymusiło pewne kompromisy w grafice...

Po postu za dobrze to wygląda by mogło być prawdziwe? O to chodzi?

Oczywiście, że nie do Ciebie ;) Tylko do tych, jak to sam ich określiłeś, uczonych informatyków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, bo przecież ostatnie trzy gry ND były zupełnie różne i nie można na ich podstawie wnioskować podobieństwa kolejnego tytułu...

a co do

Naughty Dog, a właściwie przedstawicie zespołu określanego jako 'Team The Last Of Us' stwierdził, że przygody Joela i Ellie powinny być traktowane jako swoista opowieść o miłości. Nie jest ona z rodzaju tych romantycznych, lecz mamy nawiązanie do uczucia charakteryzującego rodzicielskie relacje. Developer nie skupia się na walkach z zombie. Nie wszczepia tu nawet pierwiastka horroru.

pierwsze zdanie wycięte z kontekstu brzmi co najmniej dziwnie patrząc na trailer :P jednakże całość myślę, że jasno mówi nam, że będziemy mieli świetną narrację i ciekawą historię tak jak w Uncharted, co jak co ale to ND wychodzi dobrze : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank san francisco

Edytowane przez brysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie na temat tego jaki film przypomina ta gra. W tej chwili zdecydowanie na prowadzenie wychodzi film "The Road". Gra pewnie będzie mieć właśnie podobny klimat, ale na pewno trochę lżejszy :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy, zapowiada się miodnie. Coś w deseń I Am Alive? Pewnie jeszcze szybciej pogramy :D

Może być całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, no to już pewne. Akcja będzie rozgrywać się w Nowym Yorku.

the_last_of_us_wallpaper_by_nickatnite89-d4j5adl.png

W tle widać Empire State Building.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A most jest podobny do mostu Brooklińskiego. Ciekawe jak zrobią Statuę Wolności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, że muszą ją robić? równie dobrze może być rozwalona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta grafika? Jakoś tak mi to 'fake'owato' wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×